Skoči na vsebino

London

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
197 odgovorov v temi
Octopus
Octopus

Licence to rust

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 427
  • Avtomobil: E34touringVR12, T3 SYNCRO

Ne vem kam si ti gledal, a jaz sem videl goro Bentleyev in JAGov, tudi astonov se najde.

Ali pa si bil premalo časa in na napačnem mestu.

Kaj je bolj britanskega kot tole? Seveda je bil temno zelen in pravo vreme. :-D
img20140707174350.jpg

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 042
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

neumen angleški sistem tople in hladne vode

wns-UMIVAL.jpg

O fak, a se zajebavaš... sicer pa glede na to kako so njihovi avtomobili sestavljeni, me tole sploh ne preseneča :rofl

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 142
  • Avtomobil: avtomatik

Spanje že rezervirano (ne me spraševat kje in za koliko, nimam nč zraven :ok2), avion še ne. 

Sem čakal čez vikend (black friday pa to....), če bo Ryanair ponudil kaj ugodnega, pa ni bilo nič... Oz bilo je, ampak so znižali samo karte za lete iz Anglije :damn.

Trenutna cena kart iz Trsta do Stansteda za 2 človeka in pa 3 ženske :skrbast nekje 450 ~ 500€. Vključen vlak Stanford - London.

Wizzair je dražji. Pa še za kabinski kovček je potrebno doplačat :frown

Na Adrio sem tudi vprašal, pa še ne vedo, ali bodo tam okoli 1. maja kaj leteli v London. 

LP A.

:nono Trau keinem, der nicht trinkt. :nono

Član KOS
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Mi smo bili v Londonu dva tedna nazaj z agencijo Skifun. Cena 4-dnevnega izleta je bila 275 € za odrasle in 200 € za otroka. Odlično organizirano. :ok Vodič je povedal bistvo (ni pretiraval z podrobnostmi). Tudi lokacija hotela je bila povsem v centru - Russel square (blizu British museuma). Doplačali smo še za kartice undergrounda, muzej voščenih lutk in London eye. Za British museum in Science museum ni vstopnine. :ok

Še nekaj zanimivih slik;

neumen angleški sistem tople in hladne vode

Zelo sem razočaran nad angleškim voznim parkom :jok Na ulicah Londona polno tesel, i3, priusov,... Angleška tradicija je prisotna samo še pri taxijih. Tradicionalni vozniki RR, bentleyev, jaguarjev in aston martinov so že zdavnaj umrli ali pa bankrotirali...

Nisi šel v pravi konec Londona pogledat...

5 Awesome Places to Car Spot in London

http://www.ebay.com/...05017192/g.html

In kako se potem umivaš pri teh dveh pipah? Natočiš vodo v umivalnik in se iz njega umivaš?

Urejal Rottie, 28.11.2016, 13:27.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 909
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Slednje. Še vedno idiotski sistem.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Octopus
Octopus

Licence to rust

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 427
  • Avtomobil: E34touringVR12, T3 SYNCRO

Tole tudi zgleda nekaj totalno kulskega, ali pa totalno sranje, odvisno od vaše percepcije. :ok2  Naslednjič grem definitivno pogledat:

My car mechanic next door to this place urged me to have a look around God's Own Junkyard when I was getting my car serviced last year. I could not believe a place this amazing could exist on an industrial estate, or anywhere. The neon lights are spectacular and the cafe has some nice coffee and cake. My mum didn't like it though, she thought it looked like an actual junkyard. I would come here every week if I had the time.

Visited November 2016

Faking neon baby, retro scena, ko da bi po fliperju hodil!! :-D
Tole bo postalo uspešno, še posebaj zdaj ko "New retro wave" scena raste.

http://www.godsownjunkyard.co.uk/

https://www.theguard...mous-neon-signs

Urejal Octopus, 28.11.2016, 14:36.

Prikaži več možnosti
    • Rottie je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Sem našel pojasnilo zakaj imajo tak neumen sistem pip...

Urejal Rottie, 29.11.2016, 16:30.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti
    • Nixxon in tomaž 320 uporabnikom je všeč to sporočilo

abc
abc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 783
  • Avtomobil: F21 LCI 118i M

Pa to noben ne uporablja. Mogoce najdes kje v kakem hotelu ki hoce priblizat viktorijansko anglijo strankam ali pa v kaki hisi/stavbi ki ni bila obnovljenja od 20.stoletja. Nikjer se tega nisem zasledil, vsi uporabljajo mikser. Bolj zanimivo je to da Anglezi nimajo radi tus kabin ampak imajo raje kade za kopanje.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 554
  • Avtomobil: Božje vozilo

Pa to noben ne uporablja. Mogoce najdes kje v kakem hotelu ki hoce priblizat viktorijansko anglijo strankam ali pa v kaki hisi/stavbi ki ni bila obnovljenja od 20.stoletja. Nikjer se tega nisem zasledil, vsi uporabljajo mikser. Bolj zanimivo je to da Anglezi nimajo radi tus kabin ampak imajo raje kade za kopanje.

Ženske sploh :laugh

Prikaži več možnosti
    • abc je všeč

abc
abc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 783
  • Avtomobil: F21 LCI 118i M

Ženske sploh :laugh

Kje pa zenske tega nimajo rade?  :ok2

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

gusti4u
gusti4u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 846
  • Avtomobil: FR-V + RT

tole sicer ne spada tule pa vseeno.

Katere strani uporabljate za iskanje počitnic - let+ nastanitev?

Nekam na toplo se mi gre za čez zimske počitnice. Pa moraš na vseh straneh bolj kot ne vpisati končno destinacijo, jaz je pa še nimam. 

OK, ko sem malo brskal po Google maps so mi  v "uč" padli Zelenootrski otoki.

:woohooKNJIGOVEZ:woohoo
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 804
  • Avtomobil: LPP Urbana

poglej "thomas cook" :ok izredno široka ponudba.

iz ljubljane v anglijo letiš za cca 20-25 eur preko wizz air-a.

jaz grem konec januarja za 5 dni v london na obisk. naslednji dopust bom planiral direktno iz anglije, ker se ponudba iz anglije napram sloveniji razlikuje tudi po 200 eur za isti aranžma ( primer: grčija, zakintos, isti hotel, isti aranžma je bilo 200 eur ceneje za angleže kot za nas v slo).

saj razumem, da morajo tudi agencije zaslužit, ne rečem cca 5-10% zaslužka...če te pa lupijo po 20-25% je pa malo za vprašat prek koga bom šel.

Urejal bancnik, 21.12.2016, 11:19.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

poglej "thomas cook" :ok izredno široka ponudba.

iz ljubljane v anglijo letiš za cca 20-25 eur preko wizz air-a.

jaz grem konec januarja za 5 dni v london na obisk. naslednji dopust bom planiral direktno iz anglije, ker se ponudba iz anglije napram sloveniji razlikuje tudi po 200 eur za isti aranžma ( primer: grčija, zakintos, isti hotel, isti aranžma je bilo 200 eur ceneje za angleže kot za nas v slo).

saj razumem, da morajo tudi agencije zaslužit, ne rečem cca 5-10% zaslužka...če te pa lupijo po 20-25% je pa malo za vprašat prek koga bom šel.

Pa se ti splača na koncu, ko doračunaš še let v UK in nazaj v SLO k ceni dopusta? Je vredno zapravljat čas s tem za tisto razliko, ki še ostane, če je dopust dražji z letom iz SLO le do 200€? Izgubiš še en dan in čakanje na letališču potem ali celo transport iz enega letališča na drugega?

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

rottie:

- si kdaj gledal za takšen aranžma iz tujine?

da te razvetlim:

- let iz ljubljane je bil predviden ob 10:30, na koncu so ga prestavili na 13:30 torej je bil prihod na zakintos ob cca 17:00 uri. že tu sem izgubil 1 dan.

- let iz zakintosa proti ljubljani je bil ob cca 13 uri kar pomeni, da sem izgubil en dan za polet v grčijo in 1 dan nazaj proti ljubljani

let iz londona je zjutraj ob cca 6:30, kar pomeni, da si na zakintosu ob cca 9 uri in imaš tako še cel dan pred seboj za plažo in morje, torej si že v plusu 1 dan :)

let iz ljubljane v london je okrog 20 ure zvečer, prispeš okrog 21:30 ure tako da tistih 7 ur kar bi počakal na letališču pa ja ni problem mar ne? za 200 eur prihranka na 1 osebo z veseljem počakam 7 ur na letališu ...

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

rottie:

- si kdaj gledal za takšen aranžma iz tujine?

da te razvetlim:

- let iz ljubljane je bil predviden ob 10:30, na koncu so ga prestavili na 13:30 torej je bil prihod na zakintos ob cca 17:00 uri. že tu sem izgubil 1 dan.

- let iz zakintosa proti ljubljani je bil ob cca 13 uri kar pomeni, da sem izgubil en dan za polet v grčijo in 1 dan nazaj proti ljubljani

let iz londona je zjutraj ob cca 6:30, kar pomeni, da si na zakintosu ob cca 9 uri in imaš tako še cel dan pred seboj za plažo in morje, torej si že v plusu 1 dan :)

let iz ljubljane v london je okrog 20 ure zvečer, prispeš okrog 21:30 ure tako da tistih 7 ur kar bi počakal na letališču pa ja ni problem mar ne? za 200 eur prihranka na 1 osebo z veseljem počakam 7 ur na letališu ...

Čakaš tudi za nazaj potem, pa dodaten strošek za let v London in nazaj ter kar zapraviš med čakanjem na letališču (kavice, hrana, itd)... če ne gre za isto letališče še tranfer od letališča do letališča? Kolk še ostane od teh 200€, če ti je že za tisto čakanje vseeno? Na destinacijo prideš ves zmatran od vsega tega, tako da prvi dan boš tudi bolj malo imel od dopusta... verjamem, da si finančno še vedno v plusu, ampak a je vredno za tiste €, ki ti na koncu še ostanejo?

Urejal Rottie, 21.12.2016, 11:58.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

model...50 eur na osebo je povratni let ljubljana - london.

aja...lahko pa grem na obisk do sestrične ta čas...

oba leta sta na ponedeljek proti zakintosu...

v london letiš pa v nedeljo zvečer. do the math.

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

aja...lahko pa grem na obisk do sestrične ta čas...

oba leta sta na ponedeljek proti zakintosu...

v london letiš pa v nedeljo zvečer. do the math.

Če odštejemo to, da imaš sestrično tam in gledamo na to, da bo večina sedela teh 7ur na letališču ali potovala med letališči še zraven... ostalo ti bo 100€ po osebi, če sploh tolk, s tem,d a boš potoval dodatnih 12 ur do destinacije zaradi tega in se dolgočasih ure na letališču. Ne vem, jst ne bi... se mi ne zdi vredno.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

iKst
iKst

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 653
  • Avtomobil: Opel Astra

Tole mal posplošujete preveč.

V začetku januarja sem našel najcenejšo opcijo pri wizzu za slabih 200€. To je z 1 23kg kufrom.

Se dobijo tudi leti za 50€ na osebo, ampak ne ravno pogosto. Realno je treba računat vsaj 150€ na osebo, razen, če imaš srečo.

tbTFKRp.png

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

si ti zakompliciran...prihod ob 22 uri, odhod ob 6:30. torej 7 ur za prihranka 100 eur po osebi, če od 200 eur odštejem 50 za letalski prevoz in 50 za pijačo in hrano za tistih 7 ur.

se pravi 100 eur lahko predrkam po zakintosu recimo za najem avta... se ti ne zdi? edino če je tebi vseeno in ti dnar pada z neba  :)

ikst:

nevem kje si gledal, imam bookirane karte preko wizza za 110 eur za 2 osebi - povratna. kar se prtljage tiče pa mali kovček do 10kg..

Urejal bancnik, 21.12.2016, 12:23.

Prikaži več možnosti

iKst
iKst

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 653
  • Avtomobil: Opel Astra

Za Wizzair.com

Verjamem, da imaš bookirane karte. Ampak cene se spreminjajo dnevno in nihajo kar konkretno. Če imaš srečo dobiš karto za 50, če imaš smolo lahko plačaš 300.

tbTFKRp.png

Prikaži več možnosti