Skoči na vsebino

Netflix, Amazon Prime, HBO GO in podobne spletne storitve ...

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
33 odgovorov v temi
Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 055
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Je kdo od vas naročen na Netflix? Razmišljam da bi si ga omislil, ampak nikjer ne najdem seznama serij, ki se jih da v Sloveniji preko te storitve predvajati. Zanimajo me izkušnje z uporabo, koliko pasovne širine pokuri ipd.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Big D
Big D

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 151
  • Avtomobil: P-407 Alfa GTV Delta TT

Na Hrvaškem smo ga dobili prošlo leto in imal sam ga 3-4 meseca. Fale podnapisi (ni problem če znaš angleško), ampak največji problem je to da več kot 50% vsebine manjka (če ga usporediš z ameriškim Netflixom). Tehnično gledano, vse dela brez problema, jaz sem ga imal instaliran na PS3, kateri je na router bil spojen z wirelessom in ni bilo štekanja. Imaš mesec dni brezplačne probe in lahko vidiš ali je to to. Pri nama je mesečna pretplata 10 eur. Ni ne vem kakšen denar, ampak izbira ni ravno ogromna, tak da raje vrtim Free Telly na PC-u.

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 507

Je kdo od vas naročen na Netflix? Razmišljam da bi si ga omislil, ampak nikjer ne najdem seznama serij, ki se jih da v Sloveniji preko te storitve predvajati. Zanimajo me izkušnje z uporabo, koliko pasovne širine pokuri ipd.

Kaj pa če bi tukaj probal for free. :ok2

www.lucktv.net

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Prvi mesec imaš zastonj netflix, tako da sprobaš, pa če ti ni kul, pač ne podaljšaš.

https://www.netflix.com/si/

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

teslam2
teslam2

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 55
  • Avtomobil: Holcvagen

a nimajo ti ponudniki 1 mesec promocijsko zastonj? netflix in hbo sem tako sprobal.

Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 200
  • Avtomobil: e91

jaz ga imam. Top vsaj meni. Od kar je prišel mi je zaštekal mislim da glih 1x. Serij in filmov je mali milijon in jih tednesko dodajajo.

Seveda je pri vsej izbiri 90% jajc po domače povedano, vseeno pa ostane dovolj vsega za različne okuse.

kar je njihove produkcije je ponavadi na zelo visokem nivoju. 

Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 974
  • Avtomobil: /

Slovenski Netflix je slab (vsaj bil je nekaj mesecev nazaj), ker je izbira konkretno manjša, kot pri ameriškem. Sicer deluje dobro, kvaliteta slike pa je odvisna od paketa, ki ga plačuješ.Je pa cela evropa uporabljaja VPN, tako da so uporabili ameriški IP in gledali njihov Netflix. Netflix je to odpravil in večina, ki jih poznam, je takrat dejala, da je izbira preslaba, da bi ga še plačevali. Kolikor vem stane Netflix pri nas več kot v ameriki, pri čemer dobiš precej manj.

Če je ponudba sedaj kaj boljša, ne bi vedel. Ko bo pa na voljo vse, potem lahko pa Siol/Telemach in podobne le še odpišeš.

Prikaži več možnosti

bubera
bubera

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 691
  • Avtomobil: Bmw e34 525i

Priporočam kombinacijo Netflix + Smarflix. Se pravi da imaš tudi v SLO opcijo enake vsebine kot v ZDA

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 042
  • Avtomobil: new age e39

Ne vem kako ampak ugotavljam da imam ameriskega. Meni je super. Sem vzel najjaci paket z UHD vsebino in mi je super.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik

ameriškega lahko imaš samo z kakim ameriškim IP oziroma z programi proxymate in podobnimi... vendar je Netflix zadnje leto to zelo dobro zaščitil

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Priporočam kombinacijo Netflix + Smarflix. Se pravi da imaš tudi v SLO opcijo enake vsebine kot v ZDA

:frown

Following the very recent, extremely aggressive and targeted VPN/proxy crackdown by Netflix, we do not feel confident we can provide the same quality of service we used to provide to our users. We sincerely apologize for the inconvenience. —The entire Smartflix Team

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Big D
Big D

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 151
  • Avtomobil: P-407 Alfa GTV Delta TT

Jaz iz principa nočem plačat enak denar kot v Ameriki ak dobim občutno manje vsebine. Za.ebavati se z proxy-ima mi se pa res neda.

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

ameriškega lahko imaš samo z kakim ameriškim IP oziroma z programi proxymate in podobnimi... vendar je Netflix zadnje leto to zelo dobro zaščitil

kako vidim razliko? Podnapise imam samo EN. En frend mi je pravil da imam USA verzijo ko je gledal nabor vsebin. 

Boobs is back!
Prikaži več možnosti

dwdwdwwd
dwdwdwwd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 583

damirkos1 jaz imam slovenskega imel sem pa tudi ameriškega. Če imaš ameriškega si za določene stvari 1 sezono pred slovenskim, filmov in dokumentarcov je občutno več itd.

Kar se tiče pa Netflix ekskluziv so pa iste kolikor sem opazil. Jaz imam več ali manj netflix samo za njihove ekskluzive, ker je nekaj res vrhunskih produkcij (filmi, dokumentarci in serije njihove). Za ostalo imam pa ostale servise. Vse skupaj me pride manj kot 40-50€ na mesec pomoje televizije pa sploh nimam več. Imam več kot dovolj programa po teh naročninah.

Samo če  nisi štimal kakšnih vpn-jev, proxijev, etc potem sam od sebe nimaš us verzije :)

Injection is nice but I'd rather be blown.
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

A ima Netflix pri nas slovenske podnapise? Po nekih člankih na netu naj jih ne bi bilo.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja jih nimam. Nekdo je omenil naj bi bili.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

abc
abc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 783
  • Avtomobil: F21 LCI 118i M

Jaz sem narocen na Netflix ter Amazon Video, HBO GO je omejen na ZDA. Sem imel tudi Sky ter HBO pa Netflix prekasa vse kar se tice TV serij. Filme ne morem komentirat ker jih ne gledam, kar se tice serij je pa Netflix bog. Vse kar daje ven je kvaliteta, prejsnji mesec so objavili da bodo vlozili $6mrd v nove serije saj hocejo imet 50% lastne vsebine do 2020. Amazon Video je reven, imajo par dobrih serij Outlander, Preacher, Mr Robot, Man in The High Castle (pogledal vse) ter tega fegetla Clarksona ampak Amazon Video je bolj bonus ki ga dobis pri Prime-u, ne vem ce se kdo naroci izrecno zaradi video vsebine. Ce imas omejen proracun se naroci na Netflix, sploh pa imas 30dni trial pa probaj ce ti je vsec.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Jaz sem narocen na Netflix ter Amazon Video, HBO GO je omejen na ZDA. Sem imel tudi Sky ter HBO pa Netflix prekasa vse kar se tice TV serij. Filme ne morem komentirat ker jih ne gledam, kar se tice serij je pa Netflix bog. Vse kar daje ven je kvaliteta, prejsnji mesec so objavili da bodo vlozili $6mrd v nove serije saj hocejo imet 50% lastne vsebine do 2020. Amazon Video je reven, imajo par dobrih serij Outlander, Preacher, Mr Robot, Man in The High Castle (pogledal vse) ter tega fegetla Clarksona ampak Amazon Video je bolj bonus ki ga dobis pri Prime-u, ne vem ce se kdo naroci izrecno zaradi video vsebine. Ce imas omejen proracun se naroci na Netflix, sploh pa imas 30dni trial pa probaj ce ti je vsec.

Samo a nisi ti v UK sedaj? Tam je programska shema boljša kot v ostali EU ali v SLO.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik

slovenskih podnapisov ni... so pa povsod ENG ponavadi pa še ITA FR....

Ameriški ne dela cca 1leto. prej se je dalo z porxmatom gledati ameriškega zdaj so pa to totalno zablokirali.

sem probal tudi dobit Angleškega pa italijanskega pa ni šans. oziroma vsaj jaz ne znam ker so tako zakomplicirali

Prikaži več možnosti

abc
abc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 783
  • Avtomobil: F21 LCI 118i M

Samo a nisi ti v UK sedaj? Tam je programska shema boljša kot v ostali EU ali v SLO.

Ja, vsebina ni ista zaradi regijskih licenc ampak to kar je od Netflix-a je dostopno povsod in ravno te serije so najbolj gledane.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti