Skoči na vsebino

X5 E70 3.0sd 286ks

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
92 odgovorov v temi
464N
464N
  • Uporabnik
  • Sporočil: 118
  • Starost: 31
  • Avtomobil: BMW

Kasko 1000€

To je zelo dobra cena !
Prikaži več možnosti

sssimon
sssimon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 434
  • Starost: 30
  • Avtomobil: E39 530 iA

http://www.avto.net/...ja X5: 3.0d Avt.

Recimo tale ima 370.000 km, prvi lastnik, verjetno je na avtu vse kar je imelo za crknit, crknilo. Se splača kupit tak avto? 

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 500
  • Starost: 46
  • Avtomobil: BMW logicno

Če so km realni pa za to ceno ...........  vsekakor ga pa pelji na pregled pred nakupom !

Prikaži več možnosti

sssimon
sssimon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Res mi je zanimiv avto. Absolutno na pregled, preverit vso zgodovino, kaj je bilo menjano, kaj ne, kaj me pri teh km še čaka, če še ni bilo zamenjano. Če je res prvi lastnik, potem morda ni tak strašen riziko. Kako je menjalnik pri teh km? 

Prikaži več možnosti

zlatorog
zlatorog

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 183
  • Starost: 47
  • Avtomobil: e61 525d , X5 E70 3.0 sd

Vizualno zgleda dobro...verjetno vožen na daljše razdalje...menjalnik treba preizkusit kako menjava...najbolje če dobiš kakšnega ki se spozna...ali pa ima X5...drugače pa nič ni večno...danes dela jutri pa....tudi pri novih je lahko enako...če obstaja zgodovina servisov...menjanih delov....toliko bolje...Veliko sreče ti želim...in varnih km...če ga kupiš...Dobrodošel v klubu X5.... :beer

Prikaži več možnosti

gs 1200
gs 1200

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7
  • Starost: 43
  • Avtomobil: BMW R 1200 GSA

To vozilo je bilo še pred dvemi tedni razbito spredaj levo. Sicer ne nekaj večjega, airbagi in hladilniki so bli celi. Bil je popravljen z poškodovanimi deli, desna luč je vsa napokana, ves je spraskan, voznikov sedež totalno podrt. Menjana je bila zadnja desna blazina (neka čungalunga). Gume so izrabljene.
Prodaja ga drugi lastnik, kateri je vozilo popravljal. Ostala vozila, ki jih prodaja so v zelo slabem stanju.

Servisna zgodovina na servisu je nekje do 180tkm, naprej kar nekaj na listkih napisano. Za menjalnik se ne ve kdaj je bil servisiran.

Bi sem na ogledu in takrat je bila cena 9500€.

Zame ni bil vreden nakupa.
Prikaži več možnosti

Sassho
Sassho

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 940
  • Starost: 26
  • Avtomobil: E36 + E39d + E39M + E60

To je tisti z Rudnika ki se je prodajal poškodovan?

Objavljena slika
Avto brez avtomatike preprosto ni avto :-D
Prikaži več možnosti

gs 1200
gs 1200

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7
  • Starost: 43
  • Avtomobil: BMW R 1200 GSA

Jaz sem bil na ogledu pri zdajšnem prodajalcu v Grižah. Od kje ga je dobil pa ne vem.
Prikaži več možnosti

464N
464N
  • Uporabnik
  • Sporočil: 118
  • Starost: 31
  • Avtomobil: BMW

http://www.avto.net/...ja X5: 3.0d Avt.

Recimo tale ima 370.000 km, prvi lastnik, verjetno je na avtu vse kar je imelo za crknit, crknilo. Se splača kupit tak avto? 

Moj osebni predlog je ta, da kupi avto pri pooblaščenih BMW prodajalcih, ker oni preden sploh kaj prodajo naredijo celoten pregled avtomobila in popravijo tisto kar je za popravit. Jaz sem kupil x5 pri enemu prodajalcu na obali čez 2-3 tedna mi je šel menjalnik, potem je crknu kompresor blazin, blazine so puščale, avto ni bil pravilno chipiran itd itd samo stroški. On je avto zrihtal lih tako, da ko gremo na testno vožnjo bo vse delalo lepo in prav. 

Tako, da ti priporočam, da raje kupiš avto na BMW-ju če ne pa navsezadnje zahtevaj garancijo, kot sem jo jaz pri nakupu 730d. Dal mi je GSV garancijo za 1 leto. Garancija pa zajema več ali majn vse (tudi elektroniko itd). Je pa problem pri garanciji, da se gledajo kilometri. Več kilometrov ima avto manj stvari krijejo. 

Srečno pri nakupu ! 

Avto kupuj z glavo in ne z očmi, videz vara !!

Prikaži več možnosti

sssimon
sssimon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

No saj dal sem samo primer, da bi recimo tak avto bil za kupit, če je redno vzdrževan na pooblaščencu, ampak kot je GS1200 napisal, je omenjen avto polom in bi tudi mene takoj odvrnil od nakupa. 

Prikaži več možnosti

janezsko
janezsko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 686
  • Avtomobil: zvezda ..sam ni mercedes

Moj osebni predlog je ta, da kupi avto pri pooblaščenih BMW prodajalcih, ker oni preden sploh kaj prodajo naredijo celoten pregled avtomobila in popravijo tisto kar je za popravit. Jaz sem kupil x5 pri enemu prodajalcu na obali čez 2-3 tedna mi je šel menjalnik, potem je crknu kompresor blazin, blazine so puščale, avto ni bil pravilno chipiran itd itd samo stroški. On je avto zrihtal lih tako, da ko gremo na testno vožnjo bo vse delalo lepo in prav. 

Tako, da ti priporočam, da raje kupiš avto na BMW-ju če ne pa navsezadnje zahtevaj garancijo, kot sem jo jaz pri nakupu 730d. Dal mi je GSV garancijo za 1 leto. Garancija pa zajema več ali majn vse (tudi elektroniko itd). Je pa problem pri garanciji, da se gledajo kilometri. Več kilometrov ima avto manj stvari krijejo. 

Srečno pri nakupu ! 

Avto kupuj z glavo in ne z očmi, videz vara !!

GSV ti lahko vgradi rabljene dele pa še vec cak je preberi si pogoje..na splošno imajo stranke kar dosti problemov z različnimi garancijami..ko jo podpišejo vse obljubljajo žal je v realnosti vse drugače....

http://www.garancija...mstvo_GSV 5.pdf

Prikaži več možnosti

zlatorog
zlatorog

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 183
  • Starost: 47
  • Avtomobil: e61 525d , X5 E70 3.0 sd

Pozdravljeni...Kakšno in kje H8 LED žarnico (X5 e70) naj nabavim za dnevne luči...da bo delovala kot ta originalna....in da bi bili AE bolj izraziti...več svetlobe...

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 500
  • Avtomobil: BMW logicno

Zlatorog ali imaš še PFL ? 

Sicer se z Carly adapterjem, da izklopiti kontrolo, ali sveti ali ne in bi potem morala delati z vsako. 

Ker ja jaz sem se na E60 dosti s tem igral, pa se je zgodilo, da LED smerna žarnica Can bus sploh ni delala, pol smo pa na enem starejšem avtu probali je pa delalo, samo, takrat še ni bilo Carlya .

Mislim, pa, da kaj dosti ne boš dosegel, da res seka, so to, kar želiš ti delali z Xenon žarnicami .

Prikaži več možnosti

0 uporabnikov prebira to temo

0 registriranih uporabnikov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov