Skoči na vsebino

X5 E70 3.0sd 286ks

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
116 odgovorov v temi
bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 897
  • Starost: 32
  • Avtomobil: LPP Urbana

Pa saj te tipke so pod radiem na letvi, zakaj so tu na sedežu ?

ker je to individual :lmao dobro letve v notranjosti se že zamenjano drugače sem izhajal iz "letnice" in motorizacije kot primerjavo z to, ki je letnik 2010 na avto.netu.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

zlatorog
zlatorog

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 197
  • Starost: 47
  • Avtomobil: e61 525d , X5 E70 3.0 sd

Mogoče samo moja izkušnja kolko pomaga regeneracija PDF...Danes sem izkoristil lepo nedeljo in se po včerajšnji regeneraciji PDF podal na izlet v dolino Trente...super izlet...poanta tega je poraba ob normalni vožnji brez sunkovitih pospeškov....7.6 l/100....skupaj prevoženih 340 km...od tega 100 po avtocesti...nisem mogel verjet....podatek po BC...do sedaj je bila vedno nad 9 l.....Vaše mnenje....

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 187
  • Starost: 35
  • Avtomobil: viking

Pa saj te tipke so pod radiem na letvi, zakaj so tu na sedežu ?

Naknadna vgradnja
It's not where you go, it's how you get there!
Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 662
  • Starost: 31
  • Avtomobil: OOOO

Mogoče samo moja izkušnja kolko pomaga regeneracija PDF...Danes sem izkoristil lepo nedeljo in se po včerajšnji regeneraciji PDF podal na izlet v dolino Trente...super izlet...poanta tega je poraba ob normalni vožnji brez sunkovitih pospeškov....7.6 l/100....skupaj prevoženih 340 km...od tega 100 po avtocesti...nisem mogel verjet....podatek po BC...do sedaj je bila vedno nad 9 l.....Vaše mnenje....

Meni je na dekovcu sel nek senzor in ni cistilo dpf do safe mode. Potem se je senzor menjalo, prisilno scistilo in steogo sem se izogibal kretkim razdaljam. Po 2eh tankih je bila poraba 7-7,5 litrov, ker je pogosto izvajal ciscenja. Zdej po 10kkm mi pa spet normalno izvaja regeneracije in je poraba spet kot je bla, cca 6,5. Tako da- ima zelo veze v kaksnem stanju je dpf in ce na avtu vse stima kot mora...
Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 879
  • Starost: 27
  • Avtomobil: /

Mogoče samo moja izkušnja kolko pomaga regeneracija PDF...Danes sem izkoristil lepo nedeljo in se po včerajšnji regeneraciji PDF podal na izlet v dolino Trente...super izlet...poanta tega je poraba ob normalni vožnji brez sunkovitih pospeškov....7.6 l/100....skupaj prevoženih 340 km...od tega 100 po avtocesti...nisem mogel verjet....podatek po BC...do sedaj je bila vedno nad 9 l.....Vaše mnenje

To si res previdno in počasi vozil. Ko sem šel smučat, sem bil sam v FL X5 3.0d, torej manj konjev, več prestav in novejši motor, pa sem se vozil večino časa po reginalnih v Avstriji, kjer sem peljal 100-110, pa sem na koncu imel povprečje 8.6.

Povprečna je bila 10-10.5, na zimskih ponavadi kakšne pol litra manj kot na letnih. Kolega s 6-stopenjskim PFL 30d je imel liter višjo... Tako da kako si ti spravil na 7.6, mi ni jasno.

Urejal neicheq, 12.03.2017, 22:38.

Prikaži več možnosti

zlatorog
zlatorog

BMW ljubitelj

• Uporabnik

To si res previdno in počasi vozil. Ko sem šel smučat, sem bil sam v FL X5 3.0d, torej manj konjev, več prestav in novejši motor, pa sem se vozil večino časa po reginalnih v Avstriji, kjer sem peljal 100-110, pa sem na koncu imel povprečje 8.6.

Sem nabavil Carly in tako z njim redno spremljam kaj se dogaja z motorjem....in pritisk v DPF....tako da mu lahko že prej dam ukaz za regeneracijo...kot bi to sam naredil....Kar se tiče porabe...je verjetno razlika tudi v navoru motorja in posledična poraba....ko se menjalnik nauči načina tvoje vožnje je poraba takšna kot jo pričakuješ....meni zdaj menjava pri 1700 do 1750 obratov....s Carliyem lahko vse spremljaš...

Urejal zlatorog, 12.03.2017, 22:45.

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 886
  • Avtomobil: BMW logicno

Ti raje povej, kaj si kaj preštelal z Carlijem, ker tudi sam sem se veliko igral ......

Prikaži več možnosti

x-man
x-man

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4
  • Starost: 33
  • Avtomobil: bmw x5

pozdravljeni zanima me kaj mi priporocate pri menjavi zavornih kolutov in pa zavornih ploscic za x5 2007 letnik, mislim najbolj na znamko delov. :)

Urejal x-man, 14.03.2017, 20:34.

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj... samo original, ker vsaka druga stvar ne bo zdržala niti pol toliko, pa zna še škripati, ali pa bo OK, samo bo dražja od originala.

Prikaži več možnosti

zlatorog
zlatorog

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Danes zjutraj grem v službo in že ko sem prijel za kljuko se ni odprl kot po navadi...Ključ sem moram dat v ključavnico...ker je zahteval avtorizacijo....Tudi menu in vse memori nastavitve so bile tovarniške....Pišem o X5 s funkcijo Keyless go.....Kako spet aktiviram to funkcijo...Keyless go...

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Sama se bo, ko bo vse OK.  

BTW  ti javlja napake akkuja, oziroma je ta slab ? 

Prikaži več možnosti

zlatorog
zlatorog

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Se je uredilo samo....drugi ključ je imel slab accu...thx

Prikaži več možnosti

zlatorog
zlatorog

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Katere LED-ice priporočate za dnevne luči...da bo vsaj približno močna svetloba kot pri navadnih H8,,,,

Prikaži več možnosti

zlatorog
zlatorog

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Katere LED-ice priporočate za dnevne luči...da bo vsaj približno močna svetloba kot pri navadnih H8,,,,

Našel sem tole...link spodaj...

https://www.superstr...0-e60-e89.html#

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Ta LED verjetno iščeš za PFL ??? Ker FL že ima LED, kot vem.
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 371
  • Starost: 38
  • Avtomobil: Ruzak

Zlatorog, poglej malo ebay. Jaz sem take LED markerje za AE kupil za 40 USD (za e6x), svetijo za popizdit hudo in so isto homologirane kao 2x120w samo vem, da je to buča.

Prikaži več možnosti

kn3z007
kn3z007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 182
  • Avtomobil: Orbitrek, samokolnica

Daj prilepi link. Ker jaz bom tudi počasi ven vrgel te H8 žarnice in vzel nekaj drugega. A imaš FL luči zmontirane notri ali si pustil PFL?

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

0 uporabnikov prebira to temo

0 registriranih uporabnikov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov