Skoči na vsebino

Volanska letev

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
16 odgovorov v temi
milly
milly

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21
  • Avtomobil: E60 525d LCI

LP

Imam težave z volansko letvijo, me pa samo zanima ali je dobro da jo dam obnovit, ker nove zih ne mislim kupovat ker je cena smešno velika, ali obstajajo kake druge varijante..

hvala vnaprej

Prikaži več možnosti

oskar
oskar
  • Uporabnik
  • Sporočil: 88
  • Avtomobil: bmw

LP

Imam težave z volansko letvijo, me pa samo zanima ali je dobro da jo dam obnovit, ker nove zih ne mislim kupovat ker je cena smešno velika, ali obstajajo kake druge varijante..

hvala vnaprej

Js sem jo peljal obnovit v Zagreb... pač prav firma, ki se z obnovitvijo ukvarja... zelo zadovoljen že nekaj let, letev kot nova... tut cena za obnovitev je bla -40% glede na slovenske... kontakt sem na žalost izgubil... 

...nafta za ogrevanje, plin za kuhanje, bencin za avtomobile...

Prikaži več možnosti
    • milly je všeč

Colt
Colt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 105

LP

hvala vnaprej

Kaj je letev spustila olje ali v čem je problem?

Prikaži več možnosti
    • milly je všeč

PocesnkII
PocesnkII

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 113
  • Avtomobil: MB W166 Brabus

Letev dobi luft na zobniku in na vpetju kjer potuje levo desno. Jaz jih nosim obnavljat na Servocom v lj. Do sedaj vedno BP,

Prikaži več možnosti
    • milly je všeč

mojster
mojster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 463
  • Avtomobil: BMW 525D E60

Že obnavlja kdo aktivne letve?

Prikaži več možnosti

milly
milly

Začetnik

• Uporabnik

problem je v tem da občasno zapoka..  sliši se tih zvok ob sukanju volana...ter ko napolno namotam in speljem, je občutek na volanu tak kot da bi z zadnjem koncem rinu prvega...če me razumete....    

našel sem enega iz mozirja, ki obnavlja letve....reku je ceno 230€.  cena se mi zdi kr uredu ali se motim?

Prikaži več možnosti

oskar
oskar
  • Uporabnik
  • Sporočil: 88
  • Avtomobil: bmw

Če dela tko kot treba, je to odlična cena...

...nafta za ogrevanje, plin za kuhanje, bencin za avtomobile...

Prikaži več možnosti

Pikachu
Pikachu
  • Uporabnik
  • Sporočil: 6
  • Avtomobil: E60

Js sam svojo dal obnovit v Zagrebu, in sem super zadovoljen! Obnavljajo vse vrste volanskih letev za BMW vozila (tudi aktivne). Cena pa je od 1600 do 1800kn. Odvisno o stanju in vrsti.

Kontakt:

Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

bavarja
bavarja

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 646

Meni ko je šla sem nabavu rabljeno

Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 616
  • Avtomobil: Smoked Blue Arrow

Pocesnik,kok pa ti daš na servotrgu?

@bavarja  ja ce si dal do 100€ pol se razumem,drugač padam raje se dobrih 100 zraven,pa je mir...rabljena je lahko za 10 leta ali za 1 mesec...enostavno ne veš

Prikaži več možnosti

PRASEC
PRASEC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 523
  • Avtomobil: Mini Cooper S

Js mam eno rabljeno doma, sem jo na svojem E61 04 letnik mislil zamenjat, pa ni bila taprava, tko da sem svojo pol na servocom nesel obnovit 450E

Prikaži več možnosti

dd1307
dd1307

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 503
  • Avtomobil: /

Jaz sem to zrihtal kar pri nas v Lj na Helica doo, šef zelo korekten in prijazen. Občasno je tudi meni še vedno nekaj pokalo spredaj med vožnjo, kljub menjavi končnikov. Na rednem servisu so mi rekli, da je luft nekje spredaj in da je mogoče volanska letev fuč, kar jim nisem verjel. Izakazalo se je, da je bila volanska letev (še mehanska, navaden servo) v bistvu povsem ok, je bilo potrebno samo zatesnit oziroma stisnit nekaj. Po tem je volan bil na ac oster kot nož, takoj sem videl razliko. Sicer že prej ni bilo lufta. Če bom še kdaj pri kakšnem avtu imel kaj okoli tega, sigurno peljem tja. Je pa to tukaj pri Kolinski v tej coni, nasproti Rogelj Romat, Halo katre.. pa še par firm je. Prej pokliči, da se naročiš.

Prikaži več možnosti
    • milly je všeč

bavarja
bavarja

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 646

Pocesnik,kok pa ti daš na servotrgu?

@bavarja  ja ce si dal do 100€ pol se razumem,drugač padam raje se dobrih 100 zraven,pa je mir...rabljena je lahko za 10 leta ali za 1 mesec...enostavno ne veš

Nisem dal 100€,sem dal več :) zrihtal mi jo je @mihold

Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 616
  • Avtomobil: Smoked Blue Arrow

saj nema veze,kdo jo zrihta...vrajamem,da je zrihtaldelujoco...ampakpri rabljeni nikol ne veš...lahko dela 1 mesec,lahko pa 10 let...

no vazno, da ti deluje:)

Prikaži več možnosti

milly
milly

Začetnik

• Uporabnik

Marijan Drnovšek .S.P. popravilo hidravličnih letev.....

Pozna kdo njega...oz. je imel kdo z njim kake izkušnje?

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 289
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Kako je sedaj novega z temi volanskimi letvami jih kdo obnavlja,cena? Ne mislim pretesnitve ampak rešitve zračnosti(se pravi zobovje...)

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

Berger
Berger

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 93
  • Avtomobil: Peko 42

Glede volanske letve imam tudi sam križe in težave. Kakšen let nazaj sem jo dal obnovit v podjetje Helica - lj. Tri mesece je bilo vse super fino, potem je spet začela pokat, ker sem imel še garancijo na delo, sem jo nesel nazaj (seveda sem spet plačal mehanika). Potem je bilo kar nekaj časa uredu, sedaj pa spet poka, garancije nimam več. Mi gre pa ta pokanje fino na živce. 

Prikaži več možnosti