Skoči na vsebino

2001 E46 316i, cosmosschwarz metallic

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
124 odgovorov v temi
noucamp90
noucamp90

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 346
  • Avtomobil: BMW E60 520i

Lepo skrbis za svojo E46  :ok In lepo dokumentirano  :mljask 

...in kaksno E60 isces? 

It's like a gift you know, it's like I can't control it...
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 370
  • Avtomobil: Bmw

Usnjeno notranjost bos ze nasel. Malo spremljaj a-net, facebook in prodajne teme na forumu. Drugace pa bi ti priporočal, da pokliceš jerrya ce ima kaj, drugace pa alokes dejan plevel iz kamnika, prodaja avtomobile po delih in kot se spomnim ima par e46 v kosih.

Prodajat takole porihtan avto je brezveze, dobro e60 boš pa težko nasel.
Jaz sem se svojo odlocil obdrzat, ker glede na vlozene zivce, cas in denar ne bom nikoli toliko dobil zanj.
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

BMW_V10
BMW_V10

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 802
  • Avtomobil: E46 316i, E60 530iA FL

Lepo skrbis za svojo E46  :ok In lepo dokumentirano  :mljask 
...in kaksno E60 isces?

Hvala, v bistvu sta želji samo dve. Do 2500 motor (to obvezno), ker že 316ka je vrh glave zame :D. Druga pa usnjena notranjost (idealno s komfortnimi sedeži). Cena nekje do 7000.

Usnjeno notranjost bos ze nasel. Malo spremljaj a-net, facebook in prodajne teme na forumu. Drugace pa bi ti priporočal, da pokliceš jerrya ce ima kaj, drugace pa alokes dejan plevel iz kamnika, prodaja avtomobile po delih in kot se spomnim ima par e46 v kosih.
Prodajat takole porihtan avto je brezveze, dobro e60 boš pa težko nasel.
Jaz sem se svojo odlocil obdrzat, ker glede na vlozene zivce, cas in denar ne bom nikoli toliko dobil zanj.

Bom še naprej spremljal. Našel sem že ogromno notranjosti na prodaj samo največji problem je, da so po večini to od kupejev ali pa karavanov, kar pa zame odpade.

To je zagotovo res. Tudi vsa opravila, ki se jih naredi na avtu so kolikor se da skrbno narejena in ne nekaj na hitro (zato raje naredim doma, kot pri mehaniku).
Trudim se tudi vgrajevati dele tako, da če bi bila želja po originalnosti se lahko vse dodane stvari relativno preprosto odstrani. (torej brez kakih vrtanj v avto in rezanj original napeljave).
S prodajo, pa zagotovo nebi dobil toliko, kot je po mojem dejansko vreden, tako da v tem trenutku se najbolj nagibam k temu, da bi imel dva avta :D.
Še dodatna roba za naslednje dni :)

Pripete slike za predogled

• IMG_20190710_091825.jpg
Prikaži več možnosti

BMW_V10
BMW_V10

Začetnik

• Uporabnik

199.550km.

No, da še za to mrcino kaj napišem. Torej po novem je v lasti brata. Od hiše avto ne gre, ker preveč lepo deluje  :-D . 

Še naprej bo lepo vzdrževan, ker je tudi sedaj večino dela na avtu delal on (kar se tiče mehanike)  :ok2 .

Počasi bo vrjetno na vrsti križ kardana ali hardy zglob (kakorkoli se mu že prav reče) za zamenjat.

Drugo vse štima.

Prikaži več možnosti
    • F30LCI je všeč

BMW_V10
BMW_V10

Začetnik

• Uporabnik

201500km (ne vem točno, ker ne vozim več avta :))

Evo nekaj materiala je prišlo.
Zadnji diski, ploščice, pakne ročne zavore, svečke in hardy zglob.

Pripete slike za predogled

• IMG_20190926_102024.jpg
Prikaži več možnosti