Skoči na vsebino

Kje se na Hrvaškem dobro je? (Istra, Kvarner, Dalmacija)

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
88 odgovorov v temi
lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 297
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

Tu se pa strinjam, v slovenščini ni nikjer ničesar. Še v hotelih ne. Za spletne strani se še potrudijo, v realnosti pa tema. Potem se pa gledamo, ker se v tistem momentu ne spomnim, kako se reče pečene bučke v hrvaščini.  :-D

...pečene tikvice!!!!
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti
    • LEO37 in anita_a uporabnikom je všeč to sporočilo

Ter
Ter

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19

Ma Pulo ste obdelal več ali manj po dolgem in počez. Ampak poznam še eno lokacijo.

In sicer pizzerija TiVoli. Odlična hrana, pizze imajo bomba kar se tiče velikosti se pa za (cca. 35kn) dobi srednja velikost ki brez problema parira velikim picam v Lj in okolici.
Velik klimatiziran prostor + pokrita terasa.
1 korak stran od pizzerije je pa osvetljeno malo igrišče za nogomet z umetno travo tako da se ponavadi med vikendi igra domačini vs. "stranci" do 11 zvečer potlej pa hopa na pir pa pizzo. Otroci so pa fascinirani nad vrtečo se krušno peč in pa igrali.

Za naslov imajo info na netu moram pa reči da je edina cesta ki vodi do pizzerije ozka primerna za širino enega avta.

Tojk od mene. Lp
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Meni je super v Kačjaku pri Crikvenici, restavracija Domino. Ni ravno poceni je pa odlično, da je odlično ti je jasno že takoj ko stopiš noter kjer stene krasijo same kuharske nagrade.

Dobra hrana je tudi v Petroviji (zraven Umaga), restavraciji Melon in Nono.

Pri Poreču je blizu športne dvorane, presenetila restavracija za katero ne vem kako se ji reče. Je pa praktično nasproti športne dvorane, ko prihajaš v Poreč.

V Novemgradu se najde tudi kar nekaj dobrih gostiln, sploh za ljubitelje školjk.

V Rijeki je kar nekaj dobrih "bistrojev", vrednih obiska, sploh v stranskih ulicah po centru (blizu fakultet). Naj vas "manjko fancy ambienta" ne zmoti, hrana je po večini odlična.

Istra in Kvarner se kar konkretno premikata ven iz socializma v sodobno kuhinjo.

Pakoštane imajo tudi restavracijo, ki je lahko vzor daleč naokoli marsičem, in je tudi na TripAdvisorju odlično ocenjena, in to je restavracija Tri Ferala.

“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti
    • tomaž 320 je všeč

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 305
  • Avtomobil: OOOO

Je kdo ze zahodil mogoce v to ostarijo v Rovinju, ki je dobila Michelinovo zvezdico?
Prikaži več možnosti

sssimon
sssimon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 373
  • Avtomobil: Sort of a BMW

Ko se pelješ iz Vodic proti avtocesti, je vmes ne vem točno kje tabla, da je itak noben ne vidi, za restavracijo oz. bolj bi rekel kmečki turizem. Imajo ene deset miz, pod slamnato streho, pogled na nasad oljk, imajo svojo prašičjo farmo, obvezno se naročit prej, mislim, da se reče Rocco, ali Rokko, nekaj podobnega. Vse sveže, vse domače. Nam je nekaj let nazaj to domačin predlagal. Res odličen plac, ampak če ne greš namensko tja, ne moreš vedet, ker vodi do tja makadamska cesta in razen te majhne table ni nikjer nič označeno. Tam sem jedel tudi najboljši pršut v življenju, pa sem jih že jedel kar nekaj, vsako leto iščemo dobre pršute na krasu, ampak tale je bil daaaleč najboljši, tudi cena je bila kr ornk, mislim da je bil okoli 300 € 15 kg. Brat je potem ta pršut tudi kupil, pa leto kasneje še ata, ko je šel mimo. Restavracija ni najbolj poceni, vendar se tam zelo dobro večerja in je vredno vsake kune. Če je morda že kdo bil tam, pa ve kako se restavraciji točno reče, pa kr pogumno.  

Prikaži več možnosti
    • tomaž 320 je všeč

SuperSnake
SuperSnake

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 337
  • Avtomobil: e90 320d

Kantina Melon, Petrovija (malo ven iz Umaga). Odlične pizze :) Pa vedno je polno zasedena.. Na trip adviser majo tudi dobro oceno (#7 od 94 restavracij)

Urejal SuperSnake, 14.02.2017, 12:50.

Prikaži več možnosti
    • Istrijan in tomaž 320 uporabnikom je všeč to sporočilo

Blazbmw
Blazbmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 803
  • Avtomobil: 1.0 Turbo :)

Midva sva lani bila na Pelješcu v mestu Trpanj v konobi Stari Ribar. Že prej sem bral dobre reviewe, ampak sem bil na koncu vseeno zelo pozitivno presenečen.
Družinska zadeva, oče sam lovi ribe, ki jih nato peče praktično pred gosti na vrtu. Vsi so izredno prijazni, če si med zadnjimi gosti pa še malo zapojejo na koncu. Meni je bil izjemno všeč ambijent. Jaz sem jedel lignje v neki super omaki s pečenim krompirjem, moja pa ribo na žaru in oboje je bilo res odlično. Za konec pa še domač rožmarinov sladoled, vau, edino porcija je taka zelo degustacijska, ampak okus odtehta, sva ga kar vsak dvakrat naročila. Tudi cena se mi je zdela precej ok, se mi je zdelo ugodno, glede na celotno izkušnjo. Žal mi je edino, da sva tja zavila šele predzadnji večer, ker drugače bi se sigurno še vrnila.

http://www.konoba-ribar.com

Priporočam!
Prikaži več možnosti
    • tomaž 320 je všeč

Istrijan
Istrijan

The Computermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 602
  • Avtomobil: E60 525dA, Chevy Orlando

Kantina Melon, Petrovija (malo ven iz Umaga). Odlične pizze :) Pa vedno je polno zasedena.. Na trip adviser majo tudi dobro oceno (#7 od 94 restavracij)

Melon je res dobra gostilna (lastnika osebno poznam)....ampak tam res, brez predhodne rezervacije nimas kaj iskati....skoz polno nabito!!!

Prikaži več možnosti
    • SuperSnake je všeč

tomaž 320
tomaž 320

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 605
  • Avtomobil: E36 coupe & cinquecento

Po mojih izkušnjah najboljša morska hrana v Dalmaciji. Konoba Rico - Donji Seget (pri Trogirju). Z ženo tja zahajava že več kot 15 let. :ok

https://www.tripadvi...y_Dalmatia.html

Notranjost konobe je vsa v znamenju Hajduka. Lastnik z družino je res zvest navijač v dobrem in slabem. Notri imajo celo slogan: "I kad gube i kad tuku, uvijek vijerni svom Hajduku".

Strežejo predvsem vina  Hajdukove blagovne znamke.

106921245-801491106-366577479.JPG

Urejal tomaž 320, 23.02.2017, 22:12.

FIX IT AGAIN TOMORROW
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Picerija Gabre Pakostane ima tudi fino hrano in pa osebje in lastnika ki ima razumevanje in nasmesek do otrok po gostilni ki jejo spagete in mazejo prte ;). Lep razgled, dobra hrana, dobre cene. Vsekakor se pridemo.
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti
    • tomaž 320 je všeč

jakeccc
jakeccc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 974

Verjentno je ze bilo kje napisano. Kje na krku dobra vecerjica za dva. Ze enega morsko za eno vse ostalo.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Na Krku je teh gostiln in konob malo morje, po večini so vredu! Če boš blizo Pinezičev oglasi se na kak drink!!
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

peropapero
peropapero

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 464
  • Avtomobil: 240

Na Krku je teh gostiln in konob malo morje, po večini so vredu! Če boš blizo Pinezičev oglasi se na kak drink!!

Komplet podgurje ta vikend v Pinezičih. Luštno bo pri Čikotu. :D

great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.

Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Čiko je dobra vaba za podgurce!! Jst sem sicer danes na fuzbalu v domačem okolju! Mogoče se spustim dol mal kasneje!!
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

elkodu
elkodu

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 881
  • Avtomobil: e36,e46,e83,e84,f34

V Zadru Kod stipe
U Ždrelcu Riva
Prikaži več možnosti

Blazbmw
Blazbmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 803
  • Avtomobil: 1.0 Turbo :)

Kaj se priporoča v okolici Primoštena?
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 139
  • Avtomobil: new age e39

Ce bo kdo na Lošinju, priporočam restavracijo Artatore v istoimenskem zalivu.

Rakov jauha - top
Ribja juha - top
Ribja plosca - super
Solata iz rakov - preskoči
Solata hobotnica - super
Jagnjetina izpod peke - top top top
1,8kg skarpina (ze drugic v lajfu ne na isti lokaciji) razocaranje. V bistvu se nisem je del dobre ribe ki je inela vec kot kilo. Meso prevec zbito in suho... Bad luck I guess. Tudi krompir z zelenjavo tako tako
Cokoladna torta s figami - vrhunska.
Kava odlicna
Lastniki Slovenci. Prijazni ful.
Overall 8/10 zaradi ribe :(

Edit: Aja ocvrti lignji pa dalec najboljsi kar sem jih jedel
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 125
  • Avtomobil: Ni €€€

Fak stari moj,kok si bil pa ti lačn  :eek pa ti več poješ k jest 

A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon in LEO37 uporabnikom je všeč to sporočilo

urbanbevk1
urbanbevk1

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 986
  • Avtomobil: VW TOURAN

Kaksen predlog kje se v Rovinju da jesti dobro morsko hrano?
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 139
  • Avtomobil: new age e39

Kaksen predlog kje se v Rovinju da jesti dobro morsko hrano?

Veli Joža v centru. Ali vodnjanka v Vodnjanu. Ne bos zgresil.

Fak stari moj,kok si bil pa ti lačn  :eek pa ti več poješ k jest

4x smo bli
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.