Skoči na vsebino

Nova barva za Z4 E85 - pomoč pri izbiri

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
197 odgovorov v temi
Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 399
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

No, prosim lepo, to je pa zdej PROPER Z4! Kapo dol!
Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 080
  • Avtomobil: Z4 E85

No, prosim lepo, to je pa zdej PROPER Z4! Kapo dol!

Hvala. :)

Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 771
  • Avtomobil: Nemški

Majkajo samo še kake res lepe umetniške fotke, kjer bo barva prišla do izraza :cool
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

Res je, bo tudi to ob priliki.  :ok

Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland je všeč

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 378
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

moje mnenje, kočija previsok, spusti za 20mm in zadaj mu nekaj fali, nekak FL luči ne pridejo do izraza z tem odbijačem.... če si že spredaj menjal daj še zadaj...s strani ne boš dal oznako motorja?   ;)

daj ga slikaj od zadaj direkta k mi tako deluje an teh slikcah, kot da je felga čist po robu širine avta-če veš kaj mislim.

Urejal Taucher, 27.04.2018, 17:57.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

Nič ni previsok! Mi je všeč da kolo poteka v skladu z lokom blatnika. Tista nesimetrija s spuščanjem mi ni nikoli bila všeč. Kaj pa ti vidiš pri odbijaču mi tudi ni jasno, ker je FL, sem ga menjal, drugače bi smešno zgledalo zaradi druge linije luči. Oznak ni bilo že tovarniško, zato tudi ne bodo gori niti sedaj (320: Model Designation, Deletion; Modellschriftzug Entfall).

Felga je pa lih prav široka. Evo:

26873150227_1b48a7e3dd_b.jpg

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

katera nesimetrija? zja se da sustit identicno spredaj in zadaj tako da avto leži popolnoma naravnost. nisi razumel kar se tiče zadaj da bi M odbijač tudi pasal če je že spredaj. to pa itaq fl luči ne gredo na stari odbijač. Kar se tiče oznak motorja s strani, meni ko vidim zja brez stranske oznake mi je prva asociacija da je bil zbit oz. da mu nekaj manjka. :)

mas prav bolj da tak ostane ker če bi ga spustil bi po sliki sodeč in mojem očesu gledano tvojo sliko verjetno drgnilo. morda kdaj v živo vidim in prislonim letev pa vidimo kaj pokaže rob odbijača ;)   a je samo videti tako ali je slabo barvan odbijač? 

no skratka srečno vetrno vožnjo :ok

Urejal Taucher, 27.04.2018, 20:49.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

Hehe, ni pomaranče, to je samo odsev tak izpadel.  :ok2

No glede odbijača sva se potem narobe razumela. Zadaj nisem dal M, ker potem bi moral še izpuh zamenjat. Ker pa to ni 3.0 se mi je zdelo brez veze to delat, pridobil ne bi nič, razen na izgledu in dodatnem odlivu iz denarnice.

Tako, zdaj pa spat, jutri gre Z na morje za teden dni. No jaz tudi z njim seveda.  :laugh

Lp.

Prikaži več možnosti
    • tonchy je všeč

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 540
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

No, vsem ki ste jamrali za moj zimski set, tu je še na novih 19-kah.  :ok2

41734683521_12253d8bb2_b.jpg

41016923954_77292d01a1_b.jpg

Ko je avto stal na tem parkirišču na dežju, sem se peljal mimo po glavni cesti... Sploh ne bi pogledal na parkirišče, če v zadnjem momentu ne bi videl avta ravno zaradi zanimive barve. Če bi bil srebrn ali črn, se sploh zavzel ne bi...  Takoj ko sem videl avto sem pomislil na tole temo, da je nekdo iskal novo barvo za Z4  :laugh   .. Job well done  :ok Paše mu  :cool

Prikaži več možnosti
    • bojan.u in Gr3g4 uporabnikom je všeč to sporočilo

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 839
  • Avtomobil: BMW E60, 530d

LEP!!! Pusti takšnega.

Prikaži več možnosti
    • Gr3g4 je všeč

ALFAinBMW
ALFAinBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 314
  • Avtomobil: E46 328i MT1, E34 M5 3.6

Noro lep!

Urejal ALFAinBMW, 09.05.2018, 07:37.

Prikaži več možnosti
    • Gr3g4 je všeč

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

Ko je avto stal na tem parkirišču na dežju, sem se peljal mimo po glavni cesti... Sploh ne bi pogledal na parkirišče, če v zadnjem momentu ne bi videl avta ravno zaradi zanimive barve. Če bi bil srebrn ali črn, se sploh zavzel ne bi...  Takoj ko sem videl avto sem pomislil na tole temo, da je nekdo iskal novo barvo za Z4  :laugh   .. Job well done  :ok Paše mu  :cool

In to je to!  :) Barva pride ravno v takem oblačnem in večernem nebu najlepše do izraza, takrat zablesti v polnem sijaju.  :mljask

Hvala vsem za pohvale.  :ok

Prikaži več možnosti

Xandrej
Xandrej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 891

Zelo lep! 

Felne mu pašejo barva tudi gasa pa dolge luči!

Prikaži več možnosti

doni
doni

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 266

Sem te videl včeraj na 2 kilometra :D zadaj ti ob obremenitvi vozila, torej, če imaš sovoznika in poln kuferan ne naseda na slabi cesti guma v kolotecno plastiko?
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Sem te videl včeraj na 2 kilometra :D zadaj ti ob obremenitvi vozila, torej, če imaš sovoznika in poln kuferan ne naseda na slabi cesti guma v kolotecno plastiko?

Ker avto ni spuščen, mu verjetno ne drgne v kolikor bi nižal bi se ta pesmica morda hitro končala. Sicer pa v Slo imamo samo lepe ceste in je ta misel-vprašanje popolnoma odveč.

Madonca sem mislil, da bom lahko ta vikend užival zgoraj brez, pa ta dež ser-je jaoooo :)

Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

Sem dvignil roko, ko si poblendal.  :-D

Nič ni spuščen dodatno, tako da nič ne riba. Pa sem bil zdaj na dopustu z njim, kuferan pa nabasan do zadnje špranje. Lokalne ceste na hrvaškem pa tudi niso kaj boljše od naših, tako da vse ok.  :ok

Še enkrat bom napisal, kar sem že prej enkrat v drugi temi. Glede udobja ne opazim sploh nobene razlike, pa sem šel iz zimskih 205/55/16 na letne 235/35/19 spredaj in 265/30/19 zadaj. Ne vem ali so te gume tako udobne ali v čem je fora, ampak res ne opazim razlike v udobju. Pa me je to najbolj skrbelo in sem samo zato imel pomisleke ali naj obdrzim 18ke ali nabavim nove 19ke. Skratka, ni mi žal niti 1%, tako da samo:  :ok2

Prikaži več možnosti

crtacrta
crtacrta

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 546
  • Avtomobil: e36 328i cabrio,e34 525i

..super zgleda...samo malo se v pod mora..;-)
Objavljena slikalep pozdrav iz Maribora!
Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne se šalit, kje se še pol lahko vozim? Po novem asfaltu..  :laugh

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.