Skoči na vsebino

Nova barva za Z4 E85 - pomoč pri izbiri

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
197 odgovorov v temi
Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 057
  • Avtomobil: Z4 E85

@V.I.A fuck you za to tvojo yas marina blue. :fight  :-D  Zdaj že cel večer gledam slike avtov s to barvo. Res je lepa.  :slin Samo a bi to pasalo na E85 roadster?

2015-bmw-m3-yas-marina-bl_800x0w.jpg

Urejal Gr3g4, 14.03.2017, 23:45.

Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 939
  • Avtomobil: alpsko mleko, roces x35

Karkoli sparkling ali svetlega bo pasalo na Z4. Če se le da, naj bo kombinacija obojega, da ne bo avto preveč dolgočasen. Torej sparkling marina blue.  :laugh

Prikaži več možnosti

V.I.A
V.I.A

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 511
  • Avtomobil: Fxx

@V.I.A fuck you za to tvojo yas marina blue. :fight  :-D  Zdaj že cel večer gledam slike avtov s to barvo. Res je lepa.  :slin Samo a bi to pasalo na E85 roadster?

2015-bmw-m3-yas-marina-bl_800x0w.jpg

v živo je še lepša... vendar nimam predstave kako bi pasalo z bež usnjem... no, po pravici neti bela z bež usnjem... ?! drugače pa yas marina blue zmaga ;)
Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

v živo je še lepša... vendar nimam predstave kako bi pasalo z bež usnjem... no, po pravici neti bela z bež usnjem... ?! drugače pa yas marina blue zmaga ;)

Kar se notranjosti tiče, bi po mojem prej pasala modra z bež kot bela z bež. Ali pa sam sebe prepričujem.  :)

@anita_a ti si tudi sparkling.  :laugh

Pripete slike za predogled

• 16.png
  • 5.png
Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 445
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Kar se notranjosti tiče, bi po mojem prej pasala modra z bež kot bela z bež. Ali pa sam sebe prepričujem.  :)

@anita_a ti si tudi sparkling.  :laugh

Bela in bež je meni fail...

Če boš kaj na Koroškem se mi javi in pridi pogledati F10 barve jatoba, noter pa oyster/oyster dark....od forumaša @miha07 mama ima 4-ko cabrio, zunaj individual pyrit brown, noter oyster, tudi top kombinacija. 

Ali pa tisto bronasto iz M6..

5.jpg

6.jpg

Pa te letvice notranjosti...

mahogany-trim-kit-300x27.jpg

lp,m

Prikaži več možnosti

doni
doni

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 260

Sem bil jaz pred časom v podobni dilemi za zajca kot ti, na koncu sem ostal na črni  :laugh  Sprva sta me tudi najbolj vlekli laguna seca in marina blue in pa ko sem enkrat videl m3 v frozen gray, bolana barva.... Je se pa treba nekaj zavedat, e85 je pač "mali in zaokrožen" sploh z navadnim paketom... in nevem kako bi takšne barve sedle, ker so bolj mišljene za "škatlaste" avte z močno poudarjenimi linijami... Jaz zato potem nisem upal v ta projekt, ker nisem videl z-ja v dobeni taki barvi in sploh nisem vedel kaj pričakovati... photoshopi pa tudi bvz... no če bi že moral izbrati, res lagua seca ali marina  :ok2  drugače pa bela mu tudi paše, ena z4m se tudi vozi po mb bele barve, je lep...čeprav je bela dan danes mogoče že malo preveč monotona

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 429
  • Avtomobil: Rdeča raketa

A streha je črna? Notri pa bež, če sem pravilno prebral?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

@bmw330cd saj barva ni slaba, samo ni to to. Bi bolj pasala na coupe, saj je podobna sepang bronze. Letvice te lesene pa so meni osebno bljak. Nasplošno mi ne paše les v avto.  :)

@doni točno tak ja. Saj je vse lepo in prav, ene barve so fantastične na pogled, ampak pol je tisti faktor ko ne veš če bo pasalo k linijam avta. Nasplošno ko nimaš nobene reference avta s takšno barvo nikjer za videt. Ampak jaz ne bom prpe stisnil, nekaj drugačnega ziher bo. Če bom zajebal, bom pač moral živet s tem, dokler ne menjam avta.  :ok2

@Nixxon tako je ja. Glej prilogo, to je moj.

• 20141021_112812_HDR.jpg
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 674
  • Avtomobil: bel traktore

Men je pa ful dober bel, z svetlečimi platišči. Sicer pa najbolje da se naučiš v photoshopu kako spreminjati barvo, ter comp priključiš na čim večjo tv....ter spreminjaš barve, pa boš videl kaj bi ti potegnilo

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 353
  • Avtomobil: E39 525i

Vabljen k meni pa ti pokažem lističe od vseh barv. Info na zs da nebo preveč reklame. Sem pa v Mariboru!

Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

@m4tj4z je vseeno težko s photoshopom trofit te odtenke..

@airmike, grem jutri pogledat na Selmar malo te nove barve, predvsem ta yas marina blue me zanima. Če se jim pa ne bo dalo ukvarjat z mano, pa ti javim. Tnx.  :ok

Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

Evo, malo sem se v photoshopu igral. Mislim da sem kar trofil barvo iz izvirnika. Kakšna se vam zdi na Z4? Meni je sexy.  :)

• 2015-bmw-m3-yas-marina-bl_800x0w.jpg
  • Z4 E85 Yas Marina Blue.jpg
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 674
  • Avtomobil: bel traktore

Nej slabu....moja bi pa rekla kinder jajcek....meni osebno je se zmeri lepsi bel...seveda z hudimi platiscami
Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik

Mnja, kot kak Ken mobil. Malo preveč beline je v tej barvi za moj okus. Ni pa moj avto, tako da go ahead, če ti je všeč.  :ok

Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja eno je slika, drugo pa realnost. Moram še videt barvo v živo pol se bom odločil. Nič, lahko noč.  :zzz

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 662
  • Avtomobil: Nemški

@bmw330cd saj barva ni slaba, samo ni to to. Bi bolj pasala na coupe, saj je podobna sepang bronze. Letvice te lesene pa so meni osebno bljak. Nasplošno mi ne paše les v avto. :)

@doni točno tak ja. Saj je vse lepo in prav, ene barve so fantastične na pogled, ampak pol je tisti faktor ko ne veš če bo pasalo k linijam avta. Nasplošno ko nimaš nobene reference avta s takšno barvo nikjer za videt. Ampak jaz ne bom prpe stisnil, nekaj drugačnega ziher bo. Če bom zajebal, bom pač moral živet s tem, dokler ne menjam avta. :ok2

@Nixxon tako je ja. Glej prilogo, to je moj.

Zdaj si me vrnil v leto 2006 z tole nalimano fotko... :-D

Urejal BMW Deutschland, 16.03.2017, 09:29.

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 353
  • Avtomobil: E39 525i

@airmike, grem jutri pogledat na Selmar malo te nove barve, predvsem ta yas marina blue me zanima. Če se jim pa ne bo dalo ukvarjat z mano, pa ti javim. Tnx.  :ok

Mi smo pa malo naprej po Ptujski :)

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 429
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Evo, malo sem se v photoshopu igral. Mislim da sem kar trofil barvo iz izvirnika. Kakšna se vam zdi na Z4? Meni je sexy.  :)

Meni je to taka dirkalna barva, ker je pač tako specifična. Se bojim da z bež notranjostjo skupaj ne bi pasala.

Mi je pa všeč bmw330cd-jev predlog za sepang in yachtline les. Ni za vsakogar, meni osebno je čudovita, tak mal retro pridih da.

Urejal Nixxon, 16.03.2017, 09:43.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

Tako, sem šel danes pogledat vzorce na Selmar (hvala VIA, da si si vzel čas zame  :ok). Med vso paleto barv izstopajo najbolj Austin Gelb in seveda Yas Marina Blau, ki je res lepa. Mineral bela in siva sta kr nekaj, dolgčas. Frozen barv niso imeli med vzorci, mogoče še boljše, drugače bi izbira postala še težja. :laugh Alpinweis pa ja, pač bela in mi itak paše na skoraj vse modele. Mogoče tudi ni bila slaba temno modra v stilu Interlagos, točnega imena več ne vem, je nisem potem slikal. VIA mi je dal kontakt od nekoga s šestico v tej barvi za ogled, ampak sem potem to barvo izločil iz izbire.

Po videnem se zdaj nekako najbolj nagibam k Yas Marina, čeprav mi je Austin Gelb tudi bomba. Mislim da bo končna odločitev padla med tema dvema. Bom še en photoshop nardil za Austin Gelb, potem pa bo treba počasi dat karte na mizo. V roku dveh tednov gre avto že v delavnico.

• IMG_6412.JPG
  • IMG_6411.JPG
  • IMG_6415.JPG
  • IMG_6416.JPG
  • IMG_6417.JPG
  • IMG_6418.JPG
  • IMG_6421.JPG
  • IMG_6422.JPG
  • IMG_6423.JPG
  • IMG_6424.JPG
  • IMG_6425.JPG
  • IMG_6426.JPG
  • IMG_6427.JPG
  • IMG_6428.JPG
Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik

Jaaaaa, svetleče pikice!!!  :jezk  Me happy. 

Prikaži več možnosti