Skoči na vsebino

CCC multimedia BMW E61 530d 2004

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
33 odgovorov v temi
Danijel S
Danijel S

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 527
  • Avtomobil: BMW E61 Individual 530 xd

14 dni tja nazaj.

Popravljajo vse. Največ BMW.Nobenih komplikacij,nategov,kraje.....

Popravljen izdelek zabeležijo z CQR nalepko da se ve kdaj kje zakaj kako.....

Plačaš paypal ali trr.

Bluetooth modul recimo ko se kvarijo konstantno popravijo za 60 eur.

Prikaži več možnosti
    • LEO37 je všeč

BMW-Mojster
BMW-Mojster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 519
  • Avtomobil: BMW E46 M-Tech, E39

Niti ni tale Romun cenejši kot prej omenjeni forumaš iz Slovenije, sploh ko upoštevaš doplačila, poštnino in čas.  :ok

Naredi forumaš preverjeno kvalitetno, če komu kaj pove tudi to, da popravlja tudi reklamacije za druge mehanike oz. avtoelektronike...

Urejal BMW-Mojster, 18.09.2018, 21:28.

========== BMW ==========
///- CHAMPION ALL THE TIME -\\\

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 616
  • Avtomobil: Smoked Blue Arrow

sem dal naredit pri bmw-expert in zadeva deluje BP. Tudi če bo kak problem, bom šel lahko nazaj k njemu. Cena je bila ugodna oz malenkost višja, kot bi jo plačal pri romunu-sem bil z njim na vezi. 

Tam je pač problem poštnina, ki za romunijo ne pride pod slabih 25€+33€ nazaj. Pri meni je moral še kodirat ponovno idrive gumb. Pa demontaža in montaža je vključena-sam bi po moje znorel, k nimaš orodja in ne veš točno, kje se nahajajo klipsne, lahko hitro kaj polomiš, poškoduješ..

Če znaš vse sam narediti, potem je opcija pri Romunu, jaz sem se odločil za slo varianto in mi ni žal. 

Prikaži več možnosti

Danijel S
Danijel S

BMW fanatik

• Uporabnik

Niti ni tale Romun cenejši kot prej omenjeni forumaš iz Slovenije, sploh ko upoštevaš doplačila, poštnino in čas.  :ok

Naredi forumaš preverjeno kvalitetno, če komu kaj pove tudi to, da popravlja tudi reklamacije za druge mehanike oz. avtoelektronike...

Romun je bil najcenejši, sem vse izračunal. Samo počakal sem slabih 14 dni in dobil vse nazaj. 250 eur paket tja, popravilo in paket nazaj =1 leto garancije. Ker sem zahteval nadgradnjo na mp3 me je to koštalo 30 eur več, drugače bi bilo 220. Spet najbolj ugodno. V tem času malo potrpiš brez muzike pa gre v žep 175 eur viška

Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik

DanijelS

Sem bil na vezi z romunom in je rekel 200€, nadgrajenega na mp3 sem že imel. Potem mu moraš nakazati še 33€ za poštnino(vračanje od njega), jaz sem najceneje našel cca 25€ z ddv. torej si na slabih 260€. Pri forumašu me je prišlo 300. s tem, da če kaj crkne imaš ponovno 50€ stroškov, tukaj pa 80 km, če grem 2x po sluzbi.

Je cenejši romun? ja je!

Je razlika 175€? ne ni

glede na demontažo in kako je bilo vse zapikano skupaj, ker še nikoli ni bilo narazen...jaz brez orodja bi kje kaj polomil...zato sem se odlocil za 40€ drazjo varianto, ki je bila urejena v 5 dneh.

Vsakemu svoje.

Prikaži več možnosti

Danijel S
Danijel S

BMW fanatik

• Uporabnik

DanijelS

Sem bil na vezi z romunom in je rekel 200€, nadgrajenega na mp3 sem že imel. Potem mu moraš nakazati še 33€ za poštnino(vračanje od njega), jaz sem najceneje našel cca 25€ z ddv. torej si na slabih 260€. Pri forumašu me je prišlo 300. s tem, da če kaj crkne imaš ponovno 50€ stroškov, tukaj pa 80 km, če grem 2x po sluzbi.

Je cenejši romun? ja je!

Je razlika 175€? ne ni

glede na demontažo in kako je bilo vse zapikano skupaj, ker še nikoli ni bilo narazen...jaz brez orodja bi kje kaj polomil...zato sem se odlocil za 40€ drazjo varianto, ki je bila urejena v 5 dneh.

Vsakemu svoje.

To kar je tebi rekel jaz ne vem. Jaz nisem nakazoval nikomur ničesar vnaprej. Enoto če ne znaš odstranit jo pač ne znaš. To al znaš al ne znaš. Jaz sem to naredil sam , jo zapakiral in poslal. Počakal 14 dni(itak sem se vozil vmes z motorjem in par krat z avtom) tako da meni to čakanje ni predstavljajo težav.

JAZ osebno sem prihranil 175 eur. Za tebe ne vem. Pišem svojo izkušnjo. 

Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz pišem, da je mene prišlo 300 in ne 425 (250+175 prihranka), s tem, da sem imel še montažo zraven. Odstraniti znam tudi sam, ampak bi bilo problematično, če nimaš pravega orodja, hitro narediš kako prasko.

Torej sem jaz prihranil 125 :).

Sicer pa je vseeno, kok je kdo prihranil, važno je, da drugi vidijo, kje se lahko to uredi in za kak denar.

Prikaži več možnosti

DreamBMW
DreamBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 583
  • Avtomobil: E61 530dTA

Ima kdo telefonsko od bmw-experta?
LP
Prikaži več možnosti

Tarik
Tarik

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 825
  • Avtomobil: E61 525D

imaš zs

Prikaži več možnosti

DreamBMW
DreamBMW

BMW fanatik

• Uporabnik

Hvala
LP
Prikaži več možnosti

DreamBMW
DreamBMW

BMW fanatik

• Uporabnik

Naj še kdo napiše s kod je tale bmw-expert in kako mu je ime. Lahko na PS

Hvala
LP
Prikaži več možnosti

Tarik
Tarik

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 825
  • Avtomobil: E61 525D

Imaš  :-D

Prikaži več možnosti

DreamBMW
DreamBMW

BMW fanatik

• Uporabnik

Uuu jebemti.... daleč :)

Imamo mogoče koga na koroškem ali štajerskem koncu, ki se spozna na te zadeve?
LP
Prikaži več možnosti

DreamBMW
DreamBMW

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa da še jaz opišem moj problem.
2004 E61, navi professional...
Premikanje z idrive po menijih je bilo zelo počasno, ko sem zasukal gumb je trajalo par sekund da se je kam premaknilo, cd s mp3-ji je sicer prebralo samo v DVD enoti, pesem je začelo predvajati vendar glasu ni bilo. V CD enoti ga sploh ni prebralo.
Nato sem odklopil BT modul in vse dela gladko, mp3-ji igrajo v obeh enotah. Imam pa en problem in sicer FM radio ne lovi nobene postaje. Ve kdo kaj bi lahko bilo narobe?

Hvala
LP
Prikaži več možnosti