Skoči na vsebino

Moto kotiček

* * * * - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
943 odgovorov v temi
Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 144
  • Avtomobil: kombi

Ni kaj za razlagat, krava-masivno veliko-itak, če vozim motocross motor in neokorna, za mene je bil feeling ko sem ga obračal na stranski cesti tak nesiguren in bikast, da bi se skantal v maline sprve, če bi ga "nažgal" v en ovinek, ampak to je pač občutek ko prvič voziš težki motor.

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 579
  • Avtomobil: new age e39

Če maš 2metra se najprej probi usest na tale "moped" :D

Nima :ok2
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 300
  • Avtomobil: LPP Urbana

Nima :ok2

nimam :ok2

na koncu vidim, da je bolje ruknit nekaj več šušk pa kupit mlajši motor, recimo: ( če ga primerjam s svojim prvim linkom)

https://www.avto.net...asp?id=15335659

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 972
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

nimam :ok2

na koncu vidim, da je bolje ruknit nekaj več šušk pa kupit mlajši motor, recimo: ( če ga primerjam s svojim prvim linkom)

https://www.avto.net...asp?id=15335659

Precej boljša izbira...Več moči in navora. Sama teža skoraj enako, oz občutek je identičen kot pri manjšem modelu. Moraš pa vedeti, da so tele Monstri zlo specifični motorji. Redko jih ima kdo za nabiranje veliko število km. Udobnost je uredu, ni pa to motocikel recimo za visokorastle moške. Ima kratko medosje(kar je prednost pri zaprtih zavojih in po mestu. Sam predlagam, da ga greš peljati. Imajo pa "italjani" na splošno veliko boljšo ciklistiko od navadnih "japancev", pač zaradi boljše serijske opreme in togega okvirja. AMpak kot sem napisal, so nekoliko podhranjeni kar se tiče udobnosti. Imajo pa vseeno svoj čar in občutek, ki ga noben japonec ne pričara...

Pač sam sem ljubitelj posebnih motorjev in tudi sam vozim recimo MV Agusto.........Tko da, navijam za Dučeta  :ok Poglej še kakšno Brutalko 800....še boljša izbira od tega Monstra.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.