Skoči na vsebino

BuLLetovo parkirišče in vozni park

* * * * * 4 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
304 odgovorov v temi
TomE30Cabrio
TomE30Cabrio

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 052
  • Avtomobil: zgoraj brez

Lepa cena za E30. Želim, da ti uspe toliko iztržiti.
Ni pa mi logično zakaj kosaš E23. Ta avto si ne zasluži iti v kose, prav tako ne e24.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • _BuLLet_ je všeč

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 371
  • Avtomobil: BMW e39 528i & e32 735i

Kaj e23 gre v kose? Če se boš odločil za prodajo cele me kontaktiraj, bi me zanimala.

Bog se vozi v e39 :skrbast

Prikaži več možnosti

Ninok
Ninok

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 230
  • Avtomobil: E60

Kakšna je cena za CLS 55? 

Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 193
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Lepa cena za E30. Želim, da ti uspe toliko iztržiti.
Ni pa mi logično zakaj kosaš E23. Ta avto si ne zasluži iti v kose, prav tako ne e24.

Kar je na tujih oglasnikih naj tam tudi ostane. Z razlogom ne objavljam tega v sloveniji, da se izognem debatiranju o cenah, pa zakaj in kako, ker se mi ne da :) 
Če bi to v sloveniji objavil, bi še čez po leta nekdo očital, da se je ta avto prodajal po delih... Ker ljudje VEDNO najdejo nekaj za negativne debate. 
Isto je bilo za rdečo 540i, 3x sem si vmes premislil kaj bom z avtom, ker se je situacija spremenila. Ljudje se pa potem sprašujejo če je z mano ali avtom kaj narobe, da se ni prodal..  :-D 

E23 je bila kupljena ker rabim školjko in vse zunanje dele. Slučajno se je zgodilo tako, da sem našel 745i, ki stoji že 18 let in sem raje več plačal za zdrav avto z veliko zanimivimi redkimi deli. Ampak ljudje na oglas za kose ponujajo tudi odkupe celih avtov. Če prodam celo, moram spet iskati drugo školjko in vse zunanje dele. Delov je pa ogromno in na tej 745i je zunaj vse lepo, brez rje po kakih vratih, blatnikih, obrobah in niti kake krom letvice ne rabim iskati druge. Najvišja ponudba za odkup celega od Nemca je bila 9000€ (za avto brez papirjev)

E24 se isto odločam ali se bo porabila školjka ali bo šel iz E23 turbo motor v E24. Vse je v zraku in še sam trenutno ne vem, ker je od marsičesa odvisno in se sproti odločam. Avti niso prioriteta :) 
Sem pa E24 v štartu kupil, da naredim iz njega fun car.. in ga originalnega nimam veselja uporabljat. Najprej je blo mišljeno, da gre not V8, kasneje sem dobil eno čisto tretjo idejo, kjer bi se rabila samo školjka, zdaj je pa opcija tudi vse original in turbo motor iz E23.
V vsakem primeru bo na koncu ena E24 narejena. Tudi če to celo prodam bom iskal drugo školjko brez pogonov za naredit. 

Za E24 sem ravno danes dobil ponudbo na osnovi tistih oglasov za dele.. in tak je tudi namen. Človek v tujini te vpraša če bi prodal celega, ko vidi da prodajaš kose in ima zato občutek, da je našel nekaj kar sploh ni bilo v ponudbi, kar pomeni, da lahko bolje prodaš  :ok2  Ena ponudba je 9 in ena za 10000€ 

E30 je iz istega razloga na oglasu in zanalašč postavljena cena v oblake, ker je ne želim zdaj prodat ampak pred zimo. Na oglasu so pa namerno zraven vidni še drugi avti zato da pride kaka ponudba  :) Pač, neposredna prodaja  :ok 

Fora je v tem, da za VSAK avto imam idejo ko ga kupim, kaj bom z njim. Ampak jih je toliko, da ene uresničim, ene pač ne. Za ene si pa premislim in bi raje kaj druga čez pol leta  :) Za rdečo 540i sem si recimo premislil takoj čez 1 mesec, ker se je našlo nekaj bolj zanimivega. In mi zdaj avto že celo leto stoji pa vsake tolk časa še kako malenkost uredim, popravim. Ravno 3 dni nazaj ležaj na kardanu recimo. 
Nobenega pa nikoli ne bom dal od sebe pod ceno ker mi ni nujno. Največji "problem" trenutno je prostor za vse pod streho  :)

Urejal _BuLLet_, 19.04.2021, 18:13.

Prikaži več možnosti
    • TomE30Cabrio je všeč

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 309
  • Avtomobil: e24 635csi

e24 ne prodajaj, se ti bo kolcalo po njej.. Plus cene gredo gor

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.