Skoči na vsebino

E90, AUX in USB

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
57 odgovorov v temi
umavri
umavri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 538
  • Lokacija: In The Debt Union(EU), kjer vlada neizvoljena in neodstavljiva evropska komisija.
  • Avtomobil: BMW F11

Aja, kupi si še original priključek za USB pod naslonom za roko in ga zveži skupaj z Dension napravo, da bo original look.

Ni srca in ni želje po takem ekranu... tudi E91 sem moral iskati brez navigacije... gre se predvsem za USB muziko, pa pri teh E9x ni nobene klasične rešitve, kakršna je bila za starejše serije.

@Davidf1, hvala za kataloško... raziščem :ok

Hudo, tile kitajci.

Tole je pa Đabe in še kar ok izgleda.

Objavljena slikaP.S. - za pravopisne napake ne odgovarjam:crazy
Prikaži več možnosti

tomazic89
tomazic89

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 790
  • Avtomobil: E36 32?i, E91 mlincek

Moje osebno menenje, mogoce komu pride prav izkusnja... ampak vsakemu svoje seveda. imam USB in AUX input v svojem avtu, ampak jih nikoli ne uporabljam. Vso glasbo predvajam direktno iz telefona - online stream (vecinoma Google Play Music, nekaj tudi SoundCloud in pa vcasih Youtube). Ti service-i so ze tako izpiljeni, da je signal res redko problem, poraba podakov pa zanemarljiva (mogoce mi enkrat na 2 meseca prekine glasbo, ce sem res dolgo v obmocju brez signala in poslusam neko novo glasbo). Poraba podatkov: med 0.5 do 1.5GB na mesec, vecinoma pa okoli 1GB (odvisno koliko ponavljam iste albume, ker jih potem avtomaticno shrani kar na napravo).

Par prednosti iz mojega vidika:
- vsa glasba kadarkoli in kjerkoli (ne le tista na USB, ki se ti jo itak ne da redno menjati in poslusas isto po pol leta skupaj)

- glasbena zelja potnika - just shoot

- cena - Google play music pride 6EUR/mesec (mogoce se komu zdi drago amapk za primerjavo: omenjene resitve zgoraj so okoli 120EUR to je 20 let subscriptiona na Google Play Music - 20 LET!) jaz imam za dodatna 2 EUR se Youtube premim, kar pomeni, da lahko YT posusam brez reklam in v ozadju (zaklenem telefon, in predvaja normalno v background).

- poslusam album/komad XY, se presedem iz avta 1 v avto 2 in posulsam isti komad dalje avtomaticno

- puslusam vso to glasbo tudi na domacem racunalniku/v sluzbi/kjerkoli

My 0.05$. Pa naj bo to Spotify, Google Play Music, Apple Play.. karkoli. Osebno imam pac GooglePlay, ker se mi zdi, da ima najvec slovenske glasbe, katere tudi dosti poslusam.

Cena je res smesna, ce jo postavis v perspektivo: 6 EUR = 4 kave... oz 120 eur kolkor so razni cool adapterji = 20let subscription-a.

Prikaži več možnosti

nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 966
  • Avtomobil: e91 320d, 1290 SDGT

In kako povežeš telefon direktno na avto, da lahko na tak način predvajaš glasbo?

Lp, Samo

Prikaži več možnosti

V0RT3X
V0RT3X

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 418

Jst mam tud Spotify, iščem pa najbolj elegantno rešitev za BT streaming na CCC profi navi (podpira samo AUX). Če ne bo pač kitajc adapter za 3e prek aux :laugh

Verjetno se volanskih tipk ne da v nobenem primeru usposobit.

Prikaži več možnosti

tomazic89
tomazic89

Novinec

• Uporabnik

In kako povežeš telefon direktno na avto, da lahko na tak način predvajaš glasbo?

Lp, Samo

Aja.. imam CIC in bluetooth audio podporo. Ce nimas tega, je pa seveda se dodaten probelm za resit.

Prikaži več možnosti

nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik

Aja.. imam CIC in bluetooth audio podporo. Ce nimas tega, je pa seveda se dodaten probelm za resit.

Aha no, mislim, da mi ta audio podpora manjka. CIC je, disk je, Aux/USB je tole pa očitno manjka.

Hvala

Lp, Samo

Prikaži več možnosti

tomazic89
tomazic89

Novinec

• Uporabnik

Aha no, mislim, da mi ta audio podpora manjka. CIC je, disk je, Aux/USB je tole pa očitno manjka.

Hvala

Lp, Samo

Kolega zelo pohvali TaoTronics:

Mislim, da ima tega: https://www.amazon.com/TaoTronics-Bluetooth-Receiver-Microphone-Streaming/dp/B013QJ0W8Q

EDIT: Oz tole je zadnja verzija: https://www.amazon.c...s/dp/B07BLQ47MY

Urejal tomazic89, 14.10.2019, 10:08.

Prikaži več možnosti

exmitko
exmitko

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19

Tudi sam imam AUX v sredinski konzoli in USB v predalu na sovoznikovi strani, ki pa je samo za update navigacije in ne za predvajanje glasbe. Imam CIC in bluetooth, ampak samo za klic in ne predvajanje glasbe...sem se že nekako sprijaznil z aux predvajanjem glasbe...

@Tomazic89...je pri TaoTronics možno uporabljati volanske gumbe pri predvajanju glasbe? Sklepam da ne, ker gre isto na aux

Prikaži več možnosti

nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik

Kolega zelo pohvali TaoTronics:

Mislim, da ima tega: https://www.amazon.com/TaoTronics-Bluetooth-Receiver-Microphone-Streaming/dp/B013QJ0W8Q

EDIT: Oz tole je zadnja verzija: https://www.amazon.c...s/dp/B07BLQ47MY

Ja saj nekaj takega pa imam v predalu. Pa sem pomisli, da sem kaj spregledal in da bi lahko zavevo predvajal elegantneje.

Hvala vseeno

Lp, Samo

Prikaži več možnosti

tomazic89
tomazic89

Novinec

• Uporabnik

Ja saj nekaj takega pa imam v predalu. Pa sem pomisli, da sem kaj spregledal in da bi lahko zavevo predvajal elegantneje.

Hvala vseeno

Lp, Samo

Potem je zate tale zadeva:
https://www.amazon.c...1_t1_B0131P6P5E

Ce imas CIC + USB in AUX audio v armrest-u, potem vlkjucis tole in naj bi delalo vse. Prikaz skladbe in volanski gumbi za naprej nazaj ter glasnost.
Ce nimas USB in AUX audio, potem od profi resitev preostane samo Bimmer-tech combox retrofit kit (cena... sitnica: https://www.bimmer-t...ia-pnp-retrofit

lp, Nejc

Prikaži več možnosti
    • nightmare je všeč

Bmwe46mb
Bmwe46mb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 529
  • Avtomobil: E91 320d xd

No lepo da nas je tok z istim zeljam..na e91 k ma aux in USB je crknil radio proffesional bez navija..po dolgorocnem iskanju istega radija da Lahko predvaja USB kot do zdaj,SEM obupo..
Pod 300€ ni takega radija na celom svetu..
In bom uzeo ta kineski 2din al kako se že reče...in Cena je isto 300€...
Samo me pa jeee to kam z gumbom za gretje sedezev in ostalim k so zraven...
Prikaži več možnosti

odpisani
odpisani

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2
  • Avtomobil: BMW E 90 318d

Moje osebno menenje, mogoce komu pride prav izkusnja... ampak vsakemu svoje seveda. imam USB in AUX input v svojem avtu, ampak jih nikoli ne uporabljam. Vso glasbo predvajam direktno iz telefona - online stream (vecinoma Google Play Music, nekaj tudi SoundCloud in pa vcasih Youtube). Ti service-i so ze tako izpiljeni, da je signal res redko problem, poraba podakov pa zanemarljiva (mogoce mi enkrat na 2 meseca prekine glasbo, ce sem res dolgo v obmocju brez signala in poslusam neko novo glasbo). Poraba podatkov: med 0.5 do 1.5GB na mesec, vecinoma pa okoli 1GB (odvisno koliko ponavljam iste albume, ker jih potem avtomaticno shrani kar na napravo).

Par prednosti iz mojega vidika:
- vsa glasba kadarkoli in kjerkoli (ne le tista na USB, ki se ti jo itak ne da redno menjati in poslusas isto po pol leta skupaj)

- glasbena zelja potnika - just shoot

- cena - Google play music pride 6EUR/mesec (mogoce se komu zdi drago amapk za primerjavo: omenjene resitve zgoraj so okoli 120EUR to je 20 let subscriptiona na Google Play Music - 20 LET!) jaz imam za dodatna 2 EUR se Youtube premim, kar pomeni, da lahko YT posusam brez reklam in v ozadju (zaklenem telefon, in predvaja normalno v background).

- poslusam album/komad XY, se presedem iz avta 1 v avto 2 in posulsam isti komad dalje avtomaticno

- puslusam vso to glasbo tudi na domacem racunalniku/v sluzbi/kjerkoli

My 0.05$. Pa naj bo to Spotify, Google Play Music, Apple Play.. karkoli. Osebno imam pac GooglePlay, ker se mi zdi, da ima najvec slovenske glasbe, katere tudi dosti poslusam.

Cena je res smesna, ce jo postavis v perspektivo: 6 EUR = 4 kave... oz 120 eur kolkor so razni cool adapterji = 20let subscription-a.

20 mesecev pa res!

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 383
  • Avtomobil: F30 B48 & VW 3.0 TDI

Evo, tole pa je narejeno tak kot je treba....

https://www.youtube....h?v=sDom1C3EXHc

Samo po moje drago ko...

Vprašanje za naše mojstre, vgradnja Buisness i driva sistema (displaj, enota in i drive gumb) v 2007 e92 brez navi. Fizično vgradim sam, zanima me samo kako softwersko? 

Prikaži več možnosti

aiko
aiko

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 121
  • Avtomobil: E46 320d, Fiat GP mjet

2019-Latest-Android-9-0-Car-DVD-Player-f

8-8-Six-Core-Android-9-0-4G-32G-Car-Mult

Samo po moje drago ko...

https://bit.ly/2t8DFc7

300-400|€

Urejal aiko, 30.01.2020, 10:34.

Prikaži več možnosti

V0RT3X
V0RT3X

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 418

Samo po moje drago ko...

Vprašanje za naše mojstre, vgradnja Buisness i driva sistema (displaj, enota in i drive gumb) v 2007 e92 brez navi. Fizično vgradim sam, zanima me samo kako softwersko? 

https://drive.google...TR0OXhMS3M/view

Neki dela pa je. :laugh

Glede kodiranja pa verjetno samo izbrišeš obstoječo konfiguracijo za radio in dodaš kar imaš (business/prof). V teoriji haha.

Prikaži več možnosti

xSkRjO
xSkRjO
  • Uporabnik
  • Sporočil: 80
  • Avtomobil: Bmw e91

Pozdravljeni. Ve mogoče kdo zakaj mi ne dela ne aux in ne usb priklop oz. ju ne zazna, in ne morem se povezat preko bluetootha? Gre se za e91 2008 letnik..
Prikaži več možnosti

Hari
Hari

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 366
  • Avtomobil: e30, e46cabrio, e91 Lci

najverjetneje se ti je poslovil mulf modul
Lp
Prikaži več možnosti

Bmw318i 10
Bmw318i 10
  • Uporabnik
  • Sporočil: 16
  • Avtomobil: Bmw

Zdravo
Imam bmw e90 2005 z business cd radiom. Na sredini pod naslonjalom za roko imam priklucek AUX vendar na radiu nimam moznosti da preklopim na AUX. Sm pogledu ce je strom noter pa je. Moznosti na radiu mam sam da saltam na cd al pa na radisko postajo. Mogoce kdo ve kak se to da zrihtat.
Hvala
Lp

Urejal Bmw318i 10, 23.01.2021, 14:51.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.