Skoči na vsebino

Kazen za vožnjo s kurilnim oljem

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
31 odgovorov v temi
dotorq
dotorq
  • Uporabnik
  • Sporočil: 70

lol

Verjetno tega ne veš ampak določene države v razvoju (kamor bo kmalu sodila tudi Slovenija, kar je žalosten lol #2) ceno goriva celo SUBVENCIONIRAJO, ne samo da jo obdavčijo - tipičen primer take države je recimo Malezija. Zakaj? Ker s tem spodbujajo gospodarstvo. Zdaj pa ti malo mozgaj zakaj je tako, očitno ti še marsikaj na tem področju ni jasno ;)

Sveder, ti si itak živa legenda, kako vzpodbujaš gospodarstvo z delom na črno. Pa ne več jamrat, kako se tega ne da legalizirat.
Prikaži več možnosti
    • miha84 je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 283
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Sveder, ti si itak živa legenda, kako vzpodbujaš gospodarstvo z delom na črno. Pa ne več jamrat, kako se tega ne da legalizirat.

Ti pa sigurno čisto VSE davke plačaš, ane?  :ok2 Veš, vsak naj najprej pred svojim pragom pomete, potem ko je to urejeno lahko pa druge kritizira... samo tisti ki imajo čez druge največ za povedat, so po mojih izkušnjah ponavadi najslabši ;)

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

dotorq
dotorq
  • Uporabnik

Vse plačam. V nasprotnem primeru pa furs poskrbi, da jih.
Čez druge za povedat? Jernej, tvoje delo je nelegalno in zaradi tebe in tebi podobnih smo, kjer smo. Zdaj se pa ti zamisli.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Zlobny
Zlobny

Banned

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 940
  • Avtomobil: Zaplinjevalec plebejcev!

Glede na davke, registracijo in zavarovanje, ki jih jaz plačam, država ustvarja minus.

Sicer pa, kje si ti zgubljena nočna legenda, E31 crknil?

Ne dvomim, da si še neto proračunski prejemnik, najjači :blabla . Lahko kaj plačaš namesto mene, ni problema.

In jaz npr. vozim en tak "zastarel" V12. Ker se mi da. 9 let že. In sem pustil tej državi samo na DDV za dele in orodje (ne gorivo) nekajkrat več kot katerikoli širokoustež DMV (s svojo precenjeno kvazi-terensko enoprostorsko kočijo, ki je narejena nova iz zastarelih delov, kipne pa pred vsakim malo višjim pločnikom). Da ne omenjamo, koliko naših majstrov je šravfalo, barvalo in obnavljalo dele itd.

Hočeš kaj vedeti o "teh davkih"? Resno? Še nisi slišal za DMV blamažo in kako je izplen upadel ravno od vozil in lastnikov, od katerih se sicer največ otepe, ker so se otroci igrali dacarje? Medtem, ko se je krava molznica enostavno "zmanjšala" Zdajle bodo privijali za nižje kategorije ponovno. Zakaj neki, ko pa tako dobro funkcionira! Lova do krova, pa bogatuni kar derejo k nam, da bodo tu zapravljali!

O čem bi ti še debatiral tu v rikvercu sine? o tem, kako si ti česa takega ne moreš privoščiti? Si hotel podjebat poceni, a zdi sem mi da tipkovnica postaja majhna in prstki drveni... najbolje, da res prestaviš v rikverc, ja.

In resno to. V vsaki drugi temi bi zadnje čase en težki kujon nekaj najedal... uUUUuuu.... vidi ti, država rabi denar! Uuuuuu, v tujini je še slabše! Uga buga guga, vidi mama, kak je pameten! Pa ziher ni en preimenovan težak, ki je že 2X letel ven.

Pelebejci eni. Vsaj trolat bi se lahko naučili, kot se šika, namesto da samo nekaj z jajčki otepate, potem se vam pa v lastno zadrgo ujamejo, ko se nahitro pospravljate, ker ste dregnili v osje gnezdo.
Imate očitno preveč cajta, če se zaganjate v off-topic v vsaki drugi temi, ki se ne odraža samo na čedalje večji količini otrobov na tem forumu.

Urejal Zlobny, 30.03.2017, 19:03.

Ritual satanic thread abuse on the cheap! Free shitposting included! Inquire through the private messaging system.
Prikaži več možnosti
    • Iztok Z., sash in mosty uporabnikom je všeč to sporočilo

BimmerLover
BimmerLover

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 116
  • Avtomobil: 530d E60

Dobiti moraš nepobarvanga, korilec je v bistvu nafta v katero vlijejo barvo...

Proti koncu '90 sem imel šanso dobiti takšnega "nepobarvanga kurilca", takrat sem vozil Golf 2, diesel seveda...

Pogoj je bil, da imam doma vsaj 200L sod, bi mi ga na dom pripeljali...V glavnem prijatelj kamijonđija, je to redno prakticiral..

pa ne samo on, cela slovenska tovornakarska scena, ampak kasneje to ni bilo več "in", ker ga niso mogli dajati v stroške...

V glavnem fantje, nepobarvanga je treba nabavit....Mislim, da je bil izvor, nekje iz Hrvaške...

Prikaži več možnosti

mosty
mosty

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 496
  • Avtomobil: E91 320xd / F31

Vse plačam. V nasprotnem primeru pa furs poskrbi, da jih.
Čez druge za povedat? Jernej, tvoje delo je nelegalno in zaradi tebe in tebi podobnih smo, kjer smo. Zdaj se pa ti zamisli.

Očitno eden iz davčne. Samo eno besedo imam zate: Idiot

Urejal mosty, 30.03.2017, 19:55.

Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 518
  • Avtomobil: UFO

Jaz pa mislim da prav zaradi ljudi ki delajo na črno marsikateri slovenec sploh preživi, večina kar jih jaz poznam si ne more privoščiti servisa avta na pooblaščencu, nekoga z SP da jim prekrije streho, položi ploščice.. Tako preprosto je to.. Višje so plače manj je dela na črno- ker ni treba. Manjše so plače bolj je slovenija.. 

Drugače pa jaz celo poznam 2 ki se vozita na nafto :)

The Truth is Out There
Prikaži več možnosti
    • zok je všeč

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 282
  • Avtomobil: 523i

Baje zdj sam z robckom obrise okol tanka in prec vidi kolk je ura.
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

Zmago
Zmago

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 367
  • Avtomobil: VW Passat CC

Dobiti moraš nepobarvanga, korilec je v bistvu nafta v katero vlijejo barvo...

Proti koncu '90 sem imel šanso dobiti takšnega "nepobarvanga kurilca", takrat sem vozil Golf 2, diesel seveda...

Pogoj je bil, da imam doma vsaj 200L sod, bi mi ga na dom pripeljali...V glavnem prijatelj kamijonđija, je to redno prakticiral..

pa ne samo on, cela slovenska tovornakarska scena, ampak kasneje to ni bilo več "in", ker ga niso mogli dajati v stroške...

V glavnem fantje, nepobarvanga je treba nabavit....Mislim, da je bil izvor, nekje iz Hrvaške...

Nepobarvan kurilc dobijo tako da vsujejo v kurilc neko snov ki rdeč kurilc razbarva nazaj  v barvo nafte. Vendar indikator ostane v tej nafti kar potem pokaže test carinske službe ki testira vizuelno (na rdečo barvo) in na indikator. 

Vglavnem bile so različne ere goljufanja na kurilc vednar so se vse več ali manj končale s strogo kontrolo in nizko razliko v ceni ter zaklepanjem točilnih mest in vpeljavo kontrole nad točenjem v atestirane posode. kje so časi ko smo tankali kurilc na pumpi direkt v Golf 2 pri odprti zadnjih haubi za diverzijo,...kao : "tankam v kante zadaj" haha

Bolje biti bogat in mlad kot pa star in reven.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 283
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Vse plačam. 

:umruodsmeha

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

dotorq
dotorq
  • Uporabnik

Ne dvomim, da si še neto proračunski prejemnik, najjači  :blabla . Lahko kaj plačaš namesto mene, ni problema.

In jaz npr. vozim en tak "zastarel" V12. Ker se mi da. 9 let že. In sem pustil tej državi samo na DDV za dele in orodje (ne gorivo) nekajkrat več kot katerikoli širokoustež DMV (s svojo precenjeno kvazi-terensko enoprostorsko kočijo, ki je narejena nova iz zastarelih delov, kipne pa pred vsakim malo višjim pločnikom). Da ne omenjamo, koliko naših majstrov je šravfalo, barvalo in obnavljalo dele itd.

Hočeš kaj vedeti o "teh davkih"? Resno? Še nisi slišal za DMV blamažo in kako je izplen upadel ravno od vozil in lastnikov, od katerih se sicer največ otepe, ker so se otroci igrali dacarje? Medtem, ko se je krava molznica enostavno "zmanjšala" Zdajle bodo privijali za nižje kategorije ponovno. Zakaj neki, ko pa tako dobro funkcionira! Lova do krova, pa bogatuni kar derejo k nam, da bodo tu zapravljali!

O čem bi ti še debatiral tu v rikvercu sine? o tem, kako si ti česa takega ne moreš privoščiti? Si hotel podjebat poceni, a zdi sem mi da tipkovnica postaja majhna in prstki drveni... najbolje, da res prestaviš v rikverc, ja.

In resno to. V vsaki drugi temi bi zadnje čase en težki kujon nekaj najedal... uUUUuuu.... vidi ti, država rabi denar! Uuuuuu, v tujini je še slabše! Uga buga guga, vidi mama, kak je pameten! Pa ziher ni en preimenovan težak, ki je že 2X letel ven.

Pelebejci eni. Vsaj trolat bi se lahko naučili, kot se šika, namesto da samo nekaj z jajčki otepate, potem se vam pa v lastno zadrgo ujamejo, ko se nahitro pospravljate, ker ste dregnili v osje gnezdo.
Imate očitno preveč cajta, če se zaganjate v off-topic v vsaki drugi temi, ki se ne odraža samo na čedalje večji količini otrobov na tem forumu.

Stari, majkemi, prav pogrešal sem te. Mogoče še kdaj pade kakšna debata v nočni temi.

Očitno eden iz davčne. Samo eno besedo imam zate: Idiot

tmpqsnwua.jpg

Prikaži več možnosti

Zlobny
Zlobny

Banned

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 940
  • Avtomobil: Zaplinjevalec plebejcev!

Stari, majkemi, prav pogrešal sem te. Mogoče še kdaj pade kakšna debata v nočni temi.

Kakšna davčna, tale stic je legit!

Ain't nothing suspicious going on here. :ok2

Urejal Zlobny, 30.03.2017, 22:51.

Ritual satanic thread abuse on the cheap! Free shitposting included! Inquire through the private messaging system.
Prikaži več možnosti