Skoči na vsebino

I:distancniki problem ali ne?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
11 odgovorov v temi
philly
philly

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 557
  • Avtomobil: e31,e32,e34,e36,e39,f10;)

pozdravljeni, zanima me info o 30mm distancnikih? ja ali ne...izkusnje?varno ali ne..kaj bi lahko bil problem? namewc za svoj avto sem si zamislil platisca ki pa bi rabil spredi in zado 30mm pa me skrbi varnoat
Prikaži več možnosti

gigika
gigika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 944
  • Avtomobil: কঠোর

Nič bat! Kar montiraj, le ustrezno daljše vijake dej gor, verjetno bo 6 cm v redu.

Prikaži več možnosti

PocesnkII
PocesnkII

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 086
  • Avtomobil: MB W166 Brabus

pri teh cm se NE dajejo daljši vijaki, ampak se distančnik privijači na pesto in nato se felgo privijačiv distančnik, kateri mora imeti kovinske puše z navoji. tko se naredi da je zadeva ok.

Prikaži več možnosti

Frgazar
Frgazar

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 573
  • Avtomobil: BMW 318

Ko sem ter tja opazim kakšen BMW, kako zelo na široko in "samozavestno" mu stojijo kolesa, vseprepogosto dobim občutek,

da ta prvotni fajn izgled, zbledi in postane vse skupaj neokusno.

Frgazar
Prikaži več možnosti

fizični radnik
fizični radnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 068
  • Avtomobil: bmw

Ko sem ter tja opazim kakšen BMW, kako zelo na široko in "samozavestno" mu stojijo kolesa, vseprepogosto dobim občutek,

To se tebi zdi..
E46__wagon
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 405
  • Avtomobil: BMW logicno

Točno tako, kot ob avtu, kateremu se na daleč vidi, da je zelo uboga oskubljena verzija, lastnik pa na avto nalepi M znakce, naj se vidi razkošje .....

Meni taki lastniki delujejo zelo zelo ubogi, znanci pa komentirajo "jara gospoda".

Urejal Mat xxl, 08.12.2018, 00:01.

Prikaži več možnosti

Frgazar
Frgazar

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 573
  • Avtomobil: BMW 318

No. Si slišal zdaj fizični radnik.  :)

Frgazar
Prikaži več možnosti

fizični radnik
fizični radnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 068
  • Avtomobil: bmw

Glavn da nas je dost takih ko nam je usec tak stil:)

Urejal fizični radnik, 08.12.2018, 06:08.

E46__wagon
Prikaži več možnosti

MiranK
MiranK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 152
  • Avtomobil: 2X BMW

Bom kar tukaj vprašal. Na avtu so distančniki debeline 15mm. Distančnik je pritrjen direktno na pesto avtomobila, na zunanji strani distančnika je dodatni centrirni obroček. Ugotovil sem, da ima distančnik na pestu minimalno zračnost, se ne prilega popolnoma. Ta zračnost se čuti in tudi sliši, ko ga gibam z roko. Medtem ko platišče se popolnoma prilega na distančnik z obročkom. Centrirni obroček se enako lepo prilega na pesto avtomobila in na zunanji del distančnika. Obroček pa je predebel, da bi ga stlačil med pesto in distančnik. Se pravi distančnik brez obročka ne prilega ne na pesto, ne na platišče. Kaj je tu narobe, očitno ni pravi distančnik? Vse to je že bilo na avtu. Kot sem gledal, imajo vsi BMW-ji sredinjsko luknjo 72,5mm? Nauk - napačni distančnik in kupim nove?

Urejal MiranK, 05.09.2019, 20:34.

Prikaži več možnosti

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 377
  • Avtomobil: Nič več BMW

Med pestom in distančnikom ni nič, distančnik če je ok narejen nalega direkt na pesto, centrirni obroček daš med platišče in pesto, oziroma med platišče in distančnik če jih imaš.

Urejal RRoman, 08.09.2019, 00:05.

Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 521
  • Avtomobil: e92 320i , Z3 1,8

Točno tako, kot ob avtu, kateremu se na daleč vidi, da je zelo uboga oskubljena verzija, lastnik pa na avto nalepi M znakce, naj se vidi razkošje .....

Meni taki lastniki delujejo zelo zelo ubogi, znanci pa komentirajo "jara gospoda".

Pri E90 in ostalih 9... serijah so distančniki skoraj nujni. Blatniki in boki so precej široko napihnjeni, kolesa pa so za moj okus preveč skrita pod blatniki, tako da vseskupaj zgleda precej korejsko, sploh če ima avto kakšna ožja kolesa.
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 715
  • Avtomobil: bel traktore

Nekateri se pa sploh več ne obremenjujemo. Saj dajo večje širše gume blink-blink efekt, samo pa tudi potegne za seboj še kakšno stvar na takšen ali drugačen način. Glavno da se pelje, pelje lepo...

Prikaži več možnosti