Skoči na vsebino

K: E30 coupe, model 318is ali 320 ali 325

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
105 odgovorov v temi
_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 404
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Največ vreden dvovratni v bistvu samo zato ker je po njih največje povpraševanje. Najbolj carski je meni touring :D 

Moje 320i štirivratne naprimer, nihče niti povoha ne, pa je zelo dobra. Vse prejšnje slabše sem prodal takoj.. za to pa nihče niti kliče ne, ogleda nobenega  :ok2  pa je tale karoserijsko boljša pa še original šestak je. 

Prikaži več možnosti

coffa06
coffa06

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 862
  • Avtomobil: F82 ACS

Jaz bom samo tako napisal, kdor ni pretirano zahteven, bo dal 10k za 325i pa je. Kdor je pa perfekcionist, mora pa v tujino in odštet naaajmanj 20k za avto, plus uvoz. Naj omenim, da na mobile je večina cabrio in touring, od limuzin je polovica X-ov, od le nekaj dvovratnih RWD, pa jih je komaj nekaj s šibedahom. Dvovratna limo 325i s šibedahom pa mogoče še kakšen MT paket, pod 100k prevoženih...ga ni pod 20k. Za ekstremiste še vedno boljše to kot totalna obnova kot se zagre. Pišem iz lastnih izkušenj, obnova moje bo z nakupom avta vred presegla strošek 30k eur.

Urejal coffa06, 04.05.2017, 21:08.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon in sash uporabnikom je všeč to sporočilo

robi0909
robi0909

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 99
  • Avtomobil: sanjam e30 ali e36 325

Največ vreden dvovratni v bistvu samo zato ker je po njih največje povpraševanje. Najbolj carski je meni touring :D 

Moje 320i štirivratne naprimer, nihče niti povoha ne, pa je zelo dobra. Vse prejšnje slabše sem prodal takoj.. za to pa nihče niti kliče ne, ogleda nobenega  :ok2  pa je tale karoserijsko boljša pa še original šestak je. 

Glede na videno,je tvoja e30 super in da imam ta denar,ki ga želiš zanj,bi bil že prodan,sam jbg,nema se,ne može se:P

Prikaži več možnosti

edinokic
edinokic

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 365
  • Avtomobil: E91 325d M | E30 318i

Res je čudno, da ga še nobeden ni kupil, če ne bi imel že 4-vratne doma (od Eddy-ja   :ok), bi tvojo vzel, na videu izgleda dobro, samo malo ličarsko popravit in vozit.  :)

LP,
Edi
Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 404
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Res je čudno, da ga še nobeden ni kupil, če ne bi imel že 4-vratne doma (od Eddy-ja   :ok), bi tvojo vzel, na videu izgleda dobro, samo malo ličarsko popravit in vozit.  :)

Ko bo nekdo iskal točno to, bo tako šla.. se ne mudi.. ampak škoda da stoji. 
Saj ti maš tako vrhunsko doma, če imaš Eddy-jevo bivšo :) 

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 112
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Ko berem tole temo, vidim da so šestice (E24) v bistvu praktično zastonj :DDD

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 683
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...proti e30 definitivno...cene le teh so v zadnjem letu șle gor bolj kot kripto valute:-)

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 112
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Hay!

...proti e30 definitivno...cene le teh so v zadnjem letu șle gor bolj kot kripto valute:-)

lp

joda

Mislim da se nihče od nas ne more pritoževat, ker oba modela cenovno prav lepo pridobivata vrednost  :metalc  :ok2

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...ampak cene e30 so vseeno nehumane, ne glede na rast...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

edinokic
edinokic

Novinec

• Uporabnik

Ko bo nekdo iskal točno to, bo tako šla.. se ne mudi.. ampak škoda da stoji. 
Saj ti maš tako vrhunsko doma, če imaš Eddy-jevo bivšo :)

Eddy-jeva je res dobra, z veliko opreme in atraktivna, edino moči ji manjka za moj okus, sva hotela swapat na 318is pa je preveč delov manjkalo oz. je bil motor slab, če se pravilno spomnim.

Še 2 sliki, da jo še jaz na hitro pokažem:

Pripete slike za predogled

• 2017-02-19 11.21.34.jpg
  • 2017-01-01 01.37.21.jpg
LP,
Edi
Prikaži več možnosti
    • robi0909 je všeč

edinokic
edinokic

Novinec

• Uporabnik

Aja, leva pozicijska žarnica ne dela na sliki.
LP,
Edi
Prikaži več možnosti

robertt
robertt

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 273
  • Avtomobil: Cabriouu

318is brez RS platišč na sliki bi za pravo ponudbo prodal...

Ima špero, predelan na 5x120, el. stekla, nakadno vgrajen velik BC z obvolansko ročko, zadnje "vent" šipe, MT1 volan... dodatno mogoče kupiti M tech sedeže in original kompleten MT2 body kit. 

Imam skladiščenega že 3 leta, ker sem ga kupil z namenom obnove in montaže MT2 body kita, kar bo verjetno tudi sledilo...

Če te zanima se javi na ZSis.png

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 886
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Karoserijsko je lepo ohranjen?
Prikaži več možnosti

robertt
robertt

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Pobuškan sem in tja... da bo avto vizualno lep potrebno celega barvati, menjati kakšen odbijač itd.

Da ne bo preveč "interesentov" na ZS. Od avta bi se ločil le za pravo ponudbo (4-5k€ odvisno čemu bi se kupec odrekel, kar je trenutno na avtu)... e30 zginjajo, avto je pod streho.

MT2 body kit pa preden me sprašuje kdo za ceno naj pogleda po koliko se prodaja poliester in koliko dosegajo cene original kompleta.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...brez zamere, ampak verjamem, da te vsak ki te sprašuje za MT2 ve po koliko se dobi poliester in po koliko original...če bi napisal ceno, te verjetno nebi nihče vprašal...kdor ga kupuje ga zato, da ga bo imel sam, če bo cena seveda dokaj ugodna ali pa zato ker išče poceni varianto, da potem proda dražje naprej...simpl ko pasulj....

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

robertt
robertt

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Hay!

...brez zamere, ampak verjamem, da te vsak ki te sprašuje za MT2 ve po koliko se dobi poliester in po koliko original...če bi napisal ceno, te verjetno nebi nihče vprašal...kdor ga kupuje ga zato, da ga bo imel sam, če bo cena seveda dokaj ugodna ali pa zato ker išče poceni varianto, da potem proda dražje naprej...simpl ko pasulj....

lp

joda

Res je...ne prodajam, če pa si kdo zaželi in je pripravljen odšteti evrčke pa naj javi ponudbo na ZS mogoče pa se ujameva. Torej ponudbe ne vprašanja glede cen.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...verjetno ni nihče tako nor, da bi dajal vsaj priblhižno realne ponudbe, ker nihče noče plačati več kot bi lahko...vedno je prodajalec tisti, ki postavi ceno, kupec pa tisti, ki jo zbija do svojega minimuma, ki ga je še pripravljen plačati...pa ne more prodajalec spraševati kupca naj mu da ponudbo, lahko kvečemu vpraša koliko je pripravlhen dati, po tistem ko prodajalec postavi previsoko ceno...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • miha84 in Grega94 uporabnikom je všeč to sporočilo

DomenG
DomenG

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 470

Zanimivo, v temi o M3 pa na veliko govorili, da moraš najprej vprašat za dovoljenje, da lahko daš ponudbo za vozilo, ker je pod čast da bi lastniki postavili ceno...

Prikaži več možnosti

robertt
robertt

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Se strinjam, ce bi hotel prodati pa nocem :) oz. bi prodal za vecini 'kupcev' nerealno ceno to pa gotovo...

Kaj je realno za kupca kaj za prodajalca je pa spet odvisno od situacije v kateri sta oba...

Hay!
...verjetno ni nihče tako nor, da bi dajal vsaj priblhižno realne ponudbe, ker nihče noče plačati več kot bi lahko...vedno je prodajalec tisti, ki postavi ceno, kupec pa tisti, ki jo zbija do svojega minimuma, ki ga je še pripravljen plačati...pa ne more prodajalec spraševati kupca naj mu da ponudbo, lahko kvečemu vpraša koliko je pripravlhen dati, po tistem ko prodajalec postavi previsoko ceno...
lp
joda

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Zanimivo, v temi o M3 pa na veliko govorili, da moraš najprej vprašat za dovoljenje, da lahko daš ponudbo za vozilo, ker je pod čast da bi lastniki postavili ceno...

...ma pusti tisto...malo preveč napumpani lastniki...ajde ne rečem, če bi šlo za kakšen eksotičen avto, ne pa za eno e36-ko, ki se itak uporabljajo samo še za rezervne dele za e30...saj če gledaš cene je skoraj vsaka normalna e30 dražja od e36 m3....

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti