Skoči na vsebino

F11 525xd zagorel

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
627 odgovorov v temi
DreamBMW
DreamBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 533
  • Avtomobil: E61 530dTA

Jaz sem se zdaj upam da resil vecjih stroskov, zdaj se samo resevanje pleharije in izboljsave. Mene letos:
Karavan:
-nadgradnja celjusti in diskov na 324mm , nove pakne spredaj, nove diski, ploscice, pakne odzadaj, delo 450€
-predelava na 6 stopenjski rocni (samo delo in servis)
400€
-nove letne gume
390€
-rabljen intercooler, rabljena turbina, rabljen izpusni kolektor od e60, servis, vrtanje dveh vijakov zlomljenih v bloku
500€
To jr na hitro iz glave:
Cca 1750€
Limuzina:
Servis motorja, menjava, verig, vodil vseh moznih tesnil, tesnila vanosa, kolotecne, svecke....
2500€
Skupaj: 4250€
Pa sigurno sem kaj pozabil.

Si res zamenjal izpušni kolektor s papirnatnim od E60?
Verjetno od FL??

Urejal DreamBMW, 23.05.2019, 08:17.

LP
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 799
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Si res zamenjal izpušni kolektor s papirnatnim od E60?
Verjetno od FL??

Namerno sem dal od E60 plehnatega. Je ze bil rentgensko pregledan in povarjen na vseh kriticnih mestih. Rabil ga bom za projekt dalje, zato :)

@uursi, poklici Trst al.pa nekoga ki ima veze doli, pa je tud pri nas serviser ;)

Urejal MajoR, 23.05.2019, 08:20.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 577
  • Avtomobil: F11

OK še enkrat na kakšen način čim hitreje prit do menjave EGR hladilnika na uradnem servisu. Ni fora da mi dajo nadomestni avto moj avto pa stoji. Bilo je rečeno da imajo vBMW servis Trstu kose sedaj pa je vse tiho. Kao prepričat ervis da dobijo kos in ga zamenjajo. Sem že zgoraj nekje napisal da ne bo rekla kazala, pol pa nič. A če peljem avto z znano napako v Trst bi mi takoj zamenjal pod garancijo.

Po naših izkušnjah od marca dalje na servisu Makoma NM. Avtoval Grosuplje smo čakali za cca slaba dva meseca. Makoma NM pa dva tedna. V LJ pa je še huje glede na to, da miho1 kot vidim čaka že od februarja. Enako je za zdravnika na pregled boš veliko prej prišel v NM kot v LJ :D 

Prikaži več možnosti

uursi
uursi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 399
  • Avtomobil: BMW 528iA, BMW 530dX

Malo sem se šel matematiko. glede na to da po vsej verjetnosti te dele proizvajajo stroji in roboti ji naredijo na dan koliko?? 100 , 200. Če v EU 1600000 vozil katerim je treba zamenjat kos in je za čakat 4 mesce je to 444 kosov na dan. A je to realen pogled.

Prikaži več možnosti

fury
fury

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 337
  • Avtomobil: 325d F31

Jaz sem na avtoaktiv kranj čakal kakšen mesec na hladilnik. Ta čas sem imel bmwja doma vozil sem se pa z nadomestnim.
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 698
  • Avtomobil: LPP Urbana

odkar sem na renoju sem pozabil kaj je stroške, brez zajebancije fantje... kmalu bo dve leti odkar bo pri meni in sem v 2 letih zamenjal bremze ( lahko bi samo sprednje pa sem se odločil za komplet, cena 400 eur) ter polnil klimo cca 40 eur ( nekaj takšnega).

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti
    • Iztok Z. je všeč

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 140
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

OK še enkrat na kakšen način čim hitreje prit do menjave EGR hladilnika na uradnem servisu. Ni fora da mi dajo nadomestni avto moj avto pa stoji. Bilo je rečeno da imajo vBMW servis Trstu kose sedaj pa je vse tiho. Kao prepričat ervis da dobijo kos in ga zamenjajo. Sem že zgoraj nekje napisal da ne bo rekla kazala, pol pa nič. A če peljem avto z znano napako v Trst bi mi takoj zamenjal pod garancijo.

in kdo ti brani da ne peljas avta na servis v Trst :) menjan je tako hitro

Urejal damci, 23.05.2019, 09:05.

@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti

Začetnik
Začetnik

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 316

odkar sem na renoju sem pozabil kaj je stroške, brez zajebancije fantje... kmalu bo dve leti odkar bo pri meni in sem v 2 letih zamenjal bremze ( lahko bi samo sprednje pa sem se odločil za komplet, cena 400 eur) ter polnil klimo cca 40 eur ( nekaj takšnega).

Ce se spomnim, nekih tezav z BMW nisi imel, d si hitro prodal, i pa tudi nisi nic pisal o tezavah. Si pa imel ta prave bmwje, R6. Kateri model Renoja imas, vem za lagune modificiran prvi model, 1.8 bencin, to so bili neunicljivi stroji. Kolega naredil cez 500k km, nobenega izrednega servisa. Olje, zavore in to je to. Casi od takrat so se spremenili, ima pa Reno cudno logiko sestavljanja avtov.

Urejal Začetnik, 24.05.2019, 12:45.

Prikaži več možnosti

tevz00
tevz00

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 31
  • Avtomobil: F11 520dX, F45 218D

Po naših izkušnjah od marca dalje na servisu Makoma NM. Avtoval Grosuplje smo čakali za cca slaba dva meseca. Makoma NM pa dva tedna. V LJ pa je še huje glede na to, da miho1 kot vidim čaka že od februarja. Enako je za zdravnika na pregled boš veliko prej prišel v NM kot v LJ :D 

Meni so na Makomi NM ugotovili 8.4. da je potrebna menjava in v štartu je bilo rečeno 1 mesec. Sedaj esm zvedel da lahko traja še dodatne 2 meseca. So mi pa rekli da lahko avto normalno uporabljam.

Prikaži več možnosti

martin11
martin11

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 69
  • Avtomobil: bmw

http://gedankenfrei....t-aus/ueber-uns

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 476
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Pri nas sem sigurno eden redkih, ki dela resne kilometre z E39, po zunaj pa jih vidim se kar nekaj. Tako da, noben ni slab, za taksne kilometre, pa se mi zdi skoda da bi dal za avto 20k€. In v roku dveh let natolkel najmanj 150.0000km. Kolko bo se potem vreden v oceh kupca?

Kateri koliko bo vreden, misliš F10? Bolj malo, zato se ga pa ne splača prodajat, ampak zvozit do konca, če ga že imaš. 

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 160
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

Spet... https://www.zurnal24...-184042/?page=1
Prikaži več možnosti

T&K
T&K

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 451
  • Avtomobil: ženin BMW :)

Ni sicer F11....ampak serija 2 gran tourer

https://www.24ur.com...elo-vozilo.html

Urejal T&K, 10.08.2019, 21:27.

Prikaži več možnosti

Xandrej
Xandrej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 754

Qurba to ni več hec...

Slika iz 24 ur

Pripete slike za predogled

• E5AA6C09-69D8-46EE-93A6-41CB096B0BCC.jpeg

Urejal Xandrej, 10.08.2019, 22:26.

Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 241
  • Avtomobil: OOOO

Ali se z deaktivacijo EGR resi tezava?
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 375

Ali se z deaktivacijo EGR resi tezava?

Ne ker pušča hladilnik,ta se menja v vpoklicih,EGR pa ne.
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 835
  • Avtomobil: prdalica

Greš na servis, popravis pol avta in to je to. Ne vem od kje vam ideja, da je to kaj posebnega. Vmes naredis še servis na verigi ker se na računu ne bo poznalo nič. Vedno nekaj jamrate brezveze.

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti
    • Cdriver in jastreb uporabnikom je všeč to sporočilo

Colt
Colt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 072

Qurba to ni več hec...

Slika iz 24 ur

Pa nekaj dni nazaj nekje v predoru..... 

Prikaži več možnosti

fury
fury

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 337
  • Avtomobil: 325d F31

Vprašanje je samo še če so teli zagoreni bili na vpoklicu...
Prikaži več možnosti
    • MiranK je všeč

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 430
  • Avtomobil: Bmw 530xd f10

Ja vroče je zadnje dni, pol je pa tkole..:-))  Mimogrede, svoj avto sem peljal na avtoaktiv v začetku marca, naročili so me pod vpoklicom za menjavo egr hladilnika, čakam čakam, nič, prejšnji teden kličem kaj je zdaj s tem, in končno mi bojo menjali v začetku septembra, tko da bo to pol zrihtano.

Mislim pa, da je vseeno fajn met en gasilni aparat dandanes v avtu.

Urejal miho1, 11.08.2019, 07:15.

Prikaži več možnosti