Skoči na vsebino

F11 525xd zagorel

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
625 odgovorov v temi
OffsummeR
OffsummeR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 127

A 0 je ful panika, al da lahko še mal počakaš?

Da ni poškodovan, je pa za zamenjat. 5 naj bi bilo pa "nujno", oz. drva so že pripravljena, manjka samo še šibica  :frown

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 421
  • Avtomobil: Bmw 530xd f10

https://siol.net/nov...bus-foto-506431

Tale je mel pa sigurno od bemfe egr not.. :-))

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 688
  • Avtomobil: LPP Urbana

toliko kilometrov kolikor jih je ta bus naštepal jih bmw nikoli ne bo videl...edino, če se zbere ene 20 bmw-jašev pa skupaj seštejejo prevožene kilometre, obratovalni čas/ure pa še vedno ne bodo blizu temu, kar jih ima na števcu ta bus.

koliko busev je pa v zadnjem letu zgorelo napram bmw-ju?

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Borut_P
Borut_P

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 577
  • Avtomobil: službeni Passat

in kako je s temi vpoklici? Gledam ta seznam in vidim da jih ima e91 kar nekaj. Greš na BMW servis in zahtevaš menjavo ali kaj? Kako je s tem? vidim da piše pri enem možnost vžiga izpušnega sistema. nebi bil glih kje z gasilnikom okoli avta.

Hvala

Jaz sem za VW na servisu vprasal (ob nakupu rabljenega) ali so vsi servisi iz vpoklicov narejeni - malo pobrskal in ugotovil da ja.
Torej - na servis in vprasaj ce si po vin upravicen do servisa iz vpoklicov in se postavi v vrsto
Prikaži več možnosti

Robert525*
Robert525*

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 906
  • Avtomobil: E60

Ma kaksna vrsta... Pri nam samo komplicirajo glede vpoklica...jaz sem klical na Gady v Avstrijo bil je petek... V torek sem že bil naročen za pregled... Naslednji teden pa so že vgradili nov set egrja brez komplikacij in nevem kaksnih in drugačnih izgovorov... Vse bp...svaka čast :))
Prikaži več možnosti
    • Milan P je všeč

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 687
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

Ma kaksna vrsta... Pri nam samo komplicirajo glede vpoklica...jaz sem klical na Gady v Avstrijo bil je petek... V torek sem že bil naročen za pregled... Naslednji teden pa so že vgradili nov set egrja brez komplikacij in nevem kaksnih in drugačnih izgovorov... Vse bp...svaka čast :))

Zgleda da imajo full prevec dela, pa se jim ne mudi... Znanec je z avtom pojahal robnik, skode za cca. 20k €, casti zavarovalnica kasko. Na bmwju so rekl da popravijo v enem dnevu, sam kose kao cakajo iz nemcije ze vec k 2 tedna.
Prikaži več možnosti