Skoči na vsebino

F11 525xd zagorel

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
634 odgovorov v temi
OffsummeR
OffsummeR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 143

A 0 je ful panika, al da lahko še mal počakaš?

Da ni poškodovan, je pa za zamenjat. 5 naj bi bilo pa "nujno", oz. drva so že pripravljena, manjka samo še šibica  :frown

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 521
  • Avtomobil: Bmw 530xd f10

https://siol.net/nov...bus-foto-506431

Tale je mel pa sigurno od bemfe egr not.. :-))

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 804
  • Avtomobil: LPP Urbana

toliko kilometrov kolikor jih je ta bus naštepal jih bmw nikoli ne bo videl...edino, če se zbere ene 20 bmw-jašev pa skupaj seštejejo prevožene kilometre, obratovalni čas/ure pa še vedno ne bodo blizu temu, kar jih ima na števcu ta bus.

koliko busev je pa v zadnjem letu zgorelo napram bmw-ju?

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Borut_P
Borut_P

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 609
  • Avtomobil: službeni Passat

in kako je s temi vpoklici? Gledam ta seznam in vidim da jih ima e91 kar nekaj. Greš na BMW servis in zahtevaš menjavo ali kaj? Kako je s tem? vidim da piše pri enem možnost vžiga izpušnega sistema. nebi bil glih kje z gasilnikom okoli avta.

Hvala

Jaz sem za VW na servisu vprasal (ob nakupu rabljenega) ali so vsi servisi iz vpoklicov narejeni - malo pobrskal in ugotovil da ja.
Torej - na servis in vprasaj ce si po vin upravicen do servisa iz vpoklicov in se postavi v vrsto
Prikaži več možnosti

Robert525*
Robert525*

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 907
  • Avtomobil: E60

Ma kaksna vrsta... Pri nam samo komplicirajo glede vpoklica...jaz sem klical na Gady v Avstrijo bil je petek... V torek sem že bil naročen za pregled... Naslednji teden pa so že vgradili nov set egrja brez komplikacij in nevem kaksnih in drugačnih izgovorov... Vse bp...svaka čast :))
Prikaži več možnosti
    • Milan P in Gogecf uporabnikom je všeč to sporočilo

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 742
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

Ma kaksna vrsta... Pri nam samo komplicirajo glede vpoklica...jaz sem klical na Gady v Avstrijo bil je petek... V torek sem že bil naročen za pregled... Naslednji teden pa so že vgradili nov set egrja brez komplikacij in nevem kaksnih in drugačnih izgovorov... Vse bp...svaka čast :))

Zgleda da imajo full prevec dela, pa se jim ne mudi... Znanec je z avtom pojahal robnik, skode za cca. 20k €, casti zavarovalnica kasko. Na bmwju so rekl da popravijo v enem dnevu, sam kose kao cakajo iz nemcije ze vec k 2 tedna.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 482
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

V Krtini je ponovno zgorel novejši Bmw. Bralec na svet 24 pravi da so letos pred tisto večstanovanjsko stavbo zgoreli že 3 avtomobili. No jaz sem šel malo pogooglat, 6.2 je zgorel Bmw, 21.2 pa neka Mazda... Torej zdaj morajo samo ugotoviti iz kakšnega vzroka je zagorela Mazda, vse ostalo je jasno...
Prikaži več možnosti

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 801
  • Avtomobil: Mesanec

Ce je bla zgodnja serija mazde 6 z nekim novim i something sranjem je jasen razlog
Prikaži več možnosti

sun30
sun30

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 682

Kako je z vpoklici na F11, l2016?

Sem vprašal na Avtoaktiv pa baje ni vpoklica.

Prav tako sem vprašal Molka in pravi, da ni vpoklica ampak, da obstaja tehnična dokumentacija, da če avto izgublja tekočino, do te mere da se prižge lučka za

hladilno se da nalog za zamenjavo. 

Ni druge kot spremljat zadevo...

Prikaži več možnosti

nomis
nomis

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 50
  • Avtomobil: 520d F10, 525d E60

Ta tema je zdaj že širše vezana na večino Fxx vozil. Za info - včeraj šel na test k Selmarju v Mariboru zaradi Drivetrain napake. Istočasno zamenjali EGR hladilnik in kondenzator klime brezplačno. Jih imajo par na zalogi, rešeno v parih urah.
Prikaži več možnosti

rok46
rok46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 601
  • Avtomobil: OOOO

Evo, pa me je cist minilo da si tokrat bavarca omislim. Groza...
podpis
Prikaži več možnosti

uursi
uursi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 470
  • Avtomobil: BMW 528iA, BMW 530dX

Evo, pa me je cist minilo da si tokrat bavarca omislim. Groza...

Saj če je redno in pravilno servisiran nima kaj bit. drugače pa lahko vsak zagori. saj so tud drugi avti gorel pa imel napake in vpoklice. Samo tukaj na BMW forumu je vse skoncentrirano na to znamko vozila, pa vsak prijavi eno napako večjo ali manjšo, pa je vtis da je avto slab. Lahko pa nehamo govorit o napah in se pogovarjamo o vremenu, pa bomo ugotovil da je skoz dež da brez marele sploh ven ne moreš.

Prikaži več možnosti
    • MiranK in etore uporabnikom je všeč to sporočilo

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 684
  • Avtomobil: BMW

Realno se vžigajo modificirani model..če oa preventivno zamenjaš par komponent, pol ni sile..ekologija pač tepe denarnico..

Al voziš stare modele in uživaš alpa nove in mal menjavaš dele in uživaš
Prikaži več možnosti

rok46
rok46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 601
  • Avtomobil: OOOO

Ubistvu sm hotu glih LCI model, ker naj nebi imeli tezave z verigo... pa se rajsi vzigajo vidm :)

Drugace pa @uursi, prav je da se pogovarja o tem, ampak do sedaj mi ni niti na pamet padlo, da bi mogu gruntat kaj naredit, oz “poservisirat”, da se mi avto med voznjo ne bo vzgal. Pac bedn filing je in pusti nekak grenak priokus pri vsem tem.
podpis
Prikaži več možnosti

jocker
jocker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 951
  • Avtomobil: Audi A5 Cabrio

Vse dvojke imajo v juliju 2019 vpoklic :):) vsaj tako pravi adac. Naj se enkrat preveri na tej strani vpoklice in naj mu na Selmarju tocko po tocko povejo zakaj ni treba.
Potem naj pa poslje se na bmw nemcija ce je vse res.

Pismu audi ima stran, kjer vpises VIN in ti da rezultat ali je kak vpoklic ali ne. Da BMW tega nima ... jao jao.

kera pa je ta stran, imas mogoce link????

Prikaži več možnosti