Skoči na vsebino

F11 525xd zagorel

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
822 odgovorov v temi
velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 081
  • Avtomobil: vse po malem

Vemo, si povedal že vsaj 10x.

Mene đeri pa zanima kaj tvoja žena vozi. :laugh

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 943
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Mene đeri pa zanima kaj tvoja žena vozi. :laugh

E60 530i na desnem sedežu :)
The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik

E60 530i na desnem sedežu :)

Potem se pa ne javljaj v debati,kaj naše žene vozijo in kakšne avte kupujemo za njih :ok

Prikaži več možnosti

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Ta eko navlaka sploh ni tezava ce je zadeva redno servisirana.

Servisirana v kakšnem smislu.Kako servisiraš egr hladilnik.Tako da ga zamenjaš z novim ali kako?

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 881
  • Avtomobil: F30 335i

Servisirana v kakšnem smislu.Kako servisiraš egr hladilnik.Tako da ga zamenjaš z novim ali kako?

Tako da ga od casa do casa peljes k dobremu mehaniku ki si zapomni ali in kolikorkat in koliko ti je dolil hladilno tekocino oz o tem povprasa uporabnika, da ima pameten tester ki pokaze ce so kje kaka odstopanja v sesanju zraka v motor zaradi saj, da odvije kaksen senzor da vidi ce je vse v sajah in ne nazadnje da te opozori ce imas za tvoj avto odprto kaksno TA ki bi jo bilo mogoce celo urediti... ker to so znaki da hladilnik pusca... in ce po 2 letih non stop enih in istih debat nekomu zagori avto zaradi egr hladilnika je BV jokat po netu ker si je uporabnik sam kriv. Isto velja za verige na n47 motorjih... ne vsi nekaj zavlacujejo pa saj ni se treba pa saj bo se naredilo 30000km na uradno 240kkm podlage neuradno na 300kkm itd... in to ni nabijanje. To pac ti govorim iz izkusenj... potem pa ko zgori avto za 10-20k€ in ni bil kasko ker pac ni bilo € oz ko odtze ketno in je clovek ob 2500€ je pa vik in krik...
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti
    • zaxxon, wini in jastreb uporabnikom je všeč to sporočilo

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Tako da ga od casa do casa peljes k dobremu mehaniku ki si zapomni ali in kolikorkat in koliko ti je dolil hladilno tekocino oz o tem povprasa uporabnika, da ima pameten tester ki pokaze ce so kje kaka odstopanja v sesanju zraka v motor zaradi saj, da odvije kaksen senzor da vidi ce je vse v sajah in ne nazadnje da te opozori ce imas za tvoj avto odprto kaksno TA ki bi jo bilo mogoce celo urediti... ker to so znaki da hladilnik pusca... in ce po 2 letih non stop enih in istih debat nekomu zagori avto zaradi egr hladilnika je BV jokat po netu ker si je uporabnik sam kriv. Isto velja za verige na n47 motorjih... ne vsi nekaj zavlacujejo pa saj ni se treba pa saj bo se naredilo 30000km na uradno 240kkm podlage neuradno na 300kkm itd... in to ni nabijanje. To pac ti govorim iz izkusenj... potem pa ko zgori avto za 10-20k€ in ni bil kasko ker pac ni bilo € oz ko odtze ketno in je clovek ob 2500€ je pa vik in krik...

Mah neda se mi sploh pisat o tem.

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 181
  • Avtomobil: Bmw

To se najlažje reši tako, da imata vsak svoj avto. Naj ima ona takega kot želi, in potem naj ga tudi sama rihta in vzdržuje. Ne moreš ženski poriniti v roke stara jajca, da potem vsake 14 dni hodi okoli mehanikov in stika za poceni rez. deli. To lahko delaš ti. Njej verjetno dol visi za 8 valjev, oz. verjetno sploh ne ve, kaj je to. Ženske rabijo take avte, da se v njem dobro počutijo in je lahek za upravljanje. Ti si pa kupi takega, ki tebi ustreza.
Razen, če imate doma kako drugače organizirano okoli avtov in prevozov, da ne izpade tole kot da ti nekaj pametujem.....

Zena rabi avto, ki bo dnevno delal relacije 8km v salon in 8km nazaj, hkrati pa bo family wagen za izlete in dopust, ker je moj e46 postal rahlo nezanesljiv .
In tisti avto bom tudi jaz vozil, zato kaj drugega kot bmw, odpade, pa tudi moji so všeč.
Zato se preferira bencinar, serija 5 (moje ne moti ce je serija 3) , ali bo limo ali touring se nisva dorekla (jaz navijam za limo), ... gledava itak vse novejse serije ki so prišle za e60...

Tocno tko. Enostaven, pregleden, okreten, vazno da muziko igra iz telefona in da se poveze tudi za klicat. Pa da ima servis vsake 2 leti, vmes pa samo bencin toci. Ostalo ni pomembno.

H sreci moja zena ni taksne sorte... rada se vozi dobro in hitro. 200 in vec ji ni problem vozit kadar smo na ac...
V mlajših letih sva celo draggala vsak z svojim avtom med seboj.
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Potem se pa ne javljaj v debati,kaj naše žene vozijo in kakšne avte kupujemo za njih :ok

Tema je o gorenju serije F1x, ti pa sploh BMW-ja ne voziš, po tej logiki niti nimaš kaj iskat na forumu.

Mah neda se mi sploh pisat o tem.

Itak da se ti ne da, ko se ti pa niti približno ne sanja, kako se za avto skrbi. Pa mimogrede, ne_da se piše narazen.

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti
    • Bimmer-MB je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 941

Moja se tud rada vozi dobro. Sam na 4 kilometrih dnevno nekak ji ne rata pridet do 200, max brzina je 60 ce je prazna cesta ;-)
Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 088
  • Avtomobil: /

Seveda je pomembno kak avto je babi všeč :).

Jaz naredim vedno test: vsaki pokažem nekaj iz VW hleva ter kakšno Alfo. Če izbere VW, se posloviva, če izbere Alfo, nadaljujeva pogovor :).

Urejal PIC, 01.03.2020, 20:07.

Prikaži več možnosti
    • Jure24 in Cuore Sportivo uporabnikom je všeč to sporočilo

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Jaz naredim vedno test: vsaki pokažem nekaj iz VW hleva ter kakšno Alfo. Če izbere VW, se posloviva, če izbere Alfo, nadaljujeva pogovor :).

Tiste normalne se pa na petah obrnejo, ker ji nisi pokazal bavarca.

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

SaO
SaO
  • Uporabnik
  • Sporočil: 80
  • Avtomobil: BMW 520d F11

Eno vprašanje (da prekinem kreganje)... :) Vem, da ni prava tema, ampak, da ne bom odpiral nove samo za eno vprašanje.

Je kdo tu, ki bi za moj avto lahko dobil izpisek vse opreme v slovenskem jeziku? Da je pač seznam in je našteto vse kar avto ima. Nekaj rabim. Če kdo lahlo, mi naj sporoči in mu v zasebno pošljem VIN, podatke bi pa potem prosil, da mi pošlje na mail (v PDF naprimer).

Hvala lepa!
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 908
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Hm, moji so pa Lamboti kar všeč. :)

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Tema je o gorenju serije F1x, ti pa sploh BMW-ja ne voziš, po tej logiki niti nimaš kaj iskat na forumu.
Itak da se ti ne da, ko se ti pa niti približno ne sanja, kako se za avto skrbi. Pa mimogrede, ne_da se piše narazen.

Hehe. Jst svoj avto servisiram po navodilih proizvajalca in je v piko. Jasno ni to bmw,kjer je treba menjat vse po vrsti do 200kkm.
In forum je vse prej kot bmw.
Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 690
  • Avtomobil: Od žene

Dej mal povej no, ker avto je to, ki dela ko svicarska ura.
Prikaži več možnosti

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 447
  • Avtomobil: LEPO

Če bi se večina naših boljših polovic obremenjevala z avti kot se vas veliko na forumu, potem bi vsi hodili okoli neoprani, lačni in še na suhem bi večx ostali.

Ženska svoj avto ponavadi najde po barvi, ko obrne ključ naj bi vžgal in vsaka si želi takega, ki ga ni potrebno tankat, servisirat, registrirat, prat...

P.S.

Hodili sem namenoma napisal boltano :ok2

Življenje je risanje brez radirke!

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 941

Moja mat ma renoja pa se razburja ker mora vsake dve leti na servis olje zamenjat....
Prikaži več možnosti

SaO
SaO
  • Uporabnik
  • Sporočil: 80
  • Avtomobil: BMW 520d F11

H sreci moja zena ni taksne sorte... rada se vozi dobro in hitro. 200 in vec ji ni problem vozit kadar smo na ac...
V mlajših letih sva celo draggala vsak z svojim avtom med seboj.

Zelo pohvalno ja. Jaz se s tem ne bi hvalil in niti ne bi pisak tega. Super žena.
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 181
  • Avtomobil: Bmw

Zelo pohvalno ja. Jaz se s tem ne bi hvalil in niti ne bi pisak tega. Super žena.

In v čem je problem? A tvoja ženska se pa tudi na ac verjetno ne upa it anede...
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

uursi
uursi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 722
  • Avtomobil: BMW 528iA, BMW 530dX

Me samo zanima kam pelje ta tema iz naslova smo prišli na kaj in kako rada vozi naša žena. Odprimo drugo temo za to in se tam razpišemo. :ok2

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.