Skoči na vsebino

A. Joshua - V. Kličko

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
189 odgovorov v temi
Frgazar
Frgazar

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 573
  • Avtomobil: BMW 318

LiveStream mi je crknil, tako, da moram še enkrat pogledati 7 in 8 rundo.

Načeloma je prav, da je Joshua zmagal.

V začetnih rundah sem si celo želel, da bi prosperiral Parker in mogoče celo zmagal, vendar je poba še na trenutke malo neotesan in "igra" umazano.

Zanimivo je, da je Joshua enakovredno s Parkerjem vzdrževal kondicijo do zadnje runde. Sicer se pa tudi ni mogel do konca utruditi, ker sploh ni imel

priložnosti, da bi zrežiral serijo udarcev, ker se je poba vedno spretno obesil nanj.

Kar se tiče pa Deontay_a Wilder_ja, pa po tem dvoboju ocenjujem, da je morda vseeno boljše, da stopi v ring z njim Joshua, vendar pri Wilderju je pa tako,

da takoj, ko zasluti/uvidi majčkeno nestabilnost nasprotnika, je v trenutku pri njem in dokonča zadevo. Npr., ko je Parker zamajal Joshuo, bi v takšnem primeru Wilder, takoj za tem nastopil hitreje in odločneje.

Urejal Frgazar, 01.04.2018, 00:03.

Frgazar
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 254
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

Sorry ampak Joshua ni nič manj neotesan in manj umazan. Zdej sem gledal počasne posnetke in jih je ogromno ki kažejo udarce ki grejo mimo ampak komolec konča na glavi ali obrazu Parkera. V prenosu tega ne vidiš če nisi boksarski strokovnjak!!!
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 715
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

Pa saj meč sam ni bil slab (ne moremo biti krivični do kvalitete borbe, če ni KO-ja), fanta sta se dobro gibala, kondicijsko odlično pripravljena. Parker je imel šanso na začetku 6.runde, pa je ni izkoristil.
Joshua je odlično izkoristil dolžino svojih rok, parkrat je dobro zadel, ampak razen malo zvonjenja v glavi svojemu nasprotniku ni povzročil drugih težav. Tudi leva arkada je zdržala, hvala bogu.....
Povzetek: Joshua je bil recimo 10% boljši, ampak s tem pristopom ne bo imel niti najmanjše šanse proti novemu nasprotniku-Deontay Wilderju.
:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti
    • lozinka je všeč

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 688
  • Avtomobil: LPP Urbana

Joshua je po dvoboju izjavil, da je ta dvoboj bil bokserksa finesa in ne ulicni dvoboj kot so to nekateri pricakovali.

Dvoboj je oddelal profesionalno tako kto ga je nacrtoval. Izjavil je tudi, da vsakega dvoboja ne mores koncati v prvih sestih rundah na KO kar je tudi odvisno s kom boksas itd.

Fury je oba v dvoboju oznacil kot man vredna in Joshuo je pozval na dvoboj na njegov come back in ponudil 50 mio na ‘mizo’.

Zna pa Gipsy King povzrocit pravi kolaps saj so ga mnogi oznacili za boljsega borca kot je to Parker, Joshua in Wilder.

Poslusal sem ‘analitike’ glede Joshua - Wilder dvoboja in sicer pravijo sledece:
- Joshua: obvlada tehniko in boska z pametjo, preracunljivo
- Wilder: ulicni pretepac, gre ‘all-in’

Wilder zna presenetiti Joshuo s svojim stilom a problem bo nastal ko se bo Joshua ubranil in sprozil nekaj proti udarcev, ki jih Wilder ni vajen. V tem dvoboju so sanse 50:50 seveda, ce pride do dvoboja.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Zanimiv inerviju Mirka Filipovića, nekonvencionalen, sproščen, različne teme, za nasmejat se in solzo spustit....., sicer traja skoraj tri ure. Res si mora človek čas uzet;

BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti
    • Eddy je všeč

Frgazar
Frgazar

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Je že kaj jasnega, s kom se bo Joshua naslednjič stepel ?

Frgazar
Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 726
  • Avtomobil: Assless beemer

Wilder ali Fury pravi Joshua, kdor bo več cvenka sproduciru :)

Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 688
  • Avtomobil: LPP Urbana

50 mio je na mizo ponudil Fury :ok2

The likely lads The four men who could fight Anthony Joshua next

Deontay Wilder:

The controversial American, unbeaten in a 40-fight career, is the opponent most boxing fans want to see next for Joshua. Promoter Eddie Hearn has not ruled out the prospect of it happening this year, although he has admitted to a degree of frustration regarding the approach of Wilder's management. If it does take place, then a win for Joshua would see him take Wilder's WBC belt and make him undisputed heavyweight king.

Jarrell Miller:

Unbeaten American Miller has made it clear he wants to face Joshua, and there are few who could doubt that he deserves a world title chance. Hearn is understood to be keen on a Joshua versus Miller encounter, and the Brooklyn-born heavyweight could well be Joshua's next opponent, especially if the Briton takes a fight this summer.

Alexander Povetkin:

Povetkin, a 38-year-old Russian, showed his considerable punching power by inflicting a fifth-round knockout on Liverpool's David Price in an undercard fight on Saturday's bill at the Principality Stadium. He is the mandatory WBO challenger and would undoubtedly be viewed as a dangerous opponent, but any fight would potentially lack the pulling power of a Wilder showdown.

Tyson Fury:

Joshua has made public his desire to fight former world champion and fellow Briton Fury, and while the contest could easily happen, it is likely to be some way down the line given that Fury has not fought since 2015 and is still working his way back to fitness. It would, though, be a contest that captures the imagination.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Frgazar
Frgazar

BMW ljubitelj

• Uporabnik

A je mogoče, da bi Fury sebe pripravil v top formo in konkuriral Joshui ?

Po drugi strani pa, če Wilder za trenutek ujame Joshuo v "ranljivem stanju", je z njim konec.

Sem si že obetal, da se je pojavil nov legendarni boksar, v mislih imam Joshuo, pa sem opazil, da je tudi on precej ranljiv.

Ne vem, mogoče si želim, da bi ga kdo premagal, pa čeprav sem, še, njegov fan.

Frgazar
Prikaži več možnosti

Frgazar
Frgazar

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Za intermeco, ker naslovna tema, do novega boja ni aktualna.

V soboto sem si ogledal BOX dvoboj med Tonny_em Bellew_om in David_om Haye_em

https://www.youtube....h?v=JvC5ZhUCdz0

Sicer nisem spremljal kariere Davida Hayea, a sem nanj postal pozoren, ko je boksal s Kličkom, kateri mu ni prišel do živega.

Haye je bil za razred hitrejši od Klička a so sodniki na koncu sicer dodelili več točk Kličku, ki je tako "zmagal".

To je bilo obdobje, ko so Wladimirju sicer izbirali nasprotnike iz druge kategorije a so se pri Davidu malo ušteli.

Kasneje je Haye uvidel, da je Kličko postal počasnejši, sam pa je tudi napredoval in je želel povratni dvoboj, do katerega pa ni prišlo. Škoda.

Sobotni dvoboj me je pritegnil iz naslova, da vidim, koliko po vseh teh letih "zanemarjanja" boksa David še zmore in kako hiter je še lahko.

To ni bila niti senca "starega" Haye_a. Poleg tega pa me je "veselila" splošna klima tega dvoboja, ki menda ni bila uperjena v nagrade in denar

temveč v prestiž/nadmašivanje/dokazovanje.

Kar malo mi je žal za Davida, ki je kar neslavno končal ta dvoboj in verjetno tudi kariero.

Tudi v zmagovalcu Bellew_u ne gre iskati bodočega, potencialnega, nasprotnika Joshui ali Wilderju.

Ko sem bil mali so bili takrat čudovita boksarska obdobja;

Clay & Fraizer in potem tudi na nižji ravni a smo ravno tako spremljali Puljčana Mateja Parlova

Sledilo je obdobje Mike_a Tyson_a in dolgotrajna želja, da ga kdo dodobra sklati z neba, kar se je tudi zgodilo (Holyfield) in  epskim nokautom Lewisa.

Res je, da so Mikea v tistem obdobju na vso silo tlačili v zapore, tudi z namenom, da ga oddaljijo od boksarskega trona.

Kasnejše obdobje, se mi vsaj zdi, ali pa ga nisem spremljal, je bilo vse skupaj ena sama megla.

Obdobje Klička mi je bilo popolnoma mimo iz razloga izbiranja drugorazrednih nasprotnikov.

Obdobje Dejana Zavca, je na lokalni ravni prineslo nekaj razvedrila.

Ero Maywetherja sem nekoliko zaobšel, do dvoboja z Ortizem, ko bi bil rezultat morda lahko celo neugoden za Floyda, če se ne bi zgodil incident

Sedaj pa, vsaj zdi se mi tako, je boks spet postal ZELO popularen in zanimiv. Pojavilo se je kar nekaj hudih boksarjev iz različnih strani zemeljske poloble.

Samo želimo si lahko, da bi videli, kaj se bo dogajalo na relacijah Joshua/Wilder/Parker/(Takam... Hmm finish dvoboja z Joshuo ni bil najbolj "čist")

Torej, zanimivo

Frgazar
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Gledal sem fight in lahko rečem da Haye ni imel nikakršne šanse. V bistvu ga je sodnik v četrti rundi rešil hudega nokauta ko je prekinil borbo. Ko ga je v drugi rundi Bellew poslal na tla ga je rešil gong za konec runde! V tretji se je Haye še nekako obranil. V četrti mu ni bilo "spasa". Dvakrat ga je poslal tla pucat, pol se je sodnik vrgel vmes in prekinil vse skupaj!
Haye je Londončan, Bellew pa Liverpulčan in strasten navijač Evertona, že tukaj je bil naboj visok!

Urejal lozinka, 09.05.2018, 06:24.

BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti
    • tipmisle je všeč

Srebro
Srebro

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 194

Prikaži več možnosti

Mishko
Mishko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 275
  • Avtomobil: E39

Sicer nisem spremljal kariere Davida Hayea, a sem nanj postal pozoren, ko je boksal s Kličkom, kateri mu ni prišel do živega.

Haye je bil za razred hitrejši od Klička a so sodniki na koncu sicer dodelili več točk Kličku, ki je tako "zmagal".

To je bilo obdobje, ko so Wladimirju sicer izbirali nasprotnike iz druge kategorije a so se pri Davidu malo ušteli.

Obdobje Klička mi je bilo popolnoma mimo iz razloga izbiranja drugorazrednih nasprotnikov.

Sedaj pa, vsaj zdi se mi tako, je boks spet postal ZELO popularen in zanimiv. Pojavilo se je kar nekaj hudih boksarjev iz različnih strani zemeljske poloble.

Samo želimo si lahko, da bi videli, kaj se bo dogajalo na relacijah Joshua/Wilder/Parker/(Takam... Hmm finish dvoboja z Joshuo ni bil najbolj "čist")

Torej, zanimivo

Klitschko ni prišel do živega Haye-u? Haye za razred hitrejši, a so vseeno dodelili več točk Wladu...ker sta kaj, tekla na 100m? Klitschko je "zmagal"? Wladimir je suvereno premagal Davida v desetih rundah od dvanajstih, ne štejejo samo zmage s KO. In ne šteje samo hitrost, da bi nekdo zmagal v boksu.

Klitschku zbirali nasprotnike? Drugorazredne? Poznaš sploh sistem boksa v različnih organizacijah in kako pride do dvobojev?

Pojavilo se je kar nekaj hudih boksarjev? Pojavilo? Spremljaj redno in boš razumel, da se tu nič ni pojavilo. Ne pojavi se nekaj takrat, ko pride v medije in začnejo kavč komentatorji s svojo analizo.

Takam vs Joshua, finish borbe ni bil najbolj čist? V kakšnem smislu?

Samo želimo si lahko dogajanje na relaciji Joshua/Wilder/Parker? Ker tako pravijo mediji verjetno...

EDIT:  "Za intermeco, ker naslovna tema, do novega boja ni aktualna."  Resno se sprašujem koliko dejansko spremljaš boks... je pa tudi odprta tema Boks tukaj na forumu https://www.bmwslo.c...-boks-klasični/

Urejal Mishko, 15.05.2018, 09:38.

Vegetables are living creatures too, they're just easier to catch!
I didn't fight my way to the top of the food chain to be a vegetarian.
Vegetarian - that's an old Indian word meaning lousy hunter.
Prikaži več možnosti

Frgazar
Frgazar

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Mishko,

Samo del teksta si komentiral. Komentiraj še preostali del in na koncu postavi vprašaje, doprinesel nisi ničesar. Samo sprašuješ nekaj, postavljaš vprašaje.

Kot poznavalec nam pojasni situacijo, da bomo razumeli. Veš jaz nisem tak guru na tem področju, kot , sklepam, da si ti.

Teme nisem odprl jaz, je pa, po naslovu, najbolj primerna za obravnavo relacij med navedenima rivaloma.

Frgazar
Prikaži več možnosti

Mishko
Mishko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 275
  • Avtomobil: E39

Da, res je, "sprašujem"...lahko pa na ta vprašanja tudi odgovoriš, vprašaji so z namenom, da malo obrazložiš svoje videnje. Z ostalimi deli teksta pa se več ali manj strinjam, zato ga nisem zraven dajal. Ta tema tudi nikoli ne bo več aktualna, ker do "novega boja" tudi ne bo prišlo. Je pa odprta tema Boks (klasični) za splošno debato o boksu, tukaj pa je šlo specifično za borbo med Anthonyjem in Wladom.

No hard feelings, debatiramo.

Vegetables are living creatures too, they're just easier to catch!
I didn't fight my way to the top of the food chain to be a vegetarian.
Vegetarian - that's an old Indian word meaning lousy hunter.
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Ravnokar bo figh, Whyte proti Parkerju. Kdor ima RTL HR, veselo gledanje!
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Ravnokar bo fight, Whyte proti Parkerju. Kdor ima RTL HR, veselo gledanje!

Oba imata en poraz.Oba je nabil Joshua!
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Uf kaka borba. 12 rund hudega pretepa. Whyte je pomalem dominiral od druge ali tretje runde naprej, Parkerja je spustil tudi na tla ampak ta novozelandc je hudo trd fant. In da nebi bilo dolgočasni v 11 rundi gong reši Whyta da ni padel. V 12 rundi 25 sekund do konca borbe Parker ga vrže na tla ta se komaj pobere in zadnjih deset sekund se je Whyte v klinču prime štrikov in se reši nokauta, sodniki mu dajo zmago....!
Če lahko, poglejte si to borbo!

Urejal lozinka, 28.07.2018, 23:54.

BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

Frgazar
Frgazar

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Nikjer ne najdem linka, da bi si to ogledal. Po koščkih najdem določene dele borbe, to pa je tudi vse. Malo še počakam, pa da vidim, če bo kje.

Se mi pa zdi situacija na boksarski sceni zelo zanimiva, če začnem;

Joshua..

- sklesti White_a, da ni res

- vmes, pokosi še dva nasprotnika

- se pomeri s Kličkom in sama napačna taktika Klička v ključnih momentih, Joshuo ohrani pri "življenju"

- se pomeri s Takam_om in ima srečo, da jih ni "fasal"

- se pomeri s Parkerjem in je borbo dobil brez, da bi ga dejansko.. premagal...

...

- se ne upa pomeriti z Wilderjem !

...

po drugi strani pa;

- Derek Chisora na hitro opravi z Takamom, kjer je imel Joshua Težave

- White, ki je pred Joshuo padel, je v ringu 2x prekucnil Parkerja s katerim je imel Joshua resne težave

Zaznati je, da je Anthony pridobil na teži in izgubil na hitrosti ter gibanju in kondiciji.

Ne vem, kako se vse to končalo.

Urejal Frgazar, 30.07.2018, 10:12.

Frgazar
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Mislim da bi to morala bit cela borba
https://www.dailymot...m/video/x6qmy5k