Skoči na vsebino

2006 E65 730d LCI Special Edition Carbon Black Individual

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
84 odgovorov v temi
anze12
anze12

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 721
  • Avtomobil: Mercedes Benz

2006 letnik, to je moralo pa biti kar 10 jurčkov  :ok

W220 soon
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 24 114
  • Avtomobil: E39 530dTA & 530dTA ///M

Sami tezki analitiki. Point je, da se takih avtov ne najde veliko in so zato veliko vec vredni. Nov je bil 120000 EUR, vzorno vzdrzevan 11 let star je pa manj kot 10%, mhm radi bi :-D

Prikaži več možnosti
    • mstipic je všeč

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 251
  • Avtomobil: BMW

Najprej čestitke za nakup. Običajno se ne oglašam v teh temah ampak avtomobil si primerno predstavil.

Vsekakor podpiram nakup starejšega avtomobila ( seveda v mejah normale ) z manj km ( seveda realnimi ) in višjo ceno.

Težava v SLO je ker takšnega ni za dobit.

Glede teh 5k EUR več se pa ne sekiraj - če bo avtomobil OK. Glede na to da se prodajajo 316d 8 let stare za 11k EUR z 200k km mislim da tudi ti nisi preveč plačal.

Nekdo je spraševal o starješih in dobro ohranjenih avtomobilih :

http://autoleitner.nl/nl/index/aanbod

Prikaži več možnosti
    • mstipic je všeč

Xandrej
Xandrej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 006

Pusti fukiče ko pravijo pa je staro pa drago panevemkaj... Pelješ se boljše kot 90% vseh slovencev, da pa si več dal za dober primerek pa itak valja oluša je na trgu ogromno... Srečno vožnjo pa naj tu služi, ko pa bo mel 1 mio kilometrov pa naj narazen pade hudič.... 

Prikaži več možnosti
    • mstipic je všeč

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 717
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Prav smešno je tole.. če kupiš prepoceni in zadeva začne crkovati se ti vsi smejijo, češ kajs i pa kupil najcenejšega itd bla bla bla ... 
Če zadevo pošteno plačaš ali pa malo preplačaš, da dobiš super ohranjen primere z še nekaj bombončki glede na ostale si pa spet neumen, da si preplačal .. svašta  :crazy  :ok2 

Vglavnem, barvna kombinacija je meni ena lepših, in tudi avto izgled ohranjen za desetko  :cool .. hitro zmečeš par tisoč € v slabšega.. če dobrega "preplačaš" si si vsaj čas in živce prihranil. Ampak dobro, to velja za takšen avto, ki ga poznaš dovolj dobro. Kar enega z avtoneta verjamem, da ne bi hotel dražje plačati.. dražje ni vedno garancija, da je boljše. 

Prikaži več možnosti
    • MiranK in mstipic uporabnikom je všeč to sporočilo

Colt
Colt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 328

Dober je lep je sedeži pa itak  :ok  :ok

Prikaži več možnosti

Obama
Obama

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 402

Škoda, da je smrduh. Ne veš, kaj zamujaš proti V8 v takšnem avtu. Notranjost je pa čista zmaga. Avto je prelep. :mljask

Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 528

Avto je božanski, res čudovita kombinacija. Upam, da ti dobro služi čimdalj časa.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • mstipic je všeč

milo
milo

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 296
  • Avtomobil: ex E34 2.0 / ex E39 2.0

petarda od avta!!!..zanima me a tudi na teh novejsih sedmicah trga ketno?? uprasam ker si napisau da jo bos enkrat menjau.??
Prikaži več možnosti

Stupo
Stupo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 413
  • Avtomobil: BMW E65

petarda od avta!!!..zanima me a tudi na teh novejsih sedmicah trga ketno?? uprasam ker si napisau da jo bos enkrat menjau.??

Verige trga pri 3.0d motorjih od konca leta 2005 naprej. 218KM in prvi 236KM (ki imajo katalizator na drugem mestu) niso problematični.

Prikaži več možnosti

mstipic
mstipic

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 147
  • Avtomobil: G11

Kakor jaz  vem je cca v 1-2% primerih 3.0d LCI (e60, e65...)  ponavadi kmalu po 250kkm utrgalo verigo, ker je bila problematična šarža. Za ziher jo bom preventivno menjal pri 200kkm.

Urejal mstipic, 10.05.2017, 11:01.

"this car is like having a crack addicited Victoria's Secret Model as a girlfriend, the highs are higher than your imaginations, and the lows are low.

Prikaži več možnosti

perko
perko

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 311
  • Avtomobil: 330i

no tkole lepe kombinacije notranjosti in zunanjosti pa še nisem videl na E65. Dobr avto res...Naj ti služi. :-D  :-D

Prikaži več možnosti
    • mstipic je všeč

bmwziga
bmwziga

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 262
  • Avtomobil: 320dA

prelep da bi ga opisal z besedami. čuvaj ga  :)  to skor ni za na cesto, sam za iz garaže na dvorišče in nazaj :blabla

srečno vožnjo

BMW.....ko razvada,postane navada
Prikaži več možnosti
    • mstipic je všeč

Bole
Bole

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 631
  • Avtomobil: Audi A8 3.0TDI Quattro

Stipe, res lep avto, terna da se drugače izrazim :beer . Od tega mehanika vedno pridejo prave informacije, samo da so ob pravem času, enako srečo sem imel jaz s svojo E39 528i, tako da mu je res vredno zaupati na besedo!

Kar se tiče strešnega okna, je na moji A8 isti problem, razen ko zaprem senčnik je pa tišina. 

Naj ti dobro in dolgo služi. Naj ti ne bo žal višjega vložka €, ker so se ti že povrnili, glede na jajca ki se prodajajo na našemu trgu! Meni se je to že večkrat poznalo in mi nikoli ni bilo žal, pa sem prav tako od veliko pametnjakovičev poslušal, "kaj ti pa je, tolk si plačal za tako star avto", a vsi takšni pametnjakoviči vozijo jajca in so ti dejansko fauš ker si ti kupil dober avto :napaka !

Srečno vožnjo, pa oglas se kaj da postaviva ladji ob bok, pa da spijeva kakšnega :beer  

LP B

Audi A8 3.0TDI Quattro

Prikaži več možnosti
    • mstipic je všeč

asmircar1
asmircar1

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 244
  • Avtomobil: BMW E39 525dA Highline

srečno vožnjo, mene najbolj zanimajo njihove hibe, ker sem pred e39 razmišljal o enakem nakupu....mybe in future :)

Prikaži več možnosti

mstipic
mstipic

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Odločill sem se, da saniram poškodbe lake, ki so nastale v 10ih letih pranja v avtopralnici.

Nisem si mislil da je bilo tako hudo, predvsem blatniki so bili precej speskani, od daleč niti ni bilo tako opazno, od blizu pa.

Tole je bilo najhuje:

WP_20170605_17_33_22_Pro_LI.JPG

Še rezultati 3 dnevnega tretmaja poliranja in zaščite z keramiko na Poliglobu (kateremu hvala še enkrat):

A Photo 8. 06. 17 09 36 15.jpg

Photo 8. 06. 17 09 33 40.jpg

Photo 8. 06. 17 09 34 10.jpg

Photo 8. 06. 17 09 34 15.jpg

Photo 8. 06. 17 09 35 54.jpg

Photo 8. 06. 17 09 36 47.jpg

Photo 8. 06. 17 09 39 21.jpg

Photo 8. 06. 17 09 41 23.jpg

Photo 8. 06. 17 09 43 07.jpg

Še nadomestna raketa:  :-D

Photo 8. 06. 17 09 29 27 (1).jpg

Pripete slike za predogled

• Photo 8. 06. 17 09 33 30.jpg

Urejal mstipic, 08.06.2017, 11:13.

"this car is like having a crack addicited Victoria's Secret Model as a girlfriend, the highs are higher than your imaginations, and the lows are low.

Prikaži več možnosti
    • wini je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 24 114
  • Avtomobil: E39 530dTA & 530dTA ///M

Tko lep vprašanje, če bo še kdaj :-D

Prikaži več možnosti
    • mstipic je všeč

mstipic
mstipic

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Še nekaj slik na soncu, ko črna preide v modro:

(avtor Poliglob)

WP_20170608_08_50_29_Pro.jpg

WP_20170608_08_50_40_Pro_LI.JPG

WP_20170608_08_50_53_Pro.jpg

WP_20170608_08_53_52_Pro.jpg

WP_20170608_08_54_15_Pro.jpg

Prikaži več možnosti
    • Bavaria fan in wini uporabnikom je všeč to sporočilo

Rondell
Rondell

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 103
  • Avtomobil: e46

Prav smešno je tole.. če kupiš prepoceni in zadeva začne crkovati se ti vsi smejijo, češ kajs i pa kupil najcenejšega itd bla bla bla ... 
Če zadevo pošteno plačaš ali pa malo preplačaš, da dobiš super ohranjen primere z še nekaj bombončki glede na ostale si pa spet neumen, da si preplačal .. svašta  :crazy  :ok2 

Vglavnem, barvna kombinacija je meni ena lepših, in tudi avto izgled ohranjen za desetko  :cool .. hitro zmečeš par tisoč € v slabšega.. če dobrega "preplačaš" si si vsaj čas in živce prihranil. Ampak dobro, to velja za takšen avto, ki ga poznaš dovolj dobro. Kar enega z avtoneta verjamem, da ne bi hotel dražje plačati.. dražje ni vedno garancija, da je boljše. 

Navaden folk nima jajc imeti takega avta in izstopiti iz sivega slovenskega povprečja (največ) novega Golfa in Clia, potem je pa vsak izgovor dober in veljaven zanje. Le kaj bi sicer sosedje govorili, če bi se v vasi pojavil KAR z BMW sedmico. :napaka

Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 934
  • Avtomobil: skunk :)

Hudo :metalc

Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.