Skoči na vsebino

F10 535d vs 550d

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
122 odgovorov v temi
gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 890
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

Če imaš možnost, bi blo najbolje probat. Jaz sem vozil m550d in je dobesedno trgala gate. Kolikor se spomnim ima celo boljši pospešek do 100 kot m135, čeprav se ga v enki mogoče bolj občuti. 535d nisem vozil, sem pa vozil 640d in se mi je zdi da je 550d bolj letela. Kar se tiče podvozja, se mi pa ni zdela ne vem kako trda. Oziroma nič preveč.

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 961

Tudi 535d obvezno glej x drive, ker rwd je na mokem tok navora cela stala. Bos mel skos esp lucko prizgano.
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 640
  • Avtomobil: LPP Urbana

Tudi 535d obvezno glej x drive, ker rwd je na mokem tok navora cela stala. Bos mel skos esp lucko prizgano.

:lmao

kaj vse ne bom prebral tuki...

Urejal bancnik, 11.05.2017, 22:00.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Tale je pa res bosa :laugh

“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

TP
TP

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 288
  • Avtomobil: e61 535d

A pa si opazil da primerjaš:

- staro 535d

- 535d RWD proti 550 Xd; iz tega naslova je velika večina razlike

Do 100 je sicer kar korektna razlika:
attachicon.gifIMG_0367.PNG

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Rwd ne mores vozit z vec kot pol gasa ce je vlazna cesta. Men je se x5 25sdrive ratal nenamerno zadriftat na suhem ampak gladem asfaltu pa ma 230konjev in 315 gume zadaj...

Mogoce sem jest mesar ampak sem navajen gas pohodit do konca tud ce dezuje, na makadamu, na zlizanem asfaltu pa se nikol ne ukvarjam da bi kaj kopalo. Sam pici :-)
Prikaži več možnosti

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 573
  • Avtomobil: F11

Upam da se boš v mokrem tudi uspel ustavit. ;) Posebej če je kakšna spolzka in mastna cena.

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne gre za dirkanje, ze ce se hocem od bajte normalno vkljucit na dunajsko cesto zjutraj je cel problem. Ko sem mel rwd avte sem vedno cakal da se je spraznilo, ker enostavno nisem mogel skocit v prazno luknjo v koloni, ker ni slo nikamor ce sem dal gas. Ker je klancek pa ovinek. Ce je pa slucajno bilo 2cm snega pa itak ni blo sans brez zaleta.... kurc je ko se razvadis da se ne ukvarjas kaksen je oprijem na cesti....
Prikaži več možnosti

mstipic
mstipic

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 020
  • Avtomobil: Črni Blisk

Ojej, a ti svojega turbodiesel audija tiščiš pol hladnega zjutri da se takoj priključiš?  :-D

"this car is like having a crack addicited Victoria's Secret Model as a girlfriend, the highs are higher than your imaginations, and the lows are low.

Prikaži več možnosti

DannyMPower
DannyMPower

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 732
  • Avtomobil: BMW

Rwd ne mores vozit z vec kot pol gasa ce je vlazna cesta. Men je se x5 25sdrive ratal nenamerno zadriftat na suhem ampak gladem asfaltu pa ma 230konjev in 315 gume zadaj...

Spavaš li mirno Uroš Berdajs???

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 640
  • Avtomobil: LPP Urbana

@LeonT:

poraja mi se sledeče pri tebi:

- v ku**u asfalt?

- kitajske čunga lunga gume?

- neprimeren tlak v gumah?

- uničen pogon ( quattro)?

z svojo bivšo 335i sem se vključil vedno in povsod "normalno" brez kančka strahu a mi bo uspelo ali ne..bo treba malo bolj nežen bit na gasu.

da ne omenjam e klase amg 5.5. biturbo, ki se je držala snežnega poligona kot, da bi bil na tračnicah pa je bil gas na polno. kako tebi rata zadriftat kravo od X5 mi res ni jasno.

Urejal bancnik, 12.05.2017, 08:39.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

dado20
dado20

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 369
  • Avtomobil: e92

Če imaš možnost, bi blo najbolje probat. Jaz sem vozil m550d in je dobesedno trgala gate. Kolikor se spomnim ima celo boljši pospešek do 100 kot m135, čeprav se ga v enki mogoče bolj občuti. 535d nisem vozil, sem pa vozil 640d in se mi je zdi da je 550d bolj letela. Kar se tiče podvozja, se mi pa ni zdela ne vem kako trda. Oziroma nič preveč.

640d kar malo razocara an, sem ga vozil in to ni to. 550d je proti njemu raketa, sicer biu zraven le kot sopotnik, ampak avto trga gate. :)

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 461
  • Avtomobil: new age e39

A pa si opazil da primerjaš:

- staro 535d

- 535d RWD proti 550 Xd; iz tega naslova je velika večina razlike

Ne se počutit ogroženega. Preberi kaj sem pisal kasneje. In ne nisem jaz primerjal, jaz sem objavil primerjavo...

Če je men tulu DSC na 318d če sem bil mal pregrob na zlizanem asfaltu ne vem zakaj 535d ne bi v mokrem... Pač če nisi pozoren je hitro lightshow al pa če se ti mal mudi po mestu in se folk jajca in hočeš na hitro izvest manever. Takoj zacuka... no biggie

Boobs is back!
Prikaži več možnosti

BOCKY
BOCKY

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 723
  • Avtomobil: E93,0000,F500,..

mam f10 530d avt. kar dobro odprto pa zadej m550d look, ni razlike glede na serijsko 535d 300km...      je pa tudi res da 313km 535d odprta čipana in m550d čipana tudi ni skorajda več razlike, ker se slednjega zaradi navora ne da preveč odpirati, obstoječi 8pr. menj. ne dopušča.  nekje 430km še gre kar je več je riziko, s tem da 535d 313km gre z lahkoto do 400km.

res da je tudi meni osebno m550d top ampak če je 10 ali 20k eur razlike ni kaj razmišljati FL 535d kupi pa je to to :)

čeprav sem danes vozil za mišlje sivo metalik m550d z KP tablami pa je bila tooop lepa :)

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 015
  • Avtomobil: Bmw

Mogoce sem jest mesar ampak sem navajen gas pohodit do konca tud ce dezuje, na makadamu, na zlizanem asfaltu pa se nikol ne ukvarjam da bi kaj kopalo. Sam pici :-)

Ne mesar, ampak samovšečen bedak...
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Ce sem bedak ker pricakujem da bo mel avto top oprijem tudi v razmerah, ki niso ravno idealne, pol je pac tko. Jest avta pri katerem moram kar koli pazit, ne maram za daily. Za vikend se peljat ze mogoce, v vsakeanjem zivljenju mam pa tisoc drugih zadev in se mi ne da ukvarjat z avtom. Ma da gre vedno in povsod.
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd je všeč

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 669
  • Avtomobil: BMW

https://www.avto.net...-PAKET-PANOR...

Mogoče komu zanimiv.
Prikaži več možnosti

Amerigo
Amerigo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 147
  • Avtomobil: Bmw

Dajte mi prosim razložit, v čem je štos...
535 ma tri literski motor
550 ma tri literski motor

??? Zakaj

Zakaj ma pol oznako 550?
Prikaži več možnosti

baucek
baucek

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 541
  • Avtomobil: K 1200 RS

Ker so se pac tako odlocili. Tudi 525d je bil nekoc 3.0 litrski,zdaj je pa samo 2-litrski z dvema turbinama. Tako je pac moderno-cim manjsa prostornina pa cim vec turbin.
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 461
  • Avtomobil: new age e39

Dajte mi prosim razložit, v čem je štos...
535 ma tri literski motor
550 ma tri literski motor
??? Zakaj
Zakaj ma pol oznako 550?

Ker ima tri turbine. Marketing pač. Navadi se
Boobs is back!
Prikaži več možnosti