Skoči na vsebino

Zavrnitev zahtevka za H kombinacijo

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
96 odgovorov v temi
Damjann
Damjann

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 153
  • Avtomobil: BMW 318iS coupe

Verjetno sem že kje napisal. Zanimivo mi je bilo, da AS NE prizna celotnega stroška popravila, če daš avto popraviti na Porsche Verovškova, ampak samo 31€ + DDV del. uro :napaka

Ko postane uradni servis tako drag, da tudi zavarovalnica noce vec placevati njihovih storitev
Pot dolga tisoče kilometrov, se zmeraj začne z enim samim korakom
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 777
  • Avtomobil: new age e39

@joda, @Mat xxl in ostali, to lahko govorte zase. Kot sem že napisal v tej temi: "Pri Tiliji nobenih problemov. Z e46 sem imel kar smolo - v šestih letih sem na žalost moral 5x uveljavjat vandalizem in nisem nikoli imel problemov." Enkrat sem uveljavljal parkirišče. Nikoli mi ni bilo potrebno nič doplačat, v enem primeru so mi v roku 1h pripeljali nadomestno vozilo, ker mi je policija izdala prepoved vožnje (po šipi je nekdo risal z rdečim sprejem in se skozi sprednjo šipo ni videlo dovolj za varno vožnjo). Vedno sem imel policijski zapisnik. Brez kakršnih koli komplikaciji ali pritožb iz moje strani sem vedno dobil vse kar je na polici pisalo da mi pripada.

Po mojem mnenju je problem pri poškodbah, ki niso dovolj očitne oz. pri poškodbah, kjer se pojavi dvom kako je poškodba nastala. Če imaš policijski zapisnik na katerem piše, da je nekdo (neznan storilec) namerno poškodoval avto, ali pa ga je poškodoval z nepravilnim premikom svojega vozila ne bo pri nobeni zavarovalnici problemov.

In še to. Policija vedno pride na kraj kamor jih pokličeš. Nekje na tem forumu je nekdo napisal, da jih je klical in da so mu rekli, da zaradi te malenkosti ne bodo prišli - bull shit!

Tilije pa tudi omenjaj prosim ne, ker so cigani največji. Nam prileti baba na parkingu v vrata in da kuponček od teh ciganof. 3 mesece smo jih prosili za izplačilo, pa da je deljena kriva pa pizde materine. Stali smo na parkingu una je pa poletela iz svojega parkirišča. Tilije mi res prosim ne omenjaj.

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 221

Verjetno sem že kje napisal. Zanimivo mi je bilo, da AS NE prizna celotnega stroška popravila, če daš avto popraviti na Porsche Verovškova, ampak samo 31€ + DDV del. uro :napaka

Očitno nimajo sklenjene pogodbe, jaz jim po pogodbi lahko zaračunam več :laugh

Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 902
  • Avtomobil: skunk :)

Očitno nimajo sklenjene pogodbe, jaz jim po pogodbi lahko zaračunam več :laugh

Pa pismu, sej so uvozniki za določeno znamko in pooblaščeni serviser. Sej to ni bil Jože iz Račjega sela.

Niso me pa nič vprašali oz opozorili na to na AS.

Je bilo pa zanimivo, ko sem dal škodni zahtevek sprejemniku na scan me ta ni opozoril na to, ampak se je saga začela po opravljeni storitvi :laugh

Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

Bavarious
Bavarious

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 578
  • Avtomobil: Bangle box

@damirkos1, kot sem že rekel. Govorite lahko zase. Jaz sem bil z njimi zelo zadovoljen.
Tako z višino premije, kot s storitvami.

You move your heart with a BMW, not people.

- B. Pishetreider

Prikaži več možnosti
    • zigi je všeč

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 221

Pa pismu, sej so uvozniki za določeno znamko in pooblaščeni serviser. Sej to ni bil Jože iz Račjega sela.

Niso me pa nič vprašali oz opozorili na to na AS.

Je bilo pa zanimivo, ko sem dal škodni zahtevek sprejemniku na scan me ta ni opozoril na to, ampak se je saga začela po opravljeni storitvi :laugh

To še ne pomeni, da imajo sklenjene pogodbe o poslovanju z vsemi zavarovalnicami. Pooblaščenih serviserjev za VAG imaš pa tudi cel kup v ljubljanski regiji, niso nič ekskluzivnega, da bi zavarovalnica želela skleniti pogodbo z njimi, sploh če se ne dogovorijo za ugodne ali vsaj konkurenčne pogoje.

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 777
  • Avtomobil: new age e39

@damirkos1, kot sem že rekel. Govorite lahko zase. Jaz sem bil z njimi zelo zadovoljen.
Tako z višino premije, kot s storitvami.

Ja sori mogoce sem malo prevec skocil. Jaz sem s Tilio imel opravka samo trikrat. Prvic, zadnjic in nikoli vec...

Tut Generalli ma svoje fore ampak so blizu triglavu...
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 181
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...evo ena danașnja na račun zavarovalnic....pridem domov ob 19.40h...z grozo ugotovim, da rabim jutri zeleno karto...kličem amzs, če mi lahko povedo kje se jo da dobiti (grem jutri zjutraj čez NM, pa da bi jo tam kupil) in mi prijazen gospod pove, da danes, jutri in v sredo nikjer...ja kaj pa kakšna zavarovaalnica...je praznik itak ne delajo nikjer....kaj naj...a naj vzamem od fotra, pa upam, da če jo slučajno pogledajo ne bodo ugotovili, da je od drugega avta?...ma jebi ga sem mal vraževeren-mam svoje čudne fore in prepričanja, kar se določenih stvari tiče...klučem agenta ob 20.07 se mu opravičim za pozen klic, povem v čem je problem in...reče, da me pokliče čez 10 minut, ker je ravno stopil iz avta in zaključil delovni dan.....me pokliče čez 10 minut itd...ob 20.40 je pred mojimi vhodnimi vrati z dostavljeno zeleno karto....ja imate prav...zavarovalnica triglav

...vsak nadaljni komentar mislim, da je brez potrebe....kapo dol...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 972
  • Avtomobil: Ruzak

Nic novega.
To vsak agent naredi. Sej ga tudi placas za to pa fajn provizijo vzame. Kaj se cudiš?
Prikaži več možnosti

tudjstgamam
tudjstgamam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 742
  • Avtomobil: F11 520 dA

zelena karta stane manj kot 10€, kolk misliš da je njegova provizija? 100€??

Gre se samo za odnos.
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...ne vem kakšno provizijo dobi od zelene karte za 4,5€ :)

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik

Provizijo pri zavarovanju avta. Ti si mu ze placal, samo se ne ves.
Prikaži več možnosti
    • zigi je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...zavarovanje mi je delal drug agent, ki je na bolniški...ta ga nadomešča....

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik

No da skratim. Si placal zavarovalnici...ce je ze tako tezko doumeti.
Prikaži več možnosti

tudjstgamam
tudjstgamam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 742
  • Avtomobil: F11 520 dA

Joda, gotovo zavarovanja ni preplačal, dobil je največ zavarovanja za najmanj €
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik

Itak, kjerkoli se pokaže, popusti kar letijo.

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 426
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Zeleno karto lahko kupiš tudi na meji vendar stane okoli 30€.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Joda, gotovo zavarovanja ni preplačal, dobil je največ zavarovanja za najmanj €

...ni nobena skrivnost koliko sem plačal....360€ za AO+, zavarovanje ostalih potnikov, vetrobransko steklo posebno, asistenca, parkirišče, ki vljučuje rudi snežni plaz iz strehe in svetlobna telesa, ter popust za evropsko zdravstveno zavarovanje za tujino, tako, da je bilo potrebno za celo familijo (4-člansko) doplačati 30€...vwm, da drugje to dobim tudi ceneje, ampak že od začetka ostajam na triglavu in bom še naprej, zaradi odnosa do strank...letos sem imel na žalost (zaradi objestnih voznikov) dva škodna dogotka v vrednosti 1200€...nobenih zapletov in vse rešeno v dveh do štirih dneh, v enem primeru tudi nadomestno vozilo....
...gre se za odnos...kdo ti bo na dom večer pred praznikom ob 21h pripeljal zeleno karto (kjub temu, da sem rekel, da pridem do njega kjerkoli že je, da mi ni noben problem tudi če je v Celju) mi odgovori, da bi noben problem in da mi jo bo dostavil...

...ja vem koliko je na meji, ampak jim ne dam 30€

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 945
  • Avtomobil: 535 PS

Joda, roko na srce, to ti bo vsak dober agent uredil. ;)

Ni važno za katero zavarovalnico dela. :-D

Kot sem že večkrat napisal, s Tilio nikoli nobenih probelmov, pa smo uveljavljali večkrat parkirišče, vetrobransko steklo, vandalizem ... S Savo ena slaba in ena dobra izkušnja. Tko da, oče se prestavi na Triglav, jaz zaenkrat ostajam. :ok

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti
    • Bavarious je všeč

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 815
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Boljše vprašanje je, zakaj je nisi že kupil ob sklenitvi zavarovanja? Glede na ceno jo jaz kupim za oba avta, kljub temu da z drugim še nisem šel iz države.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.