Skoči na vsebino

Predvajanje video posnetkov na zaslonu med vožnjo

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
17 odgovorov v temi
dejco
dejco
  • Uporabnik
  • Sporočil: 40
  • Avtomobil: 320d [E91]

Hojla pubeci,

Zanima me, ali je (in kako) mogoče predvajanje videa na sredinskem displeju? Vstavil sem DVD in napiše da ga ne zazna.

Videl sem primerčkov na YT, kako gledajo filmčke in videe iz USB naprimer... Se da to s posoboditvijo dobiti? Avto je 2013 letnik (sport line), ekran je mali...

Hvala za info.

lp

Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 411
  • Avtomobil: v srcu e39

Hojla pubeci,

Zanima me, ali je (in kako) mogoče predvajanje videa na sredinskem displeju? Vstavil sem DVD in napiše da ga ne zazna.
Videl sem primerčkov na YT, kako gledajo filmčke in videe iz USB naprimer... Se da to s posoboditvijo dobiti? Avto je 2013 letnik (sport line), ekran je mali...

Hvala za info.

lp

Kontaktiraj uporabnika @ALFAinBMW, 100% ti bo znal svetovat, pa se iz mariborskega konca je...
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 982
  • Avtomobil: Ruzak

Nadgradi sistem s proffesional navigacijo,pa bo. Z malo si nimas kaj pomagat
Prikaži več možnosti

slyder3
slyder3
  • Uporabnik
  • Sporočil: 53
  • Avtomobil: BMW F31 320d 2015

Meni video dela ampak samo ko avto stoji, ko spelješ pa ga ugasne, se pa da sprogramirat da dela tudi med vožnjo. Imam pa prof. navigacijo ne vem kako je pri navadni.

Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 982
  • Avtomobil: Ruzak

Zaklenjeno je zaradi varnosti. Se da odklenit,da dela tudi med voznjo.
Prikaži več možnosti

ALFAinBMW
ALFAinBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 551
  • Avtomobil: E46 328i MT1, E34 M5 3.6

Na tem multimedijskem sistemu, ki ga ima tvoj letnik avta se videa ne da odkleniti. Do neke mere mi je predvajanje videa edino uspelo predvajati na HU_ENTRY, katerega pa so vgrajevali od 7/2014 dalje. Je pa kot standardno omogočeno predvajanje videa na CIC, NBT in NBT EVO professional navigacijah, vendar le ko avto stoji, se pa da kot omenjeno tudi to zadevo s kodiranjem odstraniti.

Urejal ALFAinBMW, 03.06.2017, 10:02.

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 041
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Na tem multimedijskem sistemu, ki ga ima tvoj letnik avta se videa ne da odkleniti. Do neke mere mi je predvajanje videa edino uspelo predvajati na HU_ENTRY, katerega pa so vgrajevali od 7/2014 dalje. Je pa kot standardno omogočeno predvajanje videa na CIC, NBT in NBT EVO professional navigacijah, vendar le ko avto stoji, se pa da kot omenjeno tudi to zadevo s kodiranjem odstraniti.

Ob vsej debati o predvajanju videa v avtomobilu se sprašujem čemu bi si človek to funkcijo želel? In naj prosim to vprašanje ne izpade kot provokacija.

Vsak malo večji GSM ima zaslon približno enake velikosti kot je business navigacija v F30 (in ostalih derivatih te serije). Telefon omogoča prenos podatkov direktno z neta (YouTube in podobne strani), ob tem ima večina naročniških paketov danes že v naročnini vključeno nekaj GB prenosa podatkov....

Ali nebi bilo na tem mestu bolj primerno vprašanje ali BMW omogoča mirror link ali kaj temu podobnega, kjer navi display postane le podaljšek telefona?

LP Tristan01

Prikaži več možnosti
    • anita_a in 18zimoni uporabnikom je všeč to sporočilo

ALFAinBMW
ALFAinBMW

BMW fanatik

• Uporabnik

MirrorLink je na voljo pri novi NBT EVO ID5 navigacijah, vendar samo za Apple iPhone v sklopu Apple CarPlay in še to samo kot doplačilo Professional Navigacijskemu sistemu

Urejal ALFAinBMW, 03.06.2017, 18:21.

Prikaži več možnosti

dejco
dejco
  • Uporabnik
  • Sporočil: 40
  • Avtomobil: 320d [E91]

Kako pa je s posodobitvijo navigacije npr. na proffi (torej menjava screena, itd)? Velik strošek? Se da to npr. tudi rabljeno vgradit (če je kje kaki zlomljen bmw in ima proffi navi)?

lp

Prikaži več možnosti

ALFAinBMW
ALFAinBMW

BMW fanatik

• Uporabnik

Seveda se da. Ponovem tudi brez FSC emulatorja. Več info na ZS

Prikaži več možnosti

SaO
SaO
  • Uporabnik
  • Sporočil: 114
  • Avtomobil: BMW 520d F11

Je možno odkleniti pri f11? Pa cena?
Hvala. Lp
Prikaži več možnosti

ALFAinBMW
ALFAinBMW

BMW fanatik

• Uporabnik

Video gre predvajati samo na velikih navigacijah - Professional. To so CIC, NBT, NBT EVO in MGU. 

Na teh se da odklenit gledanje med vožnjo. Več info na ZS ali telefonsko v mojem profilu.

Prikaži več možnosti
    • SaO je všeč

Cinšpula
Cinšpula
  • Uporabnik
  • Sporočil: 25
  • Avtomobil: BMW F31

men na letniku 2013 še bluetooth povezava ne deluje za nič drugega kot telefoniranje. Da bi spotify ali kaj podobnega uporabljal pa ne.... Možna kaka posodobitev?

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 700
  • Avtomobil: BMW

Jaz lahko iz prakse povem F25 to je X3 že FL 2014 dela na malem ekranu, enako F15 X5 2017 na velikem.  Predvaja kar nekaj formatov, od mov, do mp4 pa še kar nekaj drugih, če kdo ima kak spisek, se priporočam.   Za delovanje med vožnjo, pa se da z Carlyem urediti v nekaj minutah in deluje tako TV, kot vsi ti filmi, kot glazbeni videi ...

Sicer malo uporabna zadeva, meni zanimiva, ko z otrokom čakava v avtu, pa si on kako risanko pogleda.....

Prikaži več možnosti

elkodu
elkodu

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 122
  • Avtomobil: e36,e46,e83,e84,f34

Video gre predvajati samo na velikih navigacijah - Professional. To so CIC, NBT, NBT EVO in MGU. 

Na teh se da odklenit gledanje med vožnjo. Več info na ZS ali telefonsko v mojem profilu.

Kok vem kero navigacijo imam
Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 411
  • Avtomobil: v srcu e39

Kok vem kero navigacijo imam

Prilepi sliko sem pa bos hitro zvedel
Prikaži več možnosti

elkodu
elkodu

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 122
  • Avtomobil: e36,e46,e83,e84,f34

Evo....slikano

Pripete slike za predogled

• 20201026_143209.jpg
Prikaži več možnosti

ALFAinBMW
ALFAinBMW

BMW fanatik

• Uporabnik

to je NBT ali NBT EVO ID4...... gre predvajat video

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.