Skoči na vsebino

Z3 2.8i coupe ...M odbijači itd...kje?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
61 odgovorov v temi
plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 798
  • Avtomobil: vse za prodat

no končno je prišel ta dan ko sem postal tudi uradno lastnik tega lepotca :ok2

austin priprav se k letiva na :beer :laugh
"the coupe has all the power of the Z3 roadster...and none of the thrill of the wind over your bald spot.The M coupe is nothing if not unique"
Prikaži več možnosti

pehtren
pehtren

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 473
  • Avtomobil: -

uradne čestitke: čestitam :beer
Joy turns gasoline into adrenaline! :mznak
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

hvala :-D , zdej pa sam upam da bo čez vikend vsaj mal sončka in da poslikam naše avtočke in vam jih predstavim :ok2

oracle se prostovoljno javiš za pomoč? jaz mam sicer kolega, ki je fotograf sam ti si maher za avtomobile on pa bolj za studijske fotke ko treba kake čuke al pa navihanke fotkat za plakat :hihi :laugh
"the coupe has all the power of the Z3 roadster...and none of the thrill of the wind over your bald spot.The M coupe is nothing if not unique"
Prikaži več možnosti

Igy
Igy

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 266
  • Avtomobil: švaba

aja drgač pa luči definitivno ne bom menjal ker me ne motijo in še drago bi bilo povrhu... :crazy
dal bom edino xenon gor pa tiste kljukice bom poštrihu- to prvo, kasnej pa še M podvozje pa mogoče še kake original 18" gor sam to se mi še ne mudi ker mi je s temi stock feltnam res hud... :drink

sem pa drgač na novo zaljubljen :ladysman :laugh

Lep Z3 tko kot si rekel ene hude 18col gor pa M podvozje pa smerokaze probi dobit bele pa bo bomba od avta, no ja sej je že zdej špica. :metalc
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Plazo, tole si preberi:

http://www.zroadster...opic.php?t=2918

LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

:woohoo ....hvala austin :ok ...se pravi se da to res "čist enostavn" zrihtat...ej sam s čim je pa žarnice preštrihu?...kak sprej tam omenja? pa kokr razumem se da dobit sam tiste plastične "nastavke" v beli oz. prozorni barvi dobit?....

postopek je pa model zelo lepo slikovno predstavu...kapo dol bi reku katanc :salut

sam kaj pa vi mislte, a vam to zgleda kul žmigavc brez te plastike?? :confused

jaz sem pa ravn prletu iz parkinga pred mercator centrom kjer sem "olimpijske" kroge risu :laugh

Objavljena slika

res sem čist zaljubljen v Z-ja....... :love
@Austin zdej te razumem :ok2[/img]
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

ups še slika od tiste luči brez "žmigavca"

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

aja pa še to bi vprašu...ka se da luč odprt še na kak drug način kot pa samo da jo rukneš v pečico?? :confused

a zatesniš jo pa pol s tisto neko črno maso k je kot silikon sam da ni čist pravi silikon-je zlo taka mehka snov k se pol strdi kot v nekakšno mehkejšo gumo oz. kako bi povedal...fantje v delavnici jo uporabljajo npr. ko dajejo dol tapete iz vrat in pod to tapeto je tista siva "pena" (varianta kot podloga ki se jo daje pod laminate sam mal debelejša)..in pol jo nazaj s to maso pritrdijo oz zalepijo...???

upam da nisem tole preveč zmeden napisu :ok2
Prikaži več možnosti

SLP
SLP

Licence To Sell

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 764
  • Avtomobil: BMW

plazo, kontaktiri Oracla glede slikanja, sem mu povedu da si nekje omenil ga v eni temi, sam jo zdele ne najdem :crazy
za fotkanje ni pene pravi :ok
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

@SLP thanks.......se že dogovarjava glede fotkanja :ok2

bova še par službenih pofotkala k mamo dva zanimiva dva se pa še rihtata oz. se bota zelo zelo kmalu( še par dni) -- prelevila se bosta v pimp my ride za avto salon v celju in ZG kjer bom prestavlu serijo1 in 5...

sam mal za rajc....enka bo mela fulllll lepe 20" chrom felge pa en res hud kit gor pa čist spedenana.....joj komi čakam da vidim končni projekt...mljask... :mljask ...da o petici niti ne pomislim....sej bojo kmalu slikce :ok
Prikaži več možnosti

SLP
SLP

Licence To Sell

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 764
  • Avtomobil: BMW

plazo, sej jz pridem z njim, tko da en prostor več rezerviraj :ok2 :beer
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

plazo, sej jz pridem z njim, tko da en prostor več rezerviraj :ok2 :beer

Ni problema...kar :ok
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

aja pa naj se še kdo dotakne zadeve glede smerokazov pa mojih vprašanj...priporočam ogled strani k jo je Austin prilimu (URL)...
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator
  • Sporočil: 3 673

Še vedno predlagam če želiš bele smerokaze kar avto naredi še lepši....stranska smerokaza tam pod škrgami sta po cca 12EUR zadnje luči tudi niso tako zeloooo drage, sprednje pa pač zamenjaš kompletna žarometa, te ki jih imaš pa na avtu pa prodaš...saj se zadnje čase veliko karamboliranih pri nas prodaja tako da luči po moje kar hitro prodaš... :ok
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 510
  • Avtomobil: Rdeča raketa

bova še par službenih pofotkala k mamo dva zanimiva dva se pa še rihtata oz. se bota zelo zelo kmalu( še par dni) -- prelevila se bosta v pimp my ride za avto salon v celju in ZG kjer bom prestavlu serijo1 in 5...

sam mal za rajc....enka bo mela fulllll lepe 20" chrom felge pa en res hud kit gor pa čist spedenana.....joj komi čakam da vidim končni projekt...mljask... :mljask ...da o petici niti ne pomislim....sej bojo kmalu slikce :ok

That's it. Zdej pa morm pridet v Celje na salon.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 196
  • Avtomobil: 530dA, X1 Xdrive 2.0dA

plazo sem ti na PS napisal :ok povej, kdaj se dobimo :laugh številko pa tudi maš, tako da me pokliči!
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

Še vedno predlagam če želiš bele smerokaze kar avto naredi še lepši....stranska smerokaza tam pod škrgami sta po cca 12EUR zadnje luči tudi niso tako zeloooo drage, sprednje pa pač zamenjaš kompletna žarometa, te ki jih imaš pa na avtu pa prodaš...saj se zadnje čase veliko karamboliranih pri nas prodaja tako da luči po moje kar hitro prodaš... :ok

se strinjam, tudi men je najlepše če je original...moram povedat da men v bistvu te smerokazi sploh nise grdi in mi po svoje na to barvo še kar dobro sedejo, sam kaj ko me pa vsi drkajo zarad tega :crazy

je pa vseen kar dost stroškov z tako kompletno predelavo, še posebej ker mam ttooookk idej in želja, da jih spedenam na avtu...ma kurc verjetn bom kar rumene pustu za enkrat :ok2
Prikaži več možnosti

wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 904
  • Avtomobil: Laguna initiale 127 kw

se strinjam, tudi men je najlepše če je original...moram povedat da men v bistvu te smerokazi sploh nise grdi in mi po svoje na to barvo še kar dobro sedejo, sam kaj ko me pa vsi drkajo zarad tega :crazy

je pa vseen kar dost stroškov z tako kompletno predelavo, še posebej ker mam ttooookk idej in želja, da jih spedenam na avtu...ma **** verjetn bom kar rumene pustu za enkrat :ok2

Ja, če je tebi všeč, in te ne motijo, potem pusti kot je. Saj je tvoj avtomobil in ga imaš zaradi sebe, ne pa da ustrežeš drugim. Saj ga ne bodo imeli oni, pa tudi niso lastniki. Raje porabi denar za tisto kar je tebi všeč.
Ženske imajo problem za vsako rešitev !
Prikaži več možnosti

pehtren
pehtren

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 473
  • Avtomobil: -

je pa vseen kar dost stroškov z tako kompletno predelavo, še posebej ker mam ttooookk idej in želja, da jih spedenam na avtu...ma **** verjetn bom kar rumene pustu za enkrat :ok2

Če bi bil tale Z3 moje bi uzadi probu izpuhe približno narest tako kot jih ima M model....To je pa po mojem tut to, pa še kake nice litkice :mljask

Za obliznit :mljask
Joy turns gasoline into adrenaline! :mznak
Prikaži več možnosti

Igy
Igy

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 266
  • Avtomobil: švaba

@SLP thanks.......se že dogovarjava glede fotkanja :ok2

Plazo kdo vam pa to rihta te avte za sejem pimp my ride?To mora bit zanimivo. :eek2
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.