Skoči na vsebino

E60 M5 lučka motorja

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
80 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 025
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Če kdo živi v oblakih si to ti, in to so dejstva!

Dejstvo je da jaz imam na parkirišču pravega M5 z V10 motorjem in si ga lahko privoščim!

Ti pa imaš na parkirišču enega od dizlov z zvokom od starega traktorja, po možnosti z prednjim M odbijačem ker zadnji je predrag, pa še ta je kitajska kopija.

na stran si mu nalimal "fake" M škrge in na zadnjo stran kitajksko kopijo M oznake ker orifinal stane 50€ in je predraga.

V bistvu ima volvota ki ga je s fejk spojlerji in črnimi stekli totalno pociganil, pa je bil lep avto na začetku. Vzel je pa takega ki ima samo spredaj pogon (ga je komaj našel), ker baje 4WD kuri preveč za njegov žep čeprav je dizel, lol... tako da si kar dobro zadel.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 463
  • Avtomobil: new age e39

@badguy servisiraj kjer ces. Nihce nima nic proti. Ce pa soforumase stalno zmerjas s kekci in pises v polpismeni stajerscini pa ni ok

@Jerry to mam ja. Mam p tud zeno ki ji ne rabim placat za sex :ok
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

iessovšek
iessovšek

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 442
  • Avtomobil: 545i 6gang, Cayenne S

Štajerc iz Postojne,svašta.

Prikaži več možnosti

badguy
badguy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 482
  • Avtomobil: 2006 E60 M5

@badguy servisiraj kjer ces. Nihce nima nic proti. Ce pa soforumase stalno zmerjas s kekci in pises v polpismeni stajerscini pa ni ok

v kakšnem jeziku pišem zgleda da moti samo tebe, sploh pa z štajerci nimam nič, razen če misliš da primorska spada pod štajersko...

kar se pa kekcev tiče se mi to ne zdi nobena žaljivka, Kekec je pristni Slovenski junak, in si z veseljem rečem da sem tudi jaz Kekec ki si zna doma svoj avto poštimat. če si pa ti zaradi tega užaljen je pa to tvoj problem..
It's not where you go, but how you get there... ///M
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

V glavnem, vsi vemo kaj si mislil s kekcem. Pardon za stajerscino, to je bil en drug kekec junak ki je g drugi temi v nerasumljigem jeziku spraseval za drugo zadevo.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

ovseni_kosmiči
ovseni_kosmiči
  • Izključen
  • Sporočil: 2 119
  • Avtomobil: bmw f20 2.0

Ravno prejšni tedn zadnjič je bilo na kvizu vprašanje od kod izvira ime oz. priimek kekec. Pravilen odgovor je bil da je to stara gorenjska narečna beseda za otroški iztrebek->kekec=kakec.

Opažam pa da v vsaki temi se ruknete. Še men so določeni tečnarili da pišem mimo tem, pa je bilo v tistih temah govora od hrane do avtov. Skratka, tečnih in zadirčnih je tukaj gor precej in ni čudno da nihče ne predstavi kakšno novejše BMW vozilo in da je tako negativna klima glede znamke BMW. 

In beseda kekec se v slovenščini ravno zato velikokrat uporabi za nekoga negativno; v smislu da ne zna, nima pojma... ne pa v smislu planinskega junaka. 

Prikaži več možnosti

badguy
badguy

BMW fanatik

• Uporabnik

V glavnem, vsi vemo kaj si mislil s kekcem. Pardon za stajerscino, to je bil en drug kekec junak ki je g drugi temi v nerasumljigem jeziku spraseval za drugo zadevo.

to veš samo ti kaj si ti misliš pod besedo kekec, kaj si jaz mislim pa res ne moreš vedeti, razen če maš kake nadnaravne sposobnosti jasnovidnosti, kar pa glede na tvoje izjave zelo dvomim :)
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 025
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Verjamem da ji ne plačaš, kolikor te poznam ji za to računaš.

Opažam pa da v vsaki temi se ruknete. Še men so določeni tečnarili da pišem mimo tem, pa je bilo v tistih temah govora od hrane do avtov. Skratka, tečnih in zadirčnih je tukaj gor precej in ni čudno da nihče ne predstavi kakšno novejše BMW vozilo in da je tako negativna klima glede znamke BMW. 

Zunaj je 30 stopinj ++, ko se bo ohladilo bo boljše.

In beseda kekec se v slovenščini ravno zato velikokrat uporabi za nekoga negativno; v smislu da ne zna, nima pojma... ne pa v smislu planinskega junaka. 

S kekci so se pomojem začeli zmerjat mulci, v smislu da so druge mulce ozmerjali s hribovci. Junak gor ali dol, kekec je zdaj sinonim za štorastega nevedneža. 

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 257
  • Avtomobil: e46 323ci

BMW4everafter lahko mu nehaš lizat rit, gre se za odnos in bonton. Naslednja žaljivka z strani pametnjakoviča bo ban.

Noben nobenemu riti ne lize.
Kaj ti ni jasno?
Sploh pa zaljivke letijo iz vase strani na cloveka ki je le za nasvet vprasal.
Ampak ne. Ceclovek sprasuje zanas et glede 318i mu zacnete nabijat da naj kanto proda in kupi R6 da bo vsaj BMW, ce prasa zaM5 ga pa na servis posiljate.
Neuporabni ste prakticno vsi v teh temah.... sploh pametnjakovici.
Pejt se raje naslajat na stare sedmice. Tu v tej temi si neuporaben. :)

Urejal BMW4everafter, 23.07.2017, 08:14.

1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci

Prikaži več možnosti
    • ŽigecBMW525, 4banger in wini uporabnikom je všeč to sporočilo

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

zalil je samo on. Sele potem smo zaceli nekateri vracati. Zdaj sta pa ko uzaljene neveste. Tvojega nakladanja okoli fantomskih M5 smo pa tudi ze vajeni. Ne glede na to kaj si na koncu kupil...

Urejal damirkos1, 23.07.2017, 08:17.

Boobs is back!
Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 670
  • Avtomobil: BMW

Dvojni vanos boš bolj težko sam popravljal, sploh pa če ne veš kje se napaka nahaja.
Poleg tega se dele vanosa zelo težko dobi. Lahko sicer zamenjaš selenoide, če ves da se napaka tam nahaja.
Tezave boš imel tudi z nastavljanjem exhaust camshaft... da o vsem drugem ne pišem.
Dvojni vanos stane nekje okrog 3800 brez oljne črpalke.
Oljna črpalka za vanos enoto stane cca. 1400 eur z popustom, popravljati tu nimaš kaj.

Forumašu jo je uničilo pri 160kmh in je popravilo stalo kot rabljen a6 letnika 2009.

Kar se tiče olja in svečk ter filtrov. Res je stanejo recimo 400 eur ce se znajdeš, svečke morajo biti original, ker so z neoriginalnimi običajno težave.

Ko pa pridemo do diskov in ploščic je pri m5/m6 samo material 1000eur, da o slabi kvaliteti originalnega zavornega sistema pri m5 niti ne govorim.

Nikjer pa ne pišem da je potrebno na pooblaščenca. Namreč imajo zelo malo izkušenj z temi motorji.
Priporočam pa miholda, podlesnika... Ampak material je le material in ta je za vozilo tipa m5 in m6 primerno drag.

Postonjčan tebi pa želim veliko lepih in varnih km v tvojem sanjskem avtomobilu.

Urejal simply, 23.07.2017, 10:13.

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik

Vanose se da obnovit. V ZDA vem da dajejo to obnavljat in stane pol cene ce ne se manj. Ce obstaja tam ni vrag da obstaja tu.
Pac o tem govorimo tu, da ni nujno vseh stvari menjavat za nove, ker ni potrebe. Sploh pa kdor da 10000€ za popravilo 20000€ vrednega vozila je itak kreten al pa ima toliko €€€ da mu je vseeno.

1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik

Oziroma bom tako rekel da ne bom koga uzalil.
Ce bi moral dat 10000€ za en servis avta ga v momentu zapeljem v jarek in tam pustim.

Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 119
  • Avtomobil: BMW

Če kdo živi v oblakih si to ti, in to so dejstva!

Dejstvo je da jaz imam na parkirišču pravega M5 z V10 motorjem in si ga lahko privoščim!

Ti pa imaš na parkirišču enega od dizlov z zvokom od starega traktorja, po možnosti z prednjim M odbijačem ker zadnji je predrag, pa še ta je kitajska kopija.

na stran si mu nalimal "fake" M škrge in na zadnjo stran kitajksko kopijo M oznake ker orifinal stane 50€ in je predraga.

to je svoj sanski "M wanabe"  morda si ga še čipiral da bi mal bolj vleku, ampak kaj ko zdaj mal bolj kadi da morjo še ptiči pristat za tabo...

Tako da taki kot si ti res živijo v oblakih, jaz se pa z tvojimi sanjami lahko vsak dan vozim!

jaz nisem nobenega užalil, če je pa kdo tukaj koga direkt užalil je to uporabnik damirokos1.

drugače pa me lahko komot vržete iz foruma, ker tukaj je pod 1% koristnih uporabnikov.

A ti je kakšna slučajno rekla da imaš majhnega in si sedaj z samohvalo ego dviguješ? 

Šopiriš se z enim starim M5 servisiranim pod kozolcem, ki je vreden kot en clio! 

Res ne vem kakšne odgovore lahko pričakuješ če vse povprek nazivaš z kekci? 

Zgleda da ti je mal dolgčas pa malo trolaš tle po forumu!

Prikaži več možnosti

INIESTA
INIESTA

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 406
  • Avtomobil: wardburg

Svašta
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 597
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Ded, ne rabis bit uzaljen. Samo drug pristop bi imel in bi ta tema zvenela cisto drugace. Sam si si priklical nejevoljo forumasev s svojim otroskim obnasanjem, skorajda bi te lahko oznacili kot "tipicnega bmw voznika". Drugace pa itak da ne rabis za vsak "dr*k" vozit avto na servis, vendar glede na to, da si se obrnil na pomoc sem na forum in v prvem stavku sprasujes ce bi kdo vedel kaj bi to lahko bilo, da ti lucka sveti za motor, kaze samo po sebi koliko imas znanja. Zato so tudi meni na na mestu nasveti forumasev, da avto rajsi pelji na servis (ce bi znanje imel, bi prvo probal napako odpravit). Uzivaj v V10 :ok

Urejal MajoR, 23.07.2017, 23:59.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • damirkos1 in QPE uporabnikom je všeč to sporočilo

badguy
badguy

BMW fanatik

• Uporabnik

opazil sem da se na tem forumu raje kregate, ne samo v tej temi ampak na sploh, ne vem če kdo sploh reši kak problem ali pa komu da kak nasvet ker ga raje zadrži zase.
tuki ste večinoma ljudje ki res nima kaj počet in komaj čaka da kdo neki zakuri da se lahko izživljate raje kot bi komu kdo svetoval.
Dolgo nisem bil na forumu, nazadnje sem leta 2009 objavil kako sem renoviral do prednje šipe razbitega e46 m3, takrat sem bil za forumaše mojster, danes če bi to objavil bi bil idiot ki je pod kozolcem sestavil m3 in ni nč vreden.

Leta 2010 sem tistega m3 prodal v 1 tednu za 20k€ (brez servisne kjige) kar za današnje forumaše pomeni da živim v oblakih...

tako da se mi zdi da forumašev iz pred 8 let ni več tukaj.
tako da se na vašo žalost, ker se ne boste meli več z kom kregat umikam iz tega foruma , kot so se že zdavnaj vsi pametni.

želim vam še veliko kreganja v prostem času!!!

Lp Uroš
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

Nihce se ne krega pretirano (no razen uvoznikov belega blaga) ampak ko pride en novinec, prosi za pomoc, dobi nasvet po zmoznosti forumesev in potem se vrnejo zaljivke... kaj si pricakoval?
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

badguy
badguy

BMW fanatik

• Uporabnik

Nihce se ne krega pretirano (no razen uvoznikov belega blaga) ampak ko pride en novinec, prosi za pomoc, dobi nasvet po zmoznosti forumesev in potem se vrnejo zaljivke... kaj si pricakoval?

Počasi preberi vse objave v tej temi in ugotovil boš da so žaljivke prišle SAMO iz tvoje strani.
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

Ok you win!
Boobs is back!
Prikaži več možnosti