Skoči na vsebino

E39 je zakon

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
305 odgovorov v temi
Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 135
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

Danes preberes na forumu da se raje vzame 520 z vsemi asistencami.kot 525d s kako manj. Tudi ti navijas za asistence, torej tudi tebi prvinskost voznje ne pomeni nic vec?

Je pač qrc če vzameš 520d al pa 525d. Itak da navijam ful za asistente, za dailya-family wagna je to bomba. Jebe se meni za prvinske občutke v vožnji, vsaki drugi vikend po 300km Ac v eno stran. Če pa govoriva o avto za gušt, tu pa je še avtomat odveč. :) Major bo zdaj imel popoln vozni park, V8 za čez vikend, novodobnega diesla pa za brezskrbno klanfanje kilometrov.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 403
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Jerry, da skrajšam.

Volanski sistem s polžem v M5 je pač slabši od tistega v šestvaljnikih. 

Moč motorja ne vpliva na bistveno na obnašanje na cesti, za to je bolj zaslužno podvozje. Znabiti, da se 4-valjnik v kakšnih primerih bolje obnese. Toliko o tem, da je potrebno gledati vsaj 3.0 ali več.

Razporeditev teže je vedno v okviru 2% razlike. Menda ja ločiš med razporeditvijo teže na posameznih oseh ali pa med 300 dodatnimi kg, ki jih ima M5 napram M3. 

E39 se pelje občutno bolje kot E34. Preberi še kakšno tujo literaturo, če meni ne verjameš.

Tolikokrat si že kiksnil s tvojim tehničnim "znanjem", da ne bi še enkrat izgubljal časa z razlagami. 

Tako da morda je pametno, da ostaneš pri hrani, ti gre bolje od rok. :-D

Kar se tiče izbire, ne nakladaj spet, ker je škoda časa. Sem ti že enkrat poiskal objave, ko si nas prepričeval o svojih zmotnih prepričanjih. Na forumu si itak rekorder v požrtih besedah. Zdaj menda že obvladaš toliko interneta, da veš, da vse ostane zapisano in da so te tvoje novejše razlage pač napisane "silom prilike"? :kava

Rekorder v požrtih besedah ali v požrtih palačinkah? Da nisi spet česa zamešal? :D

Če trdimo eno stvar ki ni resnična in se nam dokaže da nimamo pojma, potem je treba na hitro zamenjat temo, ane?  :laugh No ti kar poišči tiste moje zmotne trditve in jih prilepi, če sem prav štel sem se v 15 letih in cca 65.000 postih pa res ene trikrat ali štirikrat zmotil, kar je pomojem še za Boga precej dober rezultat, kaj šele za človeka  :ok2

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 928
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

Samozavest serijsko. In še kaj...

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 707
  • Avtomobil: Mesanec

Je pač qrc če vzameš 520d al pa 525d. Itak da navijam ful za asistente, za dailya-family wagna je to bomba. Jebe se meni za prvinske občutke v vožnji, vsaki drugi vikend po 300km Ac v eno stran. Če pa govoriva o avto za gušt, tu pa je še avtomat odveč. :) Major bo zdaj imel popoln vozni park, V8 za čez vikend, novodobnega diesla pa za brezskrbno klanfanje kilometrov.

A 300 km po Ac ne more biti gust? Z druzino vred? Ne vem, sam sem cuden glede tega oziroma drugacen. Meni je voznja uzitek, tudi ce je gneca, ce je dez sneg karkol je, vsaka voznja je lahko uzitek. Zato pac pri meni avtomat no go, asistence se mi jebe ce so ali ne, raje vidim da jih ni. Rabim dobro podvozje, zavore, motor, luci in sedeze...pa da klima dela. To je vse kar rabim od opreme
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 135
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

Meni se z glomaznim karavanom ni noben užitek voziti po Ac. Ni mi problem, da bi pa nekaj užival... Sem pa letos užival pri vožnji iz Senja do Ac Brinje, top cesta, pa še z Gti-jem sem bil. No potem sem prišel na Ac.. živi dolgčas.

Kolega npr. ki je pa vozil daleč zadaj, pa mi je rekel da sem prfuknjen, da mu je bilo slabo in da je komaj čakal da pride na AC. Pa da ga živi bog več ne vidi v Senju.

Urejal Bavarec fan, 22.08.2019, 23:13.

Prikaži več možnosti
    • Eagle46 je všeč

Eagle46
Eagle46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 477
  • Avtomobil: ni moj:(

Jaz sem si pa po dolgem času vzel nekaj časa za motor, smo šli s kolegi/poslovnimi partnerji iz tujine na 1 tedenski motorcycle trip SI/HR/ITA. Sem že malo pozabil, kakšen užitek je to...
:zmesanc P O R S C H E
Prikaži več možnosti
    • MG, bmw330cd in Bavarec fan uporabnikom je všeč to sporočilo