Skoči na vsebino

E39 je zakon

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
305 odgovorov v temi
Aljaz1234
Aljaz1234

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 796
  • Avtomobil: e46

tudi jaz si želim e39 novejši me še ne zanimajo ko naredim dost vlko garažo bom kupoval 525d ali 530d limo upam da se bo našla kaka lepa da bo imela e46 družbo.Meni so ti stari bmwji zakon to samo dela dela in dela, nobenega dolivanja olja, motor neuničljiv uglavnem made in germany stari nemški časi kvalitete ki so minili. z malo igranja postane pa tut e46 ali e39 "moderna" android radio not in maš od R kamere do vsega in svašta not.

Urejal Aljaz1234, 29.09.2017, 00:52.

Bayerische motoren werke AG :ok
Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 521
  • Avtomobil: e92 320i , Z3 1,8

tudi jaz si želim e39 novejši me še ne zanimajo ko naredim dost vlko garažo bom kupoval 525d ali 530d limo upam da se bo našla kaka lepa da bo imela e46 družbo.Meni so ti stari bmwji zakon to samo dela dela in dela, nobenega dolivanja olja, motor neuničljiv uglavnem made in germany stari nemški časi kvalitete ki so minili. z malo igranja postane pa tut e46 ali e39 "moderna" android radio not in maš od R kamere do vsega in svašta not.

To je filozofija in tolažba za tiste, ki nimamo denarja za nove. Če bi imeli denar ( z mano vred, da ne bo kdo mislil, da koga žalim), bi takoj leteli v salon po novega.....
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 587
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Zakaj pa bi to naredil, če dobiš z dobro E39 vse kar rabiš??? Jaz druge, kot da vržem stran dodatno 40000 EUR, ne vidim. Če pa govorimo o rangu do 20000 EUR in, da gledaš rabljene pa ne vem kaj bi bilo zaenkrat bolje?

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 825

Saj z grdo in debelo babo tudi dobiš vse, kar rabiš, pa je vseeno bolje nabijat eno lepo in postavno ane?

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Ta primerjava ne drži. Povej mi zakaj bi vložil dodatno vsaj 20000 EUR in kupil praktično enako dober avto. Naštej mi razloge. Pa ne, da je novejši in ima bluetooth pa USB, kurčeve kamere, 1000 in 1 modul, ki itak crkujejo,...

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik

Če pustimo ob strani to, da bo 20.000eur dražja F10 na vseh področjih bolj doterana od 15 let starejšega modela in posledično daje občutek za en razred večjega avtomobila, si si kupil precej mlajši avto s precej manj kilometri, manj utrujenimi materiali in ga (kljub temu, da je BMW) morda ne bo treba vsak mesec vozit k mehaniku. Kar se prodaja od E39 je bolj ali manj že vse zmahano in rjavo ter primerno edino za dve skupini ljudi - tiste, ki prosti čas raje preživijo pod avtom in marsikaj postorijo sami ter so ljubitelji tega modela, ter tiste, ki nimajo za novejšega in se tolažijo, da je stari vseeno enako dober.

Prikaži več možnosti
    • fp4492 je všeč

mstipic
mstipic

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 023
  • Avtomobil: Črni Blisk

Tudi F10ke so po večini že vse krepko čez 200.000km, tako da čisto brez vložka ne bo šlo tudi tukaj.  :)

Urejal mstipic, 29.09.2017, 09:00.

"this car is like having a crack addicited Victoria's Secret Model as a girlfriend, the highs are higher than your imaginations, and the lows are low.

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik

Govora je bilo o 20.000eur razlike. Pa dobro, če zmanjšamo to razliko in konkretiziramo.

https://www.avto.net...ja 5: 530i Avt.

ali

https://www.avto.net...i M shadow line

in

https://www.avto.net...VENSKI. KOT NOV

Pri meni ni dileme, s katerim se bi raje vozil.

Prikaži več možnosti

Colt
Colt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 070

Govora je bilo o 20.000eur razlike. Pa dobro, če zmanjšamo to razliko in konkretiziramo.

https://www.avto.net...ja 5: 530i Avt.

ali

https://www.avto.net...i M shadow line

in

https://www.avto.net...VENSKI. KOT NOV

Pri meni ni dileme, s katerim se bi raje vozil.

Ja enim je to enak avto baje  :-D  :jok oz. e39 je tisti "pravi" bmw ....

Urejal Colt, 29.09.2017, 09:58.

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Mah ne vem. Dobre E39 se načeloma vozijo, z F10 in F11 je pa že kar nekaj problemov pa so stare največ 7 let :ok Katera pa bolje izgleda na cesti je pa itak stvar posameznika,... meni definitvno FL E39 :ok2 F11 brez M paketa je pa totalen dolgčas. Pa spet kater motor vzeti pri F11, 530d jih ni veliko, 530i pa še manj :-D

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 787
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Imas pa zato poplavo n47b20-tk oz. sveti gral med "pravimi" ljubitelji znamke :ok2
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Egon
Egon
  • Uporabnik
  • Sporočil: 182
  • Avtomobil: e92 & E39 530d M tehnik

Saj je res e39,zakon. Dobrih je zelo zelo malo pri nas,pa da so brez rje se manj. Sem dozivel na lastni kozi ko sem kupoval,pa sem celo slovenijo prevozil po dolegm in pocez,da sm ubodel ta pravo. Je treba met zivce na lagerju,pa nekaj srece. Velika vecina jih je primerna za kose ali pa se to ne...
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 199
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

To je filozofija in tolažba za tiste, ki nimamo denarja za nove. Če bi imeli denar ( z mano vred, da ne bo kdo mislil, da koga žalim), bi takoj leteli v salon po novega.....

To si ti misliš oz. mišljenja tebi enakim.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

artex
artex
  • Uporabnik
  • Sporočil: 447
  • Avtomobil: e34

Sej se bojim vprašat kam potem taki kot sem sam pašemo  :tisina :-D 

Prikaži več možnosti

Aljaz1234
Aljaz1234

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 796
  • Avtomobil: e46

eni ste pa res smešni. že zdavnaj bi si lahko kupu novejš serijo e90 ali 92 če bi mi bila tako pri srcu pa je nočem ker rabim dizla na dizlih pa se pa ve kakšne so ketne. zato si bom poiskal lepo e39 in se vozu brez skrbi. Ljudje smo si različni in okusi so različni, jaz sem dobesedno nor na stare bmwje. Le kako bi bilo če bi imeli vsi enak okus

Urejal Aljaz1234, 29.09.2017, 13:55.

Bayerische motoren werke AG :ok
Prikaži več možnosti
    • Jerry in Bembarussija uporabnikom je všeč to sporočilo

MiranK
MiranK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 151
  • Avtomobil: 2X BMW

Tako je, le kako bi bilo če bi imeli vsi enak okus. Velika razlika je v tem, da starih kant nihče ne pljuva, naj vozi kdor kaj hoče. Mi je čista otročarija nekomu nabijat da fura jajca.
Ampak takih se tu ne manjka, neutrudno se pljuva po novejših, sploh če je 20d mlinček, kot bi kdo kaj dal zraven od teh brihtolov. Čakam kdaj nam bo prepovedano pisat na forum?!
Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 928
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

Malo je takih avtov kot je e39, pa tud precej boljših. Kot je nekdo napisal, to je že star avto za tiste, ki radi zraven še kaj sami postorijo. Primerjava, da pa je enaka ali celo boljša od f serije je pa malo smešna. Meni osebno je e39 15 let za fko :). Zakaj sem jaz kupil e39? Ker mi noben drug avto za 4k eur ni bil bolj všeč(razen e46, ki ga nisem našel). Če bi kupoval za 10k eur, bi kupil nekaj drugega. Drugač pa vsak zase menda ve.

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti
    • Egon je všeč

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 874
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Vozim e39, sem zmožen skeširat rabljeno f10, razmišljam pa o e34.

Kam spadam? :ok2
Prikaži več možnosti
    • fantastic five je všeč

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 928
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

Med osebe, za katere smo slišal, pa jih še nismo videli. Takorekoč bajeslovno bitje.  :-D  :ok

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Ocitno sem tudi sam nor....

No nova G30 mi je stroj pa mogoce 4 GranCoupe. Samo pri teh vratih, ki so brez loka spet vemo kako je pozimi, ko je zmrzal. :-D Kaksne so pa cene teh avtov vemo. Kako bo, ko bodo stari 10 let in 200000 + km, bomo pa videli.

Prikaži več možnosti