Skoči na vsebino

Zanesljivost novega Minija

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
22 odgovorov v temi
neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 683
  • Avtomobil: /

Potem je bil volan zamaknjen zaradi poškodbe,ker tovarniško ni zamaknjen.

Če je govora o sami poziciji volana, potem že tovarniško ni na sredini sedeža. 

V mojem je tako kot na zgornji sliki, volan postavljen v levo.

240195.jpg

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 445
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Katere napake pa so še "ostale" od pfl modela? Kot sem prej omenil, sem za motorje (1.6) sem slišal da niso ravno biser, vendar ne vem nič konkretnega.

To kar si dal v linku je nekoliko preveč, še vedno bi občasno potreboval zadnje sedeže. Ta GP je neka posebna izvedenka, predvidevam da še stopničko višje kot JCW? Če R56, potem bi gledal S, mogoče JCW.

Če bo mini, potem bo rabljen, tako da so verjetno pnevmatike zamenjali ali pa so pred koncem (razen če so lastniki ponovno namestili enake). To da je nekoliko sterilen se strinjam, ima R56 nekoliko več karakterja.

Mi smo imeli pravkar na servisu enega s 95k kilometri, menjali napenjalec verige, ker je dobesedno razpadel, ter redni servis pri takšnih kilometrih (termostat, vodna črpalka, olje, filtri, mikro jermen, napenjalci) + obnova turbine...

Vse je odvisno kako ga voziš. Naj pa pri novih ne bi bilo problemov s HPFP in verigo, ampak če ni pravilno vzdrževan se vseeno pojavijo.

Ima pa novi N18 motor dvojni vanos in drug turbo kot N14 in da občutno več od sebe v višjih obratih, ko N14 zmanjka. 

Ta GP ki sem ga objavil, je limited edition 2000 kosov, jaz imam prvo generacijo, ta drugi ni bil žal noben prodan v SLO. Zmeraj na koncu posamezne generacije dajo ven to GP serijo, omejena in oštevilčena na 2000 kosov. Veliko delov ima že od naslednje generacije in je ultimativen Mini. 

Kar se nove generacije tiče, vzami JCW namesto Cooper S, se splača razliko doplačati, ker je drug avto..tako kot M240i in M2...M je zmeraj M, JCW je zmeraj JCW...

lp,m

Prikaži več možnosti

mustang997
mustang997

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 321
  • Avtomobil: _

To sem mislil ja (mogoče je tudi tam bil v levo in ne desno kot sem napisal). Ne to, da volan pri ravni vožnji ni v centru vrtišča, ampak da je zamaknjen glede na sedež.

Hvala @bmw330cd

Urejal mustang997, 01.11.2017, 12:04.

At 13.000 feet nothing else matters.
Prikaži več možnosti