Skoči na vsebino

Filipini, moja druga domovina - Velika reportaža 2017

* * - - - 4 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
454 odgovorov v temi
MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 339
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Pa potem pakira na filipine? :ok2
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 704

Gremo rajsi na babe nazaj :ok2

Kar zadeva kaco. No ja, ce bi to naredili neki hardcore domorodci za mene, bi jo pomojem probal. Tako da pa jo ubijajo zaradi profita, se zaradi mene, ne hvala.

Sem pa siguren, da obstajajo organizacije, ki tako ponujajo tudi ljudi na probo...nekaj v stilu filma "Hostel".

Pejmo ja, sploh se mi ne da komentirati za nazaj. Sem bil zdele cez vikend z 22 letnico. In to top, ceprov rjavolaska za spremembo :zmeden . V soboto se nama je tudi njena prijateljica pridruzila. :) malo boljsi od zadnjic, ceprov jih ne maram prav rad (trojckov). Samo fantje... rabis kondicijo. Danes je vecina taksnih deklet malce bolj izkusena kot v nasih casih tako, da tisti z 2 min med reklamami ob filmu ob petkih zvecer hitro odpadete.

Malo kosti z glodat. Se vidimo, beremo :beer  Taksni kot jerry in vecina modelov na cesti, starih med 20 in 30 let nam nekaterim samo uslugo delate.

Urejal jjjernej, 12.06.2019, 09:40.

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 69 795
  • Avtomobil: E46 325i

A to se je zgodilo preden je začela budilka zvonit? :ok2 :laugh

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti
    • magic man je všeč

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 203
  • Avtomobil: bmw m3

V bistvu ne, ker bi s tem naredili več stroškov državi, kot jih naredijo s tem, da dobivajo podporo (zapori, policija in zdravljenja odvisnikov so velik strošek).

tisi ki se drogira se tko al drgač in tudi, lej, droga je bilo rečeno malo karikaturno, imaš še 1000 ndrugih stvari

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik

@jjjernej, haha to je to :ok

Ce bi rabil pomoc, bi pa rekel, ne da se sam mucis.... :rofl

Mi je zal da nisem sel v troje z dvema v Amsterdamu. Bila je paketna ponudba, pa ne vem kaj mi je bilo :crazy

Urejal MajoR, 12.06.2019, 10:17.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 820
  • Avtomobil: Bmw

@jjjernej, haha to je to :ok
Ce bi rabil pomoc, bi pa rekel, ne da se sam mucis.... :rofl
Mi je zal da nisem sel v troje z dvema v Amsterdamu. Bila je paketna ponudba, pa ne vem kaj mi je bilo :crazy

Ali pa midva s kolegom, ko sta naju dve rusinji nagovarjali v Istri...
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik

A to se je zgodilo preden je začela budilka zvonit? :ok2 :laugh

Ne, rottie zenske niso sanje, ti in ostali jih postavljate v sanje in dvigujete v vrhove. Ko bos enkrat znal biti enako sproscen z hudo bejbo kot s tvojo sestro in zivel svoje zivljenje naprej brez, da bi ti totalna navezanost nanje omeglila um se bodo stvari zacele odvijati same od sebe. Dekleta ne marajo fantov, ki jim izkazujejo ljubezen na drugem zmenku in pojejo ljubezenske pesmi. Ameriski filmi, pogovorne oddaje, revije, internet! so zadnjih 10 let moskega totalno feminizirali in ce hoces ostati brez zenske delas tocno tisto kar vidis in srkas podazvestno iz tega.

Ona se mora truditi zate, mora se pocutiti na misiji in moras ostati zanimiv!

Zenske niso lojalne in ne znajo biti lojalne. To jim je zapisano v software-u, mati narava pa to. Sprogramirane so, da s svojim videzom ulovijo najbolj primernega kandidata za parjenje in to je to. Slepite se tudi tisti v zakonih, ki mislite, da ko zenski nadanete prstan, da jo imate. To je preziveta ideja starih casov. Zenska konstantno lovi boljsega kandidata. In se dobro zavedajo, da se po 30 letu zadeva za njih zakljuci, pri nas pa zabava ravno zacenja. :ok In ce znas izstopati, kar danes ni tezko samo igro je treba igrati. In ce imas malo izkusenj ni tezko. 

Ti kar poslusaj svoje vrstnice, pomoznosti zadebeljene feministke. Kako si tudi ti star, da so 22 letnice neizkusene. Starost ima pri zenskah in pri moskih totalno drugacno vlogo. Sem ze omenil, da se zenska po 30 letu izteka naravna lepota pri moskih pa ravno obratno. Postanemo vedno bolj zanimivi. Seveda ne, ce zivis pri starsih in obozujes pse bolj kot vse na svetu. In drugic, vi se kar tolazite, da je seks s 40 letnico isti ali se boljsi kot z 22 letnico. :ok In zakaj izbiram mlajse, ker lahko! V bistvu mi je cudno, da bi moral placati za seks ne vem 40, 80 eur eni prostitutki, ki se, prvic, totalno izklopi in lezi kot klada (imam od vikenda porezan hrbet od nohtov, ker se ni znala kontrolirati) in ko petic zapored dozivi vrhunec. Ni boljsega obcutka kot to, cetudi ga sam enkrat ali dvakrat. in drugic, moje punce so vse po videzu in postavah top cesar pri prostitutkah dozivis samo na eskortih za jurja na noc ali kako ze?! :)  Saj mozno, da drug konec tedna izkoriscajo predsednika uprave vecje firme. Ampak mene izbere zaradi mene in energije, da se izzivi, pri njemu je pa po evrih hladna kot spricer. Lepo pa izgleda. To steje.

MajoR in Brane. Trojcek ni tako idealen, ker je res dosti dela. Zdaj imas 2x manj moznosti misliti nase. Fajn, ko ste skupaj prvic in mora biti res sprosceno vse skupaj, tako raziskovanje brez pricakovanj, da bi bila redna praksa pa zeeelo tezko. SI ne predstavljam. S tipom pa zal ne grem, :-D tudi samo eno sem srecal, ki je hotela dva tipa in ona. 99% so odprte do zenska, zenska, moski. 

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik

Tako kot pravijo, priloznost zamujena ne vrne se nobena :)

Seveda bi znal povedati kaj na to temo, pa se zadrzujem. Naj rajsi @jjernej govori ;)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 64 495
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Kopirano iz euprave:

Družine izpolnjujete pogoje za pridobitev varstvenega dodatka, če višina minimalnega dohodka na družino ne presega cenzusa:

899,40 EUR za dvočlansko družino, v kateri oba člana izpolnjujeta pogoje za varstveni dodatek,
714,81 EUR za dvočlansko družino, v kateri le en član izpolnjuje pogoje za varstveni dodatek.

Dvostarševska družina z dvema mladoletnima otrokoma brez dohodkov in premoženja tako od 1. 8. 2018 dalje mesečno prejema 1.125,79 evra (denarna socialna pomoč in otroški dodatek).

:izbuljeneoci

Torej praviš da kasiraš po 714,81 eur mesečno joda, ali je ta cifra (glede na to, da imaš tri otroke) še višja?  :laugh

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 289
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... ti že veš, ki si v tem rangu koliko kasiraš od sociale...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

... ti že veš, ki si v tem rangu koliko kasiraš od sociale...

Mene bi bilo sram. Za to moraš bit poseben človek brez vesti in brez občutka krivde, tak kot je odprl tole temo recimo:

https://www.bmwslo.c...odbe-da-ali-ne/

Še dobro, da ti nisi tak :)

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...to, da si brez sramu itak vem... če lahko avto kupiš za bagatelo po 300€, zraven bi pa še rad zgodovino in vse servisne listke kaj je bilo delavno na motorju in ga pol prodaš za jurja in pol, ampak ti že veš.... ravno tako kot veš koliko dobivaš sociale od države glede na prijavljene dohodke cele družine in vzdrževane člane....

lep dan še naprej

joda

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • peropapero je všeč

Terenc
Terenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 56
  • Avtomobil: e70

Ne, rottie zenske niso sanje, ti in ostali jih postavljate v sanje in dvigujete v vrhove. Ko bos enkrat znal biti enako sproscen z hudo bejbo kot s tvojo sestro in zivel svoje zivljenje naprej brez, da bi ti totalna navezanost nanje omeglila um se bodo stvari zacele odvijati same od sebe. Dekleta ne marajo fantov, ki jim izkazujejo ljubezen na drugem zmenku in pojejo ljubezenske pesmi. Ameriski filmi, pogovorne oddaje, revije, internet! so zadnjih 10 let moskega totalno feminizirali in ce hoces ostati brez zenske delas tocno tisto kar vidis in srkas podazvestno iz tega.

Ona se mora truditi zate, mora se pocutiti na misiji in moras ostati zanimiv!

Zenske niso lojalne in ne znajo biti lojalne. To jim je zapisano v software-u, mati narava pa to. Sprogramirane so, da s svojim videzom ulovijo najbolj primernega kandidata za parjenje in to je to. Slepite se tudi tisti v zakonih, ki mislite, da ko zenski nadanete prstan, da jo imate. To je preziveta ideja starih casov. Zenska konstantno lovi boljsega kandidata. In se dobro zavedajo, da se po 30 letu zadeva za njih zakljuci, pri nas pa zabava ravno zacenja. :ok In ce znas izstopati, kar danes ni tezko samo igro je treba igrati. In ce imas malo izkusenj ni tezko. 

Ti kar poslusaj svoje vrstnice, pomoznosti zadebeljene feministke. Kako si tudi ti star, da so 22 letnice neizkusene. Starost ima pri zenskah in pri moskih totalno drugacno vlogo. Sem ze omenil, da se zenska po 30 letu izteka naravna lepota pri moskih pa ravno obratno. Postanemo vedno bolj zanimivi. Seveda ne, ce zivis pri starsih in obozujes pse bolj kot vse na svetu. In drugic, vi se kar tolazite, da je seks s 40 letnico isti ali se boljsi kot z 22 letnico. :ok In zakaj izbiram mlajse, ker lahko! V bistvu mi je cudno, da bi moral placati za seks ne vem 40, 80 eur eni prostitutki, ki se, prvic, totalno izklopi in lezi kot klada (imam od vikenda porezan hrbet od nohtov, ker se ni znala kontrolirati) in ko petic zapored dozivi vrhunec. Ni boljsega obcutka kot to, cetudi ga sam enkrat ali dvakrat. in drugic, moje punce so vse po videzu in postavah top cesar pri prostitutkah dozivis samo na eskortih za jurja na noc ali kako ze?! :)  Saj mozno, da drug konec tedna izkoriscajo predsednika uprave vecje firme. Ampak mene izbere zaradi mene in energije, da se izzivi, pri njemu je pa po evrih hladna kot spricer. Lepo pa izgleda. To steje.

MajoR in Brane. Trojcek ni tako idealen, ker je res dosti dela. Zdaj imas 2x manj moznosti misliti nase. Fajn, ko ste skupaj prvic in mora biti res sprosceno vse skupaj, tako raziskovanje brez pricakovanj, da bi bila redna praksa pa zeeelo tezko. SI ne predstavljam. S tipom pa zal ne grem, :-D tudi samo eno sem srecal, ki je hotela dva tipa in ona. 99% so odprte do zenska, zenska, moski. 

Prav smiliš se mi, koliko si nesiguren sam vase...

Prikaži več možnosti

artex
artex
  • Uporabnik
  • Sporočil: 429
  • Avtomobil: e34

Mene je nasmejala tista izjava glede lojalnosti. Samo še začneš prodajati spletni tečaj kako postati casanova v 9 korakih in je to to. Primerjat zrelo žensko, ki je dala že nekaj skozi in ve kaj hoče, je dala skozi tisto fazo, ko s hihitanjem ugaja vsem s pubertetnico je pa tudi malo tako. Razlika je samo, da te bo tista 40 letnica, ko ji boš začel take flancat prežvečila in izpljunila kot za šalo. Kar pa je slabo za ego "playerja" in "alfa" samca.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Joda če imaš probleme v življenju ti nisem jaz kriv, sem te pa že lep čas nazaj opozoril da bo tako, kot tudi Rotija. V mojih temah sicer lahko načeloma pišeš karkoli ker nisem imel nikoli nič proti offtopicu, vseeno pa forum ni pravi naslov za psihološko pomoč, to se poišče drugje.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... opozoril sem te jaz mnogo prej, (ti si pa samo malo užaljeno lajal, kar počneš še danes) .... in izkazalo se je, da sem imel prav :)

... uživaj še naprej v svojih temah za lažno dvigovanje ne obstoječega ega, ki nikjer ne more dobiti potrditve, se umikam iz teme, ker se mi res ne da več pojasnjevati bukovim..

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik

@jjernej, ti si porocen? Sprasujem ker omenjas prstan.

@Jerry, kako pa je na Filipinih s poroko? So tradicionalni po teh vprasanjih? Se pravi obvezno poroka, drugace je cudno vse skup...

Zanimivo pa je to, da je Slovenija v regiji, kjer je porok najmanj. Nimam podatkov ampak govorim iz izkusenj, primerjam.pa seveda z vsemi drzavami bivse juge, ne z severom.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik

Nisem. Za moskega je poroka pogreb. Moski se zaveze, zenska vedno isce drugega kandidata, boljsega. Poroka je delovala vcasih, danes je zenska "samostojna", z vzponom laznega feminizma in vsesplosne demaskulinizacije pravih moskih je stanje najbolj zalostno v vsej zgodovini.

Lahko kdo odpre drugo temo, da se posvetimo temu ornk problemu med danasnjimi moskimi, ki to niso ampak so ostali fantje, ki nocejo nikoli odrasti. Bom prispeval, obljubim. Nimam pa najvec casa trenutno za te stvari, ker sem na drugem projektu.

Decov skoraj ni vec. Se James Bonda so v zadnji preobleki feminizirani, da holivud projekcije filmov in nanizank ne omenjam. Moski je vedno prikazan kot privesek in nebodiga treba druzine in druzbe. Bodisi neroden, bodisi nesposoben. Zenske so pa vitezinje na belih konjih.

Bruh

Urejal jjjernej, 16.06.2019, 13:44.

Prikaži več možnosti
    • joda, outsider in MustangGT2142 uporabnikom je všeč to sporočilo

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 495
  • Avtomobil: /

Mojster, ti si dal en tecaj pick up artista skoz in si zdaj cel pameten :).

Kar pises so neumnosti. Imam dobrega frenda, ki letno da cez vsaj 200 zensk, vsaka je dokumentirana (diskretno in spostljivo), pa je mogoce 1% takih, ki so stalno v pogonu, ostale pa kar lepo hrepenijo po druzini in sluzbi za nedolocen cas :))). Sej ves, da so pogovori po seksu precej bolj iskreni kot tisti kufetki pred akcijo :).

Je pa res, da vse pod 26 se ne steje kot baba, ampak so to najstnice, ki so se naucile malo boljse govorit, o ostalem pa nimajo pojma :).

Glede na tvojo glasnost na forumu sem pa 100% v troje (pun intended):

- pozno si dal v visoko prestavo glede bab
- si nizje rasti (sub 175 cm) in te je to dolgo casa frustriralo.
- nisi plesast

Naravne casanove so diskretne. Stealth bombers. :)

Urejal PIC, 16.06.2019, 14:44.

Prikaži več možnosti
    • gerchy, Nixxon, Gambit in 2 ostalim je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 69 795
  • Avtomobil: E46 325i

A je ta tvoj frend kakšen profi, ki živi od sexa in zraven še knjigo piše, da jo izda po končani karieri? :ok2

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti