Skoči na vsebino

Filipini, moja druga domovina - Velika reportaža 2017

* * - - - 4 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
499 odgovorov v temi
Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Vprasanje na mestu, k tud balkoni so bolj za odtenek

Vsaj veš, da nima umetnih. :laugh

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 313
  • Avtomobil: star Bmw

Vsaj veš, da nima umetnih. :laugh

ja, zdaj sem se pa spomnil.

Jerry, daj zrihtaj eno tako rotiju, prijatelju iz foruma

in bo še forum boljš laufal, ko bodo uporabniki zadovoljni.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 371
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Ta je samska

....kajbti to pomaga, če pa izgleda kot dec, sicer je baba, ampak nič luštna...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • jjjernej je všeč

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 757

Filipinke so ene najlepsih punc/zensk na svetu. Vsaj zame. Kako se kej prilagodijo sistemu pri nas, jezik, kultura..Jerry?

Poleg tega, da meni osebno ne izgledajo filipinke nic posebnega so ocitno nekaterim fetis. Samo ne pozabite, zenska je v fundamentu najprej zenska. Enakih muh povsod po svetu. In tiste iz tretjega sveta znajo lepo igrati, ko gredo v upanju na boljse. Ko je na poti otrok pa pokazejo svoj obraz. :) Izkusnje.

Zakaj jerry se vedno pozna vse najbolj aktualne gostilne po sloveniji? Zakaj nikjer ne pise kako kul mu je druzinsko zivljenje. Niti ene pohvale zeni, pa se vsi deci radi postavljamo z zenskami, ker so nam, priznajmo si, top nagrada v sirsem obcestvu. Zakaj nikjer ne hvali otrok kako so kul. :D lol kdor ga ne pozna bi se mislil, da zato, ker se ne spodobi obelodaniti intimnosti druzinskega zivljenja..ampak a se spomnite koliko strani so imele njegove teme, ko je jahal kurbe. Od tega koliko kondomov je porabil pri doticni, do natancnega opisa osvajanja filipink in dizertacije zakaj so slovenke kurbe.

Lol
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Če bi hotel imeti žensko, da mi kri pije doma in denar iz denarnice vleče, si jo znam tudi sam zrihtat... :ok2

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti
    • peropapero je všeč

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 575
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Je res ona ali je kaksno presenecenje znotraj privat cone? :)

Nobeno presenecenje v Ljubljani zivi, snema reklame za Subino npr. Zna tudi Slovensko.

No dej ne pretiravej joda..., zenska je raketa. Tole kar si ti napisal, je kot basen o kislem grozdju in lisici.

Pripete slike za predogled

• 2B800CBD-D8CF-4956-9F65-E0DC6791BCCF.jpeg

Urejal dylan_dog, 06.07.2019, 16:53.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 70 057
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Ta je samska

Po mojih informacijah to ne drži, res pa je da nisem nek poznavalec te scene, tako da ne bom trdil. Vem samo to da je imela fanta, če ga ima še pa ne vem - opravljanje ni moje področje. 

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Filipinke so ene najlepsih punc/zensk na svetu. Vsaj zame. Kako se kej prilagodijo sistemu pri nas, jezik, kultura..Jerry?

Prilagodijo se zelo hitro in brez problema, veliko k temu pripomore tudi dejstvo da jih že kar nekaj živi v Sloveniji, tako da se med seboj družijo in niso osamljene  :ok Sicer so pa Filipinke navajene potovat po svetu ker jih veliko dela v tujini, tam je nekaj povsem običajnega da otroke čuva mož, stari starši ali širše sorodstvo, medtem ko je žena na delu v inozemstvu. Polno jih je povsod, ne samo v Sloveniji, za njih je to nekaj normalnega in se hitro prilagodijo  :) Tisto kar še najbolj pogrešajo je domača hrana, to pa kot rečeno dobijo od doma ali pa v azijskih trgovinah in si iz sestavin pripravijo domače specialitete... jaz moji vedno kaj prinesem, da jo malo razvajam  :ok2

Nismo mi te sreče, iz te moke ne bo kruha  :laugh Filipinke so po naravi zelo skromne in marsikaj prenesejo, ampak njegov karakter bi bil pa še za Filipinko preveč :lmao

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti
    • Borut30 je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Poleg tega, da meni osebno ne izgledajo filipinke nic posebnega so ocitno nekaterim fetis. Samo ne pozabite, zenska je v fundamentu najprej zenska. Enakih muh povsod po svetu. In tiste iz tretjega sveta znajo lepo igrati, ko gredo v upanju na boljse. Ko je na poti otrok pa pokazejo svoj obraz. :) Izkusnje.

Zakaj jerry se vedno pozna vse najbolj aktualne gostilne po sloveniji? Zakaj nikjer ne pise kako kul mu je druzinsko zivljenje. Niti ene pohvale zeni, pa se vsi deci radi postavljamo z zenskami, ker so nam, priznajmo si, top nagrada v sirsem obcestvu. Zakaj nikjer ne hvali otrok kako so kul. :D lol kdor ga ne pozna bi se mislil, da zato, ker se ne spodobi obelodaniti intimnosti druzinskega zivljenja..ampak a se spomnite koliko strani so imele njegove teme, ko je jahal kurbe. Od tega koliko kondomov je porabil pri doticni, do natancnega opisa osvajanja filipink in dizertacije zakaj so slovenke kurbe.

Lol

Kako to misliš, pokažejo svoj obraz? Začnejo ukazovat misliš, ali kaj drugega?  :confused Ravno v tem je čar Azijk, Slovenke mislijo da se cel svet vrti okoli njih in če se ne, padejo v poporodno depresijo, Azijke so pa iz popolnoma drugega testa, samostojne 10.000% bolj kot naše  :metalc

Kar se hrane tiče bereš napačne teme, sem že več prispevkov napisal na to temo, seveda v primernem forumu, tistem o kuhanju  :ok2 Moja zelo dobro kuha in mi velikokrat pripravi večerjo, kosila pa jaz zaradi posla nikoli ne jem doma oziroma zelo redko, mogoče 5-krat na leto. Sem tak človek da samsko življenje ni zame, ko sem bil samski sem bil dosti bolj nesrečen. Zdaj ko sem poročen sem veliko bolj zadovoljen, jasno pa je da o družinskem življenju ni toliko za pisat kot o kurbicah, z vidika dogodivščin je tisto veliko bolj pestro  :-D

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti
    • jjjernej je všeč

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 724
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

Lol

A zarad tega k ma zeno bi pa moral zdej vse obroke doma jest? Meni ga ni cez komot... , k nama neki zapase greva v restavracijo kjer to najbolje naredijo...
K mi pase kaka specialiteta moje drage, pa ze ona poskrbi za naju...
Edin k se mi jota zalusta, to naredim doma k je noben masterchef ne naredi take k meni pase.
Da pa bi zarad tega ker imam boljso polovico skos doma jedu, pa njo vpregel za štedilnik, mi ne pade na pamet....
Ocitno nisem pravi moski :ok2

Urejal jastreb, 07.07.2019, 09:33.

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 757

Hehe Jerry uzivaj, ocitno smo nekateri bolj odvisni od dogodivscin oz. adrenalin shocka. Tvojih tem pa namensko res ne berem. Vcasih se res vprasas kako bi bilo, ce te ujame taprava. Ce taprava sploh obstaja. Po spoznavanju zenske nravi, resnicna ljubezen ne obstaja in so vse zgolj kompromisi.

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 918

Filipinke hudijo v tujino na delo?
Delo?
A kok je pa ena ura,kdo ve iz glave?
Ajde jerry ne seri,glih tok so sponzoruse kot vse ostale zenske tega sveta iz zabacenih drzav.
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Hehe Jerry uzivaj, ocitno smo nekateri bolj odvisni od dogodivscin oz. adrenalin shocka. Tvojih tem pa namensko res ne berem. Vcasih se res vprasas kako bi bilo, ce te ujame taprava. Ce taprava sploh obstaja. Po spoznavanju zenske nravi, resnicna ljubezen ne obstaja in so vse zgolj kompromisi.

Jaz mislim ravno obratno, večina jih je tapravih  :laugh Ljubezen itak da obstaja, fora je samo v tem da tista slepa začetna zaljubljenost po določenem času mine in potem dejansko vidiš, pri čem si... in večkrat ko si zaljubljen, težje se potem ko si starejši spet "za prav" zaljubiš kot je enkrat rekla ena moja bivša Primorka, srce se pač ne razdaja v nedogled  :ok2

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Filipinke hudijo v tujino na delo?
Delo?
A kok je pa ena ura,kdo ve iz glave?
Ajde jerry ne seri,glih tok so sponzoruse kot vse ostale zenske tega sveta iz zabacenih drzav.

Na žalost hodijo, ja. Na žalost pravim zato ker so znane kot izredno pridne in marljive delavke, ki pogosto svoje delo opravljajo za drobiž. Zaradi tega so včasih žrtve zlorab in izkoriščanja, je pa to odvisno od države kjer delajo, ponekod to ni dovoljeno in ponekod je. Predvsem v arabskih in v bogatejših azijskih državah jih pogosto zlorabljajo. Seveda obstajajo tudi filipinke ki so si v tujini mehko postlale, ampak take so v manjšini. Tem ki so se priženile v Slovenijo se recimo precej dobro godi, Slovenci radi razvajamo svoje žene, včasih še preveč. Tu se jim res ne godi slabo, kar pa še ne pomeni da so sponzoruše in da jih drugje po svetu ne izkoriščajo.

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Vsaka, ki živi na račun svojega moža, je sponzoruša. ;)

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti
    • andy je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Vsaka, ki živi na račun svojega moža, je sponzoruša. ;)

Ne bo držalo. Sponzoruša je kvečjemu tista ki se pusti razvajat kot da je kraljica, brez da bi ob tem mignila s prstom. Filipinke so diametralno nasprotje tega, moja recimo v celoti skrbi za dom in družino, jaz doma ne delam popolnoma nič. Azijske ženske so primerne za tiste ki smo glede tega konservativno naravnani, torej mož skrbi za finance in žena za dom. Jaz nisem nikoli v življenju niti za delček sekunde pomislil da bi bilo to pri meni doma kako drugače urejeno in je zato azijka moja edina prava in logična izbira. Poleg azijk so tega sposobne samo še kakšne rusinje in ukrajinke, tu se pa seznam že počasi konča. Slovenke veš kakšne so, eno imaš za sestro in verjamem da te je minilo da bi imel ženo, ko vidiš kakšna je. No saj ne rečem da se tudi med evropejkami ne najde katera taka da lepo skrbi za družino, ampak so v veliki manjšini, tako kot lene azijke. 

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Rusinje niso nič drugačne kot Slovenke, kar se tega tiče... pač odvisno od ženske same.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Rusinje niso nič drugačne kot Slovenke, kar se tega tiče... pač odvisno od ženske same.

O pa še kako so, tam je dosti manj emancipirank in podobnega človeškega gnoja, ki se je v zadnjih desetletjih razpasel v evropi. Če kdo, potem bi prav ti to moral vedeti. Rusi so v tem pogledu zelo konservativni in v takem duhu vzgajajo ženske, zato so bolj "wife material" kot zahodnjakinje.

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja vem kakšne so, zato sem ti pa to napisal. :ok2

Verjetno kje na vasi najdeš kakšno tako z bolj tradicionalnim videnjem družinskega življanja, tisti iz mest so pa iste kot zahodnjakinje.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Ja vem kakšne so, zato sem ti pa to napisal. :ok2

Verjetno kje na vasi najdeš kakšno tako z bolj tradicionalnim videnjem družinskega življanja, tisti iz mest so pa iste kot zahodnjakinje.

S tem se strinjam. Za moje pojme je pri Rusinji vse ali nič, ona te bo bodisi obrala do kosti in pustila na cesti v spodnjem perilu, ali pa ti bo vrhunska žena in še biznis bo furala če bo treba, v nulo in celo boljše od desca. Poznam primere ene in druge sorte. Pri azijkah je drugače, one so skoraj vse rade doma in skrbijo za družino, za posle niso, razen če ti vse organiziraš, če jim daš delo so pa pridne kot mravljice. To imajo v krvi. Rusinje so popolnoma drugačne, jaz Rusinje v bistvu nebi imel, prej Ukrajinko, če se nebi zaljubil v Azijo. Rusinja rabi desca z močnim karakterjem ker so tudi same take, jaz sem za njih premehek. Če znaš sam sebe dobro ocenit si lahko najdeš idealno žensko, je pa to stvar psihologije, sreča igra pri tem bolj postransko vlogo. Jaz zase točno vem, kaj mi paše in kaj ne in kaj pričakujem od ženske, no to sem tudi dobil. 

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.