Skoči na vsebino

Katere zavorne diske in ploščice priporočate za F3x?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
89 odgovorov v temi
Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 378
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Lepo si jim razložu, samo ni švabo menju ampak šparovni slovenec.(najcenejši ponaredek kar se da dobiti)

Še en dokaz, da je res malo zares dobro vzdrževanih rabljenih bmw-jev pri nas.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

bmwgavrin
bmwgavrin

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 729
  • Avtomobil: BMW F31 M

In katere diske in ploščice nej zdej dam gor (spredaj) ? Taucher dej kak link od tvojih?
Spet Bayerische Motoren Werke AG :ok
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

In katere diske in ploščice nej zdej dam gor (spredaj) ? 

saj imas moje opise in vse ostalo par postov nazaj, če želiš pa ebc disk in rumene ploščice, pa ti dam lohka kataloske in kontakt pa jih lahko naročiš. bi blo pa zanimivo ce bi ti vzel rdece ploščice pa iste diske k jaz pa da pol narediva primerjavo zavirana... 

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 696
  • Avtomobil: 218d AT, M2

In katere diske in ploščice nej zdej dam gor (spredaj) ? Taucher dej kak link od tvojih?

Čakaj malo, najcenejši ponaredek verige ni ok, ploščice boš pa to EBC poceni sranje dajal gor? Original kupi, vse ostalo je brezveze...

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 891

Čakaj malo, najcenejši ponaredek verige ni ok, ploščice boš pa to EBC poceni sranje dajal gor? Original kupi, vse ostalo je brezveze...

Od kdaj je EBC poceni sranje?!
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 696
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Od kdaj je EBC poceni sranje?!

Poceni kao performance varjanta, ki pa je en velik "poop".

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 891

Poceni kao performance varjanta, ki pa je en velik "poop".

Aha, no tako se bolje slisi :-D
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Lahko da imate nekateri slabe izkušnje vendar jaz na zju in f31 z ebc imam za moj način vožnje čisto dobre izkušnje in še enkrat nikomur jih ne vsiljujem. :) Kar pa se tiče originala, z dobrim popustom še vedno pride draže kot EBC z popustom. Vsakomur pa pač svoje, mirne duše da nazaj original.  :ok

In če ste slabo prebrali Boštjan je (ko je on) menjal ketno, dal tako notri kot se za gre (Podlesnik). predhodnik pred njim pa je dal "noter "šrot".

Urejal Taucher, 15.11.2019, 20:05.

Prikaži več možnosti

Cinšpula
Cinšpula
  • Uporabnik
  • Sporočil: 20
  • Avtomobil: BMW F31

uglavnem...za vikend razdrl zavore in ker je ročna zavora slaba sem odstranil še zadnje diske, ki bi bili drugače še OK, ampak je spodaj vse zarjavelo in zdaj moram še zadnje diske  naročit....

Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 10 382
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Evo, 10.000 km z EBC: isti dan po montaži se je čutila drugačna odzivnost pedala. Nekako bolj direktno delujejo - kot bi bilo potrebno pritisniti manj. Vsekakor plus. Kar nekaj tisoč km so potrebovale, da so se utekle (na serijskih diskih). Pobarval sem tudi zunanje površine (zunanjih) ploščic, da ne seka ven tista rdeča barva. 

Primarni razlog menjave je bilo manj prahu, kjer pa proizvajalčeve navedbe ne držijo. Prah še vedno ne gre dol samo s spiranjem, ampak je potreben enak postopek kot pri originalnih. Tako da mislim, da bom naslednjič vzel kar klasiko, pri tem avtu ima praktičnost prednost pred performansami.

Kupil sem pri JD performance, dobil dobre pogoje (ceneje kot v online EBC trgovini), zastonj poštnino in prijazen support.

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.