Skoči na vsebino

Mini clubman

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
3 odgovorov v temi
Alen232
Alen232

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 323
  • Avtomobil: Bmw 318d 2009

Druzba pozdravljeni,

zacel sem gledat za mini clubmanom 2008 1.6dizel in sem enega najdel na brezovici se prodaja za 7k eur, 180k km prevozenih, servisna knjiga postempljana tudi ni slabo ohranjen, avto je gokart koliko sem sedel v njemu :) Zdaj me pa nekaj zanima, odprl sem haubo in pustil motor hladen laufat nekaj sekund je normalno laufal, potem pa je ene 3x se nekaj zaganjal oz stresal ali poskakoval, tezko opisem, tako delovanje motorja vem da ni normalno. Zdaj me zanima vasa mnenja kaj je lahko narobe? Ali so ti motorji zanesljivi? Vem da so to PSA motorji naceloma zanesljivi. Na kaj se biti pozoren? 

Hvala ter lep pozdrav.

Alen

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 925
  • Avtomobil: prdalica

Pelješ avto na A-cosmos in ni potrebne nobene debate ter skrbi več.

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 289
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

1.6d PSA,zaradi predolgih intervalov in nabiranja saj v olju se zamaši dovodni vijak z luknjicami in filtrom in posledično zaradi ne mazanja zariba turbina tako da to je potrebno ščistiti in redno menjavati olje. Imel sem Clubman-a 1.6d super avto,gokard z majhno porabo. Zaganjat se ne sme. Lahko bi bile šobe zanič oz. karkoli ampak nekaj je narobe. Odpelji na servis naj ga pregledajo in povedo kaj je na stvari.

Koliko bi dal max za dobrega clubmana? Ker pri mojem bivšem je znana zgodovina in sedaj ga ima znanec,tako da avto videvam vsake toliko.

Bež barva,opreme nima veliko,zadnje luči so pobarvane an bež tako da je sedaj lep,koliko km ima sedaj pa ne vem.

Urejal blackberet, 10.09.2017, 21:43.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 588
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Jaz vem za enega 1.6 dizla, res ljubiteljsko ohranjenega, servisiranega, s sončno streho in dobro opremo...cena bi bila isto cca 7k. Samo odpelješ ga in je to to, ne rabiš s prve niti EUR vložiti.

Samo je klasičen mini in ne clubman. Če ti je zanimivo, mi napiši na PS in ti dam kontakt lastnika.

Prikaži več možnosti