Skoči na vsebino

E30: vprašanja o detajlih

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
2501 odgovorov v temi
jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 415
  • Avtomobil: E30

Nekaj takega, predvidevam...

http://shop.conrad.s...00d0e482b6/md5}

500x200 mm= 4,00 €
Prikaži več možnosti

MehMan
MehMan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 761
  • Avtomobil: -

Eekk, zmaličen link.LINK
1. Meh: Indifference;

ma. ko jebe.
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 574
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...kulllll...samo kje pa to pride?....v kabini,ali...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

echo
echo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 010

To pride na podu v kabini .. na podu, na tunelu menjalnika, ... v kolikor je to to :ok

Urejal echo, 25.03.2010, 19:04.

Prikaži več možnosti

tomos
tomos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 128

Hay!

lp

joda

pride skoraj povsod po dnu avta čez katero pride potem tepih. Stvar pride v porabo če ti je ličar/klepar tam kaj delal in je moral staro maso dol vzet in se pol nova zalepi čez.
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik

Eekk, zmaličen link.LINK

Ja, sem iz nekega čudnega compa dostopal in se preprosto ni dalo (ali pa nisem znal) spraviti v kulturno obliko (samo preveril sem da link deluje in to je to)...

Jaz bom to izolacijo (sedaj ko imam že podrto notranjost avta) še kar nekaj ojačal...
Prikaži več možnosti

TIN
TIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 325
  • Avtomobil: E30,Mpower,Dizelpower....

Po moje ta zadeva pride v prtljažniku na steno med amortizerji pri tistih modelih ki nimajo luknje za vrečo za smuči......

imam en tak kos doma:ok2
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik

Po moje ta zadeva pride v prtljažniku na steno med amortizerji pri tistih modelih ki nimajo luknje za vrečo za smuči......

imam en tak kos doma:ok2

Ti povem da se motiš:ok2. Tisti panel, ima v ETK-ju svoje mesto in katalošo in obstajata oblogi tako za avtomobile s skibagom in naslonom za roko (pač ima panel izrezano primerno luknjo, imam tudi takšnega doma), kot za tiste brez (poln panel).
Prikaži več možnosti

tomos
tomos

BMW fanatik

• Uporabnik

pač ima panel izrezano primerno luknjo, imam tudi takšnega doma), kot za tiste brez (poln panel).

moj bivši :ok2.
p.s. Midva sva takrat z to oblogo poglihala do konca, ki se ne spomnem?
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik

moj bivši :ok2.
p.s. Midva sva takrat z to oblogo poglihala do konca, ki se ne spomnem?

Ne še. Ker še nisva šla na :beer, ampak samo:blabla...
Prikaži več možnosti

Azael
Azael

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 179
  • Avtomobil: E34, RAV4

Hay!

lp

joda

Joda, ti si pa res blond, če ti je treba trikrat napisati. :-D
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

echo
echo

BMW fanatik

• Uporabnik

Mene pa zanima kako odstraniti to plastiko za napeljavo vrat, seveda brez, da se jo kakorkoli poškoduje. Se opravičujem za slabo kvaliteto slike.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

KINGKONG
KINGKONG

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 485
  • Avtomobil: en kup skretov :)

...levo nad modrimi žicami imaš jeziček,ki se pritisne proti sredini doze...ravno nasproti,spodaj je še en jeziček,ki ga isto stisneš proti sredini in malo "podrmaš" vse skup,pa mora it.:ok2

če ne gre,so najbrž zarustali kontakti na žicah (glede na sliko zihr).napipsaj z wd počakaj in poizkusi spet...:ok

lp
Prikaži več možnosti

tomos
tomos

BMW fanatik

• Uporabnik

tale konektor je že poškodovan. levi vogal malo pod "veliko" rjo je že odlomljen in tam gumica ne drži več tesno na karoserijo, zato tud rja na tistem mestu.

Za izvlečt je najlažje odstranit ta "skoraj kvadraten" gladek pokrovček (1cm * 0.5cm - desno od rje na sliki), tam zapičit ene špic klešče in zagrabit plastiko. Z eno roko pol vlečeš klešče navzven, z drugo roko pa uporabiš prste da prtisneš navznoter ta dva jezička (na sliki vidno zgoraj in spodaj malo pod diagonalo - lahko si pomagaš z tankim ravnim izvijačem za sprostit pine).

Da so zaroštali pini dvomim, ker so le 4x žice od ogledal in je to min.upor v primerjavi z enimi ki imajo tud +15 žic

Urejal tomos, 28.03.2010, 17:04.

Prikaži več možnosti

echo
echo

BMW fanatik

• Uporabnik

Hvala za pomoč, mi je danes z veliko porabljenih živcev vendarle uspelo. Sem spregledal (pa tudi noben od vas ni omenil), da prideta na sredini konektorja še dva "jezička", ki ju je treba potisniti proti sredini. Ko to ugotoviš gre pa res skoraj brez problema in brez nepotrebnih poškodb, edino tisti jeziček na notranji strani je težko doseči, sploh če imaš postižene nohte :-D

Govorim pa o temu:
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik

Hvala za pomoč, mi je danes z veliko porabljenih živcev vendarle uspelo. Sem spregledal (pa tudi noben od vas ni omenil), da prideta na sredini konektorja še dva "jezička", ki ju je treba potisniti proti sredini. Ko to ugotoviš gre pa res skoraj brez problema in brez nepotrebnih poškodb, edino tisti jeziček na notranji strani je težko doseči, sploh če imaš postižene nohte :-D

Govorim pa o temu:

Napisal ti je tomos nekaj postov nižje in tudi jaz v PS-u...:ok2 No, samo da si rešil:ok
Prikaži več možnosti

echo
echo

BMW fanatik

• Uporabnik

Napisal ti je tomos nekaj postov nižje in tudi jaz v PS-u...:ok2 No, samo da si rešil:ok

Jaz sem razumel, kot da ste vsi trije govorili samo o teh dveh.. ampak ni problema, se je rešilo :ok

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

tomos
tomos

BMW fanatik

• Uporabnik

:hihi

To kar imaš ti na sliki v #95 postu, sploh ni notranji del, ampak je zunanji in notranji del nerazstavljen. In glede da si lahko vse to dobil skoz luknjo maš sigurno ali notranji del ali zunanji del poškodvan (na sliki se en počen del tudi že vidi) in dvomim da bo pri ponovni uporabi pol tesnilo kablov prilegalo tesno na karoserijo. Kar je na sliki en post zgoraj je pa dejansko kaj treba potisnit navznoter, da pol lahko zunanji del izvečeš in nato notranjega noter potisneš.

Urejal tomos, 30.03.2010, 19:35.

Prikaži več možnosti

echo
echo

BMW fanatik

• Uporabnik

Res je, levi je bil za žrtev, ker se ga itak ni rabilo, da sem lahko potem desnega brez poškodb ven pobral..
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 574
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...zanima me za kaj in kje se uporabljajo št. 6 in 31.,če kdo ve mogoče...

Objavljena slika

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti