Skoči na vsebino

Športne slušalke- kaj kupiti

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
18 odgovorov v temi
dr.sah
dr.sah

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 686

Pozdravljeni

zanima me, kakšne imate izkušnje z šprtnimi slušalkami?  Iščem ene wireless slušalke za fitnes, pa je kriza kaj kupiti. Mnenja so različna, testi spet drugi.   Rad bi imel wireless slušalke, ker nočem opletajočega kabla, drug problem pa je, da imam dokaj majhna ušesa, in težko namestim slušalke.  

Nekako sem gledal te:  Powerbeats3 ter BeatX od dr dree (apple), Jaybird X3, potem Bose soundsport ter JBL under armour.

Potem sem na apple strani bral mnenja ter videl da Powerbeats 3 crkujejo kot po tekočem traku, BeatX je tudi nekaj novih menjanih v garanciji, torej je isto sranje.  Bose so relativno velike...

kaj mi proporočate?

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 57 422
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Jaz bi se pridružil temi samo z vprašanje: ali se katere brezžične slušalke da priklopiti tudi preko audio kabla?

Za sina sem hotel kupiti brezžične slušalke za telefon, ampak jih potem npr. ne more priklopiti tudi na PS4, kateri preko BT ne dovoljuje priklop slušalk, tam bi pa rabil audio kabel, samo kolikor sem gledal nobene od teh brezžičnih nimajo te opcije.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 533
  • Avtomobil: Suši

dr dree in bose so ničvredne slušalke. Price performace so JBL under armor

P.S. nixxon: ne me vzeti na besedo smao mislim, da se da vse brezčične priklopiti tudi preko usb-ja saj imajo preko tega tudi polnenja. Bom probal doma in ti sporočim danes. če pozabim mi piši. PS4 ima modri zobek, zaakaj ne poveže zvoka preko tega?

Urejal mihaing, 19.09.2017, 07:17.

Še vedno lepše videti maske na naših ustih, kot pa maska na novih BMW-jih

Prikaži več možnosti

dr.sah
dr.sah

BMW fanatik

• Uporabnik

JBL under armor-  našel sem dva modela, navadnega ter tistega z kaveljčkom. Kako pa stojijo v ušesu? To mi je najbolj pomembno, da ne padejo ven, zvok je vseeno če ni najboljši, tako in tako je hrup okoli.

http://www.jbl.com/w...r=Black#start=1

http://www.jbl.com/w...ESS_color=Black

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 533
  • Avtomobil: Suši

brez kaveljka te tišči v ušesni luknji ker gredo rez težko notri, ampak dobro zadihtajo zvok, z kaveljčkom pa te žuli za ušesom in nima dobrega tesnenja zvoka vendar te ne boli ušesna luknja :-D

izbira je tvoja

Urejal mihaing, 19.09.2017, 07:24.

Še vedno lepše videti maske na naših ustih, kot pa maska na novih BMW-jih

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 57 422
  • Avtomobil: Rdeča raketa

P.S. nixxon: ne me vzeti na besedo smao mislim, da se da vse brezčične priklopiti tudi preko usb-ja saj imajo preko tega tudi polnenja. Bom probal doma in ti sporočim danes. če pozabim mi piši. PS4 ima modri zobek, zaakaj ne poveže zvoka preko tega?

Ja, preko USBja vem da gre, ker če nič drugega se jih tako polni, vprašanje pa če gre to potem na audio kabel.

PS4 ima možnost bluetootha za ostale stvari, kontrolerje, volane, miške in tipkovnice, za slušalke pa ne. Tudi z brezžičnim donglom mislim da je omejeno število slušalk ki so kompatibilne. Original Sony za PS4 so, jih tudi ima, samo kadar zmanjka baterije si potem sposoja okol slušalke za vtaknit v kontroler. Pomoje je to načrtno narejeno, da moraš kupit original.
Moram pa danes dopoldne nekaj kupiti, ker že ima RD, najbrž bom vzel ene JBL žične (najbrž bolje, še manj šans je da jih izgubi), preostanek pa itak dobi denar, ker zbira za PC. :-D

Urejal Nixxon, 19.09.2017, 07:34.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

dr.sah
dr.sah

BMW fanatik

• Uporabnik

brez kaveljka te tišči v ušesni luknji ker gredo rez težko notri, ampak dobro zadihtajo zvok, z kaveljčkom pa te žuli za ušesom in nima dobrega tesnenja zvoka vendar te ne boli ušesna luknja :-D

izbira je tvoja

torej je to potem tko tko.

Kaj pa Jaybird X3, te kar dosti hvalijo po netu.

ali pa Jabra Coach

Urejal dr.sah, 19.09.2017, 07:48.

Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 739
  • Avtomobil: -

ali pa Jabra Coach

Sam kot komentar... Konkretnega modela sicer ne poznam, sem imel pa do sedaj z Jabro super izkusnje. Od tistih prvih bluetooth slusalk za prostorocno telefoniranje, do Jabre Revo za film&glasbo doma. Kvaliteta je vedno stimala!
Prikaži več možnosti

dr.sah
dr.sah

BMW fanatik

• Uporabnik

še kake izkušnje?

Prikaži več možnosti

M
M

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 070
  • Avtomobil: C5

Da ne odpiram nove teme: 

Rabim / iščem nove slušalke, predvsem za tek. Earbuds, true wireless, se pravi brez povezovalnega kabla (imam zdaj in mi gre na živce). Cena do 100 EUR, več mi je preveč. Priporočila, mnenja? 

Ali je bolje vzet budget varianto, ampak nov model, ali pa morda 2-3 leta star model, ki je bil svoj čas top šit? Npr. nov Bang & Olufsen Beoplay E8 se zdaj dobi za slabih 100 EUR (iz prvotnih ca. 300), ampak za ta denar je na voljo tudi ogromna količina trenutno aktualnih modelov. Avtonomija mi ni pomembna, ker več kot dobro uro skupaj redko poslušam. Ima mogoče kdo izkušnje s konkretnim modelom? Logika mi pravi da je za ta denar B&O boljši nakup. Se motim?

Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
Prikaži več možnosti

TribesMan
TribesMan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 871
  • Avtomobil: F31 320d

Teh slušalk delajo kitajci malo morje različnih, za smešne denarje... in dejansko delajo zelo dobro.

Recimo nekaj takega:

https://www.geekbuyi...nes-421158.html

https://www.geekbuyi...ack-413462.html

Edino kar zna biti problem pri tehle "true wireless earbudsih" je da mogoče za tek tak dizajn ni ravno najbolj primeren, saj rade padajo ven.

Sicer je odvisno kakšno obliko ušesa imaš, in kako ti sede ta "gumbek" v uho, ampak zaradi non stop "tresenja" pri teku, se lahko zgodi da padejo ven.

Lahko da bi ti bil "appleov" dizajn slušalk bolj primeren, tole je praktično 1:1 kopija za smešen denar:

https://www.geekbuyi...ing-415763.html

Prikaži več možnosti

Sport Driver
Sport Driver

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 367
  • Avtomobil: Das (kleine) Auto

Jaz imam sedaj že več kot pole leta tele https://www.aliexpre....27424c4dUoQv1l

Uporabljam za tek vsak dan in pa za kosit, kvaliteta izdelave je ceni primerna, ne bo razpadlo niso pa ravno vrhunec. Glede zvoka pa težko kaj rečem, nisem nek audiofil, dokler igra sem srečen. Nimam pa nobenih problemov, da bi mi padale ven iz ušesa pri teku. Edino kar je za pazit pri teh je, da je veliko ponaredkov, linkana je uradna trgovina.

EDIT: Tole je pa očitno nova verzija slušalk, ki ima kapacitivne gumbe, nisem pa nič prebral še o njih ali jih preizkusil, samo tako dodajam https://www.aliexpre....50c128e9PgkZbF

Urejal Sport Driver, 10.07.2020, 20:35.

Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 739
  • Avtomobil: -

za <100 EUR bi jst vzel tole:

https://www.amazon.d...94410239&sr=8-4

udobne, majhne, dober sound za in-ear wireless, meni ne padajo ven (pa sem imel do sedaj vedno probleme s tem)... 

Ce malo pogledas, dobis tudi active verzijo za podoben denar, pa imas se IP65.

<50 EUR bo verjetno kaksen Anker najboljsa izbira, <25 je pa aliexpress - si zgoraj dobil par predlogov.

Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 981
  • Avtomobil: E61 535D

Če gledaš za tek, glej nekaj s "haklji" okoli ušesa. Jaz imam Powerbeats Pro zdaj že več kot eno leto, pa mi nikoli ni nobena padla iz ušesa. Uprabljam jih v službi nonstop (po eno, da lahko na drugo uho slušim), pa tudi za tek.

Malo je sicer polnilna škatlica velika na račun teh "hakljev", samo me ne moti, ker mi tak baterija zdrži 9ur :)

Urejal panki_86, 10.07.2020, 22:23.

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 878

za tek vzami slusalke, ki omogocajo ambient aware ali talkthru.. v glavnem, da slisis okolico okoli sebe. recimo jbl 220bt. v nasprotnem primeru bomo spet brali ogorcene prispevke v temi o sozitju med kolesarji in avtomobilisti ali pa osmrtnice.

Prikaži več možnosti

uursi
uursi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 831
  • Avtomobil: BMW 528iA, BMW 530dX

Sedaj imam samsung slušalke, ki so bile poleg telefona, bi ene brezžične bluetooth pa me zanima če se dobi kaj zanimivega od 25 do 30 € cca lahko je malo +-. Nimam pojma na kaj bit pozoren, ali pač kupiš prve ki ti pridejo pod roke.

Prikaži več možnosti

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 838
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

Sedaj imam samsung slušalke, ki so bile poleg telefona, bi ene brezžične bluetooth pa me zanima če se dobi kaj zanimivega od 25 do 30 € cca lahko je malo +-. Nimam pojma na kaj bit pozoren, ali pač kupiš prve ki ti pridejo pod roke.

https://m.alibaba.co....a73a3283eth9Zt

Take slovenski trgovci vrednotijo po 20
Eurov, imam jih cca. Leto, baterija drzi 3-4 ure, domet cca. 4 metre, nebi se branil ce bi bile malenkost glasnejše... Za nezahtevnega uporabnika, kateremu se da cakat 1-2 mesca za nabavo vrhunske :-D

Js jih vecinoma uporabljam ko kuham, ali
pred spanjem ce gledam kj na youtube
Prikaži več možnosti

srcnik
srcnik

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 335

Verjetno najbolj primerno za tek:

https://www.mishop.s...-crne-1127.html

Prikaži več možnosti

uursi
uursi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 831
  • Avtomobil: BMW 528iA, BMW 530dX

Namen imam dat do cca35€ lahko tud kaj več če se bo splačalo za slušalke, ki se jih vtakne v uho "earbuds" gledal sem pri gizmotu pa na mimovrste kakšne izkušnje. Rad bi tudi da so malo ergonomske da lepo sedejo v uho da ne štrlijo ven.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.