Skoči na vsebino

Mk2 radijo menjava za erisin

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
8 odgovorov v temi
Goran91
Goran91
  • Uporabnik
  • Sporočil: 128
  • Avtomobil: E60 525d

Zdravo danes sem dobil Erisin 2din radijo in ko sem dal ven svoj original radijo mk2 ven sta prisla ta dva prikljucka? Kaj narediti da oz. ce je ze kdo predeloval na euro prikljucek?

Pripete slike za predogled

• IMG_3272.JPG
  • IMG_3273.JPG
  • IMG_3274.JPG
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 034
  • Avtomobil: prdalica

ja kupiš ga a ne...

http://www.radiovili...t-seat?___SID=U

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

Goran91
Goran91
  • Uporabnik

ja kupiš ga a ne...

http://www.radiovili...t-seat?___SID=U

Malo bolj poglej poglej prvo sliko. Ta konektor nebi sou zravn
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 254
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

V armaturki sta 2 ta majhna konektorja, tisti črn velik je pa v prtljažniku na levi v boku. Je pa tako, da v originalu je v armaturki samo monitor + upravljanje, medtem ko vsa pamet je v prtljažniku. Ko menjaš na Kitajca, zavržeš VSE. Radio, ojačevalec, ekran v armaturki, navi enota, TV tuner, skratka vse vržeš stran. Kitajec je namreč vse to v enem. Sledi pa potem vlečenje kablov po avtu, saj ima Kitajec činč izhode za zvok, napajanje mu že zrihtaš. Potegneš zvočne kable do prtljažnika, kjer je že itak izhodišče kablov do vseh zvočnikov, tja daš en aftermarket ojačevalec in imaš čisto drugo audio izkušnjo od originala. Bo pa nekaj dela potrebnega za to.

Prikaži več možnosti

Goran91
Goran91
  • Uporabnik

Sranje :/ da ga ni vecjega to si kdaj delal ti? Oz kolk to kej pride a boljs da prodam radijo?
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz ostajam na original navigaciji MK3, imam pa densiona priklopljenega za usb. Saj ni nek hud strošek to, je pa nekaj dela in sitnosti, je treba nekaj stvari razdret, da potegneš kable čez avto.

Če tvoj avto ne bi imel navigacije, vseh teh problemov ne bi bilo, saj je v tistem primeru radio spredaj v armaturki in imaš ta velik črni konektor tam.

Prikaži več možnosti

Goran91
Goran91
  • Uporabnik

Danes sem radijo zamenjal za mk4 enoto in zdej me zanima naslednje ko prizgem radijo nimam cez cel ekran razporejeno sliko ampak tko kot sm imel na mk2 kaj treba naredit? Update? Programiranje?
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik

Si menjal samo ekran spredaj, brez enote v prtljažniku? Če si menjal oboje, pa ne vem, kaj bi bilo problem.

Prikaži več možnosti

Goran91
Goran91
  • Uporabnik

Oboje menjal sej mi je vrglo cez celi ekran pa pol spet nazaj na 4:3 bom probal se v nastavitvah nastimat
Prikaži več možnosti