Skoči na vsebino

K: BMW E39 touring do 15.000€

* * * * - 8 glasov

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
136 odgovorov v temi
blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 289
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Pozdravljeni vsi ljubitelji in sovražniki BMW modela e39,znanega na forumu kot sveti gral BMW modelov ever.

Prvo sem si rekel da probam najti avto tukaj(probati ni greh) upam ,da bodo ponudbe kar deževale saj raje vas kot kakšnega prebivalca DE,rešim teh starih nezanesljivih jajc.

Pozorno preberite zahteve ,ker v poštev pride samo to napisano spodaj:

Znamka: BMW

Model: E39 touring

Letnik: Facelift

Motor: 3.0i (mogoče tudi 4.0i)

Menjalnik: ročni ali avtomatik

Podvozje: nastavljiv nivo (blazine), pogojno se usmilim kakšnega z navadnim podvozjem

Odpadejo avti s sivo ali modro notranjostjo.

Budget: do 15.000€

Admini in moderatorji so plačani zato naj vas opozorim,da v tej temi so prepovedane besede dizel ter e61, ter vsak forumaš kateri hoče prati možgane z tema dvema besedama bo dobil ban za en teden ter midget palčka pijančka domov pred vrata.  :fight

Ponudbe tukaj ali na P.S. v poštev pride tudi M5 touring in pa 4x4 touring. :ok2

Urejal MG, 08.11.2017, 07:05.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • LEO37 je všeč

bozzicek
bozzicek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 263
  • Avtomobil: E30 318IS

Poznam lastnika modre e39, 3.0 i, M-optic, beige notranjost, sedeži z memoryem, ročni menjalnik...Avto je v celoti obnovljen in v odličnem stanju, nisem pa ziher kako je z podvozjem, ali je na blazinah ali ni...V kolikor te zanima se mi javi na zs, pa ti dam kontakt od lastnika...

l.p.

Dejan

Prikaži več možnosti
    • blackberet je všeč

Deyo
Deyo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 050
  • Avtomobil: Bmw

Poznam lastnika modre e39, 3.0 i, M-optic, beige notranjost, sedeži z memoryem, ročni menjalnik...Avto je v celoti obnovljen in v odličnem stanju, nisem pa ziher kako je z podvozjem, ali je na blazinah ali ni...V kolikor te zanima se mi javi na zs, pa ti dam kontakt od lastnika...

l.p.
Dejan

Avusblau touring? Če se ne motim celo na lpg?

:bmw e36 318is coupe; e36 320i; e39 523i :jok ; e39 523i lpg; e60 530i; e39 540iA :coole39 530d "M"
Fact: "There`s no girl that has lines as pretty as the E39 M5!" :-D

Prikaži več možnosti

bozzicek
bozzicek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 263
  • Avtomobil: E30 318IS

Barva bi znala biti res avus blue, plina pa nima...
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 925
  • Avtomobil: prdalica

Rok kakšen 4x4 si to mislil?

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 972
  • Avtomobil: Ruzak

Kupil bi e39 do 15 jurjev, istočasno pa v drugi temi limaš linke jajc za jurja osemsto?

Za 15 jurjev si iz Nemčije pripelješ super duper 540i. Sploh ne vem, kaj išče v Slo? Če je toliko denarja na voljo, jaz ne bi razmišljal, bi že bil na letalu.

Prikaži več možnosti
    • jocker je všeč

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 571
  • Avtomobil: E39 525i

Kupil bi e39 do 15 jurjev, istočasno pa v drugi temi limaš linke jajc za jurja osemsto?

Zato ker trolla :)
Prikaži več možnosti
    • anze21 je všeč

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Rok kakšen 4x4 si to mislil?

To je bilo mišljeno za hec ker M5 toruing in vse štiri pogon ni obstajal v e39.

Za 15 jurjev si iz Nemčije pripelješ super duper 540i. Sploh ne vem, kaj išče v Slo? Če je toliko denarja na voljo, jaz ne bi razmišljal, bi že bil na letalu.

Čudno ane išče se 2.8i ali 3.0i link se lepi pa od 2.3i, ne sklepaj na prvo žogo. Lahko se pa kupuje dve e39 eno tako eno tako ,kaj pa če je samo povpraševanje za koga drugega kateri ni na forumu?

Zakaj raje ne super duper 530i? Zakaj ne bi najprej iskal v SLO? Tudi v SLO verjemi da so še biserji v garažah za katere še vemo ne dober primer je @Jerry-jev avto z 18.000km. Verjetno se takega avta katerega iščem tukaj ne bo našlo ampak probat ni greh naslednji korak bo tujina.

Če imaš tak avto za prodat ali poznaš koga z besedo na dan.

Zato ker trolla :)

Prezelen si na forumu da bi me obtožil trollanja.

Dobrodošel je tudi kakšen link spletne strani iz tujine kjer se kakšen tak avto prodaja da ni samo iz mobile.de in autoscout.de.

Urejal blackberet, 07.11.2017, 08:11.

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 925
  • Avtomobil: prdalica

Spolirat in spucat, en fajn servis in to je bomba od bombe. Pa ta barva mora bit lepa na soncu za popizdit :ok

https://www.willhabe...l-v8-225117151/

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Spolirat in spucat, en fajn servis in to je bomba od bombe. Pa ta barva mora bit lepa na soncu za popizdit :ok

https://www.willhabe...l-v8-225117151/

Zmotijo me zadnje luči,ledvičkemavspuh itd. ,ker potem vem da je nekdo brez okusa nekaj šaril po avtu in potem je ravno tako kot je brez okusa za stil tudi brez okusa za vzdrževanje.Kot bi recimo na musle car američanu nekdo dal za avspuh cev od žleba in tapiciral sedeže v muckast tepih ,ter nalepil Helo Kitty na streho namesto južnjaške zastave na streho potem veš da z lastnikom nekaj ni vredu in mu ne špila na vse cilindre v glavi. Šteje se originalnost.

Kakšno tako spletno stran sem mislil.

https://www.autoleit...rt-e39-for-sale

Urejal blackberet, 07.11.2017, 08:37.

Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 142
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E39

Če je res toliko na voljo in si za tak denar želiš e39, potem bi jaz na tvojem mestu vzel Alpino B10. Sploh ne bi razmišljal o čemerkoli drugem.

recimo: https://suchen.mobil...ber=1&scopeId=C

Prikaži več možnosti
    • blackberet je všeč

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Če je res toliko na voljo in si za tak denar želiš e39, potem bi jaz na tvojem mestu vzel Alpino B10. Sploh ne bi razmišljal o čemerkoli drugem.

recimo: https://suchen.mobil...ber=1&scopeId=C

hmm zanimivo nisem niti pomislil(taki predlogi so mi všeč), samo sive notranjosti ne  :frown

Si mi dal misliti  :ok

Našel sem recimo tegale:

https://suchen.mobil...ber=1&scopeId=C

Urejal blackberet, 07.11.2017, 09:14.

Prikaži več možnosti
    • Cimpo je všeč

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 972
  • Avtomobil: Ruzak

Ne, predloga nimam, vidim pa, da si ga našel sam. Zakaj 4.4 oz. več? Zato, ker za tak budget bi iskal točno to in samo to oz. Alpino, ker so redki. Potem veš, da nekaj imaš. 3.0 ni tako redek motor.

Prikaži več možnosti

mapetpun
mapetpun

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 197
  • Avtomobil: 2002 e39 525dA touring

... dober primer je @Jerry-jev avto z 18.000km.

Ha? Jerry ima e39 z 18.000 km? :confused :confused :confused

e39 z 18.000? huh, to bi pa rad videl :)

p.s. no disrespect, verjamem da to obstaja, samo sem pa blazno intrigiran :)

Urejal mapetpun, 07.11.2017, 10:30.

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne, predloga nimam, vidim pa, da si ga našel sam. Zakaj 4.4 oz. več? Zato, ker za tak budget bi iskal točno to in samo to oz. Alpino, ker so redki. Potem veš, da nekaj imaš. 3.0 ni tako redek motor.

Se strinjam. 

Da boste vsi vedel kakšen in zakaj se išče tak avto. Avto se išče brez rje čimbolj ohranjen. Višja cena še ne pomeni da je avto bolj ohranjen.

Vprašanje je bilo kaj bi recimo lahko nadomestilo e39,katera bo kmalu dosegla 500.000km pa še to avto daleč od tega da bo za na odpad ali da bi bilo kaj narobe z njim saj se ga redno servisira, tudi rjav ni ,notranjost je ohranjena,uglavnem komot bi lahko zvrtel števec na 200.000km in ne bi noben opazil da ima toliko km tudi sam tek motorja je čisto miren, ampak tako kot se @LEO37 sprašuje z čem nadomestiti če jutri crkne ali se avto razbije in bo potrebno kupiti v hipu drugi avto saj mora biti avto nonstop na voljo,ker se tudi dela veliko km.

No in tako se je šlo v iskanje nadomestnega NOVEGA avta iz salona.Pogoj je bil širina prtljažnika,da je prostoren in komforten se pravi daleč od osnovne opreme.

Pregledali smo avte po dolgem in počez v salonih in sejmih.Najbolj je zmotila sama stisnjenost in ne prostornost kot sardele na plaži se pravi bi prišli v poštev samo rangi avtov kot so 5 in E.Kar se tiče ponudb motorjev so to povečini 4cyl dizli. Iz uglajenih 6cyl bencinarja na "ropotulo" sami veste kako je. Ampak ok avto bi bil NOV ,izbire bencinarjev ni in bi moral biti pač dizel,čeprav jih ne maram vseeno boljše nov.

BMW odpade,ker hvala lepa za tako kvaliteto. MB ni prepričal niti klasa E je stisnjen avto z nič kaj veliki pritljažnikom. Audi A6 premajhen ritljažnik.  Zanimiv je bil Ford Mondeo Vignale,veliko prostora,velik pritljažni prostor,zanimiva oprema ampak glede na probleme Fordov ni to to.

Edini naslednik bi bil Škoda Superb nujno z opremo L&K,veliko prostora,dobra oprema veliko avta za "malo" denarja. 

Potem pa se vprašaš zakaj hudiča bi dajal 40.000€ za eno Škodo katera ne bo nikoli tako kot stara e39 za pol manj denarja z več opreme boljše kvalitete,boljšim motorjem,bolj nastavljivimi in komfortnimi sedeži,boljšo zatesnenostjo in z eno besedo povedano bulletproof avto. Ker to kakšna je kvaliteta dandanes novih avtov enostavno niso vredni toliko denarja.

Avto se ne kupuje kot drugi avto za vožnjo ob nedeljah in v sončnem vremenu ampak kot delovni avto z vsaj 50.000km letno,skoraj dnevno je avto naložen ter vleče prikolico zato je pomembno da ima zadaj blazine saj drži nivo.Mora biti bencinar od 2.8 navzgor avto gre tako ali tako po nakupu na predelavo na plin. Tako da avto se kupuje za delovno mulo.

Ha? Jerry ima e39 z 18.000 km? :confused :confused :confused

e39 z 18.000? huh, to bi pa rad videl :)

p.s. no disrespect, verjamem da to obstaja, samo sem pa blazno intrigiran :)

Prodajal jo je in mislim da celo prodal ,kakor se jaz spomnim je imel 18.000km oz. blazno malo.

Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 748
  • Avtomobil: skunk :)

Prodajal jo je in mislim da celo prodal ,kakor se jaz spomnim je imel 18.000km oz. blazno malo.

https://www.bmwslo.c...v-avto/?hl=523i :ok2

Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik

za koliko denarja pa se je potem tak avto prodal?

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 571
  • Avtomobil: E39 525i

Prezelen si na forumu da bi me obtožil trollanja.

Sklepal sem da trolas ker si napisal da isces 4x4 in M5 touring :)

Ne vem pa ce sma se spoznala na srecanju, bi ti z veseljem se enkrat stisnil roko :)
Prikaži več možnosti
    • blackberet je všeč

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Sklepal sem da trolas ker si napisal da isces 4x4 in M5 touring :)

Ne vem pa ce sma se spoznala na srecanju, bi ti z veseljem se enkrat stisnil roko :)

Ne ne tisto je bil hec ,da sem videl koliko ljubitelji kaj poznajo e39  :ok2

Nisva se,ni nobene zamere  :beer

Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Kaj pa en 540i karavan, ki se ga spomnim iz ene stare teme na forumu. Kje je obtičal tisti avto?

Prikaži več možnosti