Skoči na vsebino

K: Nissan Primera GT

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
40 odgovorov v temi
najs
najs

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 134
  • Avtomobil: F30 316D

@najs brez zamere  :ok2

Primera GT o kateri je govora je kot bi npr. primerjal tvojo F30 z E30, vsi vemo kateri je boljši in katero bi vsak raje mel, če pa bi izbirali izključno s čustvi bi bila pa že druga pesem.

Ah se je treba mal špikat da je zabava :ok2

Me boste na koncu še prepiričali da bom začel za Primerami gledat :laugh OK dost OFF. Avtorju dober nakup  :ok 

Prikaži več možnosti

alanq4
alanq4

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 438
  • Avtomobil: 156 V6 in 166 2.4jtd

Primera je ze zaarana in prodana, mislim da pa veliko o uzivanju v voznji pove to da je Petra prodala 325 e90 z 218KM in vzela to primero. Oba sva v njej bolj uzivala v voznji kot v bmw-ju...

Prikaži več možnosti
    • Mrcina in Cdriver uporabnikom je všeč to sporočilo

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 762
  • Avtomobil: Mesanec

Pust to Alan, sej veš na kakem forumu si. :beer

Prikaži več možnosti

najs
najs

Novinec

• Uporabnik

Primera je ze zaarana in prodana, mislim da pa veliko o uzivanju v voznji pove to da je Petra prodala 325 e90 z 218KM in vzela to primero. Oba sva v njej bolj uzivala v voznji kot v bmw-ju...

Hja zate bi mogu na E90ko dat Alfa 160 značko pa bi užival... Punce pa morejo slediti temu kar gazda reče. Sej tut moji je najbolj zakon Bemf pa je mogoče Giulija boljši avto :D

Brez zajebancije ampak sedaj bi pa res prav rad šel eno testno z Primero GT, da vidim ali je vsaj pol tolk dobra kot jo opevate tukaj. Spomnim se da se mi običajna 1.8 ni zdela nič posebnega ko sem jo vozil davnega leta... ko sem naredil izpit.

Prikaži več možnosti

alanq4
alanq4

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 438
  • Avtomobil: 156 V6 in 166 2.4jtd

Petra si sama zbira avte in dobro ve kaj hoce (sej si je zbrala integro zdej :) )
bmw pa ce ni m performance ali pravi m pa ni nekaj posebno uzivantski, volana s 3 in vec zavrtljaji mu ne odpustim. Pa da se z zgonjeno staro alfo peljem 200+ ali pa s primero s prstom na volanu, pri e90 pa je po 2x nastavitvi optike se vedno avto nervozno migal levo/desno nad 190kmh mi tudi ni ok.
Prikaži več možnosti

najs
najs

Novinec

• Uporabnik

Kakšne nebuloze pa zdj pišeš :crazy Jaz se z bratovo E91 peljem do konca cca. 240 po števcu brez problema tako da očitno nekaj ni štimalo. Ravno pri Alfah je bil vedno problem v nastavitvi in luftih ker če kaj ni bilo OK plešeš po cesti. Samo najt tazga v slo ki ni šelebajzer to pa je druga pesem.

Imaš pa prav da je navadna E90/91 premehka dokler je ne stršaš. Tudi volan bi lahko bil bolj neposreden ampak spet za običajno vožnjo je tak bolj sporščujoč :)

Prikaži več možnosti
    • peropapero je všeč

iKst
iKst

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 653
  • Avtomobil: Opel Astra

Za sproščujočo vožnjo si kupiš citroena, ne E90.

tbTFKRp.png

Prikaži več možnosti
    • Jure24 in croma_man uporabnikom je všeč to sporočilo

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 736
  • Avtomobil: Assless beemer

Imam Primero P11 GT SE v barvi spodaj na sliki (mystic green, "flipflop"), imel sem en kup avtomobilov, E30, Primera, Mini, izstopajo po vozniško naravnanem karakterju, Primera se res lepo pelje za FWD avto še danes, je malo švohotna s svojimi 150KM, vendar se motor rad vrti, je odziven, pa tudi žejen :D , volan reeeees vse informacije prenese na roke, sklopka in gas sta na pedala povezana s pletenicami,  tako da kdor ve kaj to pomeni, to tudi ceni, ostalim dandanes težko te stvari razložiš pisno, je treba občutiti, da bi razumeli.  :)

Pač, en kup čustev v starem skretu, ki ni vreden nič, pa veliko, kakor komu.  :beer

5F8_frontside.jpg

Urejal Eddy, 06.12.2017, 21:15.

Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 810
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Pi*da, zdej pa ne vem a so GT verzijo res tolk predelali da ima drugačen volanski mehanizem, pa celo podvozje al kaj, ampak civilna verzija se pelje totalno meh. Roadfeel na volanu bolj tako-tako, na avtocesti glasna, obnaša se kot tipičen FWD avto, skratka nič takega. Še moj bivši 318i je bil formula 1 pri občutku za cesto v primerjavi s tem.

Eddy: to si pa trofu res tisto eno v tej kul barvi, k je bila v Sloveniji. Škoda ker je bila na voljo samo pri tej generaciji in samo na GTjki.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Sektor
Sektor

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11

Lansko leto sta se dve taki zeleni prodajali na avtonetu.

Eddy a ti kaj rjavi in ali jo prodajas ? (lahko na ZS)

Prikaži več možnosti

jocker
jocker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 944
  • Avtomobil: Audi A5 Cabrio

Ta superioren superšportni elegantni GT izdelek (Nissan Primiera) ima 150konjev, moja boga 316d čipana in z dodanim hladilnikom olja in zraka in 20ke pa jih ima cca.160 ker nisem hotu pretiravat in bit na varni strani. Podvozje pa tko vemo kakšno je pri 3jkah. Verjemi največja razlika je v porabi :laugh

Da ne boš mislil vem da imam 4 valni traktor sekret ampak ne pišem in ne govorim skoraj tako kot da imam Bentley GTja :) Sej vem da je verjetno fajn za vozt tako GT verzijo ampak vseeno kot sem napisal... mal too much

ko se obrne ključ je tvoj traktorska ropotulja, Primera pa četudi ni hitrejša od tvojega je pa saj fajna za poslušat... :ok2 :ok2

Prikaži več možnosti

e-masteR-39
e-masteR-39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 016
  • Avtomobil: Kappa 2.0 20V Turbo

Pi*da, zdej pa ne vem a so GT verzijo res tolk predelali da ima drugačen volanski mehanizem, pa celo podvozje al kaj, ampak civilna verzija se pelje totalno meh. Roadfeel na volanu bolj tako-tako, na avtocesti glasna, obnaša se kot tipičen FWD avto, skratka nič takega. Še moj bivši 318i je bil formula 1 pri občutku za cesto v primerjavi s tem.

Eddy: to si pa trofu res tisto eno v tej kul barvi, k je bila v Sloveniji. Škoda ker je bila na voljo samo pri tej generaciji in samo na GTjki.

Ja dejansko je noč in dan razlika, tudi npr. Clio 1 in R19 z 1.8 16V tudi Punto GT je bil čisto nekaj drugega kot standardni 1.2 in še mnogo je takih avtov, razlika pa za primerjavo kot navaden vs. RS megane.

Prikaži več možnosti

Octopus
Octopus

Licence to rust

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 422
  • Avtomobil: E34touringVR12, T3 SYNCRO

Imam Primero P11 GT SE v barvi spodaj na sliki (mystic green, "flipflop"),

Čakaj malo Eduardo, a ima zadaj na steklu prtljažnika neke JDM nalepke slučajno?

Zadnjič sem nekaj takega videl v Kranju v garažni od Qlandije in je mati prav z zanimanjem gledala barvo. Izstopa bolj kot umazan technoviolett. :-D

Urejal Octopus, 07.12.2017, 13:48.

Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 736
  • Avtomobil: Assless beemer

Neee, nimam nalepk nobenih, imam polepljen sprednji blatnik ker ni še ličarja naokoli da bo ugodno barval to mavrico :)

Nixxon, ja, nekak tudi nisem imel veliko avtov za pogledat it, ta je bila dejansko edina ki mi je bila zanimiva, čeprav je daleč od stanja na sliki zgoraj :)
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 510
  • Avtomobil: E39 525i

Neee, nimam nalepk nobenih, imam polepljen sprednji blatnik ker ni še ličarja naokoli da bo ugodno barval to mavrico :)

Barvo ti lahko jaz zmešam ampak je cena okoli 1500€/L :) Noro....
Prikaži več možnosti

Fleko
Fleko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 616
  • Avtomobil: e28, T5, 1.8T, D5,...

Lepa cena za barvo :crazy . Kako pa to zgleda, če barvaš samo en kos na avtomobilu? Že srebrno težko ujameš, kaj šele tole mavrico. 

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 510
  • Avtomobil: E39 525i

Aja pa to je brez davka :) Nek noro drag ksiralik gre not.....
Prikaži več možnosti

SašoP
SašoP

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 454
  • Avtomobil: E36

Primera GT letnik 1998 se bo prodajala od dejanskega 2. lastnika, kateri ga ma v lasti več kot 10 let. Prvi lastnik je bilo rusko veleposlaništvo v SLO. Črne barve. Kilometrov tut nima prav velik, okol 180k - pišem iz glave. Če je kakšen interesent naj se javi.

Prikaži več možnosti

e-masteR-39
e-masteR-39

BMW fanatik

• Uporabnik

Zgoraj omenjena je že prodana, pravtako še prej omenjena rdeča.. Ima še kdo kakšno?  :laugh 
Ali kaj podobnega...

Prikaži več možnosti

e-masteR-39
e-masteR-39

BMW fanatik

• Uporabnik

Ve kdo za kakšno Vectro2000?

Prikaži več možnosti