Skoči na vsebino

Razlogi, zakaj vlagati v kripto in zakaj ne

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
182 odgovorov v temi
Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Tako kot ti je Warden povedal, revček si in ljudje ne marajo patetikov. Buče da ne nabiraš točk popularnosti prodajaj komu drugemu, brez osebnega življenja si in za malo pozornosti bi naredil vse.

Kdo se oglaša... na forum si napisal vse o svojem življenju, vključno z intimnimi zadevami in iskanju žene in potem meni očitaš iskanje pozornosti? :ok2

Urejal Rottie, 21.01.2018, 21:04.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti
    • peropapero in ily uporabnikom je všeč to sporočilo

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 429
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Kdo se oglaša... na forum si napisal vse o svojem življenju, vključno z intimnimi zadevami in iskanju žene in potem meni očitaš iskanje pozornosti? :ok2

Nič nisem napisal, o 90% stvari iz mojega življenja se ti niti ne sanja, ti pa misliš da vse veš. Napisal sem tisto kar mi je pasalo, drugega nič. In za to sem odprl svojo temo, nisem težil vsevprek. Kolikor vem je bila takrat obiskanost foruma rekordna ravno zaradi teme o Maleziji, Jerryeva Malezija je bila med najbolj iskanimi naslovi na googlu - zaradi tebe pa obiskanost foruma pada, ker težiš u božjo mater. Če je to primerljivo, se jaz pišem Drek. 

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • branevrankar je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne mislim se prerekat katera tema je boljša in kdo je privlekel največ klikov, ker vsaj meni to ni pomembno ... samo zanima me, če sprejmeš moj izziv in greva oba dol s foruma za mirne dneve ostalih, da bodo v miru pisali in ne bodo več rabili brati ali se izogibati najinih postov? :ok2

Urejal Rottie, 21.01.2018, 21:23.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Ne mislim se prerekat katera tema je boljša in kdo je privlekel največ klikov, ker vsaj meni to ni pomembno ... samo zanima me, če sprejmeš moj izziv in greva oba dol s foruma za mirne dneve ostalih, da bodo v miru pisali in ne bodo več rabili brati ali se izogibati najinih postov? :ok2

Na forumu jaz nisem za zabavo kužek, ampak zaradi posla. Tako zabit spet nisi da tega nebi vedel, tako da je tole čisto sprenevedanje. In nisem problem jaz ampak ti, jaz vem kje je mera in bi se že zdavnaj umaknil če bi se lahko, vsak normalen človek se enkrat naveliča pisat eno in isto, razen tebe. 

Prikaži več možnosti
    • _peters_ je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Na forumu jaz nisem za zabavo kužek, ampak zaradi posla. Tako zabit spet nisi da tega nebi vedel, tako da je tole čisto sprenevedanje. In nisem problem jaz ampak ti, jaz vem kje je mera in bi se že zdavnaj umaknil če bi se lahko, vsak normalen človek se enkrat naveliča pisat eno in isto, razen tebe. 

A nisi ravno par dni nazaj napisal, da to ni več posel zate, le še hobi in da sedaj živiš od legalnih zadev? :ok2

In zaradi preprodaje delov tudi ne rabiš pisat vsega, le oglase ... torej ostalo bi lahko nehal, če bi hotel in bi bil na forumu le zaradi preprodaje delov...

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 169
  • Avtomobil: Bmw

Evo Rottie. Jaz sprejmem tvoj challenge. Da se za obdobje pol leta obadva umakneva s foruma...
Pa narediva stavo.
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

A nisi ravno par dni nazaj napisal, da to ni več posel zate, le še hobi in da sedaj živiš od legalnih zadev? :ok2

Je tudi še posel, res pa je da imam v ognju tudi druga železa in tisto je vse krepko obdavčeno. Lahko bi nehal z avtomobili, ampak ne bom, ker imam to delo rad in ga bom opravljal tudi še potem, ko bom na drugih področjih zalužil 10x ali 100x več. Že ko sem pri 16-ih z maminim avtom pobiral staro železje po odpadih kosovnega materiala, sem si prisegel da bom to počel, tudi če bom kdaj premožen. Všeč mi je če se recimo pripelje tip z novim AMG-jem ali Rolls Royceom in pobere iz kupa odpadkov par stvari, ki so jih drugi zavrgli. Rad imam starine, tak sem bil že od nekdaj in šele po več desetletjih sem spoznal da obstaja celo veda ki se s tem ukvarja, reče se ji Industrijska arheologija. Ta bo ostala moj hobi (in mogoče tudi poklic) vse moje življenje, s tem sem se rodil in celo moj sin kaže zanimanje za to, mogoče bo šel tudi on po mojih stopinjah. 

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Evo Rottie. Jaz sprejmem tvoj challenge. Da se za obdobje pol leta obadva umakneva s foruma...
Pa narediva stavo.

Ponudba velja samo za Jerryja. In je lahko tudi za stalno, ne samo za xy mesecev.

Urejal Rottie, 21.01.2018, 22:02.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Saj ravno ti isti ljudje se bojijo kripto valut, ki jih ne bodo mogli nadzirat in še naprej neupravičeno služit. Ravno zato so zelo veseli takih kot si ti!

Koliko ti plačajo, da jih braniš in se na vse pretege "boriš" proti kriptu?

Meni nihče ne plača nič za to kar pišem tukaj, ker moja duša ni naprodaj ... enostavno pišem v resnih temah to, kar se mi zdi prav. Kripto je anarhija in v anarhiji je poštenim ljudem najslabše, prosperirajo pa kriminalci in špekulanti ... vedno je bilo bolje, če je urejen nadzor, kot pa anarhija, neglede na situacijo.

Urejal Rottie, 22.01.2018, 01:28.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

umek
umek

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 370
  • Avtomobil: bmw X6, 3.5d, panamera T

Damjan & Rottie, že tako je internet poln nevernikov v crypto, večino tega je manipulacija, da avtorji teh fud-ov, pridejo do cenejših coinov.  če si velik player na trgu, se ga da manipulirati. Mogoče bi rekel "žal", ampak ne bom, ker se to sčasoma lahko uporabi v svoj prid, če se ukvarjaš s tem, v nasprotnem primeru, pa če si holder, pa to itak ne pomeni nič,ker se trg stabilizira. Povpraševanje je vedno večje, pri teh manipuliranih korekcijah pa tipi ljudu, kot so damjan panično prodajajo in omogočajo ostalim cenejši vstop v pozicije.

dejstvo je,da nihče od vaju ne razume niti osnov crypto trga. kako deluje, kakšna je in bo uporabnost v vsakdanu. Ko enkrat to res zastopiš, postaneš navdušen nad razsežnostjo,ki nas vse čaka v prihodnosti.

vsekakor se pa strinjam, da bo veliko propadlih projektov in s tem povezanih osebnih "bankrotov", ker ljudje žal vlagajo v popolnoma neprevejrene projekte, 2 much dumb money.

en primer: https://coinmarketca...cies/exchangen/  teli bi morali že novembra splaviti decentralizirano menjalnico, ampak so pobegnili z denarjem, ugasnili page. Na forumih ljudje norijo, vsaj 20objav je, da je scam, ampak še vedno ljduje dnevno vlagajo v ta projekt. Kako?! na pogladi česa se odločijo, da je to tisto, kamor bodo dali par jurjev?! kot sem rekel, preveč neumnega denarja. Obstajajo tudi veliko projektov,ki so precej lepše zapakirani in tudi nimajo prihodnosti. njihov edini cilj je, narediti čimvečji volume in potem dumpniti svojo zalogo coinov. ampak projekti, ki imajo pa trden temelj in resnično uporabljajo blockchain tehnologijo, nimajo močnih bounty programov, pa jih čaka res lepa prihodnost in to so projekti, ki bodo mainstream podjetja, giganti, čez par let. Prostora je za uspeh je veliko, samo najti je treba prave projekte. Lahko se sevedda tudi špekulativno vlaga in shit coine za profit in večanje zaloge bitcoina, ampak to moraš vedeti kaj,kako in kdaj. Drugače pa predvsem vlagajte v resne projekte in prihodnosti, varnost vaše investicije ne bo ogrožena. Že najbolj osnovno raziksavo je treba narest, ali je token utiliy, ali security. Ker namreč security tokni bodo šli v 90% v prah, do leta 2019.

lp

Prikaži več možnosti
    • Iztok Z., Jerry, kos71 in 9 ostalim je všeč

Damjann
Damjann

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 153
  • Avtomobil: BMW 318iS coupe

Damjan & Rottie, že tako je internet poln nevernikov v crypto, večino tega je manipulacija, da avtorji teh fud-ov, pridejo do cenejših coinov.  če si velik player na trgu, se ga da manipulirati. Mogoče bi rekel "žal", ampak ne bom, ker se to sčasoma lahko uporabi v svoj prid, če se ukvarjaš s tem, v nasprotnem primeru, pa če si holder, pa to itak ne pomeni nič,ker se trg stabilizira. Povpraševanje je vedno večje, pri teh manipuliranih korekcijah pa tipi ljudu, kot so damjan panično prodajajo in omogočajo ostalim cenejši vstop v pozicije.
dejstvo je,da nihče od vaju ne razume niti osnov crypto trga. kako deluje, kakšna je in bo uporabnost v vsakdanu. Ko enkrat to res zastopiš, postaneš navdušen nad razsežnostjo,ki nas vse čaka v prihodnosti.
vsekakor se pa strinjam, da bo veliko propadlih projektov in s tem povezanih osebnih "bankrotov", ker ljudje žal vlagajo v popolnoma neprevejrene projekte, 2 much dumb money.
en primer: https://coinmarketca...cies/exchangen/  teli bi morali že novembra splaviti decentralizirano menjalnico, ampak so pobegnili z denarjem, ugasnili page. Na forumih ljudje norijo, vsaj 20objav je, da je scam, ampak še vedno ljduje dnevno vlagajo v ta projekt. Kako?! na pogladi česa se odločijo, da je to tisto, kamor bodo dali par jurjev?! kot sem rekel, preveč neumnega denarja. Obstajajo tudi veliko projektov,ki so precej lepše zapakirani in tudi nimajo prihodnosti. njihov edini cilj je, narediti čimvečji volume in potem dumpniti svojo zalogo coinov. ampak projekti, ki imajo pa trden temelj in resnično uporabljajo blockchain tehnologijo, nimajo močnih bounty programov, pa jih čaka res lepa prihodnost in to so projekti, ki bodo mainstream podjetja, giganti, čez par let. Prostora je za uspeh je veliko, samo najti je treba prave projekte. Lahko se sevedda tudi špekulativno vlaga in shit coine za profit in večanje zaloge bitcoina, ampak to moraš vedeti kaj,kako in kdaj. Drugače pa predvsem vlagajte v resne projekte in prihodnosti, varnost vaše investicije ne bo ogrožena. Že najbolj osnovno raziksavo je treba narest, ali je token utiliy, ali security. Ker namreč security tokni bodo šli v 90% v prah, do leta 2019.
lp

Vsak po svojih predvidevanjih...Vsa cast tistim, ki ste dovolj pogumni, da gledate kako denar kopni in upate na boljse case
Pot dolga tisoče kilometrov, se zmeraj začne z enim samim korakom
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 169
  • Avtomobil: Bmw

Vsak po svojih predvidevanjih...Vsa cast tistim, ki ste dovolj pogumni, da gledate kako denar kopni in upate na boljse case

Mlad si še.... Saj se boš navadil :skrbast

Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 305

Nihce ni rekel da je enostavno obogateti s kriptom :-)
Prikaži več možnosti
    • sssimon je všeč

sssimon
sssimon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 319
  • Avtomobil: Not a BMW

Nihce ni rekel da je enostavno obogateti s kriptom :-)

Točno to.... vsi mislijo, da pač porineš noter nekaj denarja in evo, si že milijonar. Noben ne vidi dela odzadaj, moraš imeti tudi nekaj sreče.... isto kot povsod je kripto, brez nič ni nič. Isto grejo živci, čas in denar pri tem, enim bolj drugim manj. Enostavno je vložit 10k € in pozabit nanj za eno leto, kar pa vsi vemo, da danes več ne gre, ker je kripto že preveč medijsko pokrit. 

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Evo vam še eno kripto resnico razkrito ... kaj že nekateri trdite... da kripto valute niso ponzijeva shema?

http://www.24ur.com/...ec-drzavah.html

Urejal Rottie, 24.01.2018, 03:03.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 434
  • Avtomobil: kombi

Probali bodo banat bitcoin, nebo jim uspelo, ker je v osnovi narejen tako, da se ga ne da kontrolirat. Jbg.

Prikaži več možnosti
    • branevrankar je všeč

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 110
  • Avtomobil: 523i

Onecoin je podjetje, ne kriptovaluta. In ja, vsak ki zna brat ve ze dolgo casa da je piramida
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

F80
F80

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 257
  • Avtomobil: e90 M3

Nevem kako lahko onecoin sploh imenujejo kriptovaluta..

:mznak

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 213
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Onecoin je podjetje, ne kriptovaluta. In ja, vsak ki zna brat ve ze dolgo casa da je piramida

Tako kot Firstcoin. :ok2

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

nixx
nixx

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 355

Rottie, s tem samo še bolj dokazuješ kako o kriptu nimaš pojma...

Prikaži več možnosti