Skoči na vsebino

P: 2002 E39 530dTA

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
250 odgovorov v temi
_skyline_
_skyline_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 574
  • Avtomobil: E39 523iA

Kot ze to da imas dobrih 2keur letno izrednih stroskov :) na navadni e39? Vsako leto? :)

Kakorkoli. Na teh slikah kolikor pac pokazejo je res lep avto!

Urejal _skyline_, 30.01.2021, 21:24.

Prikaži več možnosti

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 265
  • Avtomobil: Bmw 330d, 530d

Prepoceni. Jaz bi dal ceno vsaj na 8k€. Za tak denar ni boljšega avta na svetu.

Sumnjiva je. E39 so od 10k€+. Verjetno nekaj ne štima.
Prikaži več možnosti
    • veloce je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 25 060
  • Avtomobil: 530dTA, 540i ///M, 159 Ti

Ma v 6.5 letih se je nabrala cela mapa A4 racunov. Ko sem ze mislil, da bo mir, je bilo spet nekaj. 2019 in 2020, vsaj 2500 EUR vsako leto.
Mi pa ni bilo nikoli nic zal, ker sem hotel avto v nulo in zase. Tocno taksen sedaj tudi je. Se platisca in gume so bile vedno v zavidljivem stanju.
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 760

7x vsaj 2000 je skupaj skoraj 10000 :) kaj pri vas so ze gostilne odprte? :D

Ta pa me je nasmejala :rofl

Drugace avto lahko samo pohvalim. Glede na to, da je bil cel cas daily driver je avto res v zelo dobrem stanju.
Prikaži več možnosti
    • Davidf1 je všeč

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 676
  • Avtomobil: star Bmw

Uh, 2 jurja moram vložit vsako leto v tega youngtimerja.
No, se mi bo po 4 letih pa že sam izplačal.
Ali sem nekaj narobe izračunal..
Prikaži več možnosti
    • hammanM5 je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Tako je bilo, sedaj pa za naprej nekih vecjih vlaganj res ni vec predvidenih.
Prikaži več možnosti

-DIN-
-DIN-

Staro uporabniško ime: boogie

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 500
  • Avtomobil: VW

Zob casa na zalost drugace meni :) To je skos kej.... Bog ne dej, da kdo prileti vate, pa sej se ti zmesa.

Prikaži več možnosti
    • yamasaki je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Dva ''resna'' sta že bila :-D Še kdo?

Prikaži več možnosti

Scared
Scared
  • Uporabnik
  • Sporočil: 159

Čist odvisno, kako gledaš na stvari. Moj oče servisira samo takrat, ko je nujno. Letno menja samo olje in filtre. Jaz bedak pa preventivno to, ono, tretje in četrto. Pa se pelje brez problemov. Grem stavit, da bi isti avto delal z dve tretjini nižjimi stroški.
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Bi delal, samo to je potem velika razlika. Ce menjas samo, ko nekaj odpove, se polomi, je vse vecino casa zluftano, obrabljeno,...
Tudi rje je vedno vec in avto kot tak hitro propada, je iz dneva v dan vecja razvalina, kanta.
Moj je pa v moje lastnistvu vsako leto pridobival tako na tehnicnem vzdrzevanju, kot vizualnem, tudi oprema se je dodajal.

Je pa res, da to nobenga kaj veliko ne briga, oziroma nas je zelo malo, ki to cenimo.
Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 621
  • Avtomobil: 330i, C4 Picasso, Touran

Je pa res, da to nobenga kaj veliko ne briga, oziroma nas je zelo malo, ki to cenimo.

Res je. In še tisti, ki to cenimo/jo, nimo/so tega pripravljeni tega plačat, saj vemo/jo, da bo še veliko stroškov... :) pri prodaji takega avta je potrebno še malo sreče. Včasih se pa najde nekdo.
Prikaži več možnosti

TheShark
TheShark

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 334
  • Avtomobil: Fiat 128 abarth look

Seveda ne. Avto je za večino ljudi prevozno sredstvo, ki te pripelje od točke a do točke b. Če se kaj pokvari, popraviš. Če se nič vidnega ne pokvari, ti bo to povedal in popravil mehanik na rednem servisu. Za 50€ imaš pri random zavarovalnici asistenco, ki ti prišlepa avto nazaj iz Nordkappa, če se ti ravno tam pokvari, tako da je popolnoma vseeno kje na cesti ostaneš. 

'Preventivno' menjanje vsega živega je ekonomsko popolnoma nesmiselno. Če ti paše imeti avto ves čas v mint condition in zaradi tega lažje spiš, super. Ne pa biti razočaran in jezen na cel svet, ker ogromna večina ljudi pač ne deli tega pogleda, še najmanj pa za neke bolj ali manj generične avtomobile.

Prikaži več možnosti
    • outsider, timej98 in Andrej-h uporabnikom je všeč to sporočilo

Scared
Scared
  • Uporabnik
  • Sporočil: 159

Bi delal, samo to je potem velika razlika. Ce menjas samo, ko nekaj odpove, se polomi, je vse vecino casa zluftano, obrabljeno,...
Tudi rje je vedno vec in avto kot tak hitro propada, je iz dneva v dan vecja razvalina, kanta.
Moj je pa v moje lastnistvu vsako leto pridobival tako na tehnicnem vzdrzevanju, kot vizualnem, tudi oprema se je dodajal.

Nisi prav razumel. Ko je stvar zluftana, se zamenja, ko je potrebno ličat, pač zrihta avto. Ne vozi kant. Ne dela pa si nepotrebnih stroškov, tako kot jaz.
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Včeraj, 01.03. narejen tehnični brez problema, preglednika sta rekla, da je avto zelo dober, brez luftov, kapljic olja, nič polomljeno, ... in da takšnih pa verjetno ni več veliko :ok

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Odlicna E39 se vedno naprodaj.

Glede na to za koliko se je prodala druga E39 v tem tednu, je tole kar poceni :ok2
Prikaži več možnosti

asmircar1
asmircar1

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 314
  • Avtomobil: BMW E39

res lepa e39, škoda ker je karavan, drgač bi pršu pogledat.... jst sm v svojo e39 usako leto uložil 1k-2k, samo za vzdrževanje,

tko da če gdo misli da takim lepim primerkom cena nebo rasla se moti... že to da najdeš starga bmw-ja,

ki ga ni rja požrla je extremno redko...e39 pa e46 pa e38 je zadnji dober bmw zame, vse kar je novejše je jajc kitajc.

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Kaj te moti pri karavanski izvedbi? Realno meni velikokrat prav pride :ok Karavanske hibe, torej precvikani kabelčki, slabi amortizerčki in rjava vrata ter okvir tukaj niso problem, je vse porihtano :ok

Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 621
  • Avtomobil: 330i, C4 Picasso, Touran

Oblika. Tak avto ne bo kupil nekdo, ki bo poln kufer robe vozil. Sploh v takem stanju, kot je ta avto in za to ceno. To je za nekoga, ki ceni tak paket. Drugače pa je meni osebno karavan grd ko satan. Še danes ne vem zakaj sem ga kupil. :) aja... ker nisem dobil limuzine. :) Limuzina deluje bistveno bolj prestižno. Vsaj meni.
Prikaži več možnosti
    • sharkEr je všeč

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 40 553
  • Avtomobil: Alfa 166

Dobro zdej. Tolk oh in sploh avto. Kako da še ni prodan? A se ne prodajajo E39 kot vroče žemljice?

ARHITEKT
Prikaži več možnosti
    • hammanM5 je všeč

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 336
  • Avtomobil: BMW e39 528i & e32 735i

Dobro zdej. Tolk oh in sploh avto. Kako da še ni prodan? A se ne prodajajo E39 kot vroče žemljice?

Ni prodan ker se za skoraj isti denar zdaj prodajata 2 osmaka, navedi mi dober razlog za nakup smrduha v tem primeru?

Bog se vozi v e39 :skrbast

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.