Skoči na vsebino

P: 2002 E39 530dTA

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
250 odgovorov v temi
Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 25 064
  • Avtomobil: E39 530dTA, E39 540i ///M

Da ni boljse nisem nikjer napisal, ker to ne morem trdit, saj ne poznam vseh :ok

Bi pa rad spoznal vse E39 brez napak in z menjanimi vecino stvarmi, ki so potencialne tempirane bombe pri teh letih in kilometrih, tako kot ima moja.
Cakam na zbor pa upam, da bo parking na Dolgem mostu dovolj velik, ker ocitno nas bo ogromno. :-D :laugh

Drugace pa sem imel pred to ze dve zelo dobri E39 in pri obeh sem cutil nekaj tresenja pri zaviranju, pri eni celo med voznjo okoli 120 km/h.
So pa tukaj gotovo krivec diski, saj se zadeva s parimi mocnejsimi zaviranji znatno odpravi :ok

Da vidim, kateri avto je za ta denar boljsi? Torej bolj zanesljiv, varen, udoben, tih pri 150 km/h, zmogljiv, da izpolnjuje potrebe druzinskega vozila in da je nenazadnje cenejsi za vzdrzevanje. Cakam. :ok

Menjalnik je pa tko, za 300 EUR oziroma lahko, da se manj, se dobi drugega delujocega :ok2 Je pa moj trenutno brez napak :ok
Prikaži več možnosti

artex
artex
  • Uporabnik
  • Sporočil: 576
  • Avtomobil: e34

https://www.bmwslo.c...t-daddys-wagon/

https://www.bmwslo.c...d/#entry2389945

Evo na hitro iz glave, če že hočeš. 525 ma sploh motor u nulo in verjetno glede tega trenutno ni boljše e39 pri nas.  Oba sta na prodaj in oba zahtevata še nekaj vložka kot tvoj. Razlika je samo, da ti ostane v primeru teh dveh še cca. 4000eur. Torej zakaj bi dal potem 7000 za tvojega in nato še 1000, da vse zrihtam?

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 269

Da ni boljse nisem nikjer napisal, ker to ne morem trdit, saj ne poznam vseh :ok
Bi pa rad spoznal vse E39 brez napak in z menjanimi vecino stvarmi, ki so potencialne tempirane bombe pri teh letih in kilometrih, tako kot ima moja.
Cakam na zbor pa upam, da bo parking na Dolgem mostu dovolj velik, ker ocitno nas bo ogromno. :-D :laugh
Drugace pa sem imel pred to ze dve zelo dobri E39 in pri obeh sem cutil nekaj tresenja pri zaviranju, pri eni celo med voznjo okoli 120 km/h.
So pa tukaj gotovo krivec diski, saj se zadeva s parimi mocnejsimi zaviranji znatno odpravi :ok
Da vidim, kateri avto je za ta denar boljsi? Torej bolj zanesljiv, varen, udoben, tih pri 150 km/h, zmogljiv, da izpolnjuje potrebe druzinskega vozila in da je nenazadnje cenejsi za vzdrzevanje. Cakam. :ok
Menjalnik je pa tko, za 300 EUR oziroma lahko, da se manj, se dobi drugega delujocega :ok2 Je pa moj trenutno brez napak :ok

A to zato ker je avto tvoj,ali si izgubil stik z realnostjo??
Lej iz prve roke passat cca.2012 letnik ima vec prostora,ergonomija zelo ok,zelo tih,pelje se bolje-zame,cenejsi za vzdrzevanje-defenitivno.

Zdaj ce si preprical 25 ljubiteljev,ki imajo E39 in isto mislijo sa so njihovi primerki vredni zlata,zal sirso mnozico ne mores,ker je avto v vsakem pogledu mimo.

Aja,jaz mam tud E39 bencin,pa je vreden za eno svoh placo,ampak ga ne kujem v zvezde,sploh pa kot so drugi zapisali-moral bi biti v cisto nulo.
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Tistega 525dT od Mishkota, sem velikokrat videl v zivo in nanj lahko hitro dam 2000 EUR, ze samo nove luci so okoli 700 EUR.

Pac ne razumete, da morajo biti vse malenkosti ohranjene, ne pa da je samo osnova dobra. Govorimo, o znakcih, gumicah, gumbih, kolotekih, odbijacih, meglenkah,...

Drugace priznam, je cena malo provokativna :ok Vendar zakaj pa ne, saj se velja svoboda govora, pisanja,... :ok2 Kot ze receno, koncna cena se vedno dogovori ob ogledu, definitivno pa ne bo avto sel za 4500 EUR :ok

Aja, Yamasaki, kok ze stane Passat letnik 2012?
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 269

Tistega 525dT od Mishkota, sem velikokrat videl v zivo in nanj lahko hitro dam 2000 EUR, ze samo nove luci so okoli 700 EUR.

Pac ne razumete, da morajo biti vse malenkosti ohranjene, ne pa da je samo osnova dobra. Govorimo, o znakcih, gumicah, gumbih, kolotekih, odbijacih, meglenkah,...

Drugace priznam, je cena malo provokativna :ok Vendar zakaj pa ne, saj se velja svoboda govora, pisanja,... :ok2 Kot ze receno, koncna cena se vedno dogovori ob ogledu, definitivno pa ne bo avto sel za 4500 EUR :ok

Aja, Yamasaki, kok ze stane Passat letnik 2012?

Avto je tvoj,delaj z njim kar hočeš.

4500??

Verjemi tudi to ne bo enostavno.Passat če imaš malo vez,nekaj več od tvojih želja.

Urejal yamasaki, 15.01.2018, 19:17.

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 519
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Ne prodajaj teh starih jajc ker ti bo žal.

Ne oziraj se na ceno 7000€ je več kot poštena cena za tak avto. Diski ter zavorne ploščice so tistih 150€ in so potrošni material.

Avto izgleda po slikah lepotec. :ok

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • Davidf1 je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Tudi E36 M3 so se prodajale pred tremi leti po 6000 EUR, ce ne manj, kaj pa danes? :-D Pa ne primerjam doticnih modelov, le replika na komentar po koliko so se kupovale E39. Tudi danes se jo dobi za 999 EUR, izvolite :laugh
Prikaži več možnosti

artex
artex
  • Uporabnik
  • Sporočil: 576
  • Avtomobil: e34

Ja no in kaj drugega ti proba pol foruma razložit, da pričakuje za 7000? :ok2 Tvoja s temi napakami, ki jih ima ni še tam, je blizu ni pa še.

Prikaži več možnosti
    • ///M je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

:ok

Pocas bo tam :ok2
Prikaži več možnosti

DamoE30
DamoE30

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 730
  • Avtomobil: Volvo V70-D5, `10

https://www.avto.net...asp?id=12675330

https://www.avto.net...asp?id=12558528

E30 325i---race car :3gears
Prikaži več možnosti
    • Nos je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

:laugh :laugh

Vem, da je lepota subjektivna, vendar tale volvo je res,... no, da ne bom pregrdo rekel,... ne lep :ok2

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 026
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

A je kdo kupec tega avta? Mislim od teh ki vam cena ge v nos (osje gnezdo-drezg,drezg)? :)

Urejal MajoR, 15.01.2018, 21:54.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Davidf1 je všeč

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 767

Lep avto, drugace pa... za ta denar mas ze zelo dobrega Mercedes e w211 ki je isto dober ce ne se boljsi:) uspesno prodajo

Urejal Donki kong, 15.01.2018, 22:02.

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Edini avto, ki sem ga imel v mislih ja, je pa za odtenek drazji :ok Govorimo o dobrem MB W211 FL, torej E280 ali pa E320 CDI.

Zakon avto in hudo lep :ok
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 562
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Jaz sem zelo blizu tega, da tresenje pri E39 označim za nemogoče popravilo. Pa sem dal tudi jaz nove diske gor, jih tudi že stružil, saj je zaenkrat še vedno dosti boljše, kot pred struženjem, ampak čisto brez pa ni. Ga ni bolj zaj***** avta na svetu, kar se tega tiče, če mene vprašate :ok2

Je pa taka cena res previsoka, 6000€ bi jaz napisal v oglas, nekaj še spustil, 5.500€ ali še kakega stotaka več je pa tale avto vreden brez dileme.

Prikaži več možnosti

bmwziga
bmwziga

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 374
  • Avtomobil: 320dA

Uh...

1. odprem temo, pogledam prvo slikce in si rečem ....lepo da spet ena lepa e39-ka

2. pogledam ceno....dobro da sedim...Za ta denar iz nemčije pripeljem mnogo boljšo oz. z 1/3 teh kilometrov

Vse lepo in prav. Sem pristaš e39-ke, samo ne pretiravajte s cenami. Kot je nekdo zapisal, za tak denar mora biti 2x v nulo ne sam 1x. seveda pa tole ne pomeni, da ga ni mogoče prodati za ceno 6k+...samo po mojem ZELO težko.

Moj je bil (pa ne hvalim) isti letnik, barvna kombinacija ista, oprema prav tako. Tehnično brezhiben s 305.000 km, limo 525i pa se je prodaj za 3300€.

David, ti bi moral to v Nemčijo prodajat, bi imel več šans kot tukaj :-D :ok

BMW.....ko razvada,postane navada
Prikaži več možnosti
    • tomazM5 je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Ne vem še datuma, kdaj je zbor na Dolgem mostu, vendar bodo prišle vse v nulo E39, ker bi jih res rad videl ter tudi peljal. Potem bomo pa pisali spiske, kaj vsaki manjka do tiste nule :ok :laugh

Sem tudi sam dobro seznanjen z nemškimi cenami ter stanjem avtomobilov. Še tista rdeča za 9500 EUR, ki se je mimogrede prodala, ni bila brez napak :ok

Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 914
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Tisti, ki je svoj avto prodal za manj in drugemu očita visoko ceno, svojega pač ne zna prodati za več. :laugh

No, saj @Davidf1 je tudi bolj amaterska kopija Jerryja, ampak ok, se uči in trudi. :ok2

Tisti, ki pa primerja passata ali volvota z E39, je pač tehnično nezahteven. Tudi W211 ni primerljiv, če se primerjajo atributi, zaradi katerih je BMW slovel včasih.

cana.png

Prikaži več možnosti
    • Davidf1 je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

:obrvi

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 644
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

Fantje, E39 je po besedah lastnikov najboljsi avto na svetu...ne vem samo, zakaj jih vsi tej lastniki ki jih tolko cenijo in kujejo v nebo, prodajajo ce je tako top.
Pa vsi so prefektni, le par napakic in malo rje majo :ok2

Urejal Compact-3, 16.01.2018, 08:20.

Prikaži več možnosti
    • Nos in jastreb uporabnikom je všeč to sporočilo

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.