Skoči na vsebino

Mini R56 kot drugo vozilo in občasno za na dirkališče

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
14 odgovorov v temi
lukass
lukass

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 71
  • Avtomobil: bmw e46

Zivjo! Zanima me ce kdo pozna avto na linku in kako se ti avti nasplosno obnesejo(napake,plusi minusi vozila,...) imel bi ga kot drugo vozilo in za kaksen trackday. Hvala
https://www.avto.net...12733689&show=1
Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 458
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

PSA motor, verigo obvezno menjat ob nakupu.
Prikaži več možnosti

lukass
lukass

Začetnik

• Uporabnik

Hvala. Kako pa je kaj z tuningom teh motorjev, recimo da bi hotel spravit na cca 300hp kaksen bi bil strosek?
Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 458
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Ce bi sel v tak ekstrem potem je bolje iskat r53 - kompresor, bolj trpezen. Pravi naslov je pa tole - http://www.kavsmotorsport.com/
Prikaži več možnosti

lukass
lukass

Začetnik

• Uporabnik

Hvala
Prikaži več možnosti

google@Enigma
google@Enigma

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 55
  • Avtomobil: R53, R56

Z R53 ali R56 je priti do cca 250hp relativno poceni.. Potem pa se začne resno vlaganje €. 

Če pa bi imel željo priti do cca 300hp moraš tukaj zraven prišteti še boljše bremze, katere so nuja za oba še posebaj za R53.. Potem podvozje je marsikaj tudi za zamenjati te avti so le stari 10 let ali več.. 

Sam sem mnenja bolje malo manj konjev pa da so na cesti, kot pa veliko konjev v garaži...

Prikaži več možnosti

nomad
nomad
  • Uporabnik
  • Sporočil: 31
  • Avtomobil: f11 530xd, Cooper S R56

Da ne odpiram nove teme; a je kdo čipiral S-a r56 ? a lahko opišite kakšno izkušnjo, priporočilo? 

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 608
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Na privat mi pošlji, pa ti napišem vse opcije/izkušnje.

lp,m

Prikaži več možnosti
    • nomad je všeč

nomad
nomad
  • Uporabnik

Hvala @bmw330cd za informacije in dober video kanal imaš! Se oglasim. Lep pozdrav. 

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 608
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Hvala @bmw330cd za informacije in dober video kanal imaš! Se oglasim. Lep pozdrav. 

Np :) Ni moj Youtube kanal, je od kolega ;) 

Sva na vezi! 

Prikaži več možnosti

Kung Fu Panda
Kung Fu Panda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 368
  • Avtomobil: Bmw E39 525DT,Golf 5 GTD

Mini 288 r56  hudooo link: 

Link: 

300 kojnska zverina 

Moje sanje  :metalc  :metalc  :-D  :-D

:mznak Roka roko umije , obe pa obraz :friends
Prikaži več možnosti

nomad
nomad
  • Uporabnik

Spet se zbuja MINI entuzijazem v Sloveniji zgleda, fajn ! A kdo ve, koliko originalnih r56 JCW GP-jev je v SLO ? 

Prikaži več možnosti

Kung Fu Panda
Kung Fu Panda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 368
  • Avtomobil: Bmw E39 525DT,Golf 5 GTD

Spet se zbuja MINI entuzijazem v Sloveniji zgleda, fajn ! A kdo ve, koliko originalnih r56 JCW GP-jev je v SLO ? 

Kolikor mi je znano GP " R56 ni nobenega v sloveniji , razen če ga kdo skriva. :laugh  :laugh  :laugh  :laugh

:mznak Roka roko umije , obe pa obraz :friends
Prikaži več možnosti

nomad
nomad
  • Uporabnik

A nobenega GP-ja? Škoda.

Prejšnji teden sem bil v Munchnu v BMW welt-u in muzeju. Pozitivno sem bil presenečen, kakšna gužva je bila tudi na Mini oddelku. Azijci, Arabci, Angleži... ma folk iz celega sveta se je fotkal pred Mini vozili, sedali so v Minije, mladi, stari, ma vse je bilo. Noro, kakšno veselje in zanimanje vzbuja še vedno (ali še mogoče bolj) Mini.

Pred dvema mesecema pa sem bil z Minijem v Varšavi. Ko so moji službeni kolegi opazili, da sem se v Varšavo pripeljal s Cooper s-om in ne s 530ko, skoraj niso mogli verjeti, kako sem sploh prišel, kao s tako malo jajco ja ne gre... Nisem jim razlagal, da mi je bila celotna vožnja v užitek, ker me ne bi razumeli, zato pa smo tukaj tisti, ki nam še vožnja predstavlja veselje in z veseljem preberem tukaj na forumu karkoli povezanega na to temo. 

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 632
  • Avtomobil: E39 525i, E46 320i

A nobenega GP-ja? Škoda.

Prejšnji teden sem bil v Munchnu v BMW welt-u in muzeju. Pozitivno sem bil presenečen, kakšna gužva je bila tudi na Mini oddelku. Azijci, Arabci, Angleži... ma folk iz celega sveta se je fotkal pred Mini vozili, sedali so v Minije, mladi, stari, ma vse je bilo. Noro, kakšno veselje in zanimanje vzbuja še vedno (ali še mogoče bolj) Mini.
Pred dvema mesecema pa sem bil z Minijem v Varšavi. Ko so moji službeni kolegi opazili, da sem se v Varšavo pripeljal s Cooper s-om in ne s 530ko, skoraj niso mogli verjeti, kako sem sploh prišel, kao s tako malo jajco ja ne gre... Nisem jim razlagal, da mi je bila celotna vožnja v užitek, ker me ne bi razumeli, zato pa smo tukaj tisti, ki nam še vožnja predstavlja veselje in z veseljem preberem tukaj na forumu karkoli povezanega na to temo.

Jaz sem zdaj že štiri dni v Munchnu in se čudim koliko je teh nabritih minijev ki priprdijo mimo....da ne omenjam audi rs divizije, rs6 sploh vec ne stejem, rs3 enako, sq5 in 7 nebroj, porschejev ogromno edino za kakega hudega bmwja videt je bilo treba v Bmw Welt, na cestah je bolj bogo :)

Urejal airmike, 22.08.2018, 19:37.

Prikaži več možnosti