Skoči na vsebino

BMW Makoma zaposluje - prodajalec vozil in vodja servisa

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
24 odgovorov v temi
blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 972
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Tega sam kot avtomehanik (med mojimi drugimi poklici) nisem nikoli razumel. Še zdaj mi ni jasno kako lahko mehanik na pooblaščencu npr. Bmw, zasluži enako oz. podobno kot mehanik na Škodi. Medtem ko je že razlika ogromna v ceni urne postavke na servisu, ki jo plačujemo stranke.

Zanimivo je tudi to, kako servisi spreminjajo ceno storitev glede na znamko avtomobila katerega popravlja isti človek, v isti delavnici, z istim orodjem in istim dvigalom? Primer je bil včasih pooblaščenc kjer sem delal preko študenta, lastniki Mazde in Bmw so imeli različne cene urne postavke za servisne storitve. Zdaj to doživljam na pooblaščencu kjer mi servisirajo Audija, plačujem več kot pa nekdo ki tja pripelje Vw-ja ali pa Seata. Zanimiva politika. :)

Kako ne razumeš? Da si lahko vodilni basajo žaklje z denarjem je treba šparati povsod na zaposlenih, na materialih,povečati da motor porabi več olja,poslabšati verigo da se jo menja ko še sam boh ne ve kdaj , tako se noro zasluži ampak samo kratkoročno na dolgi rok se še dolgo več ne povlečeš iz dreka v katerega padeš.

Maš glupe ljudi (večina) in ljudi, ki so sposobni sami razmišljat in samostojno diagnosticirat in odpravljat težave.

Prvi so navadno manj plačani in rabijo nekoga, ki jim točno vtupi v glavo kaj morajo naresti. Večje organizacije imajo večjo toleranco do takega kadra.

Za dobrega mehanika, ki obvlada in ne žre 15 perov na šiht je jurja krepko premajhna plača.

Dober mehanik gre po tem ko vidi da ima nesposobne sodelavce,zanič plačo glede na njegovo znanje,lepo na svoje.

Urejal blackberet, 20.04.2018, 19:54.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 645
  • Avtomobil: LPP Urbana

Nakupna cena nove skode je nizja od tiste, ki je za novega audija ‘istega ranga’.

Od tu izhaja tudi razlika pri ceni servisa :)

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

BMWenergy
BMWenergy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 592
  • Avtomobil: BMW

Nekje max 850EUR/neto. Ne se čuditi zakaj je potem takšna kvaliteta uradnih servisev

850€je verjetno osnova, potem so pa še kakšni dodatki, pa nazadnje mogoče ni tako slabo? A mogoče ve kdo točno, kakšno je stanje v Makomi - je kdo delal tam ali mogoče dela, lp

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

vihar
vihar

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 41
  • Avtomobil: bmw e36

Isce kdo cloveka, zeljan dela, ucenja avtomehanike, vendar ni izobrazbe omenjenega. V popoldanskem casu.
Stajerska, pisi zs.
Hvala in vse dobro.
Lp
Prikaži več možnosti

Blind
Blind

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 382
  • Avtomobil: E90

Vem da je Ford v Novem mestu pobral dva ali tri zelo sposobne iz Makome. In še pred tem sta odšla mislim da dva en sprejemnik in mehanik. Tako da pomojem je tukaj predvsem plača faktor, ki je po govoricah sodeč zelo mizerna. Kako je z odnosi nevem.. direktor deluje na prvi pogled precej snobovsko. Ampak res, to je zgolj prvi vtis, človeka ne poznam osebno.

Jaz sem imel Bmwja v Makomi ene dvakrat, pa nisem bil zadovoljen. Cena nadstrandarna, storitev pa vse prej kot to.

Urejal Blind, 29.04.2018, 20:24.

Prikaži več možnosti
    • bmwziga je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.