Skoči na vsebino

Je smiselno odpreti podforum za blockchain tehnologije?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
78 odgovorov v temi
Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 639
  • Avtomobil: srebrni traktor

...

Saj se hecaš ane? Najdi mi junaka, ki bo šel skozi 8.400+ sporočil tiste teme in zraven še smiselno premikal sporočila.

Ta tema je anomalija, ker bi se morala že prej razdelit in bi bili vsi bolj srečni.

Torej se načeloma strinjaš, da se jih odstrani, prav tako komentarje nanje. Število se da pa zreducirat na zadnji čas, ko se je pričela bolj žolčna debata, morda šele po tem, ko je LEO37 odprl temo. Tega je mnogo manj.

Tema je postala anomalija, odkar se je Rottie trmasto zarotil nad pohlepneži in je navkljub prošnjam o njegovi nezaželenosti teroriziral dalje (ocenjujem, da se jih precej ni oglasilo zato, da se tema obdrži). Zadnje objave kažejo, da gre tema svojo vsebinsko pot naprej. Kam, bomo pa videli, ko bo čas. Z njim ali brez.

Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 273

Urejeno.

Sem ga že skoraj vtipkal pa razmišljam, a je bolj smiselno odpret BMW i podforum ali podforum za elektromobilnost. Se mi zdi, da je to tematika, ki bo v prihodnosti zelo aktualna. Ne vem, če je smiselno imeti dva zelo sorodna podforuma.

No glede na to da smo BMW forum je jasno, da je potrebna podstran za BMW i. Tukaj ne sme biti dileme (ce je forum se pac BMW ...). Glede elektromobilnosti pa se tudi strinjam, da je nujno potrebna tematika. 

Skratka potrebujemo oboje.

Kot imamo recimo prodajne oglase, za BMW in za ostalo.

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti
    • Nixxon in MiranK uporabnikom je všeč to sporočilo

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 693

Upoštevajoč predloge, ki ste jih dali, sem odprl več novih tem, da se bolj loči debata o kriptovalutah. Na podlagi prakse bomo sproti oz. po potrebi prilagajali organizacijo oddelka.

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

Damjann
Damjann

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 157
  • Avtomobil: BMW 318iS coupe

To je pa prevec razstelano zdaj...iz ene teme zdaj skoraj 10 tem...to ni dobro...saj dokler je bila ena tema je bilo vse ok in razumno, samo balasta enih in istih je bilo prevec...
Pot dolga tisoče kilometrov, se zmeraj začne z enim samim korakom
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • julius, Warden, blackberet in 2 ostalim je všeč

Damjann
Damjann

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 157
  • Avtomobil: BMW 318iS coupe

Morda bi bilo bolje odpreti samo eno temo, ki bi bila vsebinsko naslednica prejsnje teme, s pravilom da se v tisti temi ne pise o socialnem vidiku kriptosveta, o svetovni nepravicnosti delitve dobrin in ostale s kriptom neposredno nepovezane stvari. Balast v taksnem smislu pa da se cimprej odstrani in uporabniku za dolocen cas omeji pisanje v temo...
Pot dolga tisoče kilometrov, se zmeraj začne z enim samim korakom
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator

Lej, poskusimo oz. ugotovimo, če ja katera preveč. Sem šel na minimalno število novih tem po tematikah.

Prikaži več možnosti

skopusnik
skopusnik

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 467

Upam samo, da ne bomo poskusili, pa izgubili tistih ki res pomagajo...

Se strinjam z Damjanom, tole sedaj je preveč, prej je bilo povsem uredu, razen nabijanja sajvemokoga

Urejal skopusnik, 07.01.2018, 20:42.

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 705
  • Avtomobil: Bmw

@damjann, sem mu že hotel to napisat, že prej so mu pisali tudi drugi. Dejstvo je, da se ljudem nebo dalo pogovarjat o eni in isti stvari v osmih temah. 

Bi kaj več napisal na to temo, pa ne bom. V unih temah pa tudi ne mislim sodelovat. Za zanimive coine in projekte sem pa že v navezi s strokovnjaki in že delam dobiček.

Bo pa slabše za novince. če ne bodo dobili nasvetov. V bistvu je Rottiju uspelo.

Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator

@damjann, sem mu že hotel to napisat, že prej so mu pisali tudi drugi. Dejstvo je, da se ljudem nebo dalo pogovarjat o eni in isti stvari v osmih temah. 

Tisto, kar tebe zanima, je še vedno samo v eni temi (brez objav tvojega prijatelja), ostale teme so pa zato, da se offtopic loči.

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

In seveda, rottie bo lahko svojo vižo špilal v vseh temah...

Prikaži več možnosti
    • blackberet je všeč

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator

In seveda, rottie bo lahko svojo vižo špilal v vseh temah...

Ne, ravno to je namen novih tem, da je debata ontopic. Rottie lahko popa članke, ki so koristini, če bo želel debatirat o pasteh kripto trgovanja ima pa na voljo temo Kripto svet (splošna debata). Kar ne bo sodilo v temo, se lepo premakne v ustrezno temo. Zate bo pa verjetno najbolj zanimiva tema Kripto masters (vlaganja, nasveti...).

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

V bistvu sta mi zanimivi dve. Mining in Vlaganja. 

Če po pravici povem, pa sem dal ravno zaradi te teme rottija na ignore. Drugače sem rad prebral kaj njegovih postov, kako bejbo al pa avto k ga je pripopal, samo tu se je šlo za konstantno ponavljanje in konstantno prerekanje z njim v istih dveh temah. Kriptovalute in leonova tema s sig tablicami. 

V temi o migrantih, sem bolj ostro napisal, si mi dal veselo obvestilo o banu, pa sem dal mir. On ga ne zna dat.

Prikaži več možnosti
    • Warden in blackberet uporabnikom je všeč to sporočilo

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator

Potem ga pa lahko zdaj odignoriraš. :ok2

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Mogoče, čez pol leta :skrbast

Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik

Zdaj bo po mojem vse razvodenelo, ker bo teme najprej potrebno najt, potem se boš pa naprej spraševal v katero temo gledat, v katero temo pa pisat.

Lahko bi se dodala kvečjemu ena tema, ker je tole postalo nepregledno in večina predlaganih bo zamrla, ker se bo pisalo večinoma v eno (obstoječo). Ali misliš, da bo kdo od svetovalcev še enkrat ponovno odgovarjal začetnikom? Po mojem no way.

Obstoječa osnovna in 2 novi, ki sta bili že odprti naj ostanejo. 

Osnovno temo je za odklenit, da ne bo "potonila" in odnesla s sabo dosedanje  informacije. Tudi so/smo se je navadili brat in sledit, v kolikor si preskočil Rotijeve kritike in naše odzive nanje. Naj se počistil zadnji del osnovne teme in odstranjene poste prestavil v temo, ki jo je odprl LEO37. To je vsega nekaj strani.

Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

Svetnik
Svetnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 961
  • Avtomobil: Samo stare pregnite kante

Pomoje je tudi preveč, sploh podforum za kripto - med zadnjih 15 tem bo vsaj 3-4 kripto tem, v osnovi je to bmw forum..

Meni je jasno da je Tomzlu interes čimveč klikov (zaradi reklam) in očitno je da je kripto tema med najbolj obiskanimi, samo mogoče bo to prineslo kontraefekt

Urejal Svetnik, 07.01.2018, 23:27.

Če bi se vsak zase brigal,bi imel za celo življenje dela :evillaugh  ....pa itak mora bit najmanj 3.0 , 6 zyl.... :skrbast

Prikaži več možnosti
    • Octopus je všeč

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator

Zdaj bo po mojem vse razvodenelo, ker bo teme najprej potrebno najt, potem se boš pa naprej spraševal v katero temo gledat, v katero temo pa pisat.

Lahko bi se dodala kvečjemu ena tema, ker je tole postalo nepregledno in večina predlaganih bo zamrla, ker se bo pisalo večinoma v eno (obstoječo). Ali misliš, da bo kdo od svetovalcev še enkrat ponovno odgovarjal začetnikom? Po mojem no way.

Obstoječa osnovna in 2 novi, ki sta bili že odprti naj ostanejo. 

Osnovno temo je za odklenit, da ne bo "potonila" in odnesla s sabo dosedanje  informacije. Tudi so/smo se je navadili brat in sledit, v kolikor si preskočil Rotijeve kritike in naše odzive nanje. Naj se počistil zadnji del osnovne teme in odstranjene poste prestavil v temo, ki jo je odprl LEO37. To je vsega nekaj strani.

Dušan, dodane so bile dejansko samo 4 teme.

• Kripto masters (vlaganja, nasveti...) je mišljena kot nadomestilo za obstoječo. Zaradi mene lahko tudi pustimo obstoječo pa se samo bolj strogo moderira, da se offtopic premika v druge teme.
  • ICO debata in analize bi lahko bila tudi del zgornje teme. Saj pravim, da tipam, kaj je najbolj smiselno.
  • Kripto trgovanje (tehnična vprašanja, borze itd.) je mišljena za kup vprašanj začetnikov in tudi manj začetnikov.
  • Rudarjenje (mining) kriptovalut se verjetno strinjamo, da je čisto drug svet kot trgovanje in zato spet smiselno, da je ločeno.
  • Splošna debata o blockchain tehnologiji in kriptovalutah je mišljena za vse debate, ki so prej kot offtopic motile pogovore o vlaganju.

Pomoje je tudi preveč, sploh podforum za kripto - med zadnjih 15 tem bo vsaj 3-4 kripto tem, v osnovi je to bmw forum..

Meni je jasno da je Tomzlu interes čimveč klikov (zaradi reklam) in očitno je da je kripto tema med najbolj obiskanimi, samo mogoče bo to prineslo kontraefekt

Ena sama tema je imela več sporočil kot marsikateri podforum na BMWslo. Po tej logiki, bi imeli samo po eno temo za serijo 3 ipd. Že sedaj so ne-BMW teme dostikrat na vrhu. Ne moreš se vedno samo o BMW-jih pogovarjat.

Imam rešitev za to, kar opisuješ, ker novi forum ponuja drugačen način pregledovanja tem. Uporabnik si bo lahko sam izbral katere podforume bo spremljal.

preview.png

Prikaži več možnosti
    • Nixxon in Warden uporabnikom je všeč to sporočilo

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik

Dušan, dodane so bile dejansko samo 4 teme.

• Kripto masters (vlaganja, nasveti...) je mišljena kot nadomestilo za obstoječo. Zaradi mene lahko tudi pustimo obstoječo pa se samo bolj strogo moderira, da se offtopic premika v druge teme.
  • ICO debata in analize bi lahko bila tudi del zgornje teme. Saj pravim, da tipam, kaj je najbolj smiselno.
  • Kripto trgovanje (tehnična vprašanja, borze itd.) je mišljena za kup vprašanj začetnikov in tudi manj začetnikov.
  • Rudarjenje (mining) kriptovalut se verjetno strinjamo, da je čisto drug svet kot trgovanje in zato spet smiselno, da je ločeno.
  • Splošna debata o blockchain tehnologiji in kriptovalutah je mišljena za vse debate, ki so prej kot offtopic motile pogovore o vlaganju.

Ena sama tema je imela več sporočil kot marsikateri podforum na BMWslo. Po tej logiki, bi imeli samo po eno temo za serijo 3 ipd. Že sedaj so ne-BMW teme dostikrat na vrhu. Ne moreš se vedno samo o BMW-jih pogovarjat.

Imam rešitev za to, kar opisuješ, ker novi forum ponuja drugačen način pregledovanja tem. Uporabnik si bo lahko sam izbral katere podforume bo spremljal.

Moram spremenit svoje skeptično mnenje. Hitro se je pokazalo, da je bilo odprtje dodanih včerajšnjih tem in teme o rudarjenju zadetek v polno. Opazno je, da je osnovna tema, z vpeljavo novih tem, postala neobiskana. Verjetno ni več zanimiva zaradi poplave off topica v njej in z odprtjem novih, osnovni temi alternativnih tem. Po odzivih je očitno, da je bila poteza z novimi temami pri forumaših sprejeta z odprtimi rokami. Bravo!

PS: upam, da se smetenje v novih temah ne bo ponovilo, saj je tematika zanimiva za najširši krog populacije, ne samo tega foruma in bi bilo zelo dobrodošlo, da teme ostanejo "čiste". Rottiju pa itak ostaja za postanje obstoječa tema, v kateri je itak trmasto vztrajal in se ni dal odgnat v bolj primerno LEO37ovo.

Kdaj in kako bo vpeljano pregledovanje, kar navajaš v zadnji vrstici?

Urejal Warden, 08.01.2018, 19:45.

Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 359
  • Avtomobil: LPP Urbana

A se samo meni zdi podforum za kripto nekoliko ‘nesmiselen’?
Ceprav sem bil sprva ZA mi to niti ni vec toliko vsec.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

jaz sem se sprijaznil. Dokler ne bo taglavni smetar prišel spet naokoli... :svic

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.