Skoči na vsebino

Je smiselno odpreti podforum za blockchain tehnologije?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
78 odgovorov v temi
perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 727
  • Avtomobil: --------:)

Tak samo berem..tudi meni ni ok..kk hocete..
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 297
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Jaz sploh ne vem več kje kaj preberem,kar nekaj berem v vsaki temi malo  :bangle  :laugh

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Tomzl ... Dejansko je to sedaj BS... v temo, kjer se bo zadržavala večina, ki jih kripto zanima, se sedaj ne sme več pisat opozoril proti kriptu in novic v zvezi s tem, teme kjer se to lahko, pa itak nihče ne bo bral... sedaj se je dejansko naredilo to, da bodo lahko nemoteno širili šekulanti svoj pohlep na ostale, torej to, kar so želeli doseči z mojo prepovedjo pisanja in z delitvijo teme si jim to omogočil.  :thumbsdown

Urejal Rottie, 08.01.2018, 20:46.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 675

A se samo meni zdi podforum za kripto nekoliko ‘nesmiselen’?
Ceprav sem bil sprva ZA mi to niti ni vec toliko vsec.

Zakaj?

Tomzl ... Dejansko je to sedaj BS... v temo, kjer se bo zadržavala večina, ki jih kripto zanima, se sedaj ne sme več pisat opozoril proti kriptu in novic v zvezi s tem, teme kjer se to lahko, pa itak nihče ne bo bral... sedaj se je dejansko naredilo to, da bodo lahko nemoteno širili šekulanti svoj pohlep na ostale, torej to, kar so želeli doseči z mojo prepovedjo pisanja in z delitvijo teme si jim to omogočil.  :thumbsdown

A resno misliš, da boš tiste, ki že trgujejo, prepričal v svoj prav? Tvoje objave imajo svoje mesto in to je tema, ki je namenjena splošni debati o kripto. Tisti, ki se odgovorno loteva vstopa v kripto svet, bo zbral čim več informacij in se izobrazil, drugim pa tudi tvoji članki ne bodo pomagali.

Ne razumem te tvoje križarske vojne proti kripto trgovanju. Po isti logiki bi lahko v teme o BMW-jih pisal, da hitrost ubija in v M oddelek, da so to stroji, ki so namenjeni kršenju zakonov. Sej delim (in verjetno še marsikdo) tvoje mnenje o tveganjih kripto trgovanja, ampak mislim, da enostavno ne razumeš, da se nekateri pač zavestno odločijo, da je riziko vreden (potencialne) nagrade.

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti
    • Jure24, Iztok Z., Jerry in 3 ostalim je všeč

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 917
  • Avtomobil: LPP Urbana

Sedaj je to vse nekako razprseno kar zahteva klikanje in iskanje...tam pa je bilo vse v eni temi :ok

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

wini
wini
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 349
  • Avtomobil: bmw 328i f30

Sej je vse lepo razdeljeno. Osnove kjer so osnove, rudarjenje kjer je rudarjenje itd ...

Če se držimo teme je vse lepo pregledno. Itak kot novinec ne moreš vsega v 15min zvedet, tako da je prav da lepo po vrsti berejo.

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 014

Tvoj problem. :flipa

Tomzl :metalc

Urejal e60va, 09.01.2018, 07:59.

Prikaži več možnosti
    • OffsummeR in branevrankar uporabnikom je všeč to sporočilo

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Zakaj?

A resno misliš, da boš tiste, ki že trgujejo, prepričal v svoj prav? Tvoje objave imajo svoje mesto in to je tema, ki je namenjena splošni debati o kripto. Tisti, ki se odgovorno loteva vstopa v kripto svet, bo zbral čim več informacij in se izobrazil, drugim pa tudi tvoji članki ne bodo pomagali.

Ne razumem te tvoje križarske vojne proti kripto trgovanju. Po isti logiki bi lahko v teme o BMW-jih pisal, da hitrost ubija in v M oddelek, da so to stroji, ki so namenjeni kršenju zakonov. Sej delim (in verjetno še marsikdo) tvoje mnenje o tveganjih kripto trgovanja, ampak mislim, da enostavno ne razumeš, da se nekateri pač zavestno odločijo, da je riziko vreden (potencialne) nagrade.

Za tiste, ki so že okusili kri, je prepozno itak, pa za vse, ki jih žene pohlep in nič drugega tudi, mogoče pa moje opozorila naletijo na odprta ušesa pri kakšnem novincu, ki šele razmišlja o tem, pa je prišel v temo, kjer bere o groznih dobičkih, Lambotih in jahtah, ki jih narediš s 100 ali 1000€ v letu ali dveh, vse gre 2Dmoon, itd. Če ni proti argumentov, je to edino kar bo prebral... in ne verjamem, da bo večina šla brati vse ostale teme, kot to, kjer že naslov govori, da so tam kao neki znalci, ki vse vejo in bo ves čas najbolj aktualna itak.

In mene moti kripto trgovanje že zato, ker me moti trgovanje na borzah v osnovi, saj uničuje svet s svojim nenehnim manipuliranjem za zaslužke posameznikov, ki v resnici sploh nič nimajo s temi podjetji in jim je vseeno za dobrobit njih, kripto je le še posebaj nevaren, ker je nereguliran in do dobra povezan s kriminalom že skoraj od začetka, ker je idealen za pranje denarja, skrivanje denarja in plačevanje storitev znotraj kriminala, špekulanti so samo pika na i ... v bistvu je vse kar je kripto, dejansko slabo, razen same tehnologije, ki pa tudi ni nek presežek očitno, nato da jo še po vseh teh letih niso znali za kaj koristnega dodelat.

Pa to, če bodo izgubili denar ti, ki so ga vtikali v kripto mi je vseeno, sami so si krivi ... žalostno je le to, da bodo zraven zakuhali ali vsaj potencirali naslednjo gospodarsko krizo, ki pa bo prizadela vse, tudi tiste, ki niso imeli nič s kriptom. In predvsem zaradi slednjega se je vredno boriti in se iti "križarske vojne" proti kripto trgovanju. Žalostno je pa tudi to, da je ta forum očitno poln takih, ki jim je popolnoma vseeno, če cel svet crkne, samo da bo on nafilal svoje žepe zraven in kripto tema najbolj odraža to.

Tvoj problem. :flipa

Če bi bila meni želja grenit dneve ostalim v kripto temi, se da to početi prav lepo tudi skozi ontopic sporočila sedaj... samo predstavljaj si kako bo tema izgledala, če nažigam dnevno v temo z nasveti za investicije sporočila z vsemi mogočimi statistikami brez repa in glave okoli vrednosti kovancev in dajem svoja mnenja okoli tega kaj bo šlo gor in kaj ne, objavljam redni fake news okoli kovancev, na vsako objavo vprašam zakaj pa tako misliš, itd. Vse objave bodo v skladu s pravili, tema pa bo imela 10x tolk mojih postov, kot jih je imela stara in potem najdi notri še kaj drugega. Ampak to ni moj namen in ne vem zakaj bi svoj čas zapravljal za to... moj namen je bil objavljanje koristnih informacij in opozoril glede pasti in slabega, kar kripto prinaša ter malo potrkat na vest tistih, ki se bavijo s tem ali se imajo namen še začeti.

Urejal Rottie, 09.01.2018, 16:01.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 239
  • Avtomobil: new age e39

Rottie resno, najdi si zensko. Zacni spolno obcevati. Daj ljudem dihat.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti
    • echo in jastreb uporabnikom je všeč to sporočilo

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 545
  • Avtomobil: X3, E39 se prodaja

Morš met jajca ... :-D

Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti
    • x-driver je všeč

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 331
  • Avtomobil: BMW

Majnka še rubrika

kupil-prodal

Kakor berem se itak večini ne da, oziroma se ne znajde med poplavo informacij in komaj čakajo namige forumašev ( leonT,lukad,umek itd)

Čredni nagon, pa je stvar rešena,na koncu pa še skupinski nakup Lambotov :ok2

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Rottie resno, najdi si zensko. Zacni spolno obcevati. Daj ljudem dihat.

Tole je kontradiktorno... pri sexu je dihanje vedno čist zjebano. Sploh za žensko, kadar ima polna usta.  :hihi

Urejal Rottie, 09.01.2018, 17:20.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 239
  • Avtomobil: new age e39

No dejva zacet pri prvem dejtu. Do BJ si ti se dalec. :ok
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

No dejva zacet pri prvem dejtu. Do BJ si ti se dalec. :ok

Tudi takrat bo težko dihala, ker preveč govorijo. :ok2

Majnka še rubrika

kupil-prodal

Kakor berem se itak večini ne da, oziroma se ne znajde med poplavo informacij in komaj čakajo namige forumašev ( leonT,lukad,umek itd)

Čredni nagon, pa je stvar rešena,na koncu pa še skupinski nakup Lambotov :ok2

Pa naslov zanjo tudi že imamo ... Zahvali se čez 14 dni ali pa mi kupi kišto pira. :laugh In zaradi vseh novih kriptašev ter njihovih silnih zaslužkov bo moral BBurago letos povečati proizvodnjo zgleda. :ok2

Urejal Rottie, 09.01.2018, 17:29.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Mishko
Mishko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 276
  • Avtomobil: E39

Moram spremenit svoje skeptično mnenje. Hitro se je pokazalo, da je bilo odprtje dodanih včerajšnjih tem in teme o rudarjenju zadetek v polno. Opazno je, da je osnovna tema, z vpeljavo novih tem, postala neobiskana. Verjetno ni več zanimiva zaradi poplave off topica v njej in z odprtjem novih, osnovni temi alternativnih tem. Po odzivih je očitno, da je bila poteza z novimi temami pri forumaših sprejeta z odprtimi rokami. Bravo!

Neobiskana, ker vanjo ne moreš več pisati.

Vegetables are living creatures too, they're just easier to catch!
I didn't fight my way to the top of the food chain to be a vegetarian.
Vegetarian - that's an old Indian word meaning lousy hunter.
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik

Je bila nekaj dni odprta.

Sem pa opazil dvoje: da se je število postov v temi povečalo iz dobrih 5000 na dobrih 8400 ?, in da je še vedno označena kot "VROČE" ?

Urejal Warden, 11.01.2018, 15:46.

Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

Mishko
Mishko

BMW fanatik

• Uporabnik

Je bila odprta, ampak je Admin napisal, naj vanjo ne pišemo novih postov. Tema je verjetno ostala, da vseeno lahko vanjo malo pobrskaš itd. Je pa zaklenjena za pisanje.

Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik

Je bila odprta, ampak je Admin napisal, naj vanjo ne pišemo novih postov. Tema je verjetno ostala, da vseeno lahko vanjo malo pobrskaš itd. Je pa zaklenjena za pisanje.

A v zaklenjeni temi ne moreš pobrskat?

Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

Mishko
Mishko

BMW fanatik

• Uporabnik

A v zaklenjeni temi ne moreš pobrskat?

Lahko, zakaj ne bi mogel? Samo pisati se ne da vanjo, prebiraš pa lahko po mili volji.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.