Skoči na vsebino

Kripto masters (vlaganja, nasveti...)

* * * * - 4 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
924 odgovorov v temi
Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 670

Tema je namenjena debati o vlaganju, nasvetom, potencialnih coinih za vlaganje itd.

Tema je bila odprta v želji, da se organizira debata o kriptovalutah, ki je bila sedaj omejena na eno samo temo. Zato se bo odprlo več nosilnih tem, ki bolje razdelijo tematiko.

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti
    • nejc_bmw je všeč

chuckiBMW
chuckiBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 861
  • Avtomobil: modra rja

Poglej ICON (icx) -> juznokorejski ether, lansirajo platformo 23ga januarja, po tem pride na korejske borze

DTR -> podobno kot binancecoin

ETHERIUM

Meanwhile eth ovohava 1000€

Kupil včeraj po 7.90 usd.... Tole bo eksplodrial kmalu :)

Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 525
  • Avtomobil: 523i

Hja, zadeva je podobna NEOtu in Ethru, pa vemo kok mata marketcap oba pa tole je izdelek juzne koreje, vsi pa vemo da j.korejci gonijo na veliko kripto.

Treba je vedet se eno stvar. Icon ma v obtoku 400milj kovancu. Po lansiranju platforme jih bo zaklenjenih oz za zmajnat se 400 milj ki se jih bo postopoma odklepalo z odobritvijo nevemkoga.

Stojijo pa za projektom konkretna podjetja in drzavne institucije, tko da...
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

Black_ICE
Black_ICE
  • Uporabnik
  • Sporočil: 27
  • Avtomobil: Na štirih kolesih:)

Xvg kupil danes zjutraj. Pustim do 1 eur zihr. Zdaj je 18 centov.

Jutri naj bi imeli novice:
https://twitter.com/...805596227915777

Prikaži več možnosti

OffsummeR
OffsummeR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 044

binance recimo

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 359
  • Avtomobil: študentski

binance recimo

Ne sprejemajo novih.

:bmw 7er :bmw

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 949
  • Avtomobil: LPP Urbana

prvih 60% TRX-a sem odprodal po 0.19 usd, kupil po 0.04 usd.

preostanek bo ostal na "kontu".

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

LaserSquad
LaserSquad
  • Uporabnik
  • Sporočil: 26
  • Avtomobil: pešhonda

Umek je car, hands down!

DBC 500% in ELIX 380% od takrat, ko ju je priporočil. Svaka čast.

Najprej hvala 100x, mislim pa da nisem edini, ki bi rad zvedu navodila, kako pridem(o) do ta drugih nasvetov! Pa ne mislim zastonjkarskih.
Prikaži več možnosti
    • pele je všeč

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 517
  • Avtomobil: F11

Res je UMEK raztura. Tudi Leon z nasvetom DTR ni pihnil mimo. Od tega da mislim da ima DTR še potencial do konca leta vsaj še x10. ;) Primerjam z BNB in KCS kako sta poletela s podobno filozofijo.

Predlgano je bilo tudi QSP, SUB, ICX, MTH in to vse lepo dela. Hvala vsem za namige.

Sem pa vesel da ste ločeno odprli tole temo, ki mi bo najbolj zanimiva. Pa prosim 16.1 ne preveč navalit na ILS, da bom lahko kaj kupil. :)

Urejal pele, 08.01.2018, 07:59.

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 599
  • Avtomobil: 2x RB25DET

Aja, samo umek je car? DBC vam je svetoval šele 27.12., ko je bila cena 8 centov.

Za DBC sem vam pa pisal 17.12. še preden je prišel sploh na borze, da je v ICO sodelovalo le 980 naslovov in da bo bum. ;)

PFR tudi svetoval pri 0.013$, danes je po enem mesecu stabilne rasti 0.29$ in gremo naprej. No, umek pravi da je pump&dump coin.

Za QSP, LRC, MTH smo trobili ko so bili še po par centov ...

Urejal e60va, 08.01.2018, 08:48.

Prikaži več možnosti
    • kos71, shark99, zigi in 3 ostalim je všeč

skopusnik
skopusnik

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 454

Ne bodi užaljen no, hvala vsem ki pomagate, tudi tebi ;) 

Kdor kasneje zavira, je dalj časa hiter!
www.mihafabijan.si ali Miha Fabijan Photography on Facebook
Prikaži več možnosti

Black_ICE
Black_ICE
  • Uporabnik
  • Sporočil: 27
  • Avtomobil: Na štirih kolesih:)

e60va, tudi tebi hvala, sploh hint za PFR mi je prinesel že x20.  :beer  :ok

Je že kakšen info, kdaj pride na kakšno borzo? Takrat bo verjetno še zanimivo...

Prikaži več možnosti

sssimon
sssimon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 318
  • Avtomobil: Not a BMW

Je pa tudi res, da v temle času vse tako raste, da skorajda ne moreš zgrešit z investiranjem, če si bil pravi čas zraven. Jaz sem hvaležen vsem v teh temah, v slabih 8 mesecih sem se veliko naučil od vseh, slabih in dobrih nasvetov. Tako, da hvala, da ste mi omogočili vstop v kripto, ker drugače bi se še danes, kot večina ostalih spraševal, kaj toti "bitkojn" sploh pomeni.  :ok  :love  :priklon

Obljubim, da bom še organiziral piknike  :laugh  :laugh  :laugh

Je že kakšen info, kdaj pride na kakšno borzo? Takrat bo verjetno še zanimivo...

Zaenkrat pride na next exchange, ampak ja, tudi jaz čakam na kakšen preskok na binance ali bittrex. Spremljaj jih na telegramu, payfair announcments al nekaj takega in payfair kanal za debate. 

Urejal sssimon, 08.01.2018, 09:03.

Prikaži več možnosti
    • wini je všeč

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 517
  • Avtomobil: F11

e60va škoda da sem te osebno sam spregledal posebno za DBC. Za PFR nisem verjel no tako da kapo dol, odlična izbira. Imaš še kaj na lagerju novega, da se splača :)

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik

PFR pride na NEXT.Exchange in WandX, ko zalaufata, še zmeraj se dogovarjajo s Kucoin in verjamem, da jim bo po releasu promo videa to tudi uspelo. V ED greznici sem se včeraj 2 uri matral, da sem prodal polovico PFRja, mislim pa, da x2 ali x3 do aprila ni nerealno. Platformo naj bi zalaufali za public use že naslednji mesec.

Kar se tiče DBC, ga jaz ne prodajam pod 1$.

ICX in NEO sta dobri long term investiciji za 2018.

Trenutno najbolj pričakovan in vroč ico je NEX, komur uspe priti zraven, je zadel jackpot. Pozorni bodite na Wanchan, ko pride na borze ter Bluzelle in Zilliqa.

Od ICO pa priporočam GoNetwork, APEX, Ontology, The Key in morda kakšna malenkost v Self key.

Kar se tiče kovancev, pa gledam Pylon Network (PYLNT), gre za borzo, na kateri se bo trgovalo z energijo iz obnovljivih virov. Imajo že delujoč produkt, le 633.858 kovancev v obtoku in ekstremno majhen volume. MC je 20 milijonov, kar je ICO level - ubistvu je ICO ravnokar zaključen in so listali kovance na borzo. Po službi se bom malo bolj poglobil v to, kdo so developerji in s kakšno preteklostjo in o ciljih projekta, bom pa vesel, če ga še kdo drug pogleda in pove, kaj si misli. Štartal je s ceno 21$, trenutno je 33$ in je samo na eni borzi, za katero svet še ni slišal - Bit-Z. Zna postati huge.

Prikaži več možnosti
    • powerslide, pele, Guleb in 3 ostalim je všeč

Fleko
Fleko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 228
  • Avtomobil: e28, T5, 1.8T, D5,...

Ima kdo kakšno informacijo glede Futuro coina, baje bi ga morali lansirati na Bitbay-u, pa ga ne vidim. 

Pri projektu naj bi sodeloval Sylwester Suszek - Bitbay.

Prikaži več možnosti

umek
umek

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 340
  • Avtomobil: bmw X6, 3.5d, panamera T

Aja, samo umek je car? DBC vam je svetoval šele 27.12., ko je bila cena 8 centov.

Za DBC sem vam pa pisal 17.12. še preden je prišel sploh na borze, da je v ICO sodelovalo le 980 naslovov in da bo bum. ;)

PFR tudi svetoval pri 0.013$, danes je po enem mesecu stabilne rasti 0.29$ in gremo naprej. No, umek pravi da je pump&dump coin.

Za QSP, LRC, MTH smo trobili ko so bili še po par centov ...

Tudi ti si car, ne skrbet da bo tvoje znanje o kriptu ostalo neopaženo. ampak se lotevava stvari na drugačne načine. Ti bolj instiktivno, jst, oziroma mi v ekipi, pa precej bolj tehnično.

najbolj važno je, da je coin / token, v katerega se vloži, odporen tudi na bearish trend. V sedanjem močnem bull trendu ni prav težko ujeti par shitcoinov, ki pač eksplodirajo. S tem ni nič narobe, profit je profit, ampak za investicije, v katere lahko prtegneš evre in zapreš vsa obvestila o kriptu za pol leta, je pa malo.

za dbc si napisal 17.2 ja, ampak trditi da je 980 naslovov prednost in da bo to povzročilo bum, pa ni logicno. Preden sem ga upal predlagat, je šel projekt čez vse filtre, ki sem jih napisal, plus pregledal se je smartcontract, kdaj lahko glavni holderji dumpnejo zadevo. skratka ni treba, da je loto, če obstajajo orodja za eliminirati riziko. Veš koliko na videz potencialnih icotov je, pa ne izpostavljam prakticno nobenega? verjetno veš zakaj,. kaj se zgodi med zbirnjame sredstev, doseganjem soft in hardcapa, kako so razporejena sredstva za marketing in kaksna je motivacija kupcev, da je dumpnejo vsega, ko pride na menjalnice in doseže 100%. 

nekaterim whalerjem je že 20% od ico cene več kot super, ker, da vam razkrijem še eno zadevo, whalerji imajo velikokrat interne dogovore z razvijalci in dobijo tokne po 40% ceneje, kot ostali v icotu.

skratka, teh stvari pač ne verjamem, da si šel vse preverjat, ko si dbc svetoval,. zdel se ti je cool projekt in to je to. Pri nas pa traja, da se preverijo detajli.

vsekakor če boš imel nos še za kaj, mi lahko pišeš, pa naredimo analizo, kako se bo zadeva drzala na trgu daljse obdobje!

pfr je naredil super donos, ampak še vedno. Ta projekt ni nič, ampak res nič posebneg in nima razloga za uspeh. nastal je v tapravem času, ko se valijo mad moneys v kripto in posledicno vsak projekt, ki vsaj priblizno ve, kaj je to marketing dela profit na vrednost coinov.

pfr je ethereum based token, niti se ne trudijo razviti maineta, ali karkoli pomembenga za obstoj ob tej konkurenci. oziroma tako je. če bi tale pfr štartal oktobra, bi bila čisto drugačna slika z njim, tako so pa ujeli momentum. trenutno je recimo 20 mladih konkurencnih projektov, ki so bolj perspektivni za obstoj.

moraš ločit med dobrimi , potnecialnimi projekti in med p&d shit projekti, ki so tudi dobri za pobirat profit, ampak ce ze svetujes recimo pfr, moras tudi povedat kakssen ima limit in izpstavit izhodiscno tocko. whitepaper, kot ga ima pft, jst lahko spacam v eni uri, dobesedno.

ne razumet, kot da miniram tvoje kontribucije v tej temi, samo konstruktivno ti pomagam, da se čimbolje zavaruješ pri svojih najdbah in analiziras malo vec stvari, kot le dober obcutek. Slej ko prej bo prisel tudi "bear year", takrat bodo samo popolnoma bugfree delujoce stvari lepo rinile naprej, shit projekti pa bodo krvaveli.

lep dan

Prikaži več možnosti
    • kos71, powerslide, filipo in 9 ostalim je všeč

e60va
e60va
  • Uporabnik

Umek, pošteno napisano :ok

Res je, lotevava se različno, jaz se ne spuščam v analizo vsakega kovanca, ampak v tiste, ki mi vzbudijo pozornost. Trenutno imam le 7 kovancev v porfeliju, kar mi je čisto dovolj.

Deepbrain sem ujel še kot rumor o sodelovanju z NEO. Če me spomin ne vara, je bilo to novembra in po tej novici o prihajajočih partnerstvih (Deep Brain takrat še unconfirmed) se je NEO končno premaknil iz 30$ cone višje proti 50$. Od takrat sem redno spremljal Deep Brain in čakal, kdaj ter na kakšen način se bo pojavil. Veliko ljudi na ICO ni moglo sodelovati, enostavno jim ni hotelo poslati NEO iz NEON walleta, ali pa so zamudili - ICO je bil v četrtek ob 14h po našem času, če gremo proti zahodu, čas službe. Koncentracija 980 imetnikov kovanca, ki je bil totalno nahajpan že na njihovem telegramu, ne pomeni nič drugega kot boom, ker nas je bilo enostavno tako malo, da se je lažje diktiralo ceno. Dumpov skoraj ni bilo.

Kar se tiče PFR, pa nisem zasledil, da bi se še kdo na blockchainu ukvarjal z escrow trade. Glede na to, da bodo zalaufali ža naslednji mesec, bom definitivno počakal na to, kako se bo stvar razvila. Za 50.000 kovancev, kolikor jih še imam, bi po trenutni ceni dobil ven lep denar, ampak verjamem v več. Naslednji izhod imam pri 1$. Pri tej ceni je MC še vedno na nivoju začetnih ICO-tov, tako da ni nerealno. Izplačevale se bodo tudi dividende nodom (začneš z 200$ oz. 250$ lastništvom kovancev), tako da se že iz tega vidika splača, če bodo imeli promet. Ali se bo zadeva prijela in uporabljala, bomo pa videli.

P&D ter shitcoinov se pa ne dotikam. Sem izkoristil XRP in TRX, pa tudi overhyped napumpano ADA, v mojem portfeliju pa takšen kovanec več kot teden dni nima kaj iskat.

Urejal e60va, 08.01.2018, 10:03.

Prikaži več možnosti
    • LEO37 in skopusnik uporabnikom je všeč to sporočilo

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 094
  • Avtomobil: Bmw

Kakšne predikcije glede trx? Kupil sem ga po pet centov, sedaj je na 14...
A se ga še splača hodl z long term, ali ne?

Sicer pa Umek, hvala za hint o Pearl :ok
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

sssimon
sssimon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 318
  • Avtomobil: Not a BMW

TRX pada zaradi novice, da ga je ustanovitelj prodal za 300 mio. Kar je dokaj slab znak.

Prikaži več možnosti