Skoči na vsebino

Kripto masters (vlaganja, nasveti...)

* * * * - 4 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1064 odgovorov v temi
magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 528
  • Avtomobil: Božje vozilo

Haha ravno zarad takih kot si ti nekateri delajo denar nekateri pač ne :-D Zakaj nisi ti na špici prodal vse? :ok2  Pa veš kaj pomeni če imaš delež v NEOtih v prihodnosti? Veš kakšno moč/power lahko držiš v rokah? Ma ne sej je brezveze, vsako dobro kripto valuto se da spustit na plafon in takrat kupovat,  vendar kasneje čez cca 10 let imaš lahko penzijo v rokah ampak to je že too much za naše slovencelnje :hihi ala kupujte delnice tega pa tega podjetja 2000 leta? kdo je danes zmagovalec??? Google, amazon, itd... ma sej brezveze...

O šit človek , ti zopet fantaziraš, Neo in in njegova vrednost sta blizu nule od athja, tako da tvoje filozofiranje in prepričevanje naivnežev da je stvar huda in da ti bo omogočila penzijo je pa že orenk pretiravanje. Upam da kdor te bere, da te jemlje z rezervo, ker vemo da si zelo pesniško nadarjen že iz druge teme, ko si jih vlekel za nos,da je kar smrdelo. :ok  Jaz vem da neo ne bo nikoli več dosegel ath , shrani si ta post. Če se splača vlagat v kriptovalute je to še zmeraj eden in edini BTC in nič druga, to mi je rekel gospod ki je programer, ko sem mu razlagal o pundi x in preddvsem o neotu da dobivaš gas oz.devidende in se je samo smejal in rekel: BTC, BTC in BTC ničesar druga drži se tega. Pa itak da se nisem in kupil Neota, za kaj mi je vse bolj žal.

Urejal magic man, 22.09.2019, 22:46.

Prikaži več možnosti

Lexus
Lexus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 771

O šit človek , ti zopet fantaziraš, Neo in in njegova vrednost sta blizu nule od athja, tako da tvoje filozofiranje in prepričevanje naivnežev da je stvar huda in da ti bo omogočila penzijo je pa že orenk pretiravanje. Upam da kdor te bere, da te jemlje z rezervo, ker vemo da si zelo pesniško nadarjen že iz druge teme, ko si jih vlekel za nos,da je kar smrdelo. :ok  Jaz vem da neo ne bo nikoli več dosegel ath , shrani si ta post. Če se splača vlagat v kriptovalute je to še zmeraj eden in edini BTC in nič druga, to mi je rekel gospod ki je programer, ko sem mu razlagal o pundi x in preddvsem o neotu da dobivaš gas oz.devidende in se je samo smejal in rekel: BTC, BTC in BTC ničesar druga drži se tega. Pa itak da se nisem in kupil Neota, za kaj mi je vse bolj žal.

Sam ti prodajej NEO.ta do konca :)

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 370
  • Avtomobil: Bmw

Fantje, predno bo crypto kej naredil, si bom jaz že barko sam naredil. Sicer se do nacrtov nisem prisel.... ampak za priblizek bo :ok2

Urejal branevrankar, 22.09.2019, 23:36.

Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti
    • magic man je všeč

chuckiBMW
chuckiBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 934
  • Avtomobil: modra rja

Siromacek druzga kot btc tak ne pozna, zato ti je to rekel :-D

Prikaži več možnosti

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik

Siromacek druzga kot btc tak ne pozna, zato ti je to rekel :-D

:laugh misliš?

Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 103
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E39

Katero platformo priporočate z najmanjšimi provizijami, ki po možnosti omogoča "auto sale/buy funkcijo", oz. kombinacija največ dveh.

Prikaži več možnosti

Maandro
Maandro

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 31

Jst uporablam binance. Je pa tko jst mam tut kar nekaj sredstev v Neo coinih. Je res, da je eden izmed tihih kovancev o katerem se ne piše veliko in objavlja. Ampak po moje na dolgi rok sploh pri ceni 7.5$ se splača nekaj vložit. Govorim o dolgem roku cca 1-3 let. Je pa tako da naj bi Neo od sredine leta 2020 pa naprej naredil nadgradnjo na Neo 3.0 in s tem tudi povečal kapaciteto transakcij kot jih ima ETH.

Moje mnenje da bodo Altcoini do Januarja padli dol za par procentou. Po novem letu pa se pa nebi branil kkšne "bull" senzacije.. Bomo videli
Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 298
  • Avtomobil: Z4

Kaj napovedujete za BCH do konca leta? Da slisim prognozo :)
Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 528
  • Avtomobil: kombi

Ma kakšna bull senzacija, ta 2017 ICO era je bil nateg na nateg, 4študenti so napisali vsak en a4 list "inovacij" in obljub in zato pokasirali par 10milijonov, looool, komedija, ki se je morala nehati

Prikaži več možnosti

Maandro
Maandro

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 31

Seveda je vse to štimalka. No bull sezona bo sigurno prišla v to sem prepričan, kdaj pa nevem.. Lahko v začetku leta, poleti, 2 leti ali pa nikoli.

Recimo, da najdeš nek stabilni kovanec med top 20 (ADA, TRX, XLM, ONT, NEO) vložiš neko manjšo vsoto in čakaš. Še vedno bolje dati tisočaka, ki ga neboš čutil nekam kot da se ga čuva v štumfu.

Je pa res, da nakoncu lahko da iz tega ne bo nič. Pač rizik.. Sej kaj pa je še 100% danes...
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 761
  • Avtomobil: new age e39

Davki pa smrt
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

outsider
outsider

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 318

Seveda je vse to štimalka. No bull sezona bo sigurno prišla v to sem prepričan, kdaj pa nevem.. Lahko v začetku leta, poleti, 2 leti ali pa nikoli.
Recimo, da najdeš nek stabilni kovanec med top 20 (ADA, TRX, XLM, ONT, NEO) vložiš neko manjšo vsoto in čakaš. Še vedno bolje dati tisočaka, ki ga neboš čutil nekam kot da se ga čuva v štumfu.
Je pa res, da nakoncu lahko da iz tega ne bo nič. Pač rizik.. Sej kaj pa je še 100% danes...

V istem stavku si preprican da bo bull sezona sigurno prisla, ne ves kdaj, hkrati pa pravis da lahko ne bo nikoli. Bravo.
Prikaži več možnosti
    • the_one je všeč

tismi
tismi
  • Uporabnik
  • Sporočil: 571
  • Avtomobil: KEH

Manija 2017 je nastala okrog prepričanja, da bo blockchain tehnologija spremenila svet in formula je bila sila preprosta: vzameš delujoč proces in ga predelaš na način, da vmes vsiliš blockchain, seveda je potem tudi nujna uporaba specifičnega token-a za uporabo networka :). Do an ICO, pump the token, dump it, rinse & repeat. To je to, adopcije pa nobene. Jaz imam sicer še bolj konzervativen, pravzaprav pragmatičen pogled na vse, kar se mene tiče niti BTC (kot najstarejši crypto) nima nobene uporabe v realnem življenju, ker tudi če lahko recimo plačaš neko storitev, kupiš gift card ali pa plačaš davke (Ohio, če me spomin ne vara), je BTC samo sredstvo, v ozadju se vedno pretvori v fiat valuto - nihče ne sprejme BTC in ga drži v posesti, podobno torej kot vse crypto kartice ala Wirex, misliš, da si kupil nekaj z BTC, v resnici je pa čisto enako, če ga prodaš na borzi za euro in si nakažeš na račun, samo hitreje poteka vse :)

Adopcija za moje pojme bi bila, če bi bile cene izražene v BTC, trgovci bi sprejeli BTC in ga ne bi prodali za fiat. Da seveda sploh ne omenjam, da samo zato, ker predstaviš neko rešitev na podlagi blockchain, še ne potrebuješ lastnega token-a heh. 

Je pa zanimiv tudi vidik, da se je altcoine uporabljalo za pnd sheme samo zato, da si si ustvaril več BTC in več, kot je ponudnikov BTC derivativov (Bitmex kot največji predstavnik), manj je zanimanja za altcoine. Seveda pa ne izključujem čisto 100%, da ne bo nikakršne alt season, že samo zato, ker dokler obstaja market, kjer se z njimi trguje, obstaja tudi možnost špekuliranja. 

Crypto je imel svojo priložnost ampak je ostal na ravni high risk asseta. Nič narobe s tem, je pa treba biti pazljiv in si predvsem ne delati utvar, da bo blockchain spremenil naše življenje in ga obrnil na glavo, vsaj trenutno še nič ne kaže na to :)

Prikaži več možnosti
    • magic man in wini uporabnikom je všeč to sporočilo

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik

Manija 2017 je nastala okrog prepričanja, da bo blockchain tehnologija spremenila svet in formula je bila sila preprosta: vzameš delujoč proces in ga predelaš na način, da vmes vsiliš blockchain, seveda je potem tudi nujna uporaba specifičnega token-a za uporabo networka :). Do an ICO, pump the token, dump it, rinse & repeat. To je to, adopcije pa nobene. Jaz imam sicer še bolj konzervativen, pravzaprav pragmatičen pogled na vse, kar se mene tiče niti BTC (kot najstarejši crypto) nima nobene uporabe v realnem življenju, ker tudi če lahko recimo plačaš neko storitev, kupiš gift card ali pa plačaš davke (Ohio, če me spomin ne vara), je BTC samo sredstvo, v ozadju se vedno pretvori v fiat valuto - nihče ne sprejme BTC in ga drži v posesti, podobno torej kot vse crypto kartice ala Wirex, misliš, da si kupil nekaj z BTC, v resnici je pa čisto enako, če ga prodaš na borzi za euro in si nakažeš na račun, samo hitreje poteka vse :)

Adopcija za moje pojme bi bila, če bi bile cene izražene v BTC, trgovci bi sprejeli BTC in ga ne bi prodali za fiat. Da seveda sploh ne omenjam, da samo zato, ker predstaviš neko rešitev na podlagi blockchain, še ne potrebuješ lastnega token-a heh. 

Je pa zanimiv tudi vidik, da se je altcoine uporabljalo za pnd sheme samo zato, da si si ustvaril več BTC in več, kot je ponudnikov BTC derivativov (Bitmex kot največji predstavnik), manj je zanimanja za altcoine. Seveda pa ne izključujem čisto 100%, da ne bo nikakršne alt season, že samo zato, ker dokler obstaja market, kjer se z njimi trguje, obstaja tudi možnost špekuliranja. 

Crypto je imel svojo priložnost ampak je ostal na ravni high risk asseta. Nič narobe s tem, je pa treba biti pazljiv in si predvsem ne delati utvar, da bo blockchain spremenil naše življenje in ga obrnil na glavo, vsaj trenutno še nič ne kaže na to.

Zelo dobro napisano, jaz jim tudi pravim kripto je praktično dead, pa še vsi tulijo moon moon  :jok 

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 893

Crypto je imel svojo priložnost ampak je ostal na ravni high risk asseta. Nič narobe s tem, je pa treba biti pazljiv in si predvsem ne delati utvar, da bo blockchain spremenil naše življenje in ga obrnil na glavo, vsaj trenutno še nič ne kaže na to :)

BTC je še kako uporaben kot plačilno sredstvo, ker je anonimen, pojdi na dark web, pa boš imel cene v BTC. V trgovini pa pač dvomim, da boš kdaj videl cene v BTC-ju, kot tudi najbrž nikoli ne boš videl, da štruca kruha stane 0,xxx gramov zlata.

Sicer pa namen kripta je decentralizacija in zelo ozkogledno razmišljaš, da je uporaben samo kot plačilno sredstvo. Decentralizirana baza podatkov pomeni, da imaš ti svoje datoteke na blockchainu v oblaku in nihče ne more do njih. Zamisli si, kako uporabno je to, če imaš na računalniku občutljivo vsebino (ne samo v kriminalnem smislu seveda), za katero nočeš, da bi se kdorkoli dokopal do nje. Zaradi decentralizacije je možnost uporabe v vsakodnevnem življenju ogromna, seveda pa to ne bo prišlo čez noč.

Zelo dobro napisano, jaz jim tudi pravim kripto je praktično dead, pa še vsi tulijo moon moon  :jok

Zakaj potem še vedno vsakodnevno spamaš slack? Človek, pa kako se ti da že skoraj dve leti jokat za tem kešom, ki si si ga revež odtrgal od ust in ti ga je grdi grdi kripto vzel? Povej, koliko si vložil, naredimo dobrodelno akcijo in zberemo ta denar, tole tvoje sekiranje že meji na psihično motnjo in me skrbi za tvoje duševno zdravje.

Prikaži več možnosti

tismi
tismi
  • Uporabnik
  • Sporočil: 571
  • Avtomobil: KEH

BTC je še kako uporaben kot plačilno sredstvo, ker je anonimen, pojdi na dark web, pa boš imel cene v BTC. V trgovini pa pač dvomim, da boš kdaj videl cene v BTC-ju, kot tudi najbrž nikoli ne boš videl, da štruca kruha stane 0,xxx gramov zlata.

Sicer pa namen kripta je decentralizacija in zelo ozkogledno razmišljaš, da je uporaben samo kot plačilno sredstvo. Decentralizirana baza podatkov pomeni, da imaš ti svoje datoteke na blockchainu v oblaku in nihče ne more do njih. Zamisli si, kako uporabno je to, če imaš na računalniku občutljivo vsebino (ne samo v kriminalnem smislu seveda), za katero nočeš, da bi se kdorkoli dokopal do nje. Zaradi decentralizacije je možnost uporabe v vsakodnevnem življenju ogromna, seveda pa to ne bo prišlo čez noč.

Zakaj potem še vedno vsakodnevno spamaš slack? Človek, pa kako se ti da že skoraj dve leti jokat za tem kešom, ki si si ga revež odtrgal od ust in ti ga je grdi grdi kripto vzel? Povej, koliko si vložil, naredimo dobrodelno akcijo in zberemo ta denar, tole tvoje sekiranje že meji na psihično motnjo in me skrbi za tvoje duševno zdravje.

Sej se čisto strinjam s tabo, kot plačilno sredstvo sem navedel samo kot primer, ker se ga tako največkrat vidi. Ostalo je seveda res, ampak to je že druga debata o blockchain tehnologiji, decentralizaciji ipd., ki pa je še krepko v prihodnosti, bolj sem skušal podat mnenje glede na trenutno stanje. Da se razumemo, nisem proti tem stvarem, vidim veliko pozitivnih lastnosti in efektov, ki bi nastali kot posledica adopcije. Ampak kot pri trgovanju hočem najprej videt trend, preden stavim na karkoli, rajši zamudim dno in skočim vmes na vlak, ker mi daje boljši R/R  :ok

Prikaži več možnosti

Lexus
Lexus

BMW fanatik

• Uporabnik

Evo ko je že @e60va omenil, NeoFS testnet example je zuni, pa lahko malo probate :) :

https://send.fs.neo.org/

https://www.reddit.c...le_website_for/

Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik

Eh Lexus, tega sploh na potrebujemo, face it, ma kakšen blockchain, tole je vse skupaj en useless crap.

Urejal Kobal trans, 12.10.2019, 15:32.

Prikaži več možnosti

Lexus
Lexus

BMW fanatik

• Uporabnik

Eh Lexus, tega sploh na potrebujemo, face it, ma kakšen blockchain, tole je vse skupaj en useless crap.

Tako je :-D Pomoje so vsi po padcu cen .com balona govoril kakšen crap je google pa amazon pa,da to noben ne rabi :-D 

Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik

lol, ti se kr tolaži ja

Prikaži več možnosti