Skoči na vsebino

Kripto masters (vlaganja, nasveti...)

* * * * - 4 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1064 odgovorov v temi
branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 427
  • Avtomobil: Bmw

Ne bo ICOta. Smo self funding project in imamo izdelan produkt. Za razliko od 99% icotov.

Glede nato da vem, kdo stoji za projektom, verjamem da bo zadeva uspela :ok
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

sssimon
sssimon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 350
  • Avtomobil: Not a BMW

Mene bi tudi zanimal projekt za investiranje, ampak malce več bi moral vedeti o projektu.

Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 331
  • Avtomobil: BMW department

Se sprejemate invenstitorje? :ok2

financno smo pokriti, kar pa seveda ne pomeni, da ne morete bit del zgodbe z nakupom kovanca v menjalnicah.

Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti
    • branevrankar in Popo30 uporabnikom je všeč to sporočilo

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 283
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

financno smo pokriti, kar pa seveda ne pomeni, da ne morete bit del zgodbe z nakupom kovanca v menjalnicah.

Verjames ali ne, nisem do danes kupil se niti enega kovanca, ker sem na zacetku te kriptomanije zamudil priloznost in nisem bil zraven, ko bi moral biti. Kasneje se mi ni dalo poglabljat v te zadeve in se ucit vsega tega, ceprav sem kot invenstitor bil zraven pri eni dokaj uspesni slovenski zgodbi :) Je pa moja zena lahko recem, kar na tekom z dogajanjem in ji bom rekel naj vas podpre z nakupom kovanca :) kovanec pa je? Ali bos vec povedal, ko bo cas za to?
Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 331
  • Avtomobil: BMW department

Verjames ali ne, nisem do danes kupil se niti enega kovanca, ker sem na zacetku te kriptomanije zamudil priloznost in nisem bil zraven, ko bi moral biti. Kasneje se mi ni dalo poglabljat v te zadeve in se ucit vsega tega, ceprav sem kot invenstitor bil zraven pri eni dokaj uspesni slovenski zgodbi :) Je pa moja zena lahko recem, kar na tekom z dogajanjem in ji bom rekel naj vas podpre z nakupom kovanca :) kovanec pa je? Ali bos vec povedal, ko bo cas za to?

vse ob svojem casu, je pa nas produkt idealen zate. v kratkem update.

Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti