Skoči na vsebino

Kripto masters (vlaganja, nasveti...)

* * * * - 4 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1068 odgovorov v temi
branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 585
  • Avtomobil: Bmw

Ne bo ICOta. Smo self funding project in imamo izdelan produkt. Za razliko od 99% icotov.

Glede nato da vem, kdo stoji za projektom, verjamem da bo zadeva uspela :ok
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

sssimon
sssimon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 373
  • Avtomobil: Sort of a BMW

Mene bi tudi zanimal projekt za investiranje, ampak malce več bi moral vedeti o projektu.

Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 391
  • Avtomobil: BMW department

Se sprejemate invenstitorje? :ok2

financno smo pokriti, kar pa seveda ne pomeni, da ne morete bit del zgodbe z nakupom kovanca v menjalnicah.

Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti
    • branevrankar in Popo30 uporabnikom je všeč to sporočilo

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 345
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

financno smo pokriti, kar pa seveda ne pomeni, da ne morete bit del zgodbe z nakupom kovanca v menjalnicah.

Verjames ali ne, nisem do danes kupil se niti enega kovanca, ker sem na zacetku te kriptomanije zamudil priloznost in nisem bil zraven, ko bi moral biti. Kasneje se mi ni dalo poglabljat v te zadeve in se ucit vsega tega, ceprav sem kot invenstitor bil zraven pri eni dokaj uspesni slovenski zgodbi :) Je pa moja zena lahko recem, kar na tekom z dogajanjem in ji bom rekel naj vas podpre z nakupom kovanca :) kovanec pa je? Ali bos vec povedal, ko bo cas za to?
Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 391
  • Avtomobil: BMW department

Verjames ali ne, nisem do danes kupil se niti enega kovanca, ker sem na zacetku te kriptomanije zamudil priloznost in nisem bil zraven, ko bi moral biti. Kasneje se mi ni dalo poglabljat v te zadeve in se ucit vsega tega, ceprav sem kot invenstitor bil zraven pri eni dokaj uspesni slovenski zgodbi :) Je pa moja zena lahko recem, kar na tekom z dogajanjem in ji bom rekel naj vas podpre z nakupom kovanca :) kovanec pa je? Ali bos vec povedal, ko bo cas za to?

vse ob svojem casu, je pa nas produkt idealen zate. v kratkem update.

Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti

Maandro
Maandro

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 34

Da se malo javim. Kot sem dejal je NEO skoraj podvojil svojo vrednost od mojega zadnjega posta, ko je bila cena cca 7$.

Trenutno je iz 21. Mesta na lestvici prilezel na 17 mesto. Recimo, da se v roku enega meseca zgodi manjsi bull run, ki bi ga pripeljal na cca 15$. To bi pomenilo skok na 13 mesto. Trenutno ima pri tej ceni okol 890.000 Mark cap. Pri vrednosti 15$ per Neo pa čez dobr milijon Mark cap.

Od vseh kovanceu je Neo eden najmanj marketinskih kovancev. Recimo EOS,XRP skos se nekaj dogaja ampak vrednost stoji ze cca 4 mesce na istem.

Neo je verjetno na lestvici top 20 edini, ki bo v letu 2020 naredil velik napredek. S tem bo pa tudi narasla vrednost GAS, ki ga vsak mesec pridobis for FREE, ko hodlaš NEO v denarnici.

Pustmo se presenetiti pa lep pozdrav.
Prikaži več možnosti
    • chuckiBMW je všeč

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 891
  • Avtomobil: LPP Urbana

Tako je :-D Pomoje so vsi po padcu cen .com balona govoril kakšen crap je google pa amazon pa,da to noben ne rabi :-D

dobro teh dveh igralcev se ne morem primerjat s kripto sceno ze po svoji naravi dela kot sami uporabnosti, ki jo ti za svoje uporabnike ponujajo ( oglasevanje, prodaja izdelkov).

Ko se je pojavil IPL ( insurepal) sem lepo zapisal zakaj ne verjamem v to zadevo, danes vidimo kje je zadeva in koliko je vredna.

Edini kovanec, ki lahko prezivi je bitcoin kot taksen, alfa in omega celotnega ekosistema, ki se mu rece kriptosvet.
Iz kripto sveta sem izstopil s -50% vlozkom, rekel sem si, da bom probal, kar tudi sem.

Izkusnja pridobljena. Za mene osebno je zgodba zakljucena.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti
    • magic man je všeč

filipo
filipo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 180
  • Avtomobil: F31

Najprej noben ni rabil interneta, potem noben ni rabil cloud-a, zdaj noben ne rabi blockchain-a... :)

Ko je že govora o neo: https://send.fs.neo.org/

Wetransfer na blockchainu...

Prikaži več možnosti
    • chuckiBMW, Team Cabrio Slovenija in jastreb uporabnikom je všeč to sporočilo

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 042
  • Avtomobil: bel traktore

Čisto tako me zanima, ali kdo od vas "koplje" pi coin? Če bi kdo želel, mu pošljem "invite". Mimogrede, košta te popolnoma nič, vse kar je treba, 1x na 24 ur stisnit ikonco na telefonu, ter upati da zadeva pride na borzo. Porabe beterije ni.

Več info https://minepi.com/

Urejal m4tj4z, 17.11.2019, 13:58.

neJEZImo Save 

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.