Skoči na vsebino

Kripto trgovanje (tehnična vprašanja, borze itd.)

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
365 odgovorov v temi
Twilight
Twilight

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 145

Binance odprt za registracijo trenutno.
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 243
  • Avtomobil: F10

Uporablja kdo https://gate.io mnenja, varnost, etc?

Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

sssimon
sssimon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 516
  • Avtomobil: Sort of a BMW

Za MEW je bil FUD. Vse ok. 

Urejal sssimon, 10.01.2018, 09:56.

Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 626
  • Avtomobil: -

Kaj je zdaj s krakenom? Tisto obvestilo, da bodo upgrejdali, je na strani ze xx tednov, vmes je bilo znosno, zadnih par dni je pa spet koma. A se kaj ve kdaj/kako planirajo resiti vse skupaj?
Prikaži več možnosti

Egon
Egon
  • Uporabnik
  • Sporočil: 218
  • Avtomobil: e92 & bmw f 10 M tehnik

Uporablja kdo https://gate.io mnenja, varnost, etc?

A si dobil ti svoje nazaj?
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik

A si dobil ti svoje nazaj?

Ne, ni varjante.. vsaj jaz je ne poznam :( 

Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

Egon
Egon
  • Uporabnik
  • Sporočil: 218
  • Avtomobil: e92 & bmw f 10 M tehnik

Ne, ni varjante.. vsaj jaz je ne poznam :(

Grozno,sm upal da ti je nekak ratalo. Skoda,ampak glavo gor in pocasi s5 naprej predvsem bolj varno in previdno,srecno.
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik

Jah nimaš kaj, saj sem verjetno sam kriv ni pa prijetno. Treba naprej, še večji zmagi naproti ;)

Prikaži več možnosti

julius
julius

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 393
  • Avtomobil: Superb

A ima mogoče kdo podatek (ali oceno po občutku), kako velik fiat buffer ima neka kriptobozra, ki na dan pretoči recimo 1M iz fiat<>crypto? 1%, 10% te vrednosti?

Predvidevam, da v % zelo veliko to ni, nekaj pa mora biti, ker ravno vsakega posamezega povpraševanja ne morejo zapreti s točno eno ponudbo v točno pravi višini.

In še to, če mogoče veste, kakšne so te števikle pri borzah delnic?

lp, julius
Prikaži več možnosti

kn3z007
kn3z007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 564
  • Avtomobil: Orbitrek, samokolnica

Binance je odprl omejeno število prijav. če kdo želi narediti registracijo hitro klik na link, da boste verificirani:

https://www.binance.com/?ref=16153278

Invite je po referral programu.

Binance je ravnokar odprt za registracije. Hitro klik na link in se registrirajte :).

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • julius je všeč

Guleb
Guleb

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 276
  • Avtomobil: F80

HitBTC je eno veliko sr..je od borze. 2FA; mail moraš potrditi v 10 minutah, pride pa čez eno uro. Verification se dela po mejlu, mejl sem dobil že 2x zavrnjen (zabasan strežnik). Do sedaj mi še ni uspelo ven dobiti denarja; vedno nekaj  šteka (invalid token in podobne bedarije). Če se da, se HiitBTC raje izognite.

Prikaži več možnosti
    • Iztok Z. je všeč

nixx
nixx

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 574

kraken down?

***MAINTENANCE ANNOUNCEMENT***

Kraken is presently offline for maintenance.

While maintenance is underway, the website and API will not be reachable, and orders will not be able to be placed or canceled.

The Kraken Team

upam da bo sedaj deloval tako kot mora...

mogoče kdo ve koliko časa naj bi to trajalo?

Prikaži več možnosti
    • gs 1200 je všeč

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik

Kraken services will be offline for about 2 hours during the upgrade, possibly longer. Withdrawals in all currencies will be offline for an additional 2-3 hours after other systems come online. If you submit a withdrawal request while withdrawals are offline, the withdrawal will be sent after withdrawals come online again

https://blog.kraken....system-upgrade/

Upgrade-i do sedaj so delno izboljsali delovanje, tudi mene res zanima, kako bo po tokratnem :)
Prikaži več možnosti

ponco
ponco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 503
  • Avtomobil: MB W212

Katastrofa kraken....ze 3ji dan cakam SEPA nakazilo in sproti obolevam :/

lp, ponco
Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik

Kako je v takem primeru z orderji, ki so bili kreirani predhodno, kriteriji pa se izpolnijo v casu, ko je server down? Se orderji izvedejo ali ne?

Predvidevam, da ja - verjetno se transakcije izvajajo na drugem serverju, ki ga upgrade ne zadeva. Je to pravilo, ali je povsem odvisno od borze do borze?
Prikaži več možnosti

dd1307
dd1307

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 541
  • Avtomobil: F10 3.0d

Kako vam lahko kraken tako šteka, jaz sem še prejšnji teden naredil nakazilo na kraken in nazaj brez preoblema. Oboje izvršeno naslednji dan, nakazlio sebi na banko sem celo naredil zvečer okoli sedme ure, naslednji dan ob enih popoldne je bilo na trr. Šteka mi edino, ko kupujem/prodajam valute, včasih prime v prvo, včasih moram trikrat osvežit ali pa celo ponoviti nakup, prodajo..ampak to je to. Imam verify4, če to kaj vpliva.

Prikaži več možnosti

gorgh
gorgh

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 190

Katastrofa kraken....ze 3ji dan cakam SEPA nakazilo in sproti obolevam :/

Kolega tudi še danes ni dobil keša preko SEPA na kraken od ponedeljka.

www.allco-aluminij.si

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 301
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Kako vam lahko kraken tako šteka, jaz sem še prejšnji teden naredil nakazilo na kraken in nazaj brez preoblema. Oboje izvršeno naslednji dan, nakazlio sebi na banko sem celo naredil zvečer okoli sedme ure, naslednji dan ob enih popoldne je bilo na trr. Šteka mi edino, ko kupujem/prodajam valute, včasih prime v prvo, včasih moram trikrat osvežit ali pa celo ponoviti nakup, prodajo..ampak to je to. Imam verify4, če to kaj vpliva.

Ja to vpliva sedaj je potrebno imeti že tier 3 za navadna nakazila ,se sprovedejo normalno. Jaz sem do sedaj vse delal z tier2 ampak izgleda ,da me rangirajo kot nekakšen "VIP" ,ker vse dobim hitro tudi iz support-a mi hitro odgovorijo ter zrihtajo.

Meni recimo sploh ni bilo potrebno dati sliko z ID,samim sebe ter papirjem na katerega moraš nekaj napisati pa so mi včeraj odobrili tier 3(sveži uporabniki so to morali vse narediti). Še prav iz support-a mi je pisal da imam odobreno,ker sem spraševal da sem že oddal verrifikacijo tier 3 in če je potrebna tudi slika ID,sebe,papirja,ker nikjer ni bilo okvirčka za naložiti fajl z to datoteko.

Urejal blackberet, 11.01.2018, 11:09.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

nixx
nixx

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 574

Jaz kraknom niti enega problma z SEPA transakcijami...gor in dol deluje normalno in neverjetno hitro

Vceraj ob 21:00 sem si nakazal nekaj na racun danes ob 10:20 je bilo ze na mojem racunu (pa je kraken danes down)

Je pa problem ce ne nakazujete iz svojega racuna, ampak preko poloznice oz. da hoces nakazat na racun ki ni registreran na tvoje ime (kaksni pripaid mastercardi in podobno)
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 301
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Kako je v takem primeru z orderji, ki so bili kreirani predhodno, kriteriji pa se izpolnijo v casu, ko je server down? Se orderji izvedejo ali ne?

Predvidevam, da ja - verjetno se transakcije izvajajo na drugem serverju, ki ga upgrade ne zadeva. Je to pravilo, ali je povsem odvisno od borze do borze?

Od borze do borze odvisno.

A ima mogoče kdo podatek (ali oceno po občutku), kako velik fiat buffer ima neka kriptobozra, ki na dan pretoči recimo 1M iz fiat<>crypto? 1%, 10% te vrednosti?

Predvidevam, da v % zelo veliko to ni, nekaj pa mora biti, ker ravno vsakega posamezega povpraševanja ne morejo zapreti s točno eno ponudbo v točno pravi višini.

In še to, če mogoče veste, kakšne so te števikle pri borzah delnic?

Dokler je več vplačil kot izplačil vse laufa. Ko bo kontra se bo po hitrem postopku trgovalna stran zaprla.

Urejal blackberet, 11.01.2018, 11:12.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.