Skoči na vsebino

E30

* * * * - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
87 odgovorov v temi
antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 158
  • Avtomobil: star Bmw

faušija se kar kadi, to je pač slovenistan.

en preprodajalec je vredu, drug pa nikakor ni vredu in obratno...

pa če nebi bilo preprodajlcev, bi bili verjetno vsi veseli, ker bi lahko samo novo kupovali...

me spominja tale zgoraj, da bi rajši kupil novo, pa četudi bankrotira, samo da nebi nek džeri nekaj malega zaslužil, slovenistan je to pač take mamo...

kak kej mora bolet, ko se ta džeri hvali z nekimi merđoti pa slikami hepi femili..

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 383
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta :D

faušija se kar kadi, to je pač slovenistan.

en preprodajalec je vredu, drug pa nikakor ni vredu in obratno...

pa če nebi bilo preprodajlcev, bi bili verjetno vsi veseli, ker bi lahko samo novo kupovali...

me spominja tale zgoraj, da bi rajši kupil novo, pa četudi bankrotira, samo da nebi nek džeri nekaj malega zaslužil, slovenistan je to pač take mamo...

kak kej mora bolet, ko se ta džeri hvali z nekimi merđoti pa slikami hepi femili..

Lol. Preberi kak post nazaj :)

Ni problem dilanje, ampak odnos ki ga ima tu na forumu in njegova samohvala, kako je on top, kako on vse ve, kako je njegovo vse top...ostalo pa sranje, nimate pojma ipd njegove pravljice. 

Ce bi bil oh in sploh, se verjetno noben ne bi pizdu cez njega, ker da je neumen ali nesposoben ne bom nikoli trdil, saj dolocenega znanja ima res ogromno, povdarek na dolocenega. Da pa simfas prakticno vse kar ni od tebe, hehh...mislim da ne rabim nadaljevat :)

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...a si dobil letev potem gratis? :)

...meni jo je prodajal pred časom za 100€ brez demontaže, ampak je bila na žalost navadna servo letev in v qurcu...beri z lufrom....sem kasneje potem kupil "rumeno" brez lufta ampak z spuščenim oljem za 40 in komplet obnovo (brez spuršang) 50€...

...lej on je kupil ženo in to stane, zato ima v povprečju 30% dražje dele kot drugi enake z računom....

lp

joda

Ne, za 80€. Vidu je nisem, saj sem ga 1 mesec cakal da jo odmontira al ne vem kaj, pol sem mu pisal in je reku da je ze dal naprej. Sej no problem, se clovek spozabi, oz. da raje kolegu ipd, ker gnjavu ga nisem, saj sem potrpezljiva oseba. Teh zadev je itak ko listja in trave, tako de sem v par dneh dobu to. Ni ne prvic ne zadnjic da sem hotu nekaj kupit, pa se folku ocitno ne da niti odmontirat, prodal pa bi, ceprav ne vem kako lahko prodas ce se ni odmontirano :crazy

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 944
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...jaz sem dobil odgovor...odmontiraš si sam...ne za letev, za eno drugo stvar...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

Jst ne. Sem pa 4im pisal za letev. Z vsemi bil zmenjen da mi javijo ko odmontirajo, pol so pa zginli :crazysem pol dobu od enega okoli LJ, ki se ukvarja z dirkalniki. Se zmenli za dan, se pripeljal, nalozil, placal in odpeljal  :ok to so dilerji, ki malo gobezdajo in dosti nardijo, ne pa folk ki bi kasiral in ne mrdnu s kurcem  :beer 

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 320
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Fantje sorry ampak nikoli nisem rekel da sem popoln, sem samo SKORAJ popoln!  :laugh  :laugh  :laugh Pomoč in nasvet dobijo pri meni vedno vsi brezplačno, dele si morate pa povečini res sami odmontirat, prvič zato ker nimam delavnice, drugič pa zato ker sem šibkega zdravja in ponavadi to nisem sposoben sam naredit. Komur to ni všeč pač ne bo prišel k meni, saj je še dosti drugih prodajalcev na forumu in na avtonetu. Za ostale pa ni problema, vedno rad ugodim vašim željam, če se le da  :ok2

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

XeeR
XeeR

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 35
  • Avtomobil: kaj je to

Dobro PAMETNJAKOVIČI še zdaj ne vem

POZNA KDO TO E30 ali NE???

Pa mejte se radi! :metalc  :ok  :beer 

https://www.avto.net...asp?id=12840175

Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 257
  • Avtomobil: bel traktore

Če jo kdo, jo verjetno pozna bullet...če se ne motim je nekje iz tega konca

neJEZImo Save 

Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 809
  • Avtomobil: R4,R6,V8

Bi reku, da je od Bulleta oz. od njegovega brata. Ne vem zakaj ne poklices vprasa in gres pogledat. Reseno. Tu ti bo vsak po svoje napisal in povedal. 

V koncni fazi kaj pa sploh isces ?  2V , 4V , Cabrio ali smo E30 na splosno ?

LP Pirc
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Oglasa ni več, si ga kupil?  :-D

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

XeeR
XeeR

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 35
  • Avtomobil: kaj je to

Nisem
Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 602
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

V prvem odstavku je odkrita grožnja, za kar te lahko prijavim ustreznim organom, to verjetno veš. 

Lepo da si se izkašljal, rad imam da se zadeve razčistijo. Bom še jaz povedal svoj del zgodbe, pa naj potem vsak sam presodi, kdo ima prav. Sicer je tako da ima itak vsak od naju svoje prijatelje in ljudi ki so mu naklonjeni, tako da kakih večjih pretresov ne bo, tole je več ali manj samo zabava za forumaše.

Moja prva zamera je nastala, ko si prišel k meni kupit avto. Ne dele, pač pa avto. Šlo je za E39 528i, predelano na plin. Plinska predelava je bila homologirana, ni šlo za katerikoli plinski sistem ampak za Prins, avto je s tem sistemom prevozil že lepo število kilometrov, torej je plin deloval brezhibno (eden redkih pri nas, saj vemo kako so ponavadi plinski sistemi vgrajeni). 

Ko si prišel po avto sem ti ga dal z lahkim srcem, češ avto je res dober, fant bo z njim sigurno zadovoljen. Cena je bila simbolična, mislim da nekaj čez jurja (točno se več ne spomnim), skratka ogromno avta za smešen denar. Seveda je imel avto tudi par napakic, ampak te imajo čisto vsi in za vse sem ti povedal, nič nisem zamolčal (kar itak nikoli ne delam), poleg tega si avto ob nakupu temeljito pregledal. No in ko si se pripeljal domov je s tvoje strani sledil klic, očital si mi da je zanič to in ono, da je avto slabši kot si mislil in ne vem kaj še vse... skratka kr neki.

Jaz dober kot sem, sem ti seveda ponudil kompenzacijo "škode" v delih. Denarja itak da ne vračam, razen v primeru če gre za reklamacijo, kar pa v tvojem primeru ni šlo. Avto je delal normalno in ne samo takrat, delal je tudi še leta po tem, ko sem ti ga prodal. Da ti bom pomagal z deli sem ti obljubil po moji lastni dobri volji, ker si mi tako jokal da bi človek mislil da sem ti roko ali nogo odrezal. Kaj takega res redko doživim, pa sem dal skozi že marsikaj. Kot otrok ki mu vzameš igračo, to je edina primerjava, druge ni - razvajen otrok.

No kot rečeno sem te povabil k sebi da pokompenzirava, kot imam navado naredit v takih primerih, ko stranke s kupljenim niso zadovoljne. Ko si prišel sem ti imel namen dat par kosov, ti bi pa še to in še to in še ono... in jaz dobričina sem ti seveda dal. Ko sem na koncu naredil izračun koliko so ti kosi vredni, sem videl da sem ti dal zraven toliko robe, da je šel ves dobiček od prodaje avta po gobe. Moja provizija je bila že tako skromna, potem je pa sploh ni bilo več, na koncu sem šel celo v minus. Zaslužil si na tistem avtu samo ti, jaz sem imel pa lep glavobol, to je vse kar mi je ostalo.

Kljub vsemu sem ti dal še eno možnost, ampak ko se je zgodba ponovila na popolnoma enak način (po tvojem prihodu domov je sledil klic da spet nisi zadovoljen in si zahteval ponovno kompenzacijo z deli), takrat mi je pa "pokrovka dol padla" in midva sva s poslovanjem zaključila. Pri meni je tako da dobi vsak dve možnosti, prvič namreč res obstaja da sem jaz naredil napako in zajebal zadevo, če se dvakrat ponovi eno in isto je pa to že preveč, no pri tebi se je. Najbolj smešno je bilo pa to da si od mene zahteval da ti dam robo po nabavnih cenah ali z minimalnim zaslužkom, sam si pa kose preprodajal po takih cenah, da sem se samo za glavo prijel. In ob tem si še ves čas trdil da ti ne preprodajaš, lol... ja verjetno res, samo vsak teden je šel pri tebi kak avto v kose.

Kar se tiče tiste teme o 635CSI je pa tako, nisem rekel da je šlo za eno od USA šestic. Popljuval si mojo razbito šestico, ki je bila pred nesrečo v celoti restavrirana in za tvoje pojme je vredna 2.500 eur ali nek tak drobiž, ne vem več kakšno smešno ceno si takrat ustrelil (je zapisano v temi, pa se mi ne da brskat). Vidiš, tega pač v moji temi ne boš pisal! Če se ne spoznaš v restavriranje (mogoče se boš kdaj naučil, ne rečem, ampak trenutno o tem nimaš pojma) in ne veš koliko so vredne posamezne komponente takega avta, bodi pač tiho in ne zbijaj cene ko nekdo nekaj prodaja. Tisto si takrat napisal zato ker si sam želel kupit tisti avto od mene, kar je še hujše - na ta način pa res poslujejo samo še cigani, da najprej avto totalno spljuvajo, potem pa lastniku ponudijo neko smešno cifro - tega jaz nisem nikoli delal! 

In ko smo že pri ciganih, ja itak da jim včasih prodam kakšen avto, če je slab ga ne bom prodal na forumu, pač pa pokličem cigane da ga odpeljejo. Ampak avto mora bit vseeno še toliko vozen da je za na cesto, brez ABS enote pa to žal ni, ker ne deluje merilec hitrosti. Zato rabim ABS enote ki so delno v okvari, take enote se med drugim uporabljajo tudi za testiranje ko nekdo popravlja ABS sistem, torej popolnoma brez vrednosti niso. Kot sem že rekel, o tehniki se boš moral še dosti naučit, ampak pri meni se ne boš, ker arogantnih ljudi jaz pač ne bom učil svojega posla. S tabo sem bil od samega začetka prijazen in sem ti delal usluge (naprej nasveti in potem kompenzacija), no na določeni točki mi je bilo vsega dovolj in sem zadevo končal. Najprej se boš moral naučit manir obnašanja in tega da na svetu nisi sam, prej ko boš to osvojil, boljše bo zate... mišljeno dobronamerno, ne zlobno.

Tale prvi stavek je zanalašč napisan tako, da iz njega ne moreš dobesedno razbrati nič, ravno zato, da ne bi jokal s kakimi ustreznimi organi. Ti ti ne bodo prav nič pomagali. 

Ta 528i sicer nima nobene veze s kasnejšim nesodelovanjem... po tistem ni bilo nobenega trenja, vseeno si pa spet natrosil en kup neresnic...
Okej, zdaj po toliko letih mi je končno jasno, zakaj mi je ob prodaji tiste 528i na plin kasneje kupec očital, da sem itak avto kupil za jurja  :-D  :-D  :-D 
Recimo, da imaš zavoljo tega pogovora res tako slab spomin...  še vseeno pa nadaljuješ z direktnimi lažmi  :laugh 
Jaz se dobro spomnim tistega avta, šlo se je za 1999 E39 528i, ki je bila podrsana po eni celi strani, od sprednjega odbijača do zadnjega boka. Kupil sem ga od tebe za 2200€ (recimo da je to dobrega jurja ja :-D ), še povdarjeno je blo da je to itak avto gratis za ceno nove plinske inštalacije. In pa avto sem zavedno kupil z NEDELUJOČO plinsko napravo, ki NI BILA HOMOLOGIRANA!! Plin v času nakupa ni delal in to sem vedel, prav tako, kot sem vedel, da ni homologiran.

Pa da ti osvežim spomin še naprej, isti dan, kot sem ti avto plačal smo bili dogovorjeni, da se dobimo pri forumašu Damacu v Domžalah za pregled avta in pregled plina (vidva sta bila ali sta še kolega). Avto sem ti plačal in se odpeljal do njega, da je avto pregledal in najprej je njegov komentar bil, škoda da sem ti že plačal avto! Ti si prišel malo kasneje. Pri Damacu pa zato, ker je v lukovici na prinsovem servisu imel neke veze in mi je lahko uredil homologacijo, na tem servisu so pa tudi kompletno plinsko inštalcijo uredili. Še danes se spomnim, da je bil problem v tem, da šobe niso bile dovolj globoko v sesalnem kolektorju in niso lepo brizgale, avto je vgasno vedno ko so mu obrati padli. Napravo je pa prejšnji lastnik plačal novo ampak avta kasneje ni peljal na homologacijo, niti ni imel nobenega servisa na plinu zabeleženega, ko so na prinsu preverjali to. 

Tale "serviser" je tudi svoja zgodba, ker sem se pri njem dogovoril še za servis ostalih pomanjklivosti na avtu in pol stvari v resnici sploh ni zamenjal, kar smo kasneje ugotovili. Znesek vsega skupaj s servisom, homologacijo in servisom plina je bil 750€ jaz pa sem mu še 50€ dodatka dal za dobro delo in zahvalo  :napaka 

Še kako krat ponovi stavek: "Jaz dober kot sem"  :laugh  :laugh  :laugh  

"Jaz dober kot sem, sem ti seveda ponudil kompenzacijo "škode" v delih. Denarja itak da ne vračam, razen v primeru če gre za reklamacijo, kar pa v tvojem primeru ni šlo. Avto je delal normalno in ne samo takrat, delal je tudi še leta po tem, ko sem ti ga prodal. Da ti bom pomagal z deli sem ti obljubil po moji lastni dobri volji, ker si mi tako jokal da bi človek mislil da sem ti roko ali nogo odrezal. Kaj takega res redko doživim, pa sem dal skozi že marsikaj. Kot otrok ki mu vzameš igračo, to je edina primerjava, druge ni - razvajen otrok"

:crazy
  :crazy  :crazy  Ti si enkrat od takrat do danes konkretno na glavo padel ane... niti to kar si tu zapisal ni res, niti to kar spodaj naprej piše NI RES. Avta nisem prodal naprej ampak sem ga vsaj kako leto uporabljal, po tem ko sem vse popravil, pa ne s tvojimi "podarjenimi deli". Takrat še nisem poznal tvojega bluzenja in zgodibc, danes na tvojo žalost vse vem, in mi ne boš več prodajal in pisal zgodbic. 

"No kot rečeno sem te povabil k sebi da pokompenzirava, kot imam navado naredit v takih primerih, ko stranke s kupljenim niso zadovoljne. Ko si prišel sem ti imel namen dat par kosov, ti bi pa še to in še to in še ono... in jaz dobričina sem ti seveda dal. Ko sem na koncu naredil izračun koliko so ti kosi vredni, sem videl da sem ti dal zraven toliko robe, da je šel ves dobiček od prodaje avta po gobe. Moja provizija je bila že tako skromna, potem je pa sploh ni bilo več, na koncu sem šel celo v minus. Zaslužil si na tistem avtu samo ti, jaz sem imel pa lep glavobol, to je vse kar mi je ostalo.

Kljub vsemu sem ti dal še eno možnost, ampak ko se je zgodba ponovila na popolnoma enak način (po tvojem prihodu domov je sledil klic da spet nisi zadovoljen in si zahteval ponovno kompenzacijo z deli), takrat mi je pa "pokrovka dol padla" in midva sva s poslovanjem zaključila. Pri meni je tako da dobi vsak dve možnosti, prvič namreč res obstaja da sem jaz naredil napako in zajebal zadevo, če se dvakrat ponovi eno in isto je pa to že preveč, no pri tebi se je. Najbolj smešno je bilo pa to da si od mene zahteval da ti dam robo po nabavnih cenah ali z minimalnim zaslužkom, sam si pa kose preprodajal po takih cenah, da sem se samo za glavo prijel. In ob tem si še ves čas trdil da ti ne preprodajaš, lol... ja verjetno res, samo vsak teden je šel pri tebi kak avto v kose."

Ti meni nisi rabil dajat kake priložnosti, pa nisem nikoli prosil kake priložnosti od tebe, kmet! .. Ti si edini, ki se nisi držal dogovorov.. v 528i situaciji itak po tem kar si napisal sploh sam nimaš pojma kaj je bilo in kar nekaj na pamet pišeš. 
V drugi situaciji z deli si pa samo sam zajebal, ker si se nekaj dogovoril in se tega nisi držal.
Jaz sem kdaj od tebe zahteval da mi daš robo po nabavnih cenah? Tvoje kose sem prodajal naprej?  :-D  :-D  :-D Jerri, res ti bog pomagaj!
Koliko je šlo mojih E39 v dele v zadnjih par letih pri meni ti lahko enostavno na prste ene roke preštejem. Tednov je bilo pa "malo" več kot to. NE NAPIHUJ, NE LAŽI.

A boš še tak car, da boš povedal, kaj si mojemu kolegu naredil, ko si prodajal 740i brez papirjev za jurja?... Bom jaz.. Plačana ti je bila ara v višini kompletne cene avta, torej jurja, z dogovorom da se avto v dveh-treh tednih pride iskati z vleko. Med tem časom si kolega klical, da je prišel lastnik tega avta žal iz zapora in hoče svoja avto nazaj, ti pa boš vrnil denar za že plačan avto in je to to  :crazy deal je bil sklenjen, ti si zajebal, ne moreš enostavno vrniti vsote in reči vredu je ane. Zaradi takšnih stvari mi greš na jetra!!! Ti si dober in najboljši... ko pride do situacije si pa totalna pička. Lepo si prosil kolega, da mu vrneš denar, pa je bil toliko dober in je sprejel. Dobro veš da je edini način pri že sklenjenem dogovoru, da prodajalec priskrbi drugi takšen avto al pa vračilo dvojne kupnine, če si zajebal ti!!!

Tvoje zbite 635csi nisem pljuval, ralika je med pljuvanjem in ponudbo ter oceno kaj se za koliko proda. Ko ti to narediš je objektivna ocena, ko nekdo drug je pljuvanje.. tako je to pri tebi. Kaj jaz vem in kaj ne vem ter kaj znam in kaj ne tudi nimaš ti kaj ocenjevati. Pojma nimaš o meni. Ponudba je bila pa 2500€ ja, nekaj si si celo pravilno zapomnil. To je pač moje mnenje, da kaj dosti več kot to za avto ne boš kdaj dobil, če ga prodaš v enem kosu. Po kosih je pa vredna več. In ne nisem pisal vrednosti zato ker sem jaz sam dal ponudbo. Slučajno pač vem, po koliko ti kosi dejansko gredo v tujino. Kako vem, te pa naj ne briga  :laugh 

Kar se pa manir in tehnike tiče.. ti si teoretik, v praksi znaš bolj malo. Manire me pa ti res ne boš učil  :laugh Meni daješ "nasvete" ko sa
Preko foruma s tabo ne komuniciram več, piši kar hočeš, kdor ti še kaj verjame si je sam kriv. Mi se bomo že pogovorili (ni mišljeno dobronamerno)  :ok

Urejal _BuLLet_, 14.02.2018, 02:17.

Prikaži več možnosti
    • joda in peropapero uporabnikom je všeč to sporočilo

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik

.

Urejal _BuLLet_, 14.02.2018, 02:13.

Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik

Če je bila tale:
22054647_1805851836109214_1657572826_n.jpg

... tu blizu mene je doma in se isto piše kot jaz, pa ni moj brat  :-D  .. odkar ga ima, si ga še nisem od blizu pogledal, da bi lahko kaj konkretnega rekel. Lahko pa grem pogledat, če te zanima. Tudi kontakt ti lahko dam, če si ga nisi iz oglasa shranil. Ali je oglas potekel ali je avto prodan pa trenutno ne vem. 

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Mi se bomo že pogovorili (ni mišljeno dobronamerno)  :ok

OK, samo povej če imaš pištolo ali ne. Če imaš pištolo, se te bom MOGOČE ustrašil (obljubim pa ne, da me ne boš potem za besedo držal).

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...jerry ne proviciraj z orožjem in ne piši neumnosti...ti se ustrašiš še zobotrebca...no v bistvu ni bilo niti zobotrebca...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • peropapero je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Hay!

...jerry ne proviciraj z orožjem in ne piši neumnosti...ti se ustrašiš še zobotrebca...no v bistvu ni bilo niti zobotrebca...

lp

joda

Po čem sklepaš? Greš enkrat z mano v slume Manile, ko si tako pogumen? 

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...če se v Beogradu počutim kot riba v vodi in če sem preživel Atene ob pol treh zjutraj v baje najbolj nevarni četrti...mal smo se zgubili...bi verjetno tudi Manilo podnevi...ti se pa po Manili po polnoči nisi nikoli sam sprehajal okoli...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Hay!

...če se v Beogradu počutim kot riba v vodi in če sem preživel Atene ob pol treh zjutraj v baje najbolj nevarni četrti...mal smo se zgubili...bi verjetno tudi Manilo podnevi...ti se pa po Manili po polnoči nisi nikoli sam sprehajal okoli...

lp

joda

V Beogradu in v Atenah še nisem bil in ne poznam razmer tam, mi je pa v Ljubljani že nekdo pred leti prislonil pištolo na glavo, tako da prav daleč niti ni treba it, če iščeš težave. V Manili sem se po najbolj nevarnem delu (Lower Bicutan - tam imamo celo hišo) sprehajal tudi ponoči, resda ne sam, bi si pa upal it tudi sam. Edino v kako zakotno uličico nebi šel, tam te pa res pospravijo dok rečeš keks, tako so mi rekli tudi domačini. Do zdaj najnevarnejša situacija v kateri sem se znašel je bila ko sva z ženo v Manili čakala na avtobus na eni zakotni avtobusni postaji, ona je šla kupit karte ali na wc (se ne spomnim več točno - skratka nekam je spizdila), mene je pa obkrožila skupina dečkov in en me je porogljivo vprašal, če je dobra "naša" ženska. Sem rekel tipu da sem poročen z njo in da je dobra žena, pomojem mu je bil odgovor všeč, ker me potem ni več buzeriral. Verjetno so nam evropejcem fovš ker jim speljemo lepe ženske, ampak glede na do zdaj videno so proti slovenski fovšiji vseeno navadni amaterji. 

Prikaži več možnosti

JackBMW
JackBMW
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1
  • Avtomobil: Bmw

Pozdravljeni.

Pozna kdo oz. si ga je že kdo šel ogledat?

Kakršnakoli informacija bi bila dobrodošla.

https://www.avto.net...asp?id=12798697

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.